Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, 50 ml
od 780 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 50 ml
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
Chopard Wish W EDP, 75 ml
od 426 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Voňavý klenot mezi parfémy Chopard Wish. Neotřelá vůně s romantickou duší z vás udělá tajemnou a smyslnou ženu. Diamantové pokušení v podobě parfému Chopard Wish je neobvyklá vůně, která voní…
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush W EDP, 90 ml
od 2 200 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Objevte vůni, která spojuje svěžest ovocných tónů s elegancí květin, v podobě parfémované vody s bohatou a dlouhotrvající formulací. Vrchní nota vás osvěží šťavnatou chutí malin a mandarinkového…
Christian Dior Addict W EDP, 50 ml
od 2 219 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Dior Addict je dámská parfémová voda, která přináší novou kombinaci chutných a teplých ingrediencí. Jedná se o parfém, který vyzařuje svobodu, eleganci a věčné kouzlo. Klíčové vlastnosti -…
Dolce & Gabbana Devotion W EDP, 100 ml
od 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana Devotion je výsledkem práce parfuméra Oliviera Crespa. Jeho cílem bylo vytvořit vůni, která oslavuje nejušlechtilejší životní hodnoty, jako je upřímná láska, …
Prada Paradoxe Radical Essence W P, plnitelný flakon 90 ml
od 2 330 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Prada Paradoxe Radical Essence je dámská vůně od značky Prada, která se řadí mezi parfémy. Tato vůně přináší inovaci ve světě gurmánských parfémů, kombinující nečekané gurmánské tóny s jemnými…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 100 ml
od 2 305 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Boss Bottled Beyond W EDP je orientálně květinová vůně, která spojuje svěžest a hřejivost v harmonické kompozici. Vytvořená pro ženy, které chtějí vyjádřit svou individualitu a…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 50 ml
od 999 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Německé
- Aromatická vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Valentino Donna Born in Roma Extradose P, 50 ml
od 1 970 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Valentino Donna Born in Roma Extradose je parfém, který přináší intenzivní zážitek inspirovaný noční atmosférou Říma. Je určen pro moderní a sebevědomé ženy, které hledají výraznou a…
MEXX Black Woman EDT, 30 ml
od 235 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámskou vůni Black Woman otvírá čistá energická směs květin a ovoce. Nádherně ženská pivoňka, květ zázvoru, svěží frézie se míchají se sladkými tóny černého rybízu. V srdci vůně se ukrývá…
Thierry Mugler Angel Nova W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 380 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Staňte se vším, čím jen chcete. Staňte se hvězdou. Parfémovaná voda pro ženy Mugler Angel Nova podpoří vaši touhu zažít to, co se prozatím odehrává jen ve vašich představách. Její přirozená a…
Narciso Rodriguez Narciso Poudree W EDP , 90 ml
od 1 285 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 90 ml
Narciso Poudrée je dámská parfémovaná voda, která vás okouzlí svou jedinečnou dřevitě-květinovou vůní. Pochází z dílny amerického výrobce Narciso Rodriguez a byla uvedena na trh v roce…
Lancôme La Nuit Trésor W EDP, 50 ml
od 1 650 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Luxusní dámská parfémovaná voda Lancôme La Nuit Tresor je jako nekonečný poetický příběh o noční obloze. Přivoňte si i vy k vůni inspirované smyslnou nocí a absolutní láskou dvou milenců v…
Valentino Donna Born in Roma Intense W EDP, 100 ml
od 2 199 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Born in Roma Intense je mimořádná pocta Římu a jeho západům slunce. Je to vůně, která odhalí vaši krásnou osobnost a oslaví noc ve věčném městě. Tato magnetická, podmanivá…
Valentino Donna Born in Roma Extradose P, 30 ml
od 1 360 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Valentino Donna Born in Roma Extradose je parfém, který přináší intenzivní zážitek inspirovaný noční atmosférou Říma. Je určen pro moderní a sebevědomé ženy, které hledají výraznou a…
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP, 100 ml
od 2 030 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude je parfémovaná voda pro ženy, která přináší jedinečný zážitek díky svému složení a vůni. Jedná se o nejnovějšího člena ikonické řady La Vie Est Belle, který…
