Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Marc Jacobs Perfect Intense W EDP, 100 ml
od 1 587 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Květinová, zelená vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2001. Složení: hlava - gardénie, bergamot. Srdce - tuberoza, jasmín, černý pepř, zimolez. Základ - zázvor, cedr, pižmo.
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition W P 100 ml
od 1 140 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Al Haramain Azlan Oud Amber Edition, Extrait De Parfum, 100 ml Azlan Oud Amber Edition je sofistikovaný čistý parfém určený výhradně pro ženy, který byl uveden na trh v roce 2024. Díky své…
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, 50 ml
od 1 222 Kč
24 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Žena, která chce Classique nosit, musí být elegantní, s vytříbeným vkusem a dávkou vznešeného sebevědomí. Classique je vůně plná kontrastů: romantická a smyslná, dráždivá a vyzývavá zároveň. …
Ajmal Evoke Gold Her EDP 75 ml
od 574 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Fantasie zapouzdřená ve zlatě, Evoke je navržena tak, aby přilákala odcházející a dobrodružnou mladou ženu. Vůně postavená na pikantní ovocné špičce růžového pepře, černého rybízu a jablka, …
Paco Rabanne Black XS For Her EDP, 50 ml
od 275 Kč
5,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Black XS Eau De Parfum je intezivnější verze předchozí Black XS z roku 2007. Hlavu tvoří růžový pepř, brusinka a exotické ovoce tamarind. V srdci ucítíte kombinaci kakaa, černé fialky a růže. …
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Nectar W EDP, 50 ml
od 1 243 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a je výbuchem květinového nektaru, který se dostane do každé buňky Vašeho těla. Je určena pro milovnice květin, který si užívají procházky ve večerní…
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa Forte W EDP, 125 ml
od 2 121 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vás okouzlí hned při prvním přivonění. Každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem toaletním stolku rozhodně zaslouží. Vůně se vyrábí ve Francii. Hlava – růžová…
Roja Parfums Scandal Pour Femme P, 50 ml
od 5 050 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Roja Parfums Scandal Pour Femme je dámský parfém vytvořený renomovaným parfémářem Roja Dove a uvedený na trh v roce 2007. Tato vůně je určena ženám, které hledají sofistikovanou a smyslnou vůni…
Laura Biagiotti Forever Gold For Her W EDP, 100 ml
od 601 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Laura Biagiotti Forever Gold For Her W EDP Laura Biagiotti představuje parfémovou vodu Forever Gold For Her, novou interpretaci oblíbené vůně Forever. Tento parfém nabízí smyslný a hřejivý…
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa W EDP, 30 ml
od 457 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
- Sladký parfém
Signorina Misteriosa je oslavou skrytých stránek ženské duše. Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. …
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 30 ml
od 747 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Pižmová vůně
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Dew W EDP, 100 ml
od 1 319 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Parfémovaná voda Viktor & Rolf Flowerbomb Dew vzdává hold přirozené kráse, ženskosti a eleganci. Dokonale podpoří váš přirozený půvab a nenucenou sofistikovanost. Jde o chypre a květinovou vůni…
Burberry Her London Dream EDP, 100 ml
od 1 640 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Anglické
- 100 ml
Romantickou náladu a pocity, jako vystřižené z nádherného snu můžete zažít i v srdci Londýna zahaleného závojem mlhy. Stačí pár kapek a dámská parfémovaná voda Burberry Her London Dream zvýrazní…
Jo Malone Tuberose Angelica Intense W EDC, 100 ml
od 2 775 Kč
28 Kč/ml- Kolínská voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- 100 ml
Tuberose Angelica je intezivní květinová vůně pro ženy. Další z kolekce Cologne Intense. Otevírá se tóny anděliky, poté přechází do akordů aromatické tuberózy, aby kompozici zakončila kombinací…
Paco Rabanne Olympéa Elixir Intense W EDP, 80 ml
od 2 157 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Intenzivní dámská parfémovaná voda přináší bohatou a harmonickou kompozici, která spojuje svěží ovocné tóny s hřejivými orientálními a květinovými akordy. Vytváří tak vůni, která je vhodná pro…
Ministry Of Oud Maestro´s Symphony W EDP 100 ml
od 367 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Ministry Of Oud Maestro´s Symphony W EDP 100 ml představuje unikátní spojení tropického ovoce a oudu, doplněné o moderní orientální akcenty. Vůně je intenzivní a odvážná, vhodná…
La Fede Bella Reve Segreto Viola W EDP 100 ml
od 220 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda La Fede Bella Reve Segreto Viola je okouzlující dámská vůně, která vás zaujme harmonickou směsí květinových a zelených tónů. Tato kompozice je navržena tak, aby evokovala pocit…
Thierry Mugler Alien Extraintense W EDP 30 ml plnitelný flakon
od 1 188 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
Thierry Mugler Alien Extraintense je parfémovaná voda pro ženy, která přináší intenzivní a výraznou vůni. Tato vůně je součástí legendární řady Alien a je navržena pro moderní ženu, která se…
Gucci Bloom Intense W EDP, 50 ml
od 1 305 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Italské
- 50 ml
Parfémová voda Gucci Bloom Intense v sobě ukrývá ženskou sílu tvořivosti a odhaluje kouzelnou vůni v zahradě Gucci Bloom. Vůně Bloom Intense byla představena v roce 2023 jako další kapitola…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 50 ml
od 1 128 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Ariana Grande R.E.M. W EDP, 30 ml
od 539 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje tato parfémová voda pro ženy. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem…
Khadlaj Desert Rose W P 100 ml
od 326 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Desert Rose od Khadlaj je parfémovaná voda, která přináší jemnou, ale zároveň odvážnou a smyslnou vůni pro každou ženu. Vyniká spojením šťavnatého ovoce, něžných květin a hřejivého, gurmánského…
Zimaya Infrad Luxe Edition M EDP, 100 ml
od 315 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Infrad Luxe je parfémovaná voda zaměřená na ženy, které si oblíbily orientální a vanilkové tóny. Její sladká a smyslná kompozice vytváří bohaté a hřejivé aroma, ideální pro ty, kdo preferují…
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori W EDP, 30 ml
od 1 110 Kč
37 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 30 ml
Imaginární zahrada květin a rostlin různých typů a barev, charakteristická pro vůně Gucci Bloom, kterou vysnil Alessandro Michele a vytvořil mistr parfumér Alberto Morillas, je základem i Gucci…
Montale Paris Ristretto Intense Café EDP 100 ml
od 1 861 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Unisex parfém Montale Ristretto Intense Café zaručí, že se vás vaše okolí nejednou zeptá, čím že to voníte. Jeho sofistikovaná vonná kompozice zkrátka zamotá hlavu všem kolemjdoucím. Orientální…
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense W EDT, 100 ml
od 550 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lacoste L.12.12 Rose Eau Intense je květinová toaletní voda určená pro ženy. Tato vůně byla představena v roce 2023 a tvůrkyněmi jsou parfumérky Caroline Dumur a Fanny Bal. Vůně je známá svou…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet W EDT, 50 ml
od 699 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Přírodní
- 50 ml
Už se taky těšíte, až si na jaře natrháte kytici fialek? Dámská toaletní voda Issey Miyake L'Eau d'Issey Solar Violet je jako hřejivý dotek prvního jarního slunce, který probouzí fialky ze…
Shiseido Ginza Intense W EDP, 50 ml
od 826 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Shiseido Ginza Intense je určena pro ženy, které hledají květinově-ovocnou vůni. Tento parfém je součástí kolekce inspirované čtvrtí Ginza v japonském Tokiu, která je známá svým…
TOUS Oh! The Origin W EDP 100 ml
od 736 Kč
7,36 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Tous Oh! The Origin je vůně pro ženu s delikátním dotykem překvapení. Značka, která vždy přináší emoce, aby nás ohromila detaily a návratem ke klasice. Květinově pižmová vůně, zdůrazněna růžovým…
Thierry Mugler Alien Goddess Supraflorale W EDP, 90 ml
od 1 352 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Alien Goddess Supra Florale je parfémová voda od francouzského výrobce Thierry Mugler. Je určena pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou autenticitu a vyniknout z davu. Její vůně je inspirována…
Montblanc Signature Absolue W EDP, 50 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Absolue nabízí svěží a jiný pohled na ikonické složení vůně, které uspokojí různé chutě fanoušků. Design flakonu klade důraz na zářivost a zářivého ducha, které parfém tak…
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, 30 ml
od 338 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Parfémovaná voda Serpent Bohéme od parfumérky Anne Flipo je oslnivá a inspirovaná svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Slavný…
By Kilian Good Girl Gone Bad Extreme W EDP 50 ml
od 5 674 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda By Kilian Good Girl Gone Bad Extreme W EDP 50 ml představuje bohatou a harmonickou kompozici, která spojuje květinové, dřevité a ambrové tóny. Vytvořená pro ženy, které hledají…
Gisada Donna W EDP, 100 ml
od 1 553 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Gisada Donna je orientálně-květinová parfémovaná voda pro ženy od švýcarské značky Gisada. Tento parfém je navržen tak, aby vyzařoval eleganci a jemnou smyslnost, přičemž zůstává nevtíravý a…
Chanel Gabrielle Essence W EDP, 20 ml + náplň 2x 20 ml
od 2 972 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle Essence vznikla v roce 2019 jako nová, opět zajímavá variace podpisové vůně Chanel Gabrielle z roku 2017. Obě kompozice odrážejí mimořádnou osobnost…
Gucci Bloom Profumo di Fiori W EDP, 100 ml
od 1 585 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Vůně Gucci Bloom oslavují život a rozmanitost lidí, kteří se ztotožňují s moderní filozofií domu. Jsou vyvinuty pod taktovkou vize Alessandra Micheleho a jsou určeny těm, kteří prožívají život a…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 50 ml + EDP 10 ml
od 1 886 Kč
38 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily W EDC Intense, 100 ml
od 3 093 Kč
31 Kč/ml- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Dark Amber & Ginger Lily je intenzivní orientálně-dřevitá vůně pro ženy. Kořeněná hlava obsahuje růžový pepř, kardamom a zázvor. V čistě květinovém srdci se snoubí jasmín, růže, orchidej a…
Jo Malone Dark Amber & Ginger Lily W EDC Intense, 50 ml
od 1 833 Kč
37 Kč/ml- Kolínská voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Dark Amber & Ginger Lily je intenzivní orientálně-dřevitá vůně pro ženy. Kořeněná hlava obsahuje růžový pepř, kardamom a zázvor. V čistě květinovém srdci se snoubí jasmín, růže, orchidej a…
Montale Paris Candy Rose W EDP, 100 ml
od 1 430 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Montale Paris Candy Rose. Parfémovaná voda pro ženy 100ml Dánská vůně Montale Paris Candy Rose byla představena v roce 2012 a za jejím vznikem stojí Pierre Montale. Mix ovocných a květinových…
Franck Olivier Passion Extreme W EDP, 75 ml
od 285 Kč
3,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 75 ml
Franck Olivier Passion Extreme 75 ml - Parfémovaná voda. Franck Olivier Passion Extreme - vůně pro ženy. Franck Olivier Passion Extreme - HLAVA: bergamot, broskev, černý rybíz SRDCE: frézie, …
Gucci Bloom Ambrosia d'Oro W EDP, 100 ml
od 2 269 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Gucci Bloom Ambrosia d'Oro je parfémovaná voda, která v sobě spojuje luxusní a sofistikovanou květinovou vůni s hlubokým a podmanivým charakterem. Její intenzivní a bohaté aroma osloví ženy, …
Burberry Goddess Intense W EDP, náplň 150 ml
od 1 833 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Typ produktu: Parfémovaná voda Výrobce: Burberry Objem: 150 ml Burberry Goddess Intense je parfémovaná voda pro ženy, která přináší bohatý vonný zážitek s důrazem na intenzitu a smyslnost. Tato…
Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue W EDP, 50 ml
od 932 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- 50 ml
Na oslavu červeného květu máku vznikla dámská parfémovaná voda Kenzo Flower By Kenzo L´Absolue. Právě tuto květinu si totiž velice oblíbil sám módní návrhář Kenzó Takada. Poddejte se podmanivé…
Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Velours W EDP, 50 ml
od 951 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda Guerlain La Petite Robe Noire Ma Robe Velours je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. …
Serge Lutens Fleurs d´Oranger W EDP, Tester 100 ml
od 1 330 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Fleurs d´Oranger je květinová vůně. Mezi její složky patří jasmín, pomerančový květ, bílá růže, indická tuberóza, citrusy, ibišek, muškátový oříšek a kmín. Vytvořil ji Christopher Sheldrake a na…
Hermes Rouge W EDT, 100 ml
od 1 813 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Rouge má svůj název podle specifické rudé barvy firmy Hermes pro barvení kůže odstínem vínová - bordo, kterou v roce 1900 vyvinul Emil Hermes. Rouge je těžká, nesladká vůně, jejímž středem je…
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, 100 ml
od 723 Kč
7,23 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Parfemovaná voda pro ženy Juicy Couture Viva La Juicy Noir zapříčiní, že propadnete módním trendům vznešené elegance a maximální svůdnosti. Takové jsou totiž příznaky unikátní vonné esence, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
