Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Dámské parfémy, intenzivní

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Dámský parfém Zimaya Fatima Velvet Love W P 100 ml

Zimaya Fatima Velvet Love W P 100 ml

6

od 404 Kč

  • Parfém
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Chyprové vůně

Fatima Velvet Love od značky Zimaya je parfémový extrakt, který přináší elegantní květinovou vůni pro ženy. Je ideální volbou pro ty, kteří hledají vůni s výraznými květinovými a sladkými tóny. …

od 404 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Yodeyma Lido W EDP

Yodeyma Lido W EDP, 50 ml

1

od 427 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Ovocná vůně
  • Sladký parfém

Dámská parfémovaná voda YODEYMA Lido přináší do světa vůní spojení klasické elegance a moderní lehkosti, které osloví ženy hledající sofistikovaný a osobitý parfém. V její kompozici se prolínají…

od 427 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Gucci Guilty Pour Femme Intense EDP

Gucci Guilty Pour Femme Intense EDP, 90 ml

10

od 1 781 Kč

20 Kč/ml
  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Italské
  • 90 ml

Zapomeňte na lásku, jak ji definuje svět. Prožijte ji podle vlastních pravidel. Parfémovaná voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme Intense je odrazem moderního vyznání lásky a vyzývá k osvobození…

od 1 781 Kč

od 20 Kč/ml

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P

Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, plnitelný flakon 100 ml

8

od 2 528 Kč

  • Parfém
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Francouzské
  • Opakovaně plnitelný

Jean Paul Gaultier přináší svěží pohled na ženskost a eleganci s novou vůní Divine Elixir. Tento parfém se pyšní plnitelným flakonem o objemu 100 ml a vyznačuje se svou schopností upoutat…

od 2 528 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Jeanne Arthes Cassandra Rose Intense W EDP

Jeanne Arthes Cassandra Rose Intense W EDP, 100 ml

5

od 133 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně

Každá žena si zaslouží pugét nádherných květin. Parfémovaná voda Jeanne Arthes Cassandra Rose Intense je jako kytice uvázaná z těch nejkrásnějších květinových tónů, které dohromady tvoří spojení…

od 133 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Giorgio Armani I Will M EDP

Giorgio Armani I Will M EDP, náplň 100 ml

2

od 2 101 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně

Parfémovaná voda Giorgio Armani I Will je výrazná a sofistikovaná vůně, která se hodí pro muže, kteří chtějí zanechat trvalý dojem. Její intenzivní charakter je dán kombinací dřevitých a…

od 2 101 Kč

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Tom Ford Black Orchid W EDP

Tom Ford Black Orchid W EDP , 100 ml

52

od 1 900 Kč

  • Parfémová voda
  • Luxusní
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně

Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…

od 1 900 Kč

v 31 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Jean Paul Gaultier Scandal W EDP

Jean Paul Gaultier Scandal W EDP, 80 ml

69

od 1 200 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Chyprové vůně
  • Sladký parfém
  • Francouzské

Vůně Scandal od módní značky Jean Paul Gaultier je chyprově-květinová. Hravě v sobě kombinuje červený pomeranč a mandarinka v úvodu, poté se rozvine vůně medu společně s gardénií, jasmínem, …

od 1 200 Kč

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Giorgio Armani My Way Intense W EDP

Giorgio Armani My Way Intense W EDP, plnitelný flakon 30 ml

75

od 1 321 Kč

  • Parfémová voda
  • Luxusní
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně

Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Armani My Way Intense, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří…

od 1 321 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP

Jimmy Choo I Want Choo Forever W EDP, 40 ml

32

od 719 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Chyprové vůně
  • Ovocná vůně
  • Anglické

I Want Choo Forever je smyslná a gurmánská kompozice s chyprovým a jantarovým nádechem, která je plná energie. Přitažlivou hlavu tvoří intenzivní růže v kombinaci s kořeněnými akordy růžových…

od 719 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Yodeyma Black Elixir W EDP

Yodeyma Black Elixir W EDP, 50 ml

71

od 359 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Kořenitá vůně

Intenzivní vůně kávy se sladkou směsicí likéru a vanilky vytváří tajemný a smyslný parfém. Ovocné hruškové tóny jsou v úvodu vůně smíchané s květem pomerančovníku a okořeněné růžovým…

od 359 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP

Yves Saint Laurent Mon Paris W EDP, 50 ml

127

od 1 580 Kč

32 Kč/ml
  • Parfémová voda
  • Chyprové vůně
  • Ovocná vůně
  • Francouzské
  • 50 ml

Oslňující dámská vůně Yves Saint Laurent Mon Paris v sobě ukrývá kouzlo šťavnatého ovoce a křehkých květin. Flakon dámské parfémované vody Yves Saint Laurent Mon Paris má okouzlující design. …

od 1 580 Kč

od 32 Kč/ml

v 35 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Burberry Her Elixir EDP

