Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Montale Paris Aoud Damascus W EDP, 100 ml
od 1 142 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Montale Paris Aoud Damascus. Parfémovaná voda pro ženy 100ml. .
Zimaya Luxor W EDP 100 ml
od 395 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Zimaya Luxor je parfémovaná voda, která spojuje orientální a květinové prvky do harmonické a intenzivní vůně. Objem 100 mililitrů zajišťuje dostatečnou zásobu pro dlouhodobé používání. Vůně se…
Britney Spears Hidden Fantasy W EDP, 100 ml
od 306 Kč
3,06 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Britney Spears Hidden Fantasy vyvolává silné emoce, které nelze skrýt. Britney Spears Hidden Fantasy je výbuch sladkých pomerančů a mandarinek, které hasí tóny francouzské verbeny, lilie a…
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori W EDP, EDP 50 ml + EDP Intense Mini 5 ml
od 1 979 Kč
40 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dárková sada
- Sada parfémů
- 50 ml
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori je parfémovaná voda pro ženy, kterou přináší renomovaná značka Gucci. Tento parfém spadá do kategorie květinových orientálních vůní a byl uveden na trh v roce 2019…
Rasasi Maa Arwaak W EDP, 50 ml
od 282 Kč
5,64 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Sladší vůně s nádechem nádherných květin je ženská vůně Rasai Maa Arwaak for Women. Příznivci květiniových vůní se do ní zamilují na první pokus a budou ji milovat tak dlouho, jak velká je její…
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDT, 30 ml
od 419 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Paloma Picasso Paloma 30 ml - Toaletní voda s rozprašovačem. Paloma Picasso Paloma - vůně pro ženy. Paloma Picasso Paloma - Složení: Silice angeliková, hřebíček, květiny, Ylang-ylang, jasmín, ..
Thierry Mugler Alien W EDP, neplnitelný flakon 30 ml
od 1 069 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Paris Corner Killer Oud W EDP 100 ml
od 501 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Orientální parfémovaná voda s intenzivním a hlubokým charakterem, která osloví ty, kdo hledají výrazné a osobité vůně. Její kompozice spojuje prvky ambrových, aromatických, citrusových, …
Novellista Silk Destiny W EDP 75 ml
od 1 994 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Výrobce: Novellista Popis produktu: Novellista Silk Destiny je dámská parfémovaná voda, která se hodí pro všechny příležitosti, kdy chcete podtrhnout svoji eleganci a smyslnost. Inspirována…
VIKTOR & ROLF Good Fortune Elixir Intense W EDP 90 ml
od 1 347 Kč
15 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- 90 ml
Parfémovaná voda VIKTOR & ROLF Good Fortune Elixir Intense byla uvedena na trh v roce 2023 a představuje orientálně-květinovou vůni určenou výhradně pro ženy. Tato verze původní vůně Good…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro W EDP, 125 ml
od 2 193 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou přírody a jejími výjimečnými ingrediencemi. Tato vůně je výsledkem…
Novellista Couture Chic W EDP 75 ml
od 2 278 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
Užijte si sladký pocit, který vás zaplaví ve chvíli, kdy si obléknete své oblíbené šaty. Dokonale vám jej navodí parfémovaná voda Novellista Couture Chic. Tato vůně vás bude unášet na vlně…
Narciso Rodriguez Oud Musc Intense W EDP 100 ml
od 2 135 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Nenechte si ujít novodobý vzrušující parfém od Krále mošusových vůní. Toto přízvisko nese americký módní návrhář kubánského původu Narciso Rodriguez. V roce 2019 vstoupila na trh parfémovaná…
Histoires De Parfums 1969 W EDP 120 ml
od 2 347 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 120 ml
V roce 2001 spatřila světlo světa parfémová voda 1969 od značky Histoires De Parfums. Tato orientálně-kořeněná vůně je určena pro všechny ženy, které milují výraznější a dlouhotrvající vůně.
Revlon Ciara W EDP 68 ml
od 260 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Revlon Ciara je bohatá orientálně-květinová vůně, která spojuje smyslnost, sofistikovanost a klasickou eleganci. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které…
Kvitok Senses Fruity W EDP, 2 ml vzorek
od 64 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vzoreček šťavnaté, sladce ovocné vůně vás okamžitě přenese do prosluněných letních dnů. Po nanesení vás okouzlí tóny broskve, malin a černého rybízu, které jsou podtržené lehkým květinovým…
Jovan Island Gardenia W EDC 44 ml
od 306 Kč
6,95 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 44 ml
Květinová vůně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 1982. Tato kolínská se hodí pro ženy, které mají rády příjemně jednoduchou a dobře nositelnou vůni. Můžete ji používat od jara do zimy, …
Jo Malone Tuberose Angelica Intense W EDC, 50 ml
od 2 131 Kč
43 Kč/ml- Kolínská voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- 50 ml
Tuberose Angelica je intezivní květinová vůně pro ženy. Další z kolekce Cologne Intense. Otevírá se tóny anděliky, poté přechází do akordů aromatické tuberózy, aby kompozici zakončila kombinací…
Yves Saint Laurent Black Opium W EDP, 90 ml + EDP 10 ml + rtěnka 1,3 g
od 2 666 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Yves Saint Laurent Black Opium je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje svou jedinečnou kompozicí inspirovanou hudbou. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež vyjadřuje…
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT, 35 ml
od 575 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská toaletní voda Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense v sobě kombinuje různé druhy vůní. Tento produkt pochází od výrobce Lacoste, který je známý svými kvalitními parfémy. Tato toaletní voda je…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100…
od 1 983 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Narciso Rodriguez Rose Musc W EDP 100 ml
od 4 060 Kč
41 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Rose Musc od značky Narciso Rodriguez byla vytvořená výhradně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2013. Hlava - růže, skořice, pivoňka, hřebíček Srdce - pižmo Základ…
Montale Paris Aoud Legend U EDP Tester 100 ml
od 1 356 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Vůně značky Montale Paris jsou opravdu jedinečné, propojují tradici francouzských mistrů parfumérů s vůněmi, které přinášejí vábení dálek. Podlehněte kouzlu Orientu s unisex vůní parfémované…
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP, 50 ml + EDP 10 ml
od 2 193 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Parfémová voda Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude je navržena pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni pro každodenní nošení. Její složení kombinuje teplé a obklopující tóny, …
Ormonde Jayne Ormonde W P 88 ml
5 750 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfém Ormonde Woman je chyprový parfém pro ženy, který vyniká svou tajemnou a neobvyklou kompozicí. Vytvořený parfémérem Geza Schoenem, tato vůně spojuje dřevité, aromatické a kořeněné akordy s…
Christina Aguilera Cherry Noir W EDP 15 ml
od 216 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Christina Aguilera Cherry Noir nabízí kombinaci květinových a sladkých tónů, které zvýrazní vaši osobnost a eleganci. Tento parfém vás zaujme nejen svou vůní, ale i elegantním…
Gucci Guilty Pour Femme W EDP, 90 ml + EDP 10 ml
od 2 173 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Gucci Guilty Pour Femme EDP Výrobce: Gucci Popis produktu: Gucci Guilty Pour Femme EDP je parfémovaná voda navržená pro ženy, které oceňují svobodu sebevyjádření a nebojácnosti. Tato vůně je…
TOUS LoveMe The Onyx W EDP, 50 ml
od 1 142 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Španělské
- Aromatická vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda TOUS LoveMe The Onyx vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý hned…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte W EDP, 200 ml náhradní náplň
od 2 963 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou a rozmanitostí přírody. Tato kolekce je výsledkem dlouholetého…
Lancôme La Vie Est Belle W EDP, Duo 2x 30 ml
od 2 304 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle je symbolem svobody a štěstí, poctou všem krásám života. Tato exkluzivní dámská vůně byla navržena tak, aby vám okamžitě vykouzlila úsměv na…
Prada La Femme Intense W EDP, 35 ml
od 1 176 Kč
34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 35 ml
Květinová, dřevitá, sladká vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Hlava - ylang-ylang, frangipani. Srdce - květ pomerančovníku, jasmín sambac, tuberóza. Základ - iris, vetiver, …
Bruno Banani Absolute Woman W EDP, 40 ml
od 854 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Německé
- 40 ml
Po vůni Absolute Man z roku 2014 Bruno Banani uvádí na trh svou ženskou verzi Absolute Woman. Vůně je vyhlášena jako hravá kompozice pro energetické a sebevědomé ženy a zachycuje jejich sladkou…
Versace Yellow Diamond W EDT, 50 ml + 50 ml tělové mléko + 50 ml sprchový gel + 10…
od 1 163 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Calvin Klein Euphoria Bold Elixir W EDP, 100 ml
od 1 290 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámská parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria Bold Elixir představuje intenzivní a smyslnou vůni, která v sobě spojuje dřevité, květinové a orientální tóny. Je určena pro ženy, které chtějí…
Maison Crivelli Patchouli Magnetik P, 50 ml
od 4 934 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Maison Crivelli Patchouli Magnetik P je parfém, který nese v sobě jedinečnou kombinaci zemitého a dřevitého charakteru pačuli s překvapivými zářivými a mléčnými tóny gardénie a santalového…
Bugatti Felicitá W EDP, 60 ml
od 599 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Bugatti Felicitá W EDP 60 ml je vhodnou volbou pro ženy, které hledají harmonii mezi svěžestí a jemnou sladkostí. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2024 a jeho…
Guerlain Aqua Allegoria Oud Yuzu Forte W EDP, 125 ml plnitelná
od 2 853 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Guerlain Aqua Allegoria Oud Yuzu Forte je parfémová voda pro ženy, která přináší nečekaný kontrast mezi posvátným dřevem oud a rošťáckou ostrostí yuzu. Tato vůně je součástí kolekce Aqua…
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori W EDP, 100 ml
od 1 898 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Imaginární zahrada květin a rostlin různých typů a barev, charakteristická pro vůně Gucci Bloom, kterou vysnil Alessandro Michele a vytvořil mistr parfumér Alberto Morillas, je základem i Gucci…
Tiffany & Co. Intense W EDP, 50 ml
od 1 690 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Nebezpečně svůdná květinová vůně, jež je pokračovatelkou elegantní vůně Tiffany & Co. Tiffany & Co. z roku 2017, dokáže ve vteřině zaútočit na vaše smysly. Je totiž vybroušeným diamantem světa…
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, Tester 100 ml
od 643 Kč
6,43 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
**Dámský parfém Juicy Couture Viva La Juicy Noir** symbolizuje moderní ženu, která je sama sebou. Originální kompozice kombinuje svěží vůni ovoce, květin a hřejivého dřeva. Tento jedinečný mix…
Paco Rabanne Olympéa Intense W EDP, 80 ml
od 1 400 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Bohyně dnešních dnů, vůně Paco Rabanne Olympéa Intense, která je oslavou krásy a vtipu každé ženy. Parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Intense je určena pro probuzení smyslnosti, která dřímá v…
Max Mara Le Parfum W EDP, 35 ml
od 2 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Opakovaně plnitelný
Dřevitě-květinová parfémová voda Max Mara Le Parfum přináší do každodenního života eleganci a nadčasovost. Její vůně je navržena tak, aby obklopila nositelku jako jemný plášť, který podtrhne…
Valentino Voce Viva Intensa W EDP, 100 ml
od 3 500 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně Valentino Voce Viva Intensa je intenzivní a svěží kombinací italského bergamotu, tmavé vanilky, květu pomerančovníku a absolutu z jasmínu. Smyslná kombinace ingrediencí byla vytvořena tak, …
Bi-es Paradiso Woman P 15 ml
od 68 Kč
4,53 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 15 ml
Nádherné spojení šťavnatých akcentů ovoce se smyslností a zároveň nádech květů tvoří svádivou, smyslnou vůni Bi-es Paradiso. Jde o sladkou, šťavnatou vůni.
Issey Miyake L'Eau d'Issey Rose & Rose Intense W EDP, 90 ml
od 941 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Růže je považována za královnu květin a její vůně je tak nevtíravá a velmi okouzlující. Novinka L´Eau d´Issey Rose & Rose s hrdostí představuje vůni, která je směsí hned několika druhů růží jako…
Versace Yellow Diamond W EDT, 30 ml + 50 ml tělové mléko + 50 ml sprchový gel
od 1 090 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Versace Yellow Diamond je čistá, jasná a květinově-ovocná vůně pro elegantní ženy. Parfémová voda představuje ryzí a drahocenný klenot v podobě svěží vůně plné vitality. Úchvatně smyslná…
Givenchy L'Interdit Elixir W EDP, 80 ml
od 3 240 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémová voda Givenchy L'Interdit Elixir W EDP je intenzivní a mnohovrstevnatá vůně, která spojuje květinové, dřevité a orientální prvky do harmonického celku. Její výrazná kompozice je vhodná…
Jil Sander Sunset Intense W EDP 75 ml
od 560 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Jil Sander Sunset Intense je smyslnou a intenzivní vůní, která oslavuje kouzlo západu slunce. Její složení spojuje prvky, které vytvářejí harmonický a přitažlivý celek, vhodný…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
