Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Burberry Her Elixir EDP, 30 ml
od 1 003 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Odvážný a smyslný parfém Her Elixir se nese ve stejném dobrodružném duchu jako parfémovaná voda Burberry Her. Parfém byl vytvořen pro ženy, které se odvažují objevovat neznámé, a je určen pro…
Novellista Rouge Privé W EDP, 75 ml + EDP 10 ml
od 2 479 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Rouge Privé od značky Novellista je dámská květinově-orientální parfémovaná voda, která spojuje smyslnost, jemnou provokaci a eleganci. Je inspirována literárním dílem Roxana od Daniela Defoe, …
LOEWE Solo Ella Elixir W P, 50 ml
3 590 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
LOEWE Solo Ella Elixir EDP představuje přepracovanou verzi ikonické vůně LOEWE Solo Ella EDP, s vyšší koncentrací esenciálních olejů. Tato parfémovaná voda zanechává výraznější stopu díky své…
Giorgio Armani Sì Passione Intense W EDP, náhradní náplň 100 ml
od 2 750 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani Sì Passione Intense Eau de Parfum je parfémovaná voda, která představuje intenzivní ovocně-květinovou vůni. Tento parfém je vhodný pro ty, kteří hledají vůni, jež podtrhne jejich…
Carolina Herrera 212 Sexy W EDP, 100 ml
od 1 232 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Carolina Herrera 212 Sexy je podstatou smyslné ženskosti, okouzlující, působivé a skutečně neodolatelné. Fialové barvy flakonu vůně Carolina Herrera 212 Sexy s matným kovovým uzávěrem…
Paco Rabanne Olympéa Intense W EDP, 50 ml
od 1 692 Kč
34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Bohyně dnešních dnů, vůně Paco Rabanne Olympéa Intense, která je oslavou krásy a vtipu každé ženy. Parfémovaná voda Paco Rabanne Olympéa Intense je určena pro probuzení smyslnosti, která dřímá v…
Swiss Arabian Vanilla 01 W P 50 ml
od 1 124 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vanilla 01 od Swiss Arabian je dámská parfémová voda, která spojuje květinové a gurmánské prvky v bohaté a smyslné kompozici. Vůně se otevírá svěžím a zároveň hřejivým úvodem, kde se jemně…
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense W EDP, 50 ml
od 2 389 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Kayali Yum Boujee Marshmallow 81 Intense je parfémovaná voda pro ženy, která je součástí kolekce Yum. Tato vůně je navržena tak, aby přinesla smyslný zážitek a evokovala sladké pokušení. …
Chloé L'Eau de Parfum Intense W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 239 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chloé L'Eau de Parfum Intense W EDP Parfémovaná voda Chloé L'Eau de Parfum Intense představuje smyslný zážitek plný vyvážené kombinace dřevitých, růžových a ovocných tónů. Tento produkt je…
Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Petale de Nectar W EDT 50 ml
od 495 Kč
9,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Tato toaletní voda se pyšní vůní se svěží a teplou přítomností, velkorysým rozptylem a okouzlující trvanlivostí. Žije a kvete jako květina, na začátku je svěžest, následovaná lahodností a…
Paco Rabanne Black XS For Her EDP, 80 ml
od 1 247 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 80 ml
Black XS Eau De Parfum je intezivnější verze předchozí Black XS z roku 2007. Hlavu tvoří růžový pepř, brusinka a exotické ovoce tamarind. V srdci ucítíte kombinaci kakaa, černé fialky a růže. …
Shiseido Ginza Night W EDP, 90 ml
od 1 655 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Každá žena si zaslouží pugét nádherných květin. Parfémovaná voda Shiseido Ginza Night je jako kytice uvázaná z těch nejkrásnějších květinových tónů, které dohromady tvoří spojení plné smyslnosti…
Afnan Kiaana Crush W EDP 100 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Afnan Kiaana Crush W EDP 100 ml Kiaana Crush od značky Afnan je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí bohatou a komplexní vůni. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které hledají způsob, …
Burberry Touch W EDP , 50 ml
od 527 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně hovořící specifickou a současně univerzální ženskostí, vůně nabízející komfort a důvěrnost, vůně, která se jako další část oděvu obléká na tělo. Zaujímá smyslný postoj a ve stejné chvíli…
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDT, 100 ml
od 438 Kč
4,38 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Paloma Picasso Paloma - parfémová voda. Paloma Picaso je cypřišově květinová vůně a je zároveň velmi elegantní. Flakon svým tvarem připomíná náramek z palmového dřeva.
