Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Paco Rabanne Olympéa Elixir Intense W EDP, 30 ml
od 1 223 Kč
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Rabanne Olympéa Elixir Intense přináší intenzivní a hřejivou květinově-dřevitou kompozici, která evokuje atmosféru pařížského soumraku. V úvodu se rozvíjí svěží a lehce tropická…
Dior J´adore Intense W P, 50 ml
od 2 572 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém Dior J´adore Intense W P představuje intenzivní a smyslnou interpretaci ikonické řady J’adore, která přináší bohatou a ženskou květinovou vůni. Tato parfémová kompozice je navržena pro…
Khadlaj Pink Musk W parfémový olej 20 ml
od 454 Kč
23 Kč/ml- 20 ml
**Khadlaj Pink Musk W parfémový olej 20 ml** Parfémovaný olej pro ženy Pink Musk od značky Khadlaj je určen pro ty, kdo hledají osobitou a dlouhotrvající vůni. Tento parfémový olej se vyznačuje…
Gisada Donna W EDP, 50 ml
od 1 271 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Gisada Donna nabízí orientálně-květinovou vůni, která je určena pro ženy, jež chtějí vystoupit z davu a zvýraznit svou eleganci a smyslnost. Tento parfém je výběrem pro…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver W EDP plnitelný flakon 75 ml
od 1 629 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Guerlain Aqua Allegoria Forte Nerolia Vetiver W EDP spojuje prchavé kouzlo přírody s hlubokou smyslností parfémované vody. Tato citrusově-aromatická kompozice přináší svěží i hřejivé momenty, …
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100…
1 650 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Sada Versace Bright Crystal Absolu je luxusní nabídkou pro ženy, které si potrpí na sofistikované a smyslné vůně, doplněné o péči o tělo. Tato sada obsahuje parfémovanou vodu, cestovní flakon, …
Juicy Couture Royal Rose EDP 100 ml
od 998 Kč
9,98 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Juicy Couture Royal Rose je tajuplná parfémovaná voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. Květinově orientální aromatická vůně pro individualistickou ženu na večerní nošení a speciální…
Rue Broca Nexa Musée W EDP 100 ml
od 379 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Rue Broca Nexa Musée Femme W EDP 100 ml je parfémovaná voda, která dokonale kombinuje moderní prvky a ženskou eleganci. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají sofistikovanou a smyslnou…
Kenzo Flower by Kenzo Le Rouge W EDP 30 ml
od 838 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Květinově-gurmánská vůně pro ženy přináší intenzivní a smyslné vyjádření, které spojuje sílu a eleganci. V úvodu se rozvíjí jemné pižmo v kombinaci s rýžovou párou, což dodává vůni moderní a…
Paco Rabanne Million Red W P, 90 ml
od 2 583 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Paco Rabanne Million Red W P představuje intenzivní a smyslnou vůni, která osloví ženy, jež chtějí zanechat výrazný dojem. Kombinuje orientální a vanilkové tóny s květinovými a…
Bi-es Experience The Magic W EDP 100 ml
od 118 Kč
1,18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Bi-Es Experience The Magic je úžasná, smyslná a magická, odvážná a elegantní, ale zároveň velmi jemná vůně, která okouzlí od prvního okamžiku. Je to vůně pro svůdné ženy, které…
Clinique Aromatics Elixir W EDP, 45 ml
od 1 041 Kč
23 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 45 ml
Aromatics Elixir je vůně pro sebevědomou zralou ženu, která ji unese. Aromatics Elixir je klasifikován jako chypre-květinová vůně. První závan je poměrně ostré chypré, ale nenechte se odradit, …
Giorgio Armani My Way W P, plnitelný flakon 100 ml
od 2 104 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém pro ženy Armani My Way podpoří vaši touhu objevovat a žít podle vlastních pravidel. Intenzivní, sladká variace na charakteristickou květinovou vůni My Way je zrozená z kontrastu krémově…
ELODE Deep Blue W EDP 100 ml
od 163 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Elode Deep Blue je svěží a elegantní vůně, která osloví ženy hledající lehkost a dlouhotrvající vonný zážitek. Její složení kombinuje jiskřivé citrusové tóny s květinovými…
Jean Paul Gaultier La Favorite W EDP, náplň 200 ml
od 4 050 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Parfémová voda Jean Paul Gaultier La Favorite představuje unikátní spojení květinových a orientálních tónů, které vytváří elegantní a přitažlivou vůni pro sebevědomé ženy. Její složení je…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, náplň 200 ml
od 3 680 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum EDP je parfémovaná voda, která oslavuje ženskou sílu, rozmanitost a odvahu. Tento parfém staví na bohaté historii módního domu Jeana Paula Gaultiera…
