Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, lehká
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
GRÉS Cabotine Rose W EDT, 50 ml
od 185 Kč
3,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Gres Rose představuje čerstvý květinový zábal opředený pikantností a svěžestí. Toaletní voda určená pro sebevědomé dámy, jejichž prioritou je vznešenost, elegance a sebejistota. A právě s touto…
Payot Neroli Perfume Body Water 100 ml
od 406 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná tělová voda Payot Neroli je určena pro ženy, které hledají svěží a jemnou vůni pro každodenní použití. Její lehké složení zajišťuje příjemné osvěžení těla i vlasů, aniž by pokožku…
B.U. One Love W EDT, 50 ml
od 203 Kč
4,06 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Dejte své fantazii křídla s vůní One Love. Toaletní voda One Love osloví bezstarostné dívky a mladé ženy, pro které jsou i běžné všední dny nekonečnou zábavou. Zahalte se do obláčku svůdné…
Guerlain La Petite Robe Noire W EDT, Tester 100 ml
od 1 669 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podmanivá zároveň však i hravá, svěží, nevyzpytatelná a plná života, jedním slovem podmanivá a neopakovatelná, taková je nová vůně značky Guerlain, La Petite Robe Noire. Hlava: růže, …
Jo Malone Blackberry & Bay W EDC, 50 ml
od 1 889 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Blackberry & Bay představuje květinově-ovocnou kompozici, která vyniká svou přirozenou elegancí a svěžestí. Tato kolínská voda pro ženy zachycuje esenci podzimní přírody prostřednictvím…
Chanel Cristalle W EDP, 100 ml
od 3 408 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Cristalle - parfémová voda s rozprašovačem 100 ml Chanel Cristalle je esencí vrozeného smyslu pro módu, delikátní síly a ženskosti, kterými si každého podmaní. Tato ženská vůně je směsí citronu…
GRÉS Cabotine Rose W EDT, 100 ml
od 230 Kč
2,30 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Cabotine Rose je lehká květinově ovocná dámská vůně, zavedená na trh v roce 2003. Cabotine Rose nás zahalí něžným obláčkem romantiky a uvede nás do říše snů.
Carven Parfums Dans Ma Bulle W EDT 100 ml
od 1 436 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Dans Ma Bulle od Carven představuje jemnou a vzdušnou květinově-ovocnou kompozici, která osloví ženy hledající svěží a přirozenou eleganci. Vytvořená jako lehčí varianta původního…
La Fede Aura Crisp Flower W EDP 100 ml
od 458 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda La Fede Aura Crisp Flower je určena pro ženy, které hledají jemnou a sofistikovanou vůni, jež podtrhne jejich eleganci a romantický styl. Vůně se otevírá svěžími a šťavnatými tóny…
Leroy Cosmetics L`Art W EDP 100 ml
od 815 Kč
8,15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Jedná se o lehkou čerstvou květinovou vůni. Na první dojem působí citrusově, ale zdání klame. Citrusové tóny po chvilce mizí a stále zůstává květinový nádech. Může vás očarovat zejména vůněmi z…
Bruno Banani Woman's Best EDT, 30 ml
od 238 Kč
7,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Bruno Banani Womans Best toaletní voda 30 ml, Květinově ovocná vůně uvedena na trh v v únoru 2017 plná sexy tajemství Bruno Banani nyní otevírá dveře všem ženám prostřednictvím své svůdné…
Oraculum Helenist 50 ml
3 590 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Niche
Parfémovaná voda Oraculum Helenist je jemná a energická vůně, která v sobě nese esenci středomořské přírody a lehkosti bytí. Tato niche parfémovaná voda je určena pro ty, kteří hledají únik z…
Floris London Sirena W EDP 50 ml
od 1 267 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Floris Sirena W EDP 50 ml je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají vonnou harmonii spojující květinové a svěží tóny. Tento parfém je vhodný především pro teplejší dny, kdy jeho svěžest…
Molinard Habanita L'Esprit W EDP, 75 ml
od 1 937 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Svěžest, jemnost a čistota, to vše je ukryto v dámském parfému **Molinard Habanita L´Esprit**. Krémové složení parfému Habanita L´Esprit se hodí především pro podzimní a zimní období. Voní po…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 100 ml + EDT 10 ml + tělové mléko 50 ml
od 1 064 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
Elizabeth Arden Blue Grass W EDP, 100 ml
od 212 Kč
2,12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Blue Grass je babičkou mezi vůněmi z roku 1934. Květinová vůně Blue Grasss výraznými tóny mýdla. Blue Grass je spíše pro starší dámy na každý den.
Gucci Flora Gorgeous Gardenia W EDP, 150 ml
od 1 763 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Květinová a sladká vůně parfémované vody Gucci Flora Gorgeous Gardenia přináší do světa vůní jemnou a hravou esenci. Vytvořená pro ženy, které si cení lehké a zároveň výrazné vůně, tato…
Baldessarini Bella Mare W EDP 30 ml
od 521 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Baldessarini Bella Mare je parfémovaná voda, která přináší svěží a elegantní květinově-akvatickou vůni pro ženy. Její moderní kompozice inspirovaná mořským vánkem a letní lehkostí evokuje pocit…
SuperDry Neon Orange W EDC 25 ml
od 325 Kč
- Kolínská voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
**SuperDry Neon Orange EDC 25 ml** SuperDry Neon Orange je citrusová toaletní voda pro ženy, která je součástí kolekce vůní uvedené na trh v roce 2013. Tato vůně je navržena pro ženy, které…
Monotheme Venezia Cherry Blossom W EDT 100 ml
od 275 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Monotheme Venezia Cherry Blossom je dámská toaletní voda uvedená na trh v roce 2019. Tato vůně se zaměřuje na jednoduchost a eleganci třešňových květů, které jsou v kombinaci s ovocnými a…
Derek Lam 10 Crosby Afloat W EDP 175 ml
od 811 Kč
4,63 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 175 ml
Dámská stylová vůně 10 Crosby Afloat je od značky Derek Lam. Jedná se o květinovou, pudrovitou, kosatcovou vůni pro ženy. Má velmi poutavý flakon. Složení - mimóza, orris
Juliette Has A Gun Anyway W EDP, 50 ml
od 1 149 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Juliette Has A Gun Anyway se představuje jako nepředvídatelná, originální a svěží vůně pro muže i pro ženy. Lákavé složení parfému Juliette Has A Gun Anyway se otevírá vůní limetky a neroli. …
Roger & Gallet Fleur de Figuier W EDT, 100 ml
od 626 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Vůně je od od parfémáře Francise Kurkdjiana. Je aromatická a květinová. Nejprve se rozprostírá hřejivý akord fíkové dužiny ve svěžesti šťavnatých citrusových plodů. Dále ožívá sladká hořkost…
Alyssa Ashley White Musk W EDT, 25 ml
od 181 Kč
7,24 Kč/ml- Toaletní voda
- 25 ml
Alyssa Ashley Musk je vůní nové generace. Alyssa Ashley Musk je výrazná, sexy a zároveň luxusní a něžná. V Alyssa Ashley Musk se misí klid a energie. Sicilský bergamot, pomeranč a jasmín se…
Xerjoff Casamorati 1888 Dama Bianca W EDP, 30 ml
od 1 570 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda ve spreji Dama Bianca od značky Xerjoff Casamorati 1888 nese v sobě kouzlo elegance a vkusu. Tato jedinečná vůně, která byla uvedena na trh v roce 2012, je určena pro ženy, …
Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole W EDT, 125 ml
od 1 831 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toaletní voda pro ženy je od značky Guerlain. Přináší vám radost spojenou s přírodou díky kolekci svěžích vůní Aqua Allegoria. Přijměte pozvání do nejkrásnějších zahrad světa. Duch zářících…
Salvatore Ferragamo Incanto Bloom 2014 W EDT, 100 ml
od 389 Kč
3,89 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Incanto Bloom New Edition byla vytvořena v roce 2014. Voní po sladkých malinách, které se pozvolna mísí s jemnými květinami. Parfém Salvatore Ferragamo Incanto Bloom New Edition se skvěle hodí…
Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow W EDT, 75 ml
od 1 804 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Marc Jacobs Daisy Eau So Fresh Glow je určena ženám, které hledají lehkou a svěží vůni pro každodenní nošení. Vyznačuje se jemnou a sofistikovanou vonnou kompozicí, která je…
Escada Santorini Sunrise W EDT, 50 ml
od 809 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Toaletní voda pro ženy Escada Santorini Sunrise vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní nošení. Vůně…
Elizabeth Arden White Tea Eau Fraiche W EDT 30 ml
od 310 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda Elizabeth Arden White Tea Eau Fraiche je svěží a povzbuzující vonná kompozice, která přináší lehkost a čistotu do každodenního života. Její citrusové tóny v kombinaci s květinovými…
Escada Chiffon Sorbet W EDT, 30 ml
374 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která přináší pocit lehkosti a radosti, je ideální pro ženy, které hledají osvěžující a hravý doplněk do teplých dní. Jedná se o toaletní vodu, která kombinuje svěží ovocné tóny s jemnými…
Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 125 ml
2 031 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- 125 ml
JIMMY CHOO A CHTĚJTE CHOO NAVŽDYSpecifikace: originální a plnohodnotný FLAKON zabalený v nefoliované kartonové krabička v šedé nebo bílé barvě. Produkt popsaný jako FLAKON se liší od klasické…
Yardley of London Lilac & Pear W EDT 125 ml
280 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Yardley of London Lilac & Pear je dámská toaletní voda, která kombinuje svěží a květinové tóny. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a přináší pocit svěžesti a elegance. Díky svému složení…
Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave EDP, 30 ml
303 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Vůně, jež vás unese na vlně smyslnosti a ženskosti, to je parfemovaná voda pro ženy Kenzo L'Eau Kenzo Pour Femme Hyper Wave. Květinově-akvatická vonná kompozice, která je vytvořena na míru všem…
Moschino Cheap & Chic W EDT, Tester 100 ml
od 598 Kč
5,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Moschino Cheap and Chic - (TESTER) toaletní voda. Z lahvičky s rozprašovačem naneste "olej" na nejsmyslnější partie svého těla (krk, zápěstí, dekolt, špičku nosu, paty, otlačená kolena…
EX NIHILO Lust in Paradise W EDP 100 ml
7 000 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy je ideální volbou pro ty, kdo hledají jemnou a zároveň sofistikovanou vůni, která se hodí pro každodenní nošení. Její vonná kompozice je sestavena tak, aby osvěžila a…
Bvlgari Omnia Crystalline W EDT, plnitelný flakon 100 ml
1 920 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Typ vůně: Květinově-vodní Formát: Toaletní voda Toaletní voda Bvlgari Omnia Crystalline je inspirována čistotou a jemností křišťálu. Navržena renomovaným parfumérem Albertem Morillasem, byla…
Estée Lauder Bronze Goddess Aegea W EDP 50 ml
2 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Estée Lauder Bronze Goddess Aegea Parfémovaná voda pro ženy 50 ml Parfémovaná voda Estée Lauder Bronze Goddess Aegea o objemu 50 ml představuje vhodnou volbu pro denní nošení. Její složení je…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, Tester 100 ml
1 875 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
DKNY Be Delicious W EDP, 100 ml + EDP 7 ml + sprchová pěna 150 ml
2 115 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Laura Biagiotti Lovely Laura W EDT, 75 ml
2 010 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně ztělesňuje šarm a ženskost pravé Italky. Tato mladá, svěží vůně zachycuje esenci a kouzlo jemné ženy. Flakón byl inspirován původním flakónem vůně Laura, který představuje kapku vody. …
Issey Miyake Nectar D´issey Premiere Fleur W EDP, Tester 90 ml
1 144 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Sáhněte po velmi ženské vůni, působící jako sladký nektar, ve flakonku zpodobňujícím kapku životadárné vody. Parfémovaná voda Issey Miyake Nectar D´Issey Premiere Fleur vstoupila na trh roku…
Carolina Herrera Good Girl Légére W EDP, Tester 80 ml
1 871 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v únoru v roce 2018, která navazuje na úspěšný a oblíbený orientální parfém Good Girl z roku 2016. Vaše nové já. Vůně byla koncipována tak, aby…
Ajmal Solace W EDP 100 ml
1 621 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Ajmal Solace je neodolatelná vůně s jedinečným aroma, které vás bude provázet celý den. Hlava - citrusy Srdce - levandule, muškát Základ - ambra, cedr, pižmo
Chanel Cristalle W EDP, Tester 100 ml
4 592 Kč
46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Chanel Cristalle je esencí vrozeného smyslu pro módu, delikátní síly a ženskosti, kterými si každého podmaní. Tato ženská vůně je směsí citronu a bergamotu, hyacintu a růžového dřeva. V základu…
Demeter Cherry Blossom W EDC , 30 ml
297 Kč
9,90 Kč/ml- Kolínská voda
- 30 ml
Kolínská voda Demeter Cherry Blossom voní jemně po třešních. Tato vůně je určena pro všechny dívky a ženy které milují tento typ vůně. Nechte se hýčkat vůní Demeter Cherry Blossom, zavřete oči a…
Elizabeth Arden Green Tea W EDP, 100 ml + 100 ml tělový krém
325 Kč
3,25 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
- 100 ml
Elizabeth Arden Green Tea W EDP je parfémová voda, která představuje jedinečnou kombinaci svěžesti a elegance. Tento produkt amerického výrobce Elizabeth Arden je určen pro ženy, které hledají…
DKNY Be Delicious W EDP, Tester 100 ml
1 654 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Be Delicious je svěží dámská parfémovaná voda. Ze začátku výrazně jablečná se zeleným tónem melounu nebo okurky. Ovoce rychle ustupuje a vystřídá ho jemná květinová směsice, která voní jako…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
