Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Trussardi Ruby Red W EDP, 30 ml
od 465 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Trussardi Ruby Red je italským produktem. Parfémová voda se vyznačuje chypré, ovocně-dřevitou vůní. Inspirací pro vývoj této parfémové vody byla elegantní, odvážná a nezávislá…
Ahmed Al Maghribi Rose Noir W P 75 ml
od 502 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Ahmed Al Maghribi Rose Noir představuje dámskou vůni, která v sobě nese prvky orientální elegance a tajemství. Tato orientálně sladká vůně je vytvořena pro ženy, které si cení…
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter W EDP, 30 ml
od 1 210 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter je dámská parfémovaná voda, která kombinuje luxusní třpytky s bohatou a sofistikovanou vůní. Otevírá se svěžími květinovými tóny, které přinášejí okamžitý…
Versace Yellow Diamond W EDT, 30 ml
od 827 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Carolina Herrera 212 VIP Rosé W EDP, 80 ml
od 1 537 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Pro rok 2014 uvádí Carolina Herrera novou vůni 212 VIP Rosé, která je zrozena, aby byla srdcem a duší té nejlepší party v NYC. Svou svěží, bezstarostnou atmosférou přináší 212 VIP Rosé ještě…
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum W EDP, 30 ml
od 1 075 Kč
36 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Jean Paul Gaultier Scandal Le Parfum je skandální vůně podtrhující ženskou smyslnost. Ve vonné kompozici ucítíte vanilku, karamel, bílé květiny, bonbony a v dráždivém kontrastu i sůl. Vůně je…
Hermès Barénia Intense W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 963 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dřevitá a kožená vůně parfémované vody Hermes Barénia Intense W EDP je určena pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Parfémovaná voda kombinuje intenzivní tóny pačuli, kůže a…
Lancôme Ô De Lancome W EDT, 125 ml
od 1 262 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Smyslný, chladivý, osvěžující, příjemně spontánní a přirozený. Takový je parfém Ô de Lancôme, jenž je podstatou vší lehkosti a veselí. Jeho krásně zářící zelenkavá barva evokuje sluneční svit na…
Prada Paradoxe Intense W EDP, náplň 100 ml
od 2 126 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Prada Paradoxe Intense je dřevitá a květinová vůně, která v sobě skrývá silu tajemného vyjádření ženskosti. Její složky, které jsou typické pro jemné vůně, jsou zde zesílené, aby dosáhly…
Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense W EDP, 75 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Pro cestovatelky a objevitelky, které zároveň touží ochraňovat přírodu, vznikla v roce 2023 gurmánská, květinová parfémovaná voda Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense. Zaměřuje se na jednu z…
Givenchy L’Interdit Rouge Ultime W EDP, 50 ml
od 1 454 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podtrhněte vaši osobitost, přitažlivost a eleganci. Tato dámská parfémovaná voda se vzpírá konvencím a strhuje k sobě vše ve svém okolí. Jejím svodům nikdo neunikne, nezbývá než podlehnout…
Givenchy Irresistible Nectar W EDP, 50 ml
od 1 509 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nectar představuje moderní gurmánskou vůni, která spojuje smyslnost a svěžest v dokonale vyvážené kompozici. Je určena pro ženy, které hledají výrazné, …
Versace Eros Pour Femme EDP, 100 ml
od 1 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP, 100 ml
od 1 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP 100 ml Issey Miyake představuje svou novinku v podobě intenzivní parfémované vody L'Eau d'Issey Intense. Tento dámský parfém si klade za cíl zachytit…
Shiseido Zen W EDP, 50 ml
od 779 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Jemná zvlhčující emulze osvěžující květinové vůně se skládá z vzácného mechu z východu, bambusu a dřeva Kyara. Je ispirací pro váš nejhlubší smysl pro harmonii, příslib jemné a hebké pleti. …
Thierry Mugler Angel W EDP, Tester 100 ml
od 1 502 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir W EDP, 30 ml
od 845 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir je parfémovaná voda, která přináší zářivou a energickou vůni inspirovanou rozkvětem vanilky. Její složení kombinuje svěží a ovocné tóny, které evokují pocit…
Guerlain Samsara 2021 W EDP, 75 ml
od 1 792 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda pro ženy Guerlain Samsara 2021 je výjimečným produktem od francouzského výrobce Guerlain. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají harmonii a vyrovnanost. Samsara je výrazem…
Asdaaf Ameerat Al Arab Prive Rose W EDP, 100 ml
od 325 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Ameerat Al Arab Prive Rose od značky Asdaaf je oslavou vznešené růže, která je stěžejním prvkem celé kompozice. Kolem její omamné, intenzivní vůně krouží smyslné bílé pižmo a květinové tóny…
Cacharel Lou Lou W EDP, 50 ml
od 569 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Lou Lou je neobvykle výrazný orientálně-kořeněný parfém vytvořený Jeanem Guichardem pro Cacharel. Tato smyslná vůně, jež v srdci obsahuje jemné květiny, reflektuje svůdnost a tajemnost mladé…
Dsquared2 Red Wood W EDT , Tester 100 ml
od 637 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Dámská toaletní voda Dsquared2 Red Wood je určena pro mladé, vášnivé ženy, které jsou vždy dobře naladěné a láká je vše nové a neotřelé. Dsquared2 Red Wood dokonale vystihne jejich jedinečnost. …
Hermès Barénia Intense W EDP, plnitelný flakon 60 ml
od 1 642 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémovaná voda Hermes Barenia Intense je chyprovým parfémem pro ženy, uvedeným na trh v roce 2025. Autorem vonné kompozice je renomovaná parfumérka Christine Nagel. Barenia Intense…
Elizabeth Arden White Tea W EDP, 30 ml
od 335 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
Tato vůně je vhodná na každodenní nošení. Na trh byla uvedena v roce 2022. Flakón má čistě bílý design. Hlava - mandarinka, mořské tóny, šalvěj muškátová Srdce - bílý čaj, jasmín, růžová…
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Forte W EDP, 75 ml
od 1 631 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Užijte si potěšení ze šťavnatých italských mandarinek zalitých zapadajícím sluncem, které v sobě ukrývá tato parfémovaná voda. Ty se v ní snoubí s pulzující bazalkou a jsou nádherně podbarveny…
Boucheron Jaipur Bracelet W EDP, 100 ml
od 491 Kč
4,91 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Jaipur Bracelet od značky Boucheron ukrývá impozantní orientální, květinovou vůni, která za sebou zanechává nesmazatelnou stopu. Vůně se otevírá šumivými citrusy, lískty fialky, bazalkou a…
Giorgio Armani Sì Intense plnitelná W EDP, 100 ml náhradní náplň
od 1 199 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Giorgio Armani představuje intenzivní verzi oblíbené parfémované vody Sì. Tato vůně je oslavou ženskosti a svobody projevu. Je určena pro silné ženy, které si váží sebe sama i svého…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 2 597 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 50 ml
od 756 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Salvatore Ferragamo Signorina Eleganza W EDP, 100 ml
od 798 Kč
7,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Elegance se prolíná celou tvorbou Salvatora Ferragama. Na její počest byla uvedena na trh parfémová voda Signorina Eleganza, luxusní vůně, která oslavuje ženský půvab a svádění. Čerstvé tóny…
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, 80 ml
od 1 300 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 35 ml
od 2 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Chopard Wish Pink Diamond W EDT, 75 ml
od 320 Kč
4,27 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 75 ml
Poznejte opravdový diamant mezi dámskými vůněmi. Chopard Wish Pink Diamond je květinově-ovocná vůně, mezi jejíž složky patří meruňka, santalové dřevo, ambra, mandarinka, pižmo, frézie, …
Guerlain Aqua Allegoria Nerolia Vetiver W EDT, 75 ml
od 930 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Nerolia Vetiver od značky Guerlain je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Citrusová, lehce nahořklá nota neroli se prolíná se zemitou vůní vetiveru. Na toto spojení navazuje bylinková vůně bazalky…
Jean Paul Gaultier Divine Couture W EDP, 100 ml
od 2 068 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Divine Couture představuje spojení ovocných a jantarových tónů, které vytváří dlouhotrvající a intenzivní vůni. Její charakter je inspirován světem…
Christian Dior Hypnotic Poison W EDP , 50 ml
od 2 350 Kč
47 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Francouzské
- 50 ml
Záhada Diorova legendárního zakázaného ovoce spočívá v magickém moderním lektvaru, který spojuje ženskost s odvážností. Čtyři kontrastní aspekty - omamná hořká mandle a kmín, opulentní arabský…
Givenchy L’Interdit Rouge Ultime W EDP, 80 ml
od 1 992 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podtrhněte vaši osobitost, přitažlivost a eleganci. Tato dámská parfémovaná voda se vzpírá konvencím a strhuje k sobě vše ve svém okolí. Jejím svodům nikdo neunikne, nezbývá než podlehnout…
Giorgio Armani Sì W EDP, náplň 100 ml
od 1 773 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
Chanel Coco Mademoiselle Crush Absolu W EDP, 50 ml
od 3 237 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Chanel Coco Mademoiselle Crush Absolu je moderní interpretací ikonické řady COCO MADEMOISELLE, která přináší intenzivní a sofistikovanou vůni pro ženy. Její kompozice spojuje…
Thierry Mugler Alien Pulp W EDP, 30 ml
od 1 059 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Thierry Mugler Alien Pulp je parfémovaná voda pro ženy, která přináší jedinečný zážitek díky své neobvyklé kombinaci vůní. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají něco více než jen běžný…
Salvatore Ferragamo Pour Femme EDP, 100 ml
od 602 Kč
6,02 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Salvatore Ferragamo pour Femme je současná klasická vůně: diskrétní a velmi ženská, kombinuje v sobě tradiční akordy s odvážnými a neobvyklými tóny. Tato vůně je při prvním dojmu květinová, ale…
Yodeyma Lido W EDP, 100 ml
od 749 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Yodeyma Lido je určena pro ženy, které hledají sofistikovanou a osobitou vůni s dlouhou výdrží. Její intenzivní a rafinovaná přítomnost zaručuje, že zanechá nezapomenutelný…
Guerlain Mon Guerlain Intense W EDP, 100 ml
od 1 951 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Nový Mon Guerlain Intense jako oslava všech žen, které se nebojí vyjádřit svou jedinečnost. Jemně se zde prolínají tóny mandarinky, bergamotu, jasmínu a pačuli. A nakonec intenzivní vanilka, …
Chanel Chance Eau Tendre W EDP, 150 ml
od 4 300 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Chanel Chance Eau Tendre je produkt francouzského výrobce Chanel. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Chanel Chance Eau Tendre…
Paco Rabanne Ultraviolet W EDP, 80 ml
od 797 Kč
9,96 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Ultraviolet od Paco Rabanne je moderní a teplejší vůně. Okuste květinově-orientální dámskou parfémovou vodu ze známé dílny. Zahalte se to svůdné vůně a buďte sebejistá jako nikdy dříve. Stačí…
Hugo Boss Alive Intense W EDP, 80 ml
od 917 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Silná vůně symbolizující intenzivní touhu po životě a odvahu ženy. Parfémovaná voda Hugo Boss Alive Intense, vytvořená pro ženy, které rády riskují a vystupují ze své komfortní zóny, vás vyzývá…
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP, 75 ml
od 992 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo W EDP Kenzo Flower by Kenzo Ikebana Indigo je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato vůně je inspirována japonskou modří, …
Giorgio Armani Sì Intense plnitelná W EDP, 50 ml
od 1 631 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Giorgio Armani představuje intenzivní verzi oblíbené parfémované vody Sì. Tato vůně je oslavou ženskosti a svobody projevu. Je určena pro silné ženy, které si váží sebe sama i svého…
Narciso Rodriguez Narciso Cristal W EDP, 50 ml
od 849 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podobně, jako když se slunce odráží od faset křišťálu a naplno se tím odhalí jeho krása, dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Cristal odhalí zase váš půvab. Tato vůně je poctou…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