Hermès Barénia Intense W EDP, plnitelný flakon 30 ml
od 1 111 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfém Hermes Barénia Intense je navržený pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci elegance a intenzity. Tato parfémovaná voda od renomované značky Hermès nabízí hluboký a bohatý vonný…
Verset Opal W EDP 15 ml
od 189 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Verset Opal W EDP 15 ml Parfémovaná voda Verset Opal W přichází ve flakonu o objemu 15 ml, což je ideální velikost pro každodenní nošení v kabelce či na krátké cesty. Tento parfém je inspirován…
Hermes Barénia W EDP, náplň 125 ml
od 2 384 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Hermes Barénia je parfémová voda, která přináší elegantní a smyslnou vůni, jež se hodí pro ženy hledající něco výjimečného. Tato vůně je výsledkem práce parfumérky Christine Nagel, která…
Oraculum Sensualist Limited Edition W EDP 50 ml
3 690 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Oraculum Sensualist je orientálně-hřejivá kompozice, která osloví ty, kdo hledají vůni s hlubokým emocionálním nábojem a přitažlivostí. Její charakter je postaven na harmonii…
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk W EDP, 50 ml + EDP 7 ml
od 2 289 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Dárková sada
- Pižmová vůně
Sí Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší intenzivní a smyslný projev ženskosti skrze své harmonické složení. Vstupuje do světa vůní s prvkem autentičnosti a odvahy, založené na…
Calvin Klein Euphoria Solar Elixir W EDP, 10 ml
od 473 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria Solar Elixir přináší zářivou a energickou vůni, která oslavuje vitalitu a přirozenou krásu. Její složení je inspirováno rozkvetlou vanilkou, vzácným…
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense W EDP, 10 ml
830 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Ovocná vůně
Parfémová voda Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense W EDP je luxusní vůně, která zve na smyslnou hostinu sladkých a chutných tónů. Její intenzivní charakter zajišťuje dlouhotrvající…
Yves Saint Laurent Black Opium W EDP, 30 ml + EDP 10 ml
od 1 812 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Tento omamný elixír propojuje svěží tóny ovoce a intenzivního koření. Voní po šťavnaté hrušce, která je obohacena o pikantní pepř. Jemná vůně jasmínu se prolíná s tóny cedru, sladké vanilky a…
Lancôme La Vie Est Belle Intensément W EDP, 30 ml
od 1 678 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Štěstí je vibrace, která žije v nás všech. Je to prchavé, ale intenzivní. Rychlé, ale silné. Je to tady a teď. Tlukot uvnitř nového parfému La Vie Est Belle Intensément. Žijte tady a teď naplno. …
Armani Sì Intense 2021 W EDP, 100 ml
od 1 900 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Si Intense 2021 od Giorgia Armaniho zahrnuje energii sebevědomí, která charakterizuje ženu Si: dynamická, ženská a svobodná. Zahrnuje neodolatelně moderní ženskost, která je hranolem této nové…
Calvin Klein Euphoria Bold Elixir W EDP, 30 ml
od 845 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dřevitá a smyslná vůně Calvin Klein Euphoria Bold Elixir je parfémovaná voda, která přináší intenzivní a návykovou interpretaci klasické řady Euphoria. Vytvořená pro ženy, které chtějí zanechat…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro W EDP, náplň 200 ml
od 2 996 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro je součástí kolekce Aqua Allegoria, která vzdává hold kráse přírody a jejím divům. Tato kolekce je známá svými intenzivními…
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa Forte W EDP, 200 ml náhradní náplň
od 3 460 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tato vůně vás okouzlí hned při prvním přivonění. Každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem toaletním stolku rozhodně zaslouží. Vůně se vyrábí ve Francii. Hlava – růžová…
Versace Crystal Noir W EDP, 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml
od 1 470 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Givenchy L'Interdit Elixir W EDP, 50 ml
od 2 600 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Květinovo-dřevitá a gurmánská vůně parfémové vody Givenchy L'Interdit Elixir W EDP přináší bohatou a intenzivní vůni, která se hodí pro výjimečné okamžiky i každodenní nošení. Vůně spojuje…
Guess Iconic Sublime W EDP, 100 ml
od 1 463 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je určena pro ženy, které vyzařují pozitivitu a inspirují své okolí. Její složení oslavuje sílu a odolnost žen, přičemž kombinuje svěží a smyslné tóny, …
Thierry Mugler Alien Goddess Intense W EDP, Tester 60 ml