Burberry Her Elixir EDP, 50 ml

4

od 1 422 Kč

28 Kč/ml
  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně
  • 50 ml

Odvážný a smyslný parfém Her Elixir se nese ve stejném dobrodružném duchu jako parfémovaná voda Burberry Her. Parfém byl vytvořen pro ženy, které se odvažují objevovat neznámé, a je určen pro…

od 1 422 Kč

od 28 Kč/ml

v 27 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT

Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT, 50 ml

180

od 413 Kč

8,26 Kč/ml
  • Toaletní voda
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Ovocná vůně
  • 50 ml

Dámská toaletní voda se otevírá oslňujícími horními notami z neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku. Následují přitažlivé noty květů ze vzácného tahitského…

od 413 Kč

od 8,26 Kč/ml

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Hugo Boss Alive W P

Hugo Boss Alive W P, 50 ml

37

od 1 197 Kč

  • Parfém
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně

Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…

od 1 197 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Lalique le Parfum W EDP

Lalique le Parfum W EDP, 100 ml

33

od 553 Kč

5,53 Kč/ml
  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Orientální vůně
  • 100 ml

Chcete objevit rozkošnicky smyslný orient? Najdete jej v nové dámské vůni Lalique Le Parfum EDP obdařené maximální svůdností. V pozoruhodné flakonu je skryt opojný koktejl záhadných a…

od 553 Kč

od 5,53 Kč/ml

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP

Gucci Flora Gorgeous Magnolia W EDP, 100 ml

9

od 1 570 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně

Gucci Flora Gorgeous Magnolia je ideální volbou pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže vyjádřit jejich jedinečnou osobnost. Parfémovaná voda je charakteristická svou kombinací dřevitých, …

od 1 570 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP

Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 30 ml

24

od 790 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Orientální vůně
  • Ovocná vůně

Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…

od 790 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Lancôme Idôle Now W EDP

Lancôme Idôle Now W EDP, 100 ml

14

od 1 852 Kč

19 Kč/ml
  • Parfémová voda
  • Luxusní
  • Květinové vůně
  • Francouzské
  • 100 ml

Lancôme Idôle Now je parfémovaná voda pro ženy. Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Lancôme Idôle Now, která…

od 1 852 Kč

od 19 Kč/ml

v 25 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum W EDP

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum W EDP, plnitelný flakon 30 ml

10

od 1 257 Kč

  • Parfémová voda
  • Luxusní
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Sladký parfém

Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum je intenzivní parfémová voda, která je určena pro ženy, které hledají výraznou a charismatickou vůni. Květinová vůně s jantarovými tóny vzdává…

od 1 257 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Thierry Mugler Angel Elixir W EDP

Thierry Mugler Angel Elixir W EDP, 100 ml

20

od 1 200 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Sladký parfém

Popřete zákony gravitace a vzlétněte jako anděl. Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Elixir se svou magneticky přitažlivou květinovou vůní podtrhne vaši fascinující ženskou sílu, …

od 1 200 Kč

v 23 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Tom Tailor Happy To Be W EDP

Tom Tailor Happy To Be W EDP, 30 ml

3

od 341 Kč

  • Parfémová voda
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně

Tom Tailor dámská parfémovaná voda Happy To Be představuje smyslnou orientální vůni. Nechte se i vy unést vůní od značky Tom Tailor. Složení vůně je veganské. Na počátku se prolínají…

od 341 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Versace Dylan Blue Pour Femme EDP

Versace Dylan Blue Pour Femme EDP, 30 ml

211

od 830 Kč

  • Parfémová voda
  • Luxusní
  • Květinové vůně
  • Ovocná vůně
  • Italské

Versace Dylan Blue Pour Femme byla uvedena na trh v roce 2017. Dámská vůně je inspirovaná elegantní italskou ženou, která je silná, emotivní a vyzařuje z ní velká dávka ženskosti. V úvodu se…

od 830 Kč

v 26 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Giorgio Armani My Way W P

Giorgio Armani My Way W P, plnitelný flakon 90 ml

34

od 2 200 Kč

  • Parfém
  • Luxusní
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně

Parfém pro ženy Armani My Way podpoří vaši touhu objevovat a žít podle vlastních pravidel. Intenzivní, sladká variace na charakteristickou květinovou vůni My Way je zrozená z kontrastu krémově…

od 2 200 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém DKNY 24/7 W EDPPokles ceny

