Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Moschino Pink Bouquet W EDT, 100 ml
od 437 Kč
4,37 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Zářivá kytice jarních tónů a mladistvé euforie a plná snů o lásce stála u zrodu dámské vůně Pink Bouquet. Fascinující kaskáda jiskřivých akordů míří k mladé ženě, která má mimořádnou osobnost a…
Yodeyma Tendenze W EDP, 15 ml
od 165 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vůni Yodeyma Tendenze lze nosit jak na jaře díky třešním, létu zase dominuje pomeranč a bergamot, podzim si spojíme s hruškami a zimu s karamelem a vanilkou. Kdo by nemiloval kombinaci těchto…
Trussardi Donna 2011 W EDP, 100 ml
od 964 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Čistá, elegantní a velmi ženská - to je vůně parfémované vody pro ženy Trussardi Donna, která je zabalena do sofistikovaného flakonku, jenž naznačuje, že se pod obalem ukrývá gejzír elegance i…
Marc Jacobs Daisy Wild W EDP, 100 ml
od 1 557 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Vydejte se na dobrodružství s Marc Jacobs Daisy Wild, odvážnou a ženskou vůní pro ženy. Jasmín, vetiver a tóny banánového květu zachycují neodolatelnou esenci přírody a vyvolávají pocit…
Armaf Delights Island Breeze W EDP 100 ml
od 622 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy představuje harmonické spojení ovocných, pižmových a pudrovitých tónů, které vytvářejí jemnou a zároveň osvěžující vůni. Tato vůně je navržena tak, aby vyvolala pocit…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 50 ml
od 1 117 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Maison Alhambra Jubilant Rose W EDP 100 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jubilant Rose je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje jemnou a sofistikovanou květinovou vůní. Její kompozice je navržena tak, aby oslavovala ženskost a eleganci, přičemž se vyhýbá…
Cuba Must Have Heartbreaker W EDP, 100 ml
od 115 Kč
1,15 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Cuba Heartbreaker - toaletní voda. Květinově-ovocná vůně pro ženy. Vůně určena pro ženy, které rády lámou srdce. Složení Hlava - jablko, mango, lesní jahody, grapefruit Srdce - jantar, pižmo, …
Guerlain Aqua Allegoria Herba Fresca W EDT, 75 ml
od 1 424 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Procházce čerstvě posekanou trávou, jemně pokropenou kapkami rosy, se nic nevyrovná. Zavřete oči a představte si svěží vůni přírody, jež vám rázem navodí pocity radosti. Přesně tak voní toaletní…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 90 ml
od 1 341 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, 30 ml
od 1 085 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Prada Infusion D'Iris W EDP, 100 ml
od 2 410 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 100 ml
Zajímavé složení vůně ozvláštní každý váš den, kdy budete mít Infusion D´Iris u sebe. Již sám název napovídá, že hlavní roli tady hraje kosatec. Na trh byla vůně uvedena v roce 2007. Hlava -…
Escada Santorini Sunrise W EDT, 100 ml
od 599 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Escada Santorini Sunrise vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Vůně…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 30 ml
od 658 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Estée Lauder Beautiful Magnolia Fleur W EDP, 100 ml
od 1 407 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda s jemným a okouzlujícím charakterem, která přináší svěží pojetí ženskosti a květinové harmonie. Vůně je vhodná pro teplé jarní a letní dny, kdy se její svěží a zářivé tóny…
Maison Margiela Replica Beach Walk W EDT, 30 ml
od 1 024 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Maison Margiela Replica Beach Walk W EDT je dámská toaletní voda, která svou vůní evokuje atmosféru letního dne stráveného na pláži. Je určena těm, kdo hledají lehkou a svěží vůni s nádechem…
Elizabeth Arden White Tea Wild Rose W EDT, 100 ml
od 491 Kč
4,91 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Představte si, že se procházíte okolo šumícího moře a najednou spatříte nádhernou, divoce rostoucí růži. Její sladkost a smyslnost umocňuje čerstvý vánek. Nemůžete odolat, chcete tu vůni cítit…