od 1 199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Alien Goddess Intense od Thierry Mugler je jantarově květinová vůně určená pro ženy. Tato parfémovaná voda je pokračováním úspěšné vůně Alien Goddess a byla vytvořena parfumérkami Marie…
Zadig & Voltaire Zadig L'Intense W EDP 30 ml
od 1 169 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Zadig L'Intense je parfémovaná voda, která přináší intenzivní a smyslnou interpretaci květinově-dřevité vůně. Je určena pro ženy, které si cení nezávislosti a sebeurčení, a vyzařují sebevědomí a…
Giorgio Armani Si Intense W EDP, 30 ml
od 1 334 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
- Italské
Parfemovaná voda Armani Si Intense je pro sebevědomé a odvážné ženy. Aromatická kompozice určená pro dámy, jež se nebojí za žádných okolností riskovat. Sofistikované a nezávislé propojení…
Furla Autentica W EDP, 30 ml
od 368 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Tato vůně v sobě propojuje tradici, současnost a italské kořeny s mezinárodní vizí. Spojení módní duše značky Furla a parfumářského umění je zárukou mimořádného díla těch nejvyšších kvalit. …
Dolce & Gabbana The One Gold Intense W EDP, Tester 75 ml
od 1 052 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Jen o některých vůních je možné říci, že jsou těmi pravými. Jednou z vůní, která si snadno získá vaše srdce, je i vůně parfémované vody pro ženy Dolce & Gabbana The One Gold Intense, která je…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP, 30 ml
od 952 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
**Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP 30 ml** Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense je parfémovaná voda pro ženy, která přináší intenzivní zážitek inspirovaný přírodními prvky oceánu. Tato…
Paco Rabanne Fame W P, náplň 200 ml
od 3 290 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Zahalte se do neodolatelné vůně a podmaňte si celé své okolí. Tento parfém dá vyniknout svůdné síle každé moderní ženy. Jeho intenzivní vonná kompozice překypuje vzácnými, eticky získávanými…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte W EDP, 40 ml
od 1 517 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte je intenzivní a mnohovrstevnatá vůně, která oslavuje krásu přírody prostřednictvím vzácného jevu superkvetení. Vzniká jako harmonické…
Replay for Her EDT, Tester 60 ml
od 572 Kč
9,53 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 60 ml
Dělat obyčejné neobyčejně. Replay podtrhuje tvou spontanní stránku vytvářet nezapomenutelné momenty. Je o přeměně obyčejných momentů v neobyčejné.
Dolce & Gabbana My Devotion Intense W EDP 30 ml
od 1 082 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana My Devotion Intense přináší bohatou a intenzivní vůni, která oslavuje autenticitu a vnitřní sílu ženy. Její květinově-ovocná kompozice s gurmánskými tóny vytváří…
Marina De Bourbon Royal Marina Rubis W EDP, 50 ml
999 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Royal Marina Rubis je parfém inspirovaný dědictvím francouzských královských rodin. Stejně jako Royal Marina Turquoise je i Rubis zaměřen na ženy, které milují pocit luxusu a honosnosti. To už…
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, náplň 200 ml
od 2 852 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P Výrobce: Jean Paul Gaultier Popis produktu: Jean Paul Gaultier Divine Elixir je intenzivní parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají vůni, jež…
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine W P, 90 ml tester
od 1 970 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine představuje dámský parfém, který byl uveden na trh v roce 2023. Tento parfém je nejintenzivnější a nejexkluzivnější verzí v rámci řady Libre, kladoucí…
Prada Paradoxe Intense W EDP, plnitelný flakon 90 ml + EDP 10 ml
od 3 401 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Parfémovaná voda Prada Paradoxe Intense je intenzivní a smyslná vůně, která osloví ženy, které chtějí zdůraznit svou individualitu a přirozené charisma. Její květinové a pižmové tóny vytvářejí…
Maison Alhambra Very Velvet Noir W EDP, 100 ml
od 499 Kč
4,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- 100 ml
Název: Maison Alhambra Very Velvet Noir W EDP Výrobce: Maison Alhambra Maison Alhambra Very Velvet Noir je parfémovaná voda, která vznikla pod taktovkou značky Maison Alhambra. Jedná se o…
Kayali The Wedding Silk Santal 36 Intense 50 ml
2 490 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Kayali The Wedding Silk Santal 36 Intense 50 ml Kayali The Wedding Silk Santal 36 Intense je intenzivní parfémovaná voda pro ženy, která nabízí jedinečnou kombinaci vůní, jež osloví milovnice…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