DKNY 24/7 W EDP, 100 ml

7

od 438 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Kořenitá vůně

Parfémovaná voda DKNY 24/7 je stvořena pro ženu, která si umí užívat každodenní život v plné míře. Tato vůně, inspirovaná dynamikou a neustálým pohybem města New York, je ideální volbou pro…

od 438 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Guerlain L’Heure Bleue W EDP

Guerlain L’Heure Bleue W EDP, 100 ml

od 3 510 Kč

  • Parfémová voda
  • Luxusní
  • Květinové vůně
  • Francouzské
  • Opakovaně plnitelný

Parfémová voda Guerlain L’Heure Bleue přináší jedinečnou ambrově květinovou kompozici, která zachycuje kouzlo okamžiku mezi dnem a nocí. Vůně je inspirována přírodním úkazem modré hodiny, kdy se…

od 3 510 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Thierry Mugler Alien W EDP

Thierry Mugler Alien W EDP, náplň 100 ml

315

od 1 592 Kč

  • Parfémová voda
  • Luxusní
  • Květinové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Kořenitá vůně

Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…

od 1 592 Kč

v 15 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Chanel Coco Mademoiselle W EDP

Chanel Coco Mademoiselle W EDP, 35 ml

376

od 2 228 Kč

  • Parfémová voda
  • Luxusní
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Chyprové vůně

Chanel Coco Mademoiselle vás okouzlí svou smyslností již při prvním přivonění. Hlavními esencemi této výjimečné parfémované vody jsou sebevědomí, originalita a přirozenost. Stejné aspekty, jaké…

od 2 228 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Paris Corner Qissa Delicious W EDP

Paris Corner Qissa Delicious W EDP, 100 ml

11

od 281 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Orientální vůně

Paris Corner Qissa Delicious W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající sladkou a gurmánskou vůni. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2024 a je charakterizován jako…

od 281 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Yves Saint Laurent Opium 2009 W EDT

Yves Saint Laurent Opium 2009 W EDT, 50 ml

98

od 1 453 Kč

29 Kč/ml
  • Toaletní voda
  • Kořenitá vůně
  • Orientální vůně
  • Francouzské
  • 50 ml

Opium symbolizuje fascinaci Orientem a jeho jedinečný smysl porozumět skrytým ženským emocím a tajným vášním. Yves Saint Laurent Opium 2009 je složen z jasmínu, bergamotu, mandarinky a myrhy. …

od 1 453 Kč

od 29 Kč/ml

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Paco Rabanne Olympea W EDP

Paco Rabanne Olympea W EDP , 30 ml

213

od 847 Kč

  • Parfémová voda
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně
  • Kořenitá vůně

S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…

od 847 Kč

v 24 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Burberry Goddess Amber Vanilla W EDP

Burberry Goddess Amber Vanilla W EDP, plnitelný flakon 30 ml

od 1 454 Kč

  • Parfémová voda
  • Luxusní
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Levandulové vůně
  • Sladký parfém

Parfémovaná voda Burberry Goddess Amber Vanilla Eau de Parfum Intense představuje intenzivní a mnohovrstevnatou vůni, která osloví ženy hledající výrazný a rafinovaný doplněk. Její aromatický a…

od 1 454 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Burberry Goddess Amber Vanilla W EDP

Burberry Goddess Amber Vanilla W EDP, plnitelný flakon 100 ml

od 2 812 Kč

  • Parfémová voda
  • Luxusní
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Levandulové vůně
  • Anglické

Parfémová voda Burberry Goddess Amber Vanilla Eau de Parfum Intense přináší teplou a mnohovrstevnatou vůni, která odráží intenzivní a rafinovanou ženskost. Její aromatický a sladký charakter se…

od 2 812 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT

Salvador Dali Eau de Ruby Lips W EDT, 30 ml

303

od 165 Kč

  • Toaletní voda
  • Intenzita vůně intenzivní
  • Květinové vůně
  • Citrusové vůně
  • Dřevitá vůně

Salvador Dali Eau De Ruby Lips je letní, ovocná a svěží vůně pro výjimečné ženy, která byla uvedena na trh v roce 2005. Ve vrchních tónech se ukrývá křehká konvalinka, která svými opojnými…

od 165 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Dámský parfém Jean Paul Gaultier La Belle W EDP

Jean Paul Gaultier La Belle W EDP, 30 ml

32

od 1 077 Kč

  • Parfémová voda
  • Orientální vůně
  • Ovocná vůně
  • Svěží parfém
  • Francouzské

Vstupte do zahrady Jean Paul Gaultiera, místa pokušení a hříšného svádění. Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle je silně návykovou vůní, která v sobě spojuje neodolatelně sladkou…

od 1 077 Kč

v 25 obchodech

Porovnat ceny

Jak vybrat dámský parfém

Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?

Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie