Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Elizabeth Arden 5th Avenue NYC W EDP, 125 ml
od 304 Kč
2,43 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 125 ml
Elizabeth Arden představuje svůdnou novinku pro rok 2015 s názvem 5th Avenue NYC Premiere. Lákavé složení se otevírá směsí pomeranče a konvalinek, které jsou doplněny o tóny pikantního pepře. V…
Gucci Bamboo W EDP, 75 ml
od 1 090 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gucci Bamboo je dokonalým doplňkem silné ženy, která má vytříbený vkus a je inspirací pro všechny lidi ve svém okolí. Návrháři značky Gucci milují bambus, a proto jej často…
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 50 ml
od 1 647 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
Giorgio Armani Sì Passione Red Bloom W EDP, 50 ml
od 1 755 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Sì Passione Red Bloom představuje živou a intenzivní vůni, která spojuje květinové, ambrové a ovocné tóny. Vytváří tak harmonickou kompozici, která oslavuje odvážnou ženskost a…
Giorgio Armani Si Passione Red Musk W EDP, 100 ml
od 2 257 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší smyslný zážitek plný vášně a elegance. Její květinově-jantarová a ovocná kompozice se postupně rozvíjí a nabízí bohatý a…
Valentino Donna Born in Roma Purple Melancholia W EDP, 100 ml
od 2 396 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Parfémovaná voda Valentino Born in Roma Purple Melancholia je vůně, která vás zve na cestu emocí a vzpomínek, ztělesňující individualitu a sebevědomí. Její ovocná chypre kompozice se otevírá…
Yves Saint Laurent Libre Le Parfum W P, 30 ml
od 1 327 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Svoboda je žena. Objevte parfém Libre Le Parfum, velmi intenzivní vůni z řady Libre od Yves Saint Laurent. Vytvořeno pro ženy, které se nebojí výzev. Tato neobvyklá kompozice plná smyslných…
Burberry Goddess Intense W EDP, 100 ml
od 1 833 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Burberry Goddess Intense je dámská parfémovaná voda, která přináší intenzivní a aromatickou vůni s výraznými vanilkovými tóny. Tato parfémovaná voda je ideální volbou pro ženy, které hledají…
Gucci Flora Gorgeous Gardenia W EDP, 50 ml
od 1 221 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Utečte do říše fantazie plné radosti s Gucci Flora. Gucci Flora Gorgeous Gardenia se mění v nádhernou parfémovanou vodu, květinovou a zároveň jemně sladkou. Je to charakteristická květinová…
Gucci Guilty Pour Femme W EDP, 50 ml
od 1 211 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Nová kapitola signature vůní Gucci Guilty nabízí představu muže a ženy, kteří zažívají skutečné osvobození. Moderní deklarace výrazu sebe sama a nebojácnosti, jasně září v novém a působivé…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDP, 100 ml
od 3 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní kompozice s intenzivní svěžestí, která se opírá o hluboký, bohatý dřevitý základ. Vůně se otevírá pikantní svěžestí citronového akordu, který intenzivně osvěžuje a povzbuzuje, a poté…
Paco Rabanne Million Gold W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 976 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Paco Rabanne Million Gold je parfémová voda, která přináší květinovou vůni s výraznými tóny bílých květin a růže. Je navržena tak, aby vyzařovala zářící energii a dodávala pocit výjimečnosti. Je…
Gucci Flora Gorgeous Jasmine W EDP, 30 ml
od 888 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Gucci Flora Gorgeous Jasmine představuje harmonickou kombinaci květinových a ovocných tónů. Tento produkt od výrobce Gucci je ideální pro ženy, které hledají uklidňující a…
Armaf Club de Nuit Intense W EDP 105 ml
od 453 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Intense vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Tesori d'Oriente Flower of Dragon EDP 100 ml
od 105 Kč
1,05 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Filozofie značky Tesori d'Oriente pochází z vize, nabídnout každému možnost přeměnit každodenní rutinu a stres na očistný potěšující rituál. Nabídnout každému vůně jako ozvěny vzdálených zemí…
Burberry Goddess W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 948 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Tato parfémovaná voda se vyznačuje svou aromatickou vůní, která je doplněna bylinnými tóny. Díky tomu je velmi příjemná a svěží, což ocení zejména ženy, které mají rády přírodní a nevtíravé…
