Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold W EDC Intense, 100 ml
od 3 055 Kč
31 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Jasmine Sambac & Marigold je intenzivní květinová vůně pro ženy. Otevírá se tóny měsíčku, poté přechází do květinově-sladkého srdce zastoupeného jasmínem, medem a ylang-ylang. Kompozici uzavírá…
Givenchy L'Interdit Rouge W EDP, 125 ml
od 2 811 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Givenchy L'Interdit Rouge W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která přináší smyslný zážitek díky své intenzivní květinové a dřevité kompozici. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kteří…
Juicy Couture Majestic Woods W EDP 100 ml
od 785 Kč
7,85 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Juicy Couture Majestic Woods je tajuplná parfémovaná voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. Sladce kořenitá vůně pro optimistickou ženu, především do chladného počasí.
Thierry Mugler Alien W EDP, Tester 90 ml
od 1 673 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Lattafa Mahasin Crystal W EDP, 100 ml + deospray 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Mahasin Crystal je dámská parfémová voda od značky Lattafa. Je ideální pro ženy, které preferují květinové a dřevité vůně s ovocnými tóny. Výrazné a zároveň jemné aroma je inspirováno arabskými…
Chloé Le Nectar W P, 100 ml
od 2 880 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Chloé Le Nectar je luxusní vůně pro ženy, která spojuje intenzivní a smyslnou eleganci s nadčasovou ženskostí. Její bohatá a hluboká kompozice přináší moderní interpretaci klasického…
Juicy Couture Viva La Juicy Noir W EDP, 50 ml
od 490 Kč
9,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Parfemovaná voda pro ženy Juicy Couture Viva La Juicy Noir zapříčiní, že propadnete módním trendům vznešené elegance a maximální svůdnosti. Takové jsou totiž příznaky unikátní vonné esence, …
Chanel Gabrielle Essence W EDP, 35 ml
od 2 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle Essence vznikla v roce 2019 jako nová, opět zajímavá variace podpisové vůně Chanel Gabrielle z roku 2017. Obě kompozice odrážejí mimořádnou osobnost…
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her EDP, 50 ml
od 1 989 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Pure Musc Blanc od Narciso Rodriguez představuje intenzivní a zároveň jemnou vůni, která v sobě spojuje čistotu a smyslnost. Patří do kategorie chypre vůní s bílými květinovými…
Lattafa Ekhtiari U EDP 100 ml
od 252 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Lattafa Ekhtiari U EDP 100 ml je unisex parfémovaná voda, která přináší harmonickou kombinaci svěžesti a elegance. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a je ideální volbou pro ty, kteří…
Gisada Ambassadora Gold W EDP 100 ml
od 1 950 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gisada Ambassadora Gold je komplexní vonná kompozice, která spojuje svěží a hřejivé tóny do harmonického celku. V úvodu se rozvíjí ovocné akcenty mandarinky a borůvky, doplněné…
Afnan Supremacy Tapis Rouge W EDP 90 ml
od 899 Kč
9,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Parfémovaná voda Afnan Supremacy Tapis Rouge je vhodná pro ženy, které vyhledávají ovocné a květinové vůně s kořeněným zakončením. Tato vůně je částí unisexové řady Supremacy a její složení…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte W EDP, 125 ml plnitelná
od 2 003 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou a rozmanitostí přírody. Tato kolekce je výsledkem dlouholetého…
Paco Rabanne Fame In Love W P, 50 ml
od 1 780 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská vůně Fame In Love představuje spojení květinových a dřevitých tónů, které vytváří harmonickou a dlouhotrvající vůni vhodnou pro každodenní nošení i pro zvláštní příležitosti. Parfém je…
Guerlain L'Heure Bleue W EDP, 30 ml
od 2 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Parfémovaná voda Guerlain L´Heure Bleue W EDP zachycuje esenci okamžiku, kdy se den mění v noc, a obloha se zahalí do sytě modré barvy. Tato ambrově květinová kompozice přináší návykovou vonnou…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 50 ml
od 1 101 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Kenzo Jungle L'Elephant W EDP, Tester 30 ml
799 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
