Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Narciso Rodriguez All Of Me Intense W EDP, 30 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Narciso Rodriguez All Of Me Intense je parfémovaná voda pro ženy, která se zaměřuje na květinové a orientální tóny. Tato parfémovaná voda je určena pro ty, kdo hledají intenzivní a výraznou…
Lancôme Trésor W EDP, 50 ml
od 1 243 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Vůně Lancôme Trésor je složena z květinových, ovocných, pudrových a ambrových tónů. Luxusní flakon vůně Trésor padne do ruky jako vzácný klenot. Trésor zahalí každou ženu rafinovanou, jemnou…
Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir W EDP, 50 ml
od 1 647 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir je určena pro ženy, které hledají intenzivní a smyslnou vůni. Tato parfémovaná voda je ukryta ve flakonu s přechodem od vášnivé červené k tajemné…
Paco Rabanne Olympea W EDP , 50 ml
od 1 219 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Španělské
- 50 ml
S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…
Jimmy Choo Illicit 2015 W EDP, 100 ml
od 726 Kč
7,26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Jimmy Choo Illicit je nespoutaná, svůdná a podmanivá vůně pro ženy z roku 2016. Illicit představuje ženu, která je sama sebou. Žije naplno a vychutná si život plnými doušky. Její styl, krása a…
Burberry My Burberry W EDP, 50 ml
od 839 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Anglické
Burberry My Burberry je květinovo - ovocná vůně s moderním nádechem pro ženy. Parfém se nechal inspirovat vůní deště, která právě zalila městské zahrady v Londýně. Přání značky bylo ukázat…
Gucci Guilty Absolu de Parfum Pour Femme P 60 ml
od 1 697 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Intenzivní ambrově-květinová vůně přináší hlubokou smyslnost a elegantní projev, ideální pro ženu, která se nebojí projevit svou sílu a přitažlivost. Parfémovaná voda Gucci Guilty Absolu de…
Roberto Cavalli Florence W EDP, 75 ml
od 693 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Pižmová vůně
Vůni Florence od Roberto Cavalli navrhla špičková perfumérka Marie Salamagne (ze studia Firmenich). Při tvoření této chyprové ambrové kompozice hledala inspiraci v toskánské krajině a…
Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense W P, 30 ml
od 1 051 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámský parfém Hugo Boss Boss The Scent Elixir Intense je určen pro ženy, které hledají výraznou a smyslnou vůni pro speciální příležitosti. Parfém je vysoce koncentrovaný a nabízí intenzivní…
Escada Especially W EDP, 30 ml
od 463 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Obklopte se ryze ženskou vůní parfémované vody Escada Especially, která vám vykouzlí úsměv na rtech v jakékoliv situaci. Especially je ztělesněním radostných okamžiků plných neskrývaného…
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 30 ml
od 920 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Saphir Vive La Femme W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfémovaná voda Vive la Femme od SAPHIR přináší intenzivní a tajuplnou vůni, která v sobě spojuje květinové a chyprové tóny. Její aromatická kompozice je vhodná pro ženy, které hledají výraznou…
Yodeyma Luxor W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Lacoste Pour Femme EDP, Tester 90 ml
od 780 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda s dřevitou vůní a jemnými květinovými tóny. Nechte se okouzlit ženskou vůní plné lehkosti a smyslnosti. Klíčové vlastnosti - dřevito-květinová vůně - pro ženu plnou…
Chloé Le Parfum W P, plnitelný flakon 50 ml
od 1 505 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Parfémovaná voda Chloé Le Parfum pro ženy představuje elegantní variantu klasického parfému značky Chloé, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tato vůně kombinuje květinové tóny s jemně…
La Rive Pearl W EDP, 75 ml
od 200 Kč
2,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Květinová vůně, jenž připomíná procházku zahradou plnou květin a zralého ovoce. Zpočátku citrusová kompozice objeví bohaté srdce, plné konvalinek, růží a broskví, uspořádaný na lůžku santalového…
Giorgio Armani Acqua di Gioia Intense W EDP, 100 ml
od 1 785 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Acqua di Gioia Intense je vůně, která v sobě kombinuje prvky květinové a ovocné vůně. Její charakter je inspirován atmosférou italského léta a nabízí tak skvělý zážitek pro všechny…
Novellista Rouge Privé W EDP, 75 ml
od 1 997 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Rouge Privé W EDP 75 ml je dámská parfémovaná voda, která přináší květinově-orientální vůni. Tato vůně je inspirována temným románem Roxana od anglického spisovatele Daniela Defoe, což jí dodává…
Thierry Mugler Angel Fantasm W EDP, plnitelný flakon 25 ml
od 836 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2024, je speciálně vytvořena pro dámy, které hledají vůni, která je podmanivá a zároveň luxusní. Angel Fantasm se otevírá povzbuzujícími vrchními…
Thierry Mugler Alien Pulp W EDP, 60 ml
od 1 682 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Mugler Alien Pulp je intenzivní a mystická vůně, která osloví ženy hledající nekonvenční a silné vyjádření své osobnosti. Její složení spojuje svěží ovocné tóny s hlubokými a…
Jean Paul Gaultier Scandal Elixir W P, 80 ml
od 2 432 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém s intenzivní a svůdnou chypre-ovocnou kompozicí, která osloví ženy hledající výraznou a luxusní vůni. Vyniká hřejivým a sladce intenzivním charakterem, který spojuje šťavnaté ovoce, …
Elizabeth Arden Red Door W EDT, 100 ml
od 545 Kč
5,45 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Tato bájná vůně Elizabeth Arden oslavuje dvě věci. Za prvé uvedení bohaté, květinové vůně pro mnoho různých žen. Za druhé uvádí Catherine Zeta-Jones jako novou tvář Elizabeth Arden. Jedná se o…
Dolce & Gabbana The One Gold Intense W EDP, 75 ml
od 1 120 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jen o některých vůních je možné říci, že jsou těmi pravými. Jednou z vůní, která si snadno získá vaše srdce, je i vůně parfémované vody pro ženy Dolce & Gabbana The One Gold Intense, která je…
Chloé Chloé Intense W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 288 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chloé Chloé Intense je určena především pro ženy, které hledají vůni vyjadřující jejich osobitý styl a eleganci. Vyznačuje se intenzivní květinovou vůní s výraznými ovocnými tóny. V úvodu, tedy…
Dior Miss Dior Essence W EDP, 35 ml
od 1 963 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Dior Miss Dior Essence de Parfum je vůně určená pro ženy, které hledají něco víc než jen obyčejný parfém. Tato parfémovaná voda, představená v srpnu 2025, je výsledkem práce hlavního parfuméra…
Thierry Mugler Alien Hypersense W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 907 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien Hypersense je nekompromisní, hypnotická a občas nebezpečná vůně pro ženy. Proměňuje se uvnitř i navenek. Vůně byla na trh uvedena v roce 2024. Hlava - zelená…
Calvin Klein Obsession W EDP, 30 ml
od 356 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 30 ml
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Yves Saint Laurent MYSLF L E 60 ml
od 2 509 Kč
42 Kč/ml- 60 ml
Parfém není jen doplňkem, ale často i osobním podpisem. Dámský parfém Yves Saint Laurent MYSLF Le Parfum v objemu 60 ml představuje koherentní směs dřevitých a květinových tónů, okořeněnou…
Diesel Loverdose W EDP, 75 ml
od 762 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Diesel Loverdose se smyslnou květinově-kořeněnou vůní vzbuzuje touhu a vášeň. Parfém Diesel Loverdose probudí Vaši duši a okouzlí Vás jemnými tóny vanilky, lékořice a dřevitých esencí. Vůně…
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, plnitelný flakon 50 ml
od 1 650 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Jean Paul Gaultier Divine Elixir je parfém, který překvapí svým originálním propojením jednotlivých ingrediencí. Jedná se o květinově ambrovou vůni, která se vyznačuje smyslností a intenzitou. …
Givenchy Amarige W EDT, 50 ml
od 680 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Givenchy Amarige, žena používající Amarige je velice ženská. Je jemná, upřímná, vytrvalá, živá, spontánní, veselá a má veliký smysl pro citovost, která se u ní neočekávaně projevuje a má…
Chloé Rose Naturelle Intense W EDP, 50 ml
od 1 182 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Chloé Rose Naturelle Intense poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní…