Givenchy Irresistible W EDT, 35 ml
od 719 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Uvolněte se, nechte věci plavat a užijte si nová propojení – s druhými i sama se sebou. Potřebnou energii vám k tomu kdykoli dodá toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible. Přijměte její…
Givenchy Irresistible Fraiche W EDT, 80 ml
od 1 289 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Přijměte výzvu, se kterou přichází toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible Fraiche, a ukažte světu svou spontánnost a bezstarostnost. Tato jiskřivá, živá vůně na vaší kůži okamžitě promění…
Bruno Banani Woman EDT, 30 ml
od 221 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vystihuje podstatu této značky. Nebrat sama sebe příliš vážně a žít svůj život naplno. Bruno Banani Woman vám pomůže diskrétně zdůraznit vaši osobnost a podpořit sebedůvěru pro…
Laura Biagiotti Aqve Romane Rubus Maris W EDT 100 ml
od 675 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
**Laura Biagiotti Aqve Romane Rubus Maris – toaletní voda pro ženy 100 ml** Laura Biagiotti představuje toaletní vodu Aqve Romane Rubus Maris, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato…
Chanel Coco Mademoiselle W EDT, 50 ml plnitelná
od 2 376 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Sladký parfém
Toaletní voda Coco Mademoiselle je specifická vůně jen pro výjimečné a vzácné příležitosti. Je vhodná pro ženy, které vyznávají spíše elegantnější styl. Hodí se na večerní příležitosti, jako je…
Chanel Chance W EDT, 3 x 20 ml
od 1 879 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Chance Eau Tendre - toaletní voda s rozprašovačem - náplň (3 x 20 ml) 60 ml. Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s…
Lancôme Ô Oui W EDT 100 ml
od 1 455 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Lancôme Ô Oui je svěží a lehká vůně, která se dokonale hodí pro každodenní nošení. Její aromatická a citrusová kompozice přináší do každodenního života bezstarostné vyzařování a…
Mustang Pink Signature W EDP 30 ml
od 222 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémová voda Mustang Pink Signature přináší harmonické spojení svěžích a hřejivých tónů, které vytváří jedinečnou vůni pro každodenní nošení. V jejím základu se prolínají ambrové, …
Guess Seductive Dream W EDT 50 ml
od 448 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-ovocná jantarová vůně přináší přirozenou ženskost a lehkou intenzitu, která se hodí pro každodenní nošení. Vůně se otevírá svěžími a šťavnatými tóny, které vytvářejí zasněný nástup. …
Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom W EDT 100 ml
od 216 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Yodeyma Kara W EDP, 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svýmy zelenými a vodními tóny vyjadřuje tento parfém smyslnost. Jemnost jablka v kombinaci s bambusem vytváří jemně svěží dřevité tóny. Kara je stimulující vůně pro živou a veselou…
Prada Paradoxe Sweet Chemistry W EDP, 90 ml
od 3 168 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Prada Paradoxe Sweet Chemistry představuje jedinečnou kombinaci sladkosti, květinových tónů a orientálních prvků, která vytváří moderní a sofistikovanou vůni. Je určena pro…
Carolina Herrera 212 W EDT, 60 ml
od 1 090 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Carolina Herrera 212 přinese svěží vůni květin a ovoce do všedního života každé mladé ženy. Prožijte svůj den podobně jako v ulicích New Yorku s touto originální vůní od…
Chanel No.5 Eau Premiere W EDP, 50 ml
od 3 022 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Chanel No.5 Eau Premiere je moderní květinová vůně pro elegantní a šarmantní ženy, které milují nové a krásné věci. Tento parfém je dokonalou kompozicí tónů pestrobarevného složení. Nositelky…
AVON Perceive Dew W EDT 50 ml
209 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Avon Perceive Dew toaletní voda dámská 50 ml Dámská toaletní voda Avon Perceive Dew zaujme svou svěžestí a jemností, která připomíná vůni rozkvetlé louky a mořského vánku. Tento produkt je…
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze W EDP, 90 ml
