Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Forte W EDP, náhradní náplň 200 ml
od 2 922 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Forte je parfémovaná voda, která přináší unikátní kombinaci svěžích a hřejivých tónů. Tento produkt je součástí kolekce Aqua Allegoria Forte, která…
LOEWE Solo Ella Elixir W P, 100 ml
5 890 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
LOEWE Solo Ella Elixir je elegantní volbou pro ženy, které hledají sofistikovanou a vyváženou vůni. Tento parfém byl představen na trh v roce 2023 a přináší unikátní kombinaci tuberózových, …
Tesori d'Oriente Vanilla & Ginger W EDP 100 ml
od 267 Kč
2,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Sladký parfém
- 100 ml
Parfémovaná voda Tesori d'Oriente Vanilla & Ginger W EDP přináší do vašeho každodenního života hřejivou a sladkou vůni, která vytváří pocit pohody a komfortu. Její jemné a harmonické složení je…
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, 30 ml
od 1 186 Kč
40 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 30 ml
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
La Rive Elegant Woman EDP, 100 ml + deodorant ve spreji 150 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
La Rive Elegant Woman EDP je parfémovaná voda pro ženy, která oslavuje přirozenou eleganci a sebevědomí. Je inspirovaná vůní Baccarat Rouge 540 od Maison Francis Kurkdjian a zaujme svou…
JOOP! All About Eve W EDP, Tester 40 ml
od 549 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Joop! All About Eve je dámský parfém, který spadá do kategorie orientálně-květinových vůní. Vůně byla uvedena na trh v roce 1996 a rychle si získala své místo na trhu díky působivé a komplexní…
Amouage Interlude Woman EDP 100 ml
od 4 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Amouage Interlude Woman je květinová vůně pro ženy. Sladké tóny z bergamotu doplňuje hořkost grapefruitu. Vůně byla uvedena na trh v roce 2009.
MUSK EDT women 50 ml
296 Kč
1,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Pižmová vůně
- 150 ml
MUSK je toaletní voda dámská. Objem je 50 ml. Teplá vůně, která upoutá nejen spoustu žen kolem vás. Budete sexy a okouzlíte! Vůně je sladká, výrazně mošusová.
Guerlain Shalimar Essence Intense W EDP, 50 ml
od 2 025 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém GUERLAIN Shalimar Essence je dlouholetým symbolem značky GUERLAIN, kterou proslavil svou bohatou historií a charakteristickou vůní již před sto lety. Tato intenzivní varianta, známá jako…
La Rive Her Choice W EDP, 100 ml + deospray 150 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
La Rive Her Choice W EDP Produktem je dámská parfémovaná voda Her Choice od značky La Rive. Tato vůně je inspirována parfémem My Way od Giorgio Armani a nabízí harmonickou kompozici, která…
Lancôme La Vie Est Belle Intense W EDP, 75 ml
od 1 890 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Gurmánská dámská vůně Lancôme La Vie Est Belle Intense zachycuje okamžik výjimečnosti. Vstupte do místnosti a upoutejte pozornost všech přítomných mužů. Zažívejte tyto pocity své jedinečnosti…
Sofines Øpiium Noir 33 ml
138 Kč
4,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- 33 ml
Sofines Øpiium Noir je parfémovaná voda pro ženy, která je inspirována světoznámou vůní Black Opium od Yves Saint Laurent. Tento produkt nabízí elegantní 33 ml flakonek s rozprašovačem, který je…
Montale Paris Roses Elixir W EDP, 100 ml
od 1 773 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Montale Paris Roses Elixir. Montale Paris Roses Elixir EDP 100ml W u Vás do 24 hodin. parfémy Montale Paris Roses Elixir EDP 100ml W. .
Giorgio Armani Sì W EDP, 50 ml + EDP 10 ml
2 450 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, Tester 50 ml
od 1 289 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Guerlain La Petite Robe Noir Intense W EDP, 100 ml
od 1 822 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Nechte 100% originální Women's Perfume La Petite Robe Noire Guerlain EDP intense , aby vás překvapil a zdůraznil vaši ženskost, používejte dámský parfém s jedinečnou a osobitou vůní. Objevte …
Yves Saint Laurent Black Opium W EDP, Tester 90 ml
od 1 650 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
Tento omamný elixír propojuje svěží tóny ovoce a intenzivního koření. Voní po šťavnaté hrušce, která je obohacena o pikantní pepř. Jemná vůně jasmínu se prolíná s tóny cedru, sladké vanilky a…
House of Thêom Heaven's Reserve W EDP 75 ml
433 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně, která spojuje svěžest a hřejivost, je ideální pro ty, kdo hledají intenzivní a podmanivý zážitek. Jedná se o parfémovanou vodu, jejíž složení je navrženo tak, aby se postupně rozvíjelo od…
Valentino Voce Viva Intensa W EDP, 50 ml
3 680 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně Valentino Voce Viva Intensa je intenzivní a svěží kombinací italského bergamotu, tmavé vanilky, květu pomerančovníku a absolutu z jasmínu. Smyslná kombinace ingrediencí byla vytvořena tak, …
Thierry Mugler Angel Nova W EDP, Tester 100 ml
214 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Staňte se vším, čím jen chcete. Staňte se hvězdou. Parfémovaná voda pro ženy Mugler Angel Nova podpoří vaši touhu zažít to, co se prozatím odehrává jen ve vašich představách. Její přirozená a…
Giorgio Armani My Way Intense W EDP, Tester 90 ml
od 2 636 Kč
29 Kč/ml- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Italské
- 90 ml
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Armani My Way Intense, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří…
Yves Saint Laurent Opium 2009 W EDP, 30 ml
od 1 634 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Edice Opium pro rok 2009, nám přináší další z řady orientálních vůní Opium v novém flakonu. Vůně, která vzbudila obrovský rozruch nejen díky svému jménu. Tato vůně byla představena v roce 1977. …
MEXX Inspired Glow W EDP, 30 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-ovocná dámská parfémová voda přináší svěží a povznášející zážitek, který oslavuje radost a přítomný okamžik. Vůně se otevírá jiskřivou citrusovou kombinací mandarinky a ovocných tónů, …
Thierry Mugler Angel W EDP, 100 ml + EDP 7,5 ml
2 326 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Chloé Chloé Intense W EDP, Tester 100 ml
2 560 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Chloé Chloé Intense W EDP - Parfémovaná voda pro ženy Chloé Chloé Intense je dámská parfémovaná voda, kterou ocení zejména milovnice květinových vůní. Tato elegantní a sofistikovaná kompozice…
Paco Rabanne Lady Million set EDP 100 ml
od 2 049 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Lady Million EdP představuje zajímavou volbu pro ženy, které hledají vůni plnou výrazných a jedinečných tónů. Tato parfémovaná voda je určena především pro…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, Tester 80 ml
1 886 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Tom Ford Café Rose W EDP, 100 ml
od 2 600 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tom Ford Café Rose je parfémovaná voda, která přináší originální a výraznou směs vůní. Tento parfém je určen pro muže, kteří hledají netradiční a výraznou kompozici, jež dokáže zaujmout na první…
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP, 50 ml + La Vie Est Belle sprchový gel…
2 560 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Dárková sada
Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude W EDP Výrobce: Lancôme Parfémovaná voda Lancôme La Vie Est Belle Vanille Nude je sofistikovanou volbou pro ženy, které hledají vyváženou a elegantní vůni…
Giorgio Armani Sì W EDP, 100 ml + tělové mléko 50 ml + EDP 15 ml
2 880 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
Dolce & Gabbana Pour Femme Intense EDP, Tester 100 ml
1 560 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
V roce 2013 módní dům Dolce & Gabbana uvádí na trh intenzivnější verzi parfému Dolce & Gabbana Pour Femme (2012) pod názvem Dolce & Gabbana Pour Femme Intense. Vůně je tradiční i moderní…
Thierry Mugler Angel W EDP, 25 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