Sisley Izia La Nuit W EDP, 50 ml
od 2 631 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Toužíte po podmanivé vůni, jež vás zahalí do nebezpečně přitažlivého vonného závoje? Pak se nechejte okouzlit dámskou parfémovanou vodou Sisley Izia La Nuit, která našla svou inspiraci v noční…
Dior Addict Purple Glow EDP, 30 ml
od 1 789 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda přináší intenzivní a přitažlivou vůni, která spojuje květinové a ovocné tóny s jemným pižmem. Její vonná kompozice je inspirována květinou poprášenou moučkovým cukrem, což…
Creed Queen of Silk W EDP, 75 ml
od 5 437 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Queen of Silk je parfémovaná voda, která spojuje ambrově-květinové tóny do bohaté a smyslné kompozice. Vyniká svou elegancí a sofistikovaností, vhodná pro ženy, které hledají luxusní vůni s…
Gucci Bloom Ambrosia d'Oro W EDP, 30 ml
od 881 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Gucci Bloom Ambrosia d'Oro představuje bohatou a intenzivní vůni, která spojuje květinové a pižmové tóny s ambrovou hloubkou. Její složení je navrženo tak, aby evokovalo pocit…
Lancôme La Vie Est Belle Intensément W EDP, 50 ml
od 1 775 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Štěstí je vibrace, která žije v nás všech. Je to prchavé, ale intenzivní. Rychlé, ale silné. Je to tady a teď. Tlukot uvnitř nového parfému La Vie Est Belle Intensément. Žijte tady a teď naplno. …
Gulf Orchid Mysterious Tahara W EDP 60 ml
od 452 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Gulf Orchid Mysterious Tahara je parfémovaná voda, která nabízí čistou a smyslnou vůni pro ženy. Kompozice této vůně je minimalistická, přesto hluboce intimní a ženská. Soustředí se na jednu…
COTY Cuba Jungle Snake W EDP, 35 ml
od 45 Kč
1,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 35 ml
Dámská parfémová voda. Cuba Jungle Snake zachycuje harmonii tuberózy a anděliky a spojuje se s jasmínem a květem růže, to vše se rozvíjí v mrholení bílého pižma. Cuba Jungle Snake je čistou…
Paco Rabanne Black XS For Her EDP 30 ml
od 275 Kč
9,17 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Parfémovaná voda Paco Rabanne Black XS je dynamická a zároveň tajuplná vůně, která okolo vás vytvoří neobyčejně přitažlivou auru. Dřevito-orientalní vůně pro smyslnou ženu, na večerní nošení a…
Armani Sì Intense 2021 W EDP, 50 ml
od 1 399 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Si Intense 2021 od Giorgia Armaniho zahrnuje energii sebevědomí, která charakterizuje ženu Si: dynamická, ženská a svobodná. Zahrnuje neodolatelně moderní ženskost, která je hranolem této nové…
The Body Shop White Musk W EDT, 60 ml
od 786 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Anglické
- 60 ml
Toaletní voda The Body Shop White Musk je jemným, ale silným doplňkem pro každou ženu. Tato anglická toaletní voda je charakteristický svou květinovou vůní, která je zároveň svěží a…
Guerlain La Petite Robe Noire Rose W EDP 50 ml
od 975 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Guerlain La Petite Robe Noire Rose Noire je harmonickým spojením květinových a ovocných tónů, které oslavuje ženskost a eleganci. V úvodu vůně se rozvíjí svěží a energická…
Roberto Cavalli Signature W P, 50 ml
od 479 Kč
- Parfém
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Italské
Rudá rtěnka, lodičky na jehlovém podpatku, malé černé a elegantní vůně. Parfém pro ženy Roberto Cavalli je jako stvořený pro výjimečné a slavnostní příležitosti. Hlava - růžový pepř Srdce -…
Narciso Rodriguez Amber Musc W EDP 100 ml
od 2 237 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Amber Musc je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí. Je to orientální vůně pro smyslnou ženu na celodenní nošení. Hlava -…
Kenzo Le Rouge Flower W EDP 50 ml
od 1 172 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Intenzivní květinově-gurmánská vůně pro ženy přináší spojení elegance a síly, které osloví sebevědomé nositelky. Vůně je postavena na harmonii přírodních složek, které dodávají parfémované vodě…
Christian Dior Escale a Portofino W EDT, 125 ml
od 2 554 Kč
20 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- 125 ml
Dior Escale a Portofino EDT 125ml je opravdu italská, dámská toaletní voda. Tato vůně je určena především ženám, které mají rády slunce a exotiku. Hodí se všem ženám, které velmi často cestují…
Essens W118 W EDP 50 ml
od 530 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Výrazně ženská vůně, ve které se snoubí jednoduchost s elegancí. Hlava: mandarinka, růže, africká orchidea Srdce: ostružina, švestka, fialka Základ: pižmo, amarantové dřevo, břečťan