Ariana Grande Ari W EDP, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 100 ml
Svůdná a sexy vůně se otevírá svůdnou svěžestí křupavé hrušky, růžového grapefruitu a šumivé šťavnaté maliny . Ultra-ženské srdce kvete plyšovou kyticí konvalinky a růže v sametovém květu…
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute W EDP, 50 ml
od 2 191 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute je intenzivní a svůdná vůně, která oslavuje ženskost prostřednictvím bohaté květinově-gurmánské kompozice. Vůně je určena pro ženy, …
Versace Yellow Diamond Intense W EDP, 90 ml
od 1 329 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Zářivá, svěží a okouzlující, to je vůně Versace Yellow Diamond Intense. Parfém Yellow Diamond Intense je určen pro moderní, nespoutanou ženu, která chce upoutat pozornost. Voní po svěžím…
VALAVANI Magnetifico Secret Scent W P 20 ml
od 499 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Unikátní parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro ženy na základě AT-SC-R formuli for Woman. Jedinečné složení řady Magnetifico Power of Pheromones pro ženy bylo…
Gucci Bamboo W EDP, 50 ml
od 824 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gucci Bamboo je dokonalým doplňkem silné ženy, která má vytříbený vkus a je inspirací pro všechny lidi ve svém okolí. Návrháři značky Gucci milují bambus, a proto jej často…
Calvin Klein Obsession Night W EDP, 100 ml
od 469 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Calvin Klein Obsession Night je smyslná, intenzivní vůně, která připomíná tajemno noci. Parfém vás nejdříve vtáhne do ovocných tónů mandarinky, které připomínají kvetoucí zahradu. Obsession…
Burberry My Burberry Black W EDP, 90 ml
od 1 150 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Nová, svůdná a smyslná vůně – další z kolekce My Burberry. Vůně My Burberry Black v sobě snoubí nóny květů jasmínu, nektaru broskví a smyslný nádech kandované růže. Skleněný flakon okouzlující a…
VALAVANI Magnetifico Pheromone Seduction W P, 30 ml
od 799 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Pheromone Seduction pro ženy - Magnetifico Power of Pheromones, řada pro ženy. Unikátní parfémy pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu. Jedinečné složení řady Magnetifico…
Escada Magnetism W EDP, 75 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí kůži svěže-orientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu a mandlového květu. Magnetism přináší pocit jedinečné krásy a přirozené sexy…
VALAVANI Magnetifico Pheromone Selection W EDP, 50 ml
od 1 090 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- S feromony
- 50 ml
Parfém pro zvýšení sexuální přitažlivosti z řady Magnetifico Power of Pheromones - feromony pro ženy. Vynikajcí a nesmírně účínná luxusní vůně pro zvýšení sexuální přitažlivosti. Unikátní parfém…
Tesori d'Oriente Fior Di Loto W EDP, 100 ml
od 99 Kč
0,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémová voda Fior Di Loto od značky Tesori d´Oriente je květinová, orientální vůně pro dívky a ženy, které milují dlouhotrvající a výraznější vůně. Nechte se pohltit touto vonnou kompozicí a…
Carolina Herrera La Bomba Intensa W EDP, 50 ml
od 1 923 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera La Bomba Intensa je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a zanechat nezapomenutelný dojem. Vůně se vyznačuje intenzivní a bohatou kompozicí. …
Versace Eros Pour Femme EDP, 50 ml
od 954 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Lancôme La Nuit Trésor W P, 100 ml
od 1 736 Kč
17 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 100 ml
Lancôme La Nuit Trésor je ideální volbou pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Složení je pečlivě vybráno tak, aby vytvořilo harmonickou kombinaci. Vůně parfému se otevírá…
Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire W EDP, 100 ml
od 1 470 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda La Vie Est Belle Rose Extraordinaire v sobě spojuje jedinečné umění sklářských mistrů značky Lancôme a její dlouholeté znalosti v oblasti květinových vůní. Spolu s flakonem…
Clinique Happy W EDP, 100 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Clinique Happy je elegantní, moderní, květinová vůně pro ženy. Je to vůně, která zachycuje pocit štěstí, ve všech podobách, emocích a věku. Je to jiskřící vůně citrusových plodů a bohatství…