Jungle je orientální vůně s výrazným charakterem, která se inspirovala samotným srdcem živé přírody. Vůně v sobě kombinuje tóny kardamonu, vanilky a pačuli, oživené jiskřivou mandarinkou, …
Calvin Klein Eternity Suede Essence W EDP, 30 ml
od 1 081 Kč
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Calvin Klein Eternity Suede Essence W EDP představuje bohatou a smyslnou vůni, která kombinuje intenzivní a jemné tóny. V úvodu se rozvíjí svěží a kořenitá vůně levandule, která…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 50 ml
od 710 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají nadčasovou eleganci a smyslnost. Tato vůně je charakterizována ambrovými a vanilkovými tóny, které…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml 2024
od 1 957 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Trussardi Ruby Red W EDP, 90 ml
od 749 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Trussardi Ruby Red je italským produktem. Parfémová voda se vyznačuje chypré, ovocně-dřevitou vůní. Inspirací pro vývoj této parfémové vody byla elegantní, odvážná a nezávislá…
Victoria's Secret Hardcore Rose W EDP 50 ml
od 714 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Hardcore Rose představuje intenzivní a smyslnou interpretaci moderní růže, která spojuje ovocnou svěžest s temnějším květinovým akordem a hřejivým základem. Vzniká tak vůně, …
Zadig & Voltaire This Is Really Her! Intense W EDP, 50 ml
od 1 112 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Intenzivní květinově jantarová vůně This Is Really Her! Intense od Zadig & Voltaire přináší moderní a odvážnou kompozici, která doprovází svého nositele od denních okamžiků k nočním…
Ahmed Al Maghribi Opaline Wave U P 100 ml
od 369 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Max Mara Le Parfum W EDP, 50 ml
od 2 890 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Přírodní
Dřevitě-květinová vůně je navržena tak, aby obklopila nositelku jako neviditelný kabát, který podtrhne její eleganci a osobitost. Vytváří harmonickou rovnováhu mezi jemnými květinovými tóny a…
Zimaya A La Rose W EDP, 100 ml
od 342 Kč
3,42 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- 100 ml
A La Rose od značky Zimaya je mystická, snová vůně pro ženy. Parfémový extrakt se otevírá neodolatelnými květinovými akordy jasmínu a růže za doprovodu intenzivních dřevitých akordů, které…
Tiffany & Co. Intense W EDP, 30 ml
od 915 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tiffany & Co. znovu oslovila světově proslulého mistra parfuméra Danielu Andrier ze studia Givaudan. Nová pižmová květinová vůně je silnější variací originálu a je doslova zabalená do hřejivého…
Prêt à Porter Fashion Paris Collection W EDP, 100 ml
od 302 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Prêt à Porter Fashion Paris Collection je určena pro ženy, které hledají květinovou vůni s ovocnými a dřevitými tóny. Je vhodná pro každodenní nošení i speciální příležitosti, …
Bourjois Mon Bourjois La Formidable W EDP 50 ml
od 170 Kč
3,40 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Ženu zářící jako slunce oslavuje parfémovaná voda Bourjois Mon Bourjois La Formidable. Zkušený parfémář Jacques Huclier umístil do její horní vrstvy citrusové tóny bergamotu. Pak připravil místo…
Thierry Mugler Alien W EDP, Tester 60 ml
od 1 233 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Essens w148 W P 50 ml
od 499 Kč
9,98 Kč/ml- Parfém
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- České
- 50 ml
Jemně ženský parfém pro nositelku plnou bezstarostného mládí a pozitivních emocí. Parfém je inspirovaný vůní Giorgio Armani Sí. Hlava - černý rybíz Srdce - květiny, frézie, květnová…
Lancôme Idôle Power Intense W EDP, 10 ml
od 449 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Idole Power L'Eau de Parfum Intense představuje intenzivní a dlouhotrvající vůni, která spojuje krémové santalové dřevo s jemnou smyslností růže. Tato ovocně-květinová kompozice…
French Avenue Irida EDP 100 ml
od 790 Kč
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
French Avenue Irida je dámská parfémovaná voda, která spojuje svěžest ovoce, eleganci květin a smyslné dřevité tóny. Její složení je navrženo tak, aby oslovilo ženy, které ocení jemnou, ale…
Juliette Has A Gun Gentlewoman W EDP, 100 ml
od 1 284 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Juliette Has A Gun Gentlewoman je elegantní vůně pro ženy. Jedinečná kombinace svěžího ovoce v doprovodu omaných květin a dřeva vytváří originální parfém pro každodenní nošení.
Yodeyma Sophisticate W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Sophisticate je smyslným parfémem pro vášnivou a silnou ženu. Vůně Yodeyma Sophisticate se otevírá krásnými svěžími tóny bergamotu a mandarinky, které se prolínají se sladkými a smyslnými, …
Betty Barclay Pure Flower W EDP 20 ml
od 357 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Betty Barclay Pure Flower je parfémovaná voda, která je určena pro ženy hledající jemnou a přirozenou vůni. Tato parfémovaná voda je vhodná pro každodenní nošení, ať už do práce, na volný čas…
Prada La Femme Intense W EDP, 100 ml
od 2 196 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Květinová, dřevitá, sladká vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2017. Hlava - ylang-ylang, frangipani. Srdce - květ pomerančovníku, jasmín sambac, tuberóza. Základ - iris, vetiver, …
Tiffany & Co. Rose Gold Intense W EDP, 30 ml
od 1 041 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Rose Gold Intense je parfémová voda, která je inspirována dlouholetými zkušenostmi značky Tiffany s drahými kovy. Evokuje atmosféru elegantního a moderního růžového zlata, což je materiál, který…
Saphir Discovery Set W EDP 5x 30 ml
499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Sladký parfém
- Španělské
- Dárková sada
Sada Saphir Discovery Set nabízí možnost poznat pět různých dámských parfémovaných vod, které umožňují přizpůsobit vůni náladě, příležitosti nebo osobnímu stylu. Každá z pěti kompozic přináší…
Armani Sì Intense 2021 W EDP, 30 ml
od 1 331 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Si Intense 2021 od Giorgia Armaniho zahrnuje energii sebevědomí, která charakterizuje ženu Si: dynamická, ženská a svobodná. Zahrnuje neodolatelně moderní ženskost, která je hranolem této nové…
GRÉS Cabochard W EDT, 100 ml
od 254 Kč
2,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Kožená
- 100 ml
GRÉS Cabochard je zajímavá vůně pro ženy, která byla na trh uvedena již v roce 1959. Pro milovnice „starých“ retro vůní, co mají neobyčejné složení, bude Cabochard tím pravým ořechovým. Nevšední…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Le Parfum EDP, 30 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Dámská vůně Boss The Scent For Her v sobě snoubí elegantní tóny, které jsou doplněny dotekem šťavnatého ovoce. Svrchní tóny medové broskve a frézie vytvářejí kombinaci, která neomylně upoutá…
Givenchy L'Interdit Intense W EDP, 50 ml
od 1 537 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Givenchy představuje novou nezastavitelnou vůni L’Interdit. Hloubka a bohatství Eau de Parfum Intense vytváří orientální, květinovou a dřevitou vůni, která je mimořádně sofistikovaná. Tmavý…
Sisley Soir de Lune W EDP, 30 ml
od 1 896 Kč
63 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- 30 ml
Sisley Soir de Lune se inspiroval noční oblohou posetou zářivými hvězdami. Inspirující parfém zahalený do róby ušité z fantazie a romantiky. Parfém Soir de Lune ukrývá temnou vůni. Sisley Soir…
Paco Rabanne Million Red W P, 30 ml
od 1 777 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Paco Rabanne Million Red For Her je intenzivní a smyslná vůně, která osloví ženy, které chtějí zanechat výrazný dojem. Kombinuje orientální a vanilkové tóny s květinovými a…
Versace Bright Crystal Absolu W EDP, Tester 90 ml
1 540 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda pro ženy Versace Bright Crystal Absolu je silně aromatická vůně se složkami lahodných květin a chutného ovoce. Intenzivní vůně s dlouhou životností, která je opředena vyjádřením…
Dolce & Gabbana Your Devotion Intense W EDP 50 ml
od 3 145 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda s intenzivní a dlouhotrvající vůní je navržena tak, aby podtrhla jedinečnou osobnost nositelky. Její složení spojuje ovocné, květinové a gurmánské tóny, které vytvářejí…
MEXX Inspired Warmth W EDP, 30 ml
od 290 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda MEXX Inspired Warmth pro ženy je navržena tak, aby přinesla hřejivý a útulný pocit do vašeho každodenního života. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kteří hledají jemnou, ale…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