1 953 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Francouzský módní návrhář vytvořil v roce 1992 kultovní vůni Angel, což v překladu znamená anděl. Thierry Mugler Angel je parfémovaná voda pro ženy, které touží po něčem exkluzivním a…
Lancôme La Vie Est Belle L’Extrait W EDP, 30 ml
2 610 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně Lancôme La Vie Est Belle L’Extrait je interpretací štěstí s nádechem tajemství. Tato parfémovaná voda představuje mocné spojení růže a kosatce bledého s akordem oudu. Jde do hloubky – jako…
Armani Sì Intense 2021 W EDP, Tester 100 ml
2 287 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Si Intense 2021 od Giorgia Armaniho zahrnuje energii sebevědomí, která charakterizuje ženu Si: dynamická, ženská a svobodná. Zahrnuje neodolatelně moderní ženskost, která je hranolem této nové…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 90 ml + sprchový gel 100 ml + tělové mléko 100…
2 341 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Thierry Mugler Alien Goddess Intense W EDP, 90 ml
od 2 146 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 90 ml
Alien Goddess Intense od Thierry Mugler je jantarově květinová vůně určená pro ženy. Tato parfémovaná voda je pokračováním úspěšné vůně Alien Goddess a byla vytvořena parfumérkami Marie…
Giorgio Armani Sì W EDP, 150 ml
3 525 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
Givenchy Irresistible Very Floral W EDP, 50 ml
od 1 150 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Sebedůvěra a ženskost vychází z nitra duše, které dokonale poodhalí tato parfémovaná voda. Podmanivý olfaktorický zážitek plný smyslných květinových tónů vás povzbudí k odhalení sebe sama a…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Ruby Orchid W EDP, 50 ml
od 1 277 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Stejně přitažlivá, sebevědomá a lehce provokativní, jako burleskní tanečnice, je i parfémovaná voda pro ženy VIKTOR & ROLF Flowerbomb Ruby Orchid. S touto vůní budete vždy i vy hvězdou…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Extreme W EDP 100 ml
od 1 839 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme, 100 ml, Parfémovaná voda pro ženy Parfémovaná voda Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme nabízí smyslnou kombinaci květinových a dřevitých tónů. Je navržena pro…
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 50 ml
od 359 Kč
7,18 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Lattafa Bayaan W EDP 100 ml
od 347 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lattafa Bayaan harmonicky kombinuje ovocné, květinové a orientální prvky a vytváří fascinující a obklopující smyslový zážitek, počínaje živou kombinací vrchních tónů. Růžový…
ELIE SAAB Le Parfum Lumiere W EDP, 30 ml
od 518 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda ELIE SAAB Le Parfum Lumiere je luxusní vůně určená pro ženy, která spojuje eleganci a zářivou ženskost. Vůně se řadí do kategorie květinově-dřevitých chypre parfémů, které…
Al Haramain L´Aventure Femme W EDP 100 ml
od 546 Kč
5,46 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
L´Aventure Femme z kolekce L´Aventure je květinově-ovocná vůně pro ženy. Vůně je vhodná na běžné nošení, ale i na speciální příležitosti. Tato smyslná vůně byla uvedena na trh 2017. Hlava -…
Lalique Amethyst Eclat W EDP, 100 ml
od 483 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Lalique Amethyst Éclat to je svěží, jiskřivá kombinace květin a ovoce. Tato sofistikovaná vůně Vás zahalí do harmonického, květinového závoje, který je výrazný, ale zároveň lehký a čistý. Parfém…
Diesel Loverdose W EDP, 50 ml
od 712 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Diesel Loverdose Tattoo je orientální květinová vůně pro ženy. Přední tóny jsou svěží a intenzivní. Srdce parfému je květinové. Nalezneme tu nóty růže společně s jasmínem a květy pomeranče. V…
Paco Rabanne Olympéa Flora W EDP, 80 ml
od 1 280 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Paco Rabanne Olympéa Flora EDP pro ženy Parfémovaná voda Olympéa Flora Intense od značky Paco Rabanne představuje moderní květinovou vůni, která spojuje tajemnou krásu květin s intenzivními…
Shiseido Ginza Intense W EDP, 30 ml
od 598 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Shiseido Ginza Intense je určena pro ženy, které hledají květinově-ovocnou vůni. Tento parfém je součástí kolekce inspirované čtvrtí Ginza v japonském Tokiu, která je známá svým…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