French Avenue Venus de Milo W EDP 100 ml
od 859 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Venus de Milo je parfémovaná voda, která spojuje sladké gurmánské tóny s jemnou květinovou elegancí, čímž vytváří vyváženou a sofistikovanou vůni. Její orientální vanilkový charakter se otevírá…
Jimmy Choo Flash W EDP, Tester 100 ml
od 635 Kč
Jako blesk z čistého nebe se v roce 2013 představila jedinečná vůně parfémované vody Flash světoznámé značky Jimmy Choo. Mladistvá, okouzlující vůně je spojením něžného aroma bílých květů, …
Paco Rabanne Olympéa Parfum W P, 30 ml
od 880 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Paco Rabanne Olympéa Parfum zaujme svou květinově-ambrovou vůní. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě kombinuje jemnost květin s hloubkou a tajemností ambrových tónů. V…
Dior Addict Purple Glow EDP, 50 ml
od 2 089 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Dior Addict Purple Glow je luxusní a intenzivní vůně, která osloví ženy hledající výrazné a sofistikované parfémy. Její květinově laděný charakter je doplněn o ovocné a pižmové…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, Tester 150 ml
od 4 577 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Chloé Rose Naturelle Intense W EDP, náplň 150 ml
od 1 240 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Chloé Rose Naturelle Intense poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Extra W EDP 50 ml
od 1 626 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Extra přináší bohatou a mnohovrstevnatou vůni, která spojuje květinové a gurmánské tóny v harmonické kompozici. Její charakter je inspirován…
Marc Jacobs Perfect Intense W EDP, 30 ml
od 852 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
Oslavte mocnou krásu autenticity, odvážnosti a buďte #Perfectasiam s novou parfémovanou vodou Perfect Intense Marc Jacobs pro ni. Stejně jako původní vůně Perfect je i Perfect Intense…
Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold W EDC Intense, 50 ml
od 2 362 Kč
47 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Jasmine Sambac & Marigold je intenzivní květinová vůně pro ženy. Otevírá se tóny měsíčku, poté přechází do květinově-sladkého srdce zastoupeného jasmínem, medem a ylang-ylang. Kompozici uzavírá…
Montblanc Signature Absolue W EDP, 30 ml
od 436 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Absolue nabízí svěží a jiný pohled na ikonické složení vůně, které uspokojí různé chutě fanoušků. Design flakonu klade důraz na zářivost a zářivého ducha, které parfém tak…
Guerlain Aqua Allegoria Oud Yuzu Forte W EDP, 75 ml
od 1 376 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Guerlain Aqua Allegoria Oud Yuzu Forte je parfémová voda pro ženy, která přináší nečekaný kontrast mezi posvátným dřevem oud a rošťáckou ostrostí yuzu. Tato vůně je součástí kolekce Aqua…
s.Oliver Selection Eau Intense W EDP, 30 ml
od 593 Kč
s.Oliver Selection Eau Intense W EDP Parfémovaná voda s.Oliver Selection Eau Intense je navržena jako intenzivní doplněk, který zdůrazní váš osobitý styl a vytvoří nezapomenutelný zážitek. …
AVON Far Away Beyond The Moon W EDP, 50 ml
od 299 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Far Away Beyond The Moon přináší nevšední zážitek z vůně. Je ideální pro ženy, které preferují květinové a orientální vůně. Její unikátní složení je založeno na třech tónech, které se harmonicky…
ELIE SAAB Nuit Noor W EDP 90 ml
od 765 Kč
8,50 Kč/ml- Parfémová voda
- 90 ml
Pikantní, balzamiková, dřevitá vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení růže, ylang-ylang, med, pačuli, kadidlo, dřevité tóny, koření, černý pepř, sluneční tóny
Maison Alhambra La Voie W EDP 100 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Maison Alhambra La Voie je určena všem ženám, které si přejí obohatit svůj den o jemné a elegantní vonné zážitky. Její složení je navrženo tak, aby poskytlo dlouhotrvající a…
Saphir Black Femme EDP 200 ml
599 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská parfémovaná voda Black Femme přináší jedinečnou kombinaci citrusových a květinových tónů, která osloví ženy hledající eleganci a sofistikovanost. Vhodná pro chladnější období roku, …
Yodeyma Sophisticate W EDP, 50 ml
od 359 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Sophisticate je smyslným parfémem pro vášnivou a silnou ženu. Vůně Yodeyma Sophisticate se otevírá krásnými svěžími tóny bergamotu a mandarinky, které se prolínají se sladkými a smyslnými, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