od 2 832 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Dámská parfémovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze přináší svěží a lákavou interpretaci klasické vůně Black Opium. Tento parfém spojuje intenzivní kávové a květinové tóny s…
Carolina Herrera 212 W EDT, 100 ml
od 1 376 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Dámská toaletní voda Carolina Herrera 212 přinese svěží vůni květin a ovoce do všedního života každé mladé ženy. Prožijte svůj den podobně jako v ulicích New Yorku s touto originální vůní od…
Lattafa Ana Abiyedh Passion W EDP 60 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Dámská parfémovaná voda Ana Abiyedh Passion W EDP od značky Lattafa je určena pro ženy, které hledají intenzivní a dlouhotrvající vůni. Parfémovaná voda nabízí vyváženou kompozici, která se…
AVON Pur Blanca Petal W EDT 50 ml
od 134 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
AVON Pur Blanca Petal W EDT 50 ml Avon přináší dámskou toaletní vodu Pur Blanca Petal, která je vhodná pro každodenní nošení. Tento parfém nabízí květinově-ovocně-pižmovou kompozici, která…
Bruno Banani Radiant Woman EDP, 50 ml
od 362 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Bruno Banani Radiant Woman je určena pro ženy, které hledají vůni s orientálním nádechem. Vůně je kombinací ovocných, citrusových a kořenitých tónů. Tato směs vytváří harmonický…
Yardley of London English Rose W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London English Rose je dámská toaletní voda s objemem 125 ml. Tato toaletní voda je charakteristická svou svěží a květinovou vůní, která je doplněna tóny citrusů. Vůně je inspirována…
Narciso Rodriguez Narciso W EDP, 90 ml
od 1 397 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 90 ml
Módní návrhář Narciso Rodriguez s kubánským původem se narodil v New Jersey roku 1961. Jeho rodiče velmi protestovali proti tomu, aby se stal módním návrhářem, ale i přes jejich nevoli se…
Davidoff Cool Water Oceanic Edition W EDT, 100 ml
od 428 Kč
4,28 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Vodní vůně
- 100 ml
Tato vůně je určená pro ženy, které milují oceán a jeho krásu. Je inspirována temně modrým mořem a zachycuje esenci přirozené síly a vitality oceánu. Vrchní tóny mořské vody vytvářejí svěží a…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 100 ml
od 1 328 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Americké
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Al Wataniah Sabah Al Ward W EDP 100 ml
od 339 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Al Wataniah Sabah Al Ward je dámská parfémovaná voda, která spojuje svěžest citrusů, květinovou eleganci a hřejivý orientální základ. Její charakter je lehký, ale zároveň smyslný, vhodný pro…
Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle W EDP, 30 ml
od 364 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Přírodní
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Issey Miyake A Drop d'Issey Essentielle, která vám svými květinovými tóny…
Yardley of London Lily of the Valley W EDT, 50 ml
od 319 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Yardley of London Lily of the Valley nabízí lehkou a ženskou vůni, která je ideální pro každodenní nošení. Tato vůně je moderní variací na klasickou konvalinkovou vůni a…
Victoria's Secret Tease Dreamer W EDP 100 ml
od 1 032 Kč
- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Americké
- Aromatická vůně
Victoria's Secret Tease Dreamer W EDP 100 ml je parfémovaná voda uvedená na trh v roce 2019, která přináší osvěžující kompozici z kategorie aromatických vůní. Tento parfém je navržen tak, aby…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, 200 ml
od 1 572 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 50 ml
od 177 Kč
3,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Dolce & Gabbana Dolce Blue Jasmine W EDP, 75 ml
od 1 182 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Dolce & Gabbana Dolce Blue Jasmine je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně, vytvořená parfumérkou Alexandrou Carlin, patří do kategorie květinově-dřevitých…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
