Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Karl Lagerfeld Fleur De Pivoine W EDP, 50 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní tato dámská parfémovaná voda. Svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava - zelené…
Chanson d´Eau Jasmine W EDT 100 ml
od 188 Kč
1,88 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Užívejte si něžné květinové okouzlení po celý den. Tato toaletní voda ukrývá tisíce okvětních lístků, jejichž vůně skvěle podtrhne vaši ženskost a přirozený půvab. Vůně je vhodná pro každodenní…
Azzaro Pour Elle W EDP, 100 ml
od 568 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Azzaro Pour Elle W EDP 100 ml Azzaro Pour Elle je parfémovaná voda pro ženy z dílny značky Azzaro, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně osloví ženy, které hledají květinově-ovocné…
Givenchy Irresistible Fraiche W EDT, 35 ml
od 480 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Přijměte výzvu, se kterou přichází toaletní voda pro ženy Givenchy Irresistible Fraiche, a ukažte světu svou spontánnost a bezstarostnost. Tato jiskřivá, živá vůně na vaší kůži okamžitě promění…
Chanel Coco Mademoiselle L´Eau Privée W EDP Tester 100 ml
od 3 026 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Jemná a smyslná interpretace Coco Mademoiselle navržená k nošení v noci. Tato jemná květinová a dřevitá vůně, kterou vytvořil Olivier Polge, oslavuje smyslnost noci se zahalujícími tóny bílého…
Lancôme Ôff Now W EDT 100 ml
od 1 238 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
**Lancôme Ôff Now W EDT 100 ml** **Výrobce:** Lancôme **Objem:** 100 ml **Tester:** Ano Toaletní voda Lancôme Ôff Now W o objemu 100 ml přináší do vašeho každodenního života jemné…
Chanel No.5 L´Eau W EDT, 50 ml
od 2 609 Kč
52 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Moderní, svůdná a velmi ženská vůně. No.5 L´Eau je ztělesněním přirozené krásy a elegance. Vůně No.5 L´Eau vystihuje ženu, která miluje módu, styl a je sama sebou. Dynamické složení se otevírá…
Karl Lagerfeld Fleur de Murier W EDP, 50 ml
od 323 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fleur De Murier je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocnou hlavu tvoří malina, červený rybíz a pomeranč. V květinovém srdci se snoubí fialka, konvalinka, květ ostružiny a pomerančovníku. Vůně se…
Gucci Bloom W EDT, 100 ml
od 1 411 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Gucci Bloom je odlehčenou verzí oblíbeného podpisu Gucci Bloom, který nenápadně povzbuzuje ženy, aby se staly tou nejlepší verzí sebe sama. Tato oblíbená vůně, charakterizovaná…
Yardley of London Lily of the Valley W EDT, 125 ml
od 359 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně je svěží a květinová. Jednoduchá lahvička vůně působí elegantním dojmem. Objem balení je 125 ml. Hlava - tóny hrušek Srdce - konvalinka, frézie, svěží tóny zeleně, fialka Základ -…
Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto W EDP, 30 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda Roberto Cavalli Signature Verde Assoluto je ideální volbou pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Její vonná kompozice kombinuje květinové a…
Versace Eros pour Femme EDT, 50 ml
od 826 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská vůně Versace Eros Pour Femme je inspirována láskou, ženskou krásou a touhou. Originální kompozici parfému Eros Pour Femme navrhl Alberto Morillas, Olivier Cresp a Nathalie Lorson. …
DKNY Women Energizing 2011 EDT, 30 ml
od 336 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a…
Carolina Herrera La Bomba W EDP, 80 ml + EDP 10 ml
od 2 534 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Objevte vůni, která oslavuje ženskou odvahu a nespoutanou energii v každém okamžiku. Carolina Herrera La Bomba přináší květinovou kompozici, která spojuje svěžest exotiky s hřejivou smyslností. …
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 30 ml
od 335 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Tato vůně je vhodná na každodenní nošení. Na trh byla uvedena v roce 2022. Flakón má čistě bílý design. Hlava - mandarinka, mořské tóny, šalvěj muškátová Srdce - bílý čaj, jasmín, růžová…
Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze W EDP, 50 ml
od 2 054 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Yves Saint Laurent Black Opium Pink Glaze přináší unikátní spojení citrusových, květinových, ovocných a dřevitých tónů, které vytváří bohatou a smyslnou vůni. Je určena pro…
Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia W EDT, 125 ml plnitelná
od 1 330 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 125 ml
Citrusová vůně Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia byla uvedena na trh na přelomu jara a léta 2020. Přijměte pozvání do nejkrásnějších zahrad světa. Vůně je stvořená pro každodenní…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 100 ml
od 2 680 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Salvatore Ferragamo Incanto Shine W EDT, 30 ml
od 309 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zářivé potěšení. Ve světě snů, harmonie a čisté blaženosti svádí Incanto Shine všechny smysly a otevírá nám bránu do tajné zahrady rajských potěšení, kde rozkvétají nádherné solitery značky…
Saphir Ancora W EDP, 200 ml
od 397 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Dámská parfémovaná voda Saphir Ancora, inspirovaná známou vůní Thierry Mugler Angel, je nabízena v objemu 200 ml. Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, které hledají sladkou a teplou vůni s…
Saphir New Mazurca W EDP, 200 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Moderní květinová vůně Saphir New Mazurca je romantická v každém koutku své vonné esence. Ukrývá v sobě kouzlo spojení mezi mužem a ženou. Symfonii vůní zahajují svěží zelené tóny, šťavnaté…
Lattafa Layaan W EDP 75 ml
od 411 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lattafa Layaan je parfémovanou vodou pro ženy, která nabízí květinově-ovocnou vonnou kompozici. Tato vůně se ideálně hodí pro jarní a letní sezónu, kdy vás svou svěžestí a lehkostí dokonale…
Giorgio Armani Sì Nude Bloom W EDP, 100 ml
od 2 436 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani Sì Nude Bloom je jemná a elegantní vůně, která osloví ženy, jež dávají přednost decentnímu luxusu a nenucenému půvabu. Její květinový charakter se snoubí s…
Saphir Ancora W EDP, 50 ml
199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Dámská parfémovaná voda Ancora Women představuje vyváženou směsici osvěžujících a sladkých tónů, která si získává nositelku svou jemností a schopností vyvolat příjemné vzpomínky. Parfémovaná…
Gucci Bloom W EDP , 30 ml
od 830 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Svěží parfém
Gucci Bloom je květinová vůně, která oslavuje autenticitu, vitalitu a ženskou rozmanitost. Je to doslova květinová zahrada plná různých druhů květin. Disponuje divokostí a barevností sobě…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 60 ml
od 899 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
Tato parfémovaná voda je vyjádřením odvážných návrhů Jimmy Choo. Elegance a půvab vůně navozují pocit vzrušujících večerů a nezapomenutelných okamžiků. Samotný flakón vůně se pyšní výrazným…
Lancôme Ô de Lancome Ôver The Top W EDT, 100 ml
od 1 070 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lancôme Ô de Lancôme Ôver The Top představuje toaletní vodu, která zaujme svou svěží a dynamickou kompozicí. Tento parfém byl vyvinut mistrem parfémářem Carlosem Benaïmem a je navržen tak, aby…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, náplň 150 ml
od 914 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Elizabeth Arden Green Tea Pistachio Crunch W EDT, 100 ml
od 192 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest zeleného čaje s jemně gurmánskými tóny, představuje moderní orientálně-květinovou kompozici pro ženy. Lehká intenzita vůně zaručuje její univerzálnost a vhodnost pro…
Narciso Rodriguez Narciso W EDP, 50 ml
od 1 154 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Americké
- 50 ml
Fascinující vůně pro smyslné a okouzlující ženy. NARCISO je tajemství přitažlivosti. Fascinující vůně pro smyslné a okouzlující ženy. Vzácný okamžik, kdy se zastaví čas a všechno je možné. …
Cartier La Panthère W EDP, 50 ml
od 1 501 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Smyslná vůně svobody pro ženy plné vášně to je Cartier Panthere. Svádějte a ukažte svoji vášeň a nezávislost vůní Cartier Panthere W EDP. Ovocná vůně s dřevitým charakterem Cartier La…
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea W EDP, 50 ml
od 1 775 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle Rosea představuje harmonické spojení svěžích vodních akordů, romantických květin a hřejivých základních tónů. Tato květinově-akvatická vůně oslavuje…
Burberry Brit W EDT, 100 ml