Hugo Boss Alive W P, 80 ml
od 1 618 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Paco Rabanne Olympéa Parfum W P, 80 ml
od 1 400 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Paco Rabanne Olympéa Parfum zaujme svou květinově-ambrovou vůní. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě kombinuje jemnost květin s hloubkou a tajemností ambrových tónů. V…
Bruno Banani Woman Intense EDP, 50 ml
od 352 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
Unikátní dynamicky-ovocná vůně je jako stvořená pro sladkou a sebevědomou ženu. Růžová parfémovaná voda pro ženy Bruno Banani Woman Intense zachycuje sebevědomou a energickou ženu, která ráda…
Burberry My Burberry Black W P, 50 ml
od 993 Kč
20 Kč/ml- Parfém
- 50 ml
Burberry My Burberry Black - vůně inspirovaná módou, Londýnem a klasickým černým trenčkotem. Velmi elegantní a svůdná My Burberry Black vás přenese do deštěm zalitého Londýna a do rozkvetlých…
Paco Rabanne Million Gold For Her P, 50 ml
od 1 484 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Rabanne Million Gold For Her Parfum, 50 ml** Vyberte si příležitost k zazáření s parfémem Rabanne Million Gold For Her. Tento produkt je vhodný především pro zákaznice, které hledají…
Dior Miss Dior Essence W EDP, 80 ml
od 3 220 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Dior Miss Dior Essence de Parfum je vůně určená pro ženy, které hledají něco víc než jen obyčejný parfém. Tato parfémovaná voda, představená v srpnu 2025, je výsledkem práce hlavního parfuméra…
Gucci Bamboo W EDP, 30 ml
od 787 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gucci Bamboo je dokonalým doplňkem silné ženy, která má vytříbený vkus a je inspirací pro všechny lidi ve svém okolí. Návrháři značky Gucci milují bambus, a proto jej často…
Dior Miss Dior 2024 W P, 35 ml
od 1 716 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dior Miss Dior 2024 je dámský parfém, který představuje oslavu ženskosti, elegance a lásky. Parfém je součástí řady Miss Dior, která je určena pro romantickou ženu, která věří v pravou lásku. …
Paco Rabanne Fame W P, 30 ml
od 960 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Zahalte se do neodolatelné vůně a podmaňte si celé své okolí. Tento parfém dá vyniknout svůdné síle každé moderní ženy. Jeho intenzivní vonná kompozice překypuje vzácnými, eticky získávanými…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum P 30 ml
od 931 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Hledáte parfém, který se dokonale snoubí s ležérní elegancí a jemnou ženskostí? Květinově-ovocná vůně Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum vás okouzlí svou návykovou harmonií a působivou…
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 80 ml
od 1 616 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Yves Saint Laurent Y W EDT, 100 ml
od 1 600 Kč
16 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- 100 ml
Yves Saint Laurent Y 100 ml - Toaletní voda. Yves Saint Laurent Y - vůně pro ženy. Yves Saint Laurent Y - Složení: Broskev, gardénie, aldehydy, kozí list, narcis, hyacint, růže, ..
Gucci Guilty Absolute Pour Femme EDP, 50 ml
od 1 231 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Chyprově - ovocná vůně uvedena na trh v lednu 2018. Gucci představuje novou kapitolu v příběhu vůně Gucci Guilty. Oslavuje myšlenku, že si sami můžeme určit milostné spojení, osvobozeni od…
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk W EDP, 30 ml
od 1 294 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší smyslný zážitek plný vášně a elegance. Její květinově-jantarová a ovocná kompozice se postupně rozvíjí a nabízí bohatý a…
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense W EDP, 100 ml
od 2 370 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense je parfémovaná voda pro ženy, která je součástí kolekce Yum. Tato vůně je navržena tak, aby přinesla smyslný zážitek a evokovala sladké pokušení. …
Karl Lagerfeld Ikonik Absolu W P, 100 ml
od 781 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Ikonik Absolu představuje unikátní spojení květinových a gurmánských tónů, které osloví ženy hledající výraznou a zároveň sofistikovanou vůni. Její kompozice je…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