Gucci Guilty Pour Femme Intense EDP, 50 ml
od 1 305 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zapomeňte na lásku, jak ji definuje svět. Prožijte ji podle vlastních pravidel. Parfémovaná voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme Intense je odrazem moderního vyznání lásky a vyzývá k osvobození…
Burberry Goddess W P, 50 ml
od 1 447 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Burberry Goddess Parfum, 50 ml - Parfém pro ženy Burberry Goddess Parfum nabízí novou kapitolu v objevování sebe sama, síly a laskavosti. Tento parfém je navržen tak, aby zprostředkoval…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDP, 100 ml
od 1 760 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana Light Blue přináší intenzivní a smyslnou interpretaci svěžesti, která je ideální pro ženy hledající výraznou a zároveň elegantní vůni. Její citrusově květinový…
Givenchy Ange ou Demon W EDP, 100 ml
od 1 263 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Givenchy Ange ou Demon je smyslná, démonická a fascinující vůně. Zpracovává v sobě téma nekonečných protikladů, které se ukrývají uvnitř každé ženy. Dokonale ztělesňuje čistotu, eleganci, …
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush W EDP, 50 ml
od 1 912 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Objevte ovocně-květinovou éterickou hloubku v parfémované vodě Yves Saint Laurent Libre Berry Crush, která vnáší do klasické kompozice Libre svěžest a lehkost. Tato vůně spojuje sladkou živost…
Roberto Cavalli Just Cavalli W EDT, 30 ml
od 261 Kč
8,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Dámská toaletní voda se otevírá oslňujícími horními notami z neroli, esenciálního oleje extrahovaného z květů hořkého pomerančovníku. Následují přitažlivé noty květů ze vzácného tahitského…
Kenzo Parfum D´Ete W EDP, 75 ml
od 1 058 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Kenzo Parfum D'Ete ve vás vyvolá pocit, jako kdybyste leželi na obrovské louce plné květin. Tato zelená parfemovaná voda okouzluje svěžími tóny právě posekané trávy spolu s lehkou ovocnou vůní a…
Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla W EDP, 90 ml
od 2 100 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani My Way Sunny Vanilla přináší zářivou a radostnou vůni, která oslavuje spojení květinových a ovocných tónů. Její složení je navrženo tak, aby evokovalo pocit…
Yves Saint Laurent Opium 2009 W EDP, 50 ml
od 1 770 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Edice Opium pro rok 2009, nám přináší další z řady orientálních vůní Opium v novém flakonu. Vůně, která vzbudila obrovský rozruch nejen díky svému jménu. Tato vůně byla představena v roce 1977. …
Gucci Flora Gorgeus Gardenia Intense W EDP, 50 ml
od 1 598 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense představuje parfém, který osloví ženy preferující květinově-dřevité vůně. Tento produkt je určen pro ty, kteří hledají intenzivnější a dlouhotrvající vůni, …
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 30 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Lancôme Poême W EDP, 100 ml
od 1 510 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Dámskou parfémovanou vodu Lancôme Poême můžete právem nazývat lyrickou básní ve světě vůní. Můžete ji nosit po celý den, a dopřát si tak opravdu nespoutaně vonící luxus. Nechejte se unášet…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 30 ml
od 778 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
Jean Paul Gaultier Scandal Intense W EDP, 50 ml
od 1 243 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
Dámská parfémová voda Jean Paul Gaultier Scandal Intense vás zve na palubu vlaku Scandal Express, kde vše voní tóny ambry a květin. První zastávkou na vaší cestě je omamné aroma ylang-ylangu, …
Giorgio Armani My Way Intense W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Armani My Way Intense, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří…
Giorgio Armani Sì Intense plnitelná W EDP, 100 ml
od 2 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Giorgio Armani představuje intenzivní verzi oblíbené parfémované vody Sì. Tato vůně je oslavou ženskosti a svobody projevu. Je určena pro silné ženy, které si váží sebe sama i svého…
Versace Yellow Diamond Intense W EDP, 30 ml
od 812 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Zářivá, svěží a okouzlující, to je vůně Versace Yellow Diamond Intense. Parfém Yellow Diamond Intense je určen pro moderní, nespoutanou ženu, která chce upoutat pozornost. Voní po svěžím…
Paco Rabanne Fame W P, 50 ml
od 1 525 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Zahalte se do neodolatelné vůně a podmaňte si celé své okolí. Tento parfém dá vyniknout svůdné síle každé moderní ženy. Jeho intenzivní vonná kompozice překypuje vzácnými, eticky získávanými…
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine W P, 90 ml
od 1 900 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Absolutní intenzita kontrastní svobody z jejíž vášnivosti vám přeběhne mráz po zádech. Vůně neohrožené ženy, která překonává živly, aby zažila všechny extrémy. Flakon připomínající šperk je…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 748 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum je intenzivní parfémová voda, která je určena pro ženy, které hledají výraznou a charismatickou vůni. Květinová vůně s jantarovými tóny vzdává…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 50 ml
od 979 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
Carolina Herrera La Bomba Intensa W EDP, 30 ml
od 1 529 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera La Bomba Intensa je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a zanechat nezapomenutelný dojem. Vůně se vyznačuje intenzivní a bohatou kompozicí. …
Carolina Herrera Very Good Girl Glam W EDP, 50 ml
od 1 849 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Sílu ženskosti dokonale vystihuje dámská parfémová voda Carolina Herrera Very Good Girl Glam. Vyzařuje z ní odvaha a je jako stvořena pro všechny ženy, které chtějí projevit svoji duální…
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence W P, 30 ml
od 480 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
- Fougerové vůně
Calvin Klein Eternity Aromatic Essence je romantický a nadčasový parfém. Tato vůně je mistrovským dílem, které v sobě kombinuje smyslné kontrasty. Svěží aromatické květy se snoubí s lákavým…
Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue Parfum de Peau W EDP, 50 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Parfémovaná voda Yves Saint Laurent Libre L'Eau Nue Parfum de Peau je určena pro ženy, které hledají vůni, jež podtrhne jejich přirozenou krásu a dodá jim pocit svobody a svěžesti. Parfémová…
Kenzo Amour W EDP, 50 ml
od 775 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 50 ml
Kenzo Amour je smyslná, jemná, klidná vůně, inspirovaná pocity dvou milenců. Květinově dřevitou kompozici vytvořili parfuméři Daphné Bugey a Olivier Cresp. Kenzo Amour voní po třešních, …
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 50 ml
od 727 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Valentino Donna Born in Roma Purple Melancholia W EDP, 30 ml
od 1 230 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Parfémovaná voda Valentino Born In Roma Purple Melancholia Donna je vůně, která oslavuje individualitu a sebevědomí. Její ovocná chypre kompozice se otevírá hřejivou šťavnatostí švestkových…
Dolce & Gabbana Devotion W EDP, 30 ml
od 755 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana Devotion je výsledkem práce parfuméra Oliviera Crespa. Jeho cílem bylo vytvořit vůni, která oslavuje nejušlechtilejší životní hodnoty, jako je upřímná láska, …
Versace Yellow Diamond W EDT, 200 ml
od 1 581 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Chloé Le Parfum W P, 30 ml
od 876 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Chloé Le Parfum je parfém, který kombinuje moderní prvky s nadčasovými akcenty. Vytvořený renomovaným parfumérem Romainem Almairacem, tento parfém nabízí harmonii pečlivě vybraných vůní. Flakon, …
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy W EDT, 100 ml
od 2 363 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 100 ml
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy je květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2022. Je rozšířením ikonické řady značky Valentino. Podobně jako ostatní vůně ze stejné řady je…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
