Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Narciso Rodriquez For Her EDP, 150 ml
od 2 100 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Narciso Rodriguez For Her EDP je parfémová voda, která osloví ženy hledající vůni s výrazným charakterem. Složení je pečlivě vyvážené, aby poskytlo harmonický zážitek, který je vhodný pro různé…
Gucci Bloom Intense W EDP, 100 ml
od 1 672 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Gucci Bloom Intense W EDP je parfémovaná voda, která přináší intenzivní květinovou vůni pro ženy. Tento parfém je inspirován tajemnou energií měsíčního svitu a je určen pro ženy, které se nebojí…
Fragrance World Nectar of Ecstacy W EDP 100 ml
od 351 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Fragrance World Nectar of Ecstacy je smyslná a ženská vůně, která kombinuje ovocné a květinové tóny s orientálním základem. Je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou…
Lattafa Asdaaf Andaleeb Flora W EDP 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Andaleeb Flora je parfémovaná voda, která spojuje květinové a orientální tóny do harmonické a sofistikované kompozice. Vůně je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou eleganci, něhu a…
Burberry My Burberry Blush W EDP, 50 ml
od 884 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Burberry My Burberry Blush je jako ranní londýnská zahrada, ve které se pozvolna za zpěvu ptáků probouzejí křehké květiny. Stejně jako ostatní vůně z kolekce My…
El Nabil Musc Slim W olejový parfém 5 ml
od 112 Kč
- Olejový parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Orientální arabský parfémový olej Musc Slim představuje sladkou a smyslnou kombinaci, která je v arabském světě velmi oblíbená. Vyniká květinovou a ovocnou vůní, která osloví milovníky sladkých…
Marc Jacobs Perfect Intense W EDP, 50 ml
od 1 032 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Oslavte mocnou krásu autenticity, odvážnosti a buďte #Perfectasiam s novou parfémovanou vodou Perfect Intense Marc Jacobs pro ni. Stejně jako původní vůně Perfect je i Perfect Intense…
Salvatore Ferragamo Incanto Amity W EDT, 30 ml
od 258 Kč
8,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Salvatore Ferragamo Incanto Amity je toaletní voda pro ženy, které dávají přednost křehkosti vonného základu. Prožijte krásné dny za přispění líbezného oparu kolem vlastní osoby. Ten vám…
Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique W EDT 50 ml
od 852 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Luxusní kolekce dámských vůní Bvlgari Splendida vzdává poctu ikonickým květům, které se nesmazatelně zapsaly do historie parfémů. Bvlgari představuje sbírku vůní, z nichž každá je poctou jedné z…
Davidoff Cool Water Reborn Intense W EDP, 100 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Aromatická vůně
Davidoff Cool Water Reborn Intense Woman představuje moderní pojetí ženské elegance a vnitřní síly, která je inspirována přírodou a obnovou. Tento produkt je parfémovaná voda, což znamená, že…
Yodeyma Silk Elixir W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Yodeyman Paris Silk Elixir W EDP 15 ml** **Výrobce: Yodeyma** Yodeyma Silk Elixir je parfémovaná voda, která oslavuje ženskou smyslnost a jemnost. Tato vůně je inspirována luxusem a…
Chanel Gabrielle Essence W EDP, 50 ml
od 2 440 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Chanel Gabrielle Essence vznikla v roce 2019 jako nová, opět zajímavá variace podpisové vůně Chanel Gabrielle z roku 2017. Obě kompozice odrážejí mimořádnou osobnost…
Chloé Rose Naturelle Intense W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 680 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Kombinace jemnosti a síly, která se v každé ženě ukrývá, má svou podobu ve světě vůní. Parfémovaná voda Chloé Rose Naturelle Intense poodkryje všechny stránky vaší osobnosti a dokonale doplní…
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 30 ml
od 540 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir W EDP 30 ml je parfémovanou vodou pro ženy, který zaujme zejména svou ambrovou vanilkovou esencí. Tento parfém je navržen tak, aby vyjadřoval eleganci a…
Burberry Her P 30 ml
od 949 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda s intenzivní a bohatou vůní je určena pro ženy, které hledají výrazný a sofistikovaný doplněk. Kombinace ovocných a sladkých tónů vytváří gurmánskou vůni, která je zároveň…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 100 ml
od 1 410 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Ruby Orchid W EDP, 100 ml
od 1 595 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Stejně přitažlivá, sebevědomá a lehce provokativní, jako burleskní tanečnice, je i parfémovaná voda pro ženy VIKTOR & ROLF Flowerbomb Ruby Orchid. S touto vůní budete vždy i vy hvězdou…
Guess Bella Vita W EDP, 30 ml
od 476 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Extreme W EDP 50 ml
od 1 460 Kč
29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Strhující dámská parfémová vůně Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme je jako nečekaná exploze přitažlivosti. Jedná se o velmi intenzivní vůni, která je jako stvořená pro moderní dynamické ženy s…
Dolce & Gabbana The Only One Intense W EDP, 30 ml
od 889 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Beauty uvádí květinově slunečnou vůni The Only One Intense, třetí kapitolu příběhu The Only One. Svými teplými, intenzivními tóny pomerančového květu a hřejivé vanilky oslavuje…
Yodeyma Nya W EDP, 50 ml
od 429 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámský parfém Nya přináší intenzivní a dlouhotrvající orientální kompozici, která spojuje výrazné kořeněné a gurmánské tóny s teplými a hřejivými akordy. Tato koncentrace Eau de Parfum je vhodná…
Jovan Musk Oil W EDT, 26 ml
od 189 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jovan Musk Oil Toaletní Voda pro Ženy 26 ml Jovan Musk Oil je toaletní voda, která osloví ženy hledající jemnou a elegantní vůni s nádechem moschusu. Tato vůně je vhodná pro každodenní nošení a…
Thierry Mugler Angel Nova W EDP, plnitelný flakon 25 ml
od 1 403 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy přináší svůdnou a intenzivní vůni, která oslavuje jedinečnost a přirozené charisma každého nositele. Její vonná kompozice se zaměřuje na propojení ovocných, květinových…
Lalique Lalique W EDP, 100 ml
od 481 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Poznejte esenciální klenot v podání parfémované vody pro ženy Lalique Lalique. Ukrývá v sobě čistotu těch nejlepších vonných prvků. Vůně, s níž se zalíbíte všem kolem vás. Elegantní a jemně…
Yodeyma Mía W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní vůně Yodeyma Mía je intenzivní a zároveň zaručuje dlouhou výdrž, díky které budete pro své okolí nezapomenutelná. Zahalí vás do roušky podmanivých tónů. Základem vůně je bourbonská…
Yodeyma Berlue W EDP, 100 ml
od 628 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová směs tohoto parfému společně s vanilkovými tóny vyvolává nezapomenutelnou vůni. Jeho osobité delikátně silné aroma probouzí nespočetné pocity. Hlava - pomerančový květ Srdce -…
Guerlain Shalimar W EDP, 50 ml
od 1 552 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
ELIE SAAB Elixir W EDP, 100 ml
od 916 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Elixir od ELIE SAAB představuje kombinaci dřevité, kořenité a květinové vůně. Je inspirována arabskými a orientálními vůněmi, které jsou známé svou intenzitou a výrazností. …
Nina Ricci Luna W ETD, 50 ml
od 831 Kč
17 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Květy pomerančovníku a divokých borůvek se stávají nejsvrchnějšími tóny vůně. Odraz Niny, vytvořené Mistrem Olivierem Crespem v roce 2006. Tento jemný a následný výtvor píše novou kapitolu ve…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose EDP, 100 ml
od 2 151 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným…
Gucci Flora Gorgeus Gardenia Intense W EDP, 100 ml + EDP 10 ml + EDP 5 ml
od 2 447 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Výrobce: Gucci Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense je parfémovaná voda, která vyzařuje ženskost, eleganci a přirozenou zářivost. Tento parfém je ideální pro ženy, které hledají vůni, jež jim…
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana Intense W EDP, 30 ml
od 838 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana Intense je dámská parfémovaná voda, která zaujme svou intenzivní a ovocnou vůní. Vůně je ovocná, což ji činí svěží a přitažlivou. Hlavní složkou je černá…
Maison Alhambra La Vivancité Intensa W EDP 100 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Maison Alhambra La Vivacité Intensa W EDP 100 ml Maison Alhambra La Vivacité Intensa je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají elegantní a smyslné vůně. Tento parfém je pečlivě…
Ajmal Hatkora Wood W EDP 100 ml
od 1 717 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Orientálně-kořeněná vůně Hatkora Wood je unikátní kompozice, která osloví ty, kdo hledají výraznou a neotřelou vůni. Její základ tvoří vzácný citrus hatkora, který dodává vůni nezaměnitelný…
Shiseido Ginza Intense W EDP, 90 ml
od 1 023 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Shiseido Ginza Intense W EDP Parfémová voda Shiseido Ginza Intense je květinově-ovocná vůně určená pro ženy. Tato vůně je součástí kolekce inspirované čtvrtí Ginza v japonském Tokiu, která je…
ELODE Miss Elode W EDP 100 ml
od 162 Kč
1,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Miss Elode je parfémovaná voda s osvěžujícím, jantarovým, intenzivním a jedinečným květinovým aroma. Vůně je určena pro dámu, která vyniká svou svobodou, nezávislostí a okouzlující…
Tom Ford Black Orchid W EDT, 100 ml
od 2 039 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Black Orchid je zvláštní, květinově omamná květina, politá horkou čokoládou a zemitým pačuli, která je naložená v šumivém ovocném šampusu a lehce postříkána svěžím mentolovým sprejem. Celá tato…
Sisley Izia La Nuit W EDP, 100 ml
od 2 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toužíte po podmanivé vůni, jež vás zahalí do nebezpečně přitažlivého vonného závoje? Pak se nechejte okouzlit dámskou parfémovanou vodou Sisley Izia La Nuit, která našla svou inspiraci v noční…
Vitco Herbal Perfect W P, 50 ml + bonboniéra
1 450 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Poznejte překrásnou ovocně-květinovou vůni, která obsahuje 20 % vonných složek. Dokáže potěšit každou ženu toužící po vůni odpovídající jejím vlastnostem. Vůni, která bude vyzdvihovat…
Escada Show Me Love Limited Edition W EDP, 50 ml
od 391 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Poznejte, jak voní láska v podání značky Escada. Vůně vyniká veganským složením. Na trh byla uvedená v roce 2022 a dokonale vás ozdobí zejména v chladnějších dnech. Hlava - borůvka, makronky, …
Paco Rabanne Olympéa Solar W EDP, 50 ml
od 998 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Olympéa Solar je intenzivní parfémovaná voda od Paco Rabanne. Vůně představující bohyni Amazonky, divoká a nezávislá. Světelný záblesk smyslného jasu odhaluje mnoho jejích podob. Na trh byla…
Yves Saint Laurent Mon Paris Intensément W EDP, 30 ml
od 1 480 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Vůně Mon Paris Intensément jako kdyby volala: "Je t'aime". V jejím samotném srdci vyniká absolut z růže stolisté. Je intenzivní, ale ne temná. Září křiklavě růžovou vášní. Bílý záblesk…
COTY Cuba Jungle Zebra W EDP, 100 ml
od 105 Kč
1,05 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Květinová, vodní vůně pro ženy.
Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold W EDC Intense, 100 ml
od 3 055 Kč
31 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Jasmine Sambac & Marigold je intenzivní květinová vůně pro ženy. Otevírá se tóny měsíčku, poté přechází do květinově-sladkého srdce zastoupeného jasmínem, medem a ylang-ylang. Kompozici uzavírá…
Givenchy L'Interdit Rouge W EDP, 125 ml
od 2 811 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Givenchy L'Interdit Rouge W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která přináší smyslný zážitek díky své intenzivní květinové a dřevité kompozici. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kteří…
Juicy Couture Majestic Woods W EDP 100 ml
od 785 Kč
7,85 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Juicy Couture Majestic Woods je tajuplná parfémovaná voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. Sladce kořenitá vůně pro optimistickou ženu, především do chladného počasí.
Thierry Mugler Alien W EDP, Tester 90 ml
od 1 673 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Lattafa Mahasin Crystal W EDP, 100 ml + deospray 75 ml
od 238 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Mahasin Crystal je dámská parfémová voda od značky Lattafa. Je ideální pro ženy, které preferují květinové a dřevité vůně s ovocnými tóny. Výrazné a zároveň jemné aroma je inspirováno arabskými…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