od 685 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kostkovaná pohoda. Novinkou proslulé "kostkované" značky Burberry je pohodová, orientálně dřevitá pánská vůně BRIT. Jedinečný říz zelené mandarinky je kombinován s čerstvě nasekaným zázvorem. …
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 35 ml
od 1 871 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Chanson D´Eau Original W EDT 100 ml
od 179 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chanson D´Eau Original je květinově-ovocná vůně pro ženy. Hlava obsahuje levanduli, mátu a pomeranč. V srdci ucítíte jasmín, mango a kardamom. Základ dotváří santalové dřevo a fazole tonka. Na…
AQUOLINA Pink Sugar W EDT, 100 ml
od 406 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Aquolina Pink Sugar je ovocně-květinová vůně pro dívky a mladé ženy, které milují hravost a radostné chvíle. Vstupte do světa nejchutnějších cukrovinek a šťavnatého ovoce. Zakuste pocit voňavého…
Chanel Chance W EDT, 35 ml
od 1 618 Kč
46 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 35 ml
Svěží lehká vůně plná životní energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle a budete se cítit jako byste ulehla do louky plné čerstvě rozkvetlých květin. Aromatická ambra, křehké…
Lancôme Idôle W EDT, 25 ml
od 820 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Staňte se tím, čím se máte stát. To vám vždy připomene tato toaletní voda pro ženy. Tato vůně byla stvořena pro každého, kdo pevně stojí za tím, v co věří – ať už jako jednotlivec, nebo jako…
Marc Jacobs Daisy W EDT, 100 ml
od 1 174 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nechte k sobě proniknout sluneční paprsky s vůní Daisy. Je to svěží vůně s hravou nevinností. Je originální, jiskrná a svůdná, se smyslem pro lehkost. Ovocný úvod vůně je doplněn lístky fialky. …
Yardley of London English Freesia & Bergamot W EDT 125 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dopřejte si osvěžení nejen v horký letní den. Tato toaletní voda vás zahalí do vůně plné citrusových tónů. Její jednoduchá lahvička působí elegantním dojmem. Hlava - bergamot, citron, květy…
Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP, 50 ml
od 1 509 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Gucci Flora Gorgeous Magnolia je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže vyjádřit jejich jedinečnou osobnost. Parfémovaná voda je charakteristická svou kombinací dřevitých, …
Tiffany & Co. Tiffany Sheer W EDT, 30 ml
od 740 Kč
25 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 30 ml
Toaletní voda Tiffany & Co. Sheer je odlehčenou, jiskřivě svěží interpretací ikonické vůně. Nechte se i vy okouzlit elegantní vůní, která je synonymem pro nadčasový luxus. Něžná pudrově…
Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight W EDT, 75 ml
od 1 410 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Bvlgari Rose Goldea Bloosom Delight odhaluje husí kůži mladé ženy, která se právě vydává vlastní cestou. Je vášnivá a výrazná, odhodlaná proměnit své sny ve skutečnost. Září, kdekoli se objeví, …
Calvin Klein Beauty W EDP, 100 ml
od 564 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Beauty evokuje sílu ženskosti a sofistikovanosti. Zachycuje ducha ženy, jejíž krása je skrytá v jejím nitru, ženu, z níž vyzařuje její nádherná aura. Vůni vytvořily tři hlavní ingredience:…
Bi-es Crystal W EDP, 100 ml
od 119 Kč
1,19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Bi-es Crystal je lehká vůně, která je svěží a povzbuzující a je ideální pro sezónu jaro nebo léto. Nádech vůně tvoří ovoce a květiny. Vhodné pro ženu přímou a otevřenou, které bude zajišťovat…
Gucci Bamboo W EDT, 30 ml
od 797 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Příběh vůně Gucci Bamboo nyní pokračuje s novinkou Gucci Bamboo Eau de Toilette. I tato nová vůně se nechává inspirovat ikonickým prvkem bambusu – jedním z nejslavnějších a nejelegantnějších…
French Avenue Pinnace W EDP 100 ml
od 673 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
French Avenue Pinnace je dámská parfémovaná voda, která s sebou přináší svěžest a eleganci v jedné lahvičce. Je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež je podpoří v každodenním životě a…
Chloé Love Story W EDP, 30 ml
od 829 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Staňte se hlavní hrdinkou příběhu o lásce. Vypráví ho parfémovaná voda Chloé Love Story prostřednictvím něžných květinových tónů a odehrává se v romantické noční Paříži. Prožijte i vy jeho…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