Chanel Chance Eau Tendre W EDP, 100 ml
od 1 280 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Chanel Chance Eau Tendre je produkt francouzského výrobce Chanel. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Chanel Chance Eau Tendre…
Gucci Flora Gorgeus Gardenia Intense W EDP, 100 ml
od 1 700 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která nabízí harmonickou kombinaci květinových a dřevitých tónů, obohacených o gurmánské akordy. Tento parfém zaujme svou…
Zadig & Voltaire This Is Her! EDP, 100 ml
od 1 349 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Zadig & Voltaire This Is Her! balancuje na hranici mezi jemnou čistou a záhadnou temnou stránkou, kterou v sobě ukrývá každá žena. Zadig & Voltaire This Is Her! vás hned na…
Yodeyma Paris Iris W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Unikátní dámská vůně značky Yodeyma Paris se představuje úvodním tónem, který je výrazný jasmín snoubící se s hřejivým kašmírovým dřevem. Bohatství jasmínu, energie pomerančového květu a…
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP, 50 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude je parfémovaná voda, která přináší smyslnou květinovou vůni pro ženy. Parfém symbolizuje pocit osvěžení a radosti ze života, přičemž zároveň vyzdvihuje…
Michael Kors Sexy Amber W EDP, 100 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Michael Kors Sexy Amber je určena pro ženy, které chtějí podtrhnout svou ženskou krásu a smyslnost. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2013 a za jejím vznikem stojí…
La Rive Elegant Woman EDP, 100 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
La Rive Elegant Woman je parfémovaná voda o objemu 100 ml, která patří do skupiny ambrových květinových vůní. Tato vůně je výrazná a extrémně dlouhotrvající, a tak je ideální pro sebevědomé ženy…
Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir W EDP, 80 ml
od 1 986 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir je určena pro ženy, které hledají intenzivní a smyslnou vůni. Tato parfémovaná voda je ukryta ve flakonu s přechodem od vášnivé červené k tajemné…
Lattafa Mayar Natural Intense W EDP, 100 ml
od 362 Kč
3,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
- Arabské
- 100 ml
Objevte svěží, ovocnou interpretaci oblíbené vůně Mayar od značky Lattafa. Dámská parfémovaná voda Mayar Natural Intense kombinuje čistotu a intenzitu lahodných darů přírody. Opojná směs…
Christian Dior Hypnotic Poison W EDP , 100 ml
od 1 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Vůně Hypnotic Poison od značky Dior je teplá, smyslná a sofistikovaná. Úvod vůně se otevírá tóny švestky, meruňky, kokosového ořechu a nového koření, srdce v sobě ukrývá květiny. Základ obsahuje…
Paco Rabanne Olympea W EDP , 80 ml
od 1 370 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
S vůní Olympēa píše Paco Rabanne novou kapitolu. Nesmírně ženskou. Paco Rabanne zůstává věrný svým hodnotám a provokuje ducha dnešní doby. Paco Rabanne představuje jedinečnost a smyslnost, které…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 100 ml + EDP 10 ml
od 1 913 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémová voda Gaultier Divine představuje ambra-květinovou vůni, která oslavuje ženskost a eleganci. Její složení spojuje svěží citrusové tóny, květinovou jemnost a hřejivou smyslnost, čímž…
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy W EDT, 50 ml
od 1 696 Kč
34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 50 ml
Valentino Donna Born in Roma Coral Fantasy je květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2022. Je rozšířením ikonické řady značky Valentino. Podobně jako ostatní vůně ze stejné řady je…
Giorgio Armani Sì W EDP, 15 ml
od 549 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
VALAVANI Magnetifico Pheromone Allure W P, 50 ml
od 994 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Pheromone Allure pro ženy - Magnetifico Power of Pheromones, řada pro ženy. Unikátní parfémy pro zvýšení sexuální přitažlivosti, sebevědomí a respektu pro ženy. Jedinečné složení řady…
Chanel Coco Mademoiselle Intense W EDP, 200 ml
od 5 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda pro elegantní a sebevědomou ženu s orientálně-dřevitou vůní. Jemně hřejivá a zároveň výrazně smyslná vonná kompozice utváří silně návykovou vůni, které nelze odolat. Klíčové…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
