Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Chloé Chloé Intense W EDP, 30 ml
od 896 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Chloé Chloé Intense je určena především pro ženy, které hledají vůni vyjadřující jejich osobitý styl a eleganci. Vyznačuje se intenzivní květinovou vůní s výraznými ovocnými tóny. V úvodu, tedy…
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto W EDP, 75 ml
od 638 Kč
8,51 Kč/ml- Parfémová voda
- 75 ml
Roberto Cavalli Paradiso Assoluto parfém inspirovaný vůní rajské zahrady, touhou a nespoutanou vášní. Paradiso Assoluto vystihuje ženu, která je svobodomyslná a sama sebou. Naplno si vychutnává…
Ralph Lauren Romance Intense W EDP 100 ml
od 1 210 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 100 ml
Ralph Lauren Romance Intense EDP 100 ml Ralph Lauren Romance Intense je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2023. Tento parfém je navržen tak, aby vyhovoval různým…
Dolce & Gabbana The One W EDP, 50 ml
od 1 077 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová vůně od DOLCE GABBANA je nástupce veleúspěšného parfému Light Blue. Okouzlující úvod vůně pojatý coby svěží ovocný akord kombinuje šťávu čerstvých broskví, delikátnost čínského liči a…
Busy B Becky Blossom W P 50 ml
1 699 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Svěží květinovo-ovocná vůně je určena pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni pro každodenní nošení. Parfémovaná voda Becky Blossom kombinuje svěží tóny ovoce s jemnými…
Calvin Klein Euphoria Bold Elixir W P, 50 ml
od 1 118 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Dřevitá a smyslná vůně Calvin Klein Euphoria Bold Elixir je navržena pro ženy, které chtějí zanechat výrazný dojem. Kombinace intenzivních a hřejivých tónů vytváří vůni, která je ideální pro…
Yodeyma Nya W EDP, Tester 15 ml
149 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda s orientálním a gurmánským charakterem přináší hřejivou a smyslnou vůni, která se hodí pro večerní nošení a slavnostní příležitosti. Její intenzivní a dlouhotrvající projev je…
Bugatti Bella Donna Intensa W EDP 60 ml
od 439 Kč
7,32 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
- 60 ml
Vůně ztělesňuje nezávislost a eleganci. Skleněný interiér flakonu ozvláštňují ženské prvky v podobě typických ženských křivek se štíhlým pasem. Tím se vůně zřetelně odlišují od všech ostatních…
Davidoff Cool Water Reborn Intense W EDP, 50 ml
od 461 Kč
9,22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Švýcarské
- 50 ml
Davidoff Cool Water Woman Reborn Intense je parfémovaná voda, která přináší moderní reinterpretaci ikonické vůně Cool Water. Tato vůně je určena pro ženy, které hledají intenzivní a…
Calvin Klein Eternity Amber Essence W P, 50 ml
od 1 041 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Calvin Klein Eternity Amber Essence je parfém určený pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci svěžích a teplých tónů. Otevírá se svěžími květinovými tóny angeliky a ylang ylang. Tyto vrchní…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pure Petale de Nectar W EDT, 90 ml
od 765 Kč
8,50 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 90 ml
Nová vůně L’Eau D’Issey Pure Petal de Nectar od Issey Miykake představená v roce 2019. S touto vůní chtěl designér zachytit moment čisté poezie. Stačí jen kapka a nektar se změní v nádhernou…
Jovan Musk Oil W olejový parfém 9,7 ml
od 278 Kč
- Olejový parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Jovan Musk Oil je pro ženy, které hledají čistý parfém, který v sobě skrývá tajemství elegance a jemnou vůni moschusu. Nechte se každý den hýčkat jemnou vůní fantazie a smyslnosti. Úchvatná a…
Thierry Mugler Angel Fantasm W EDP, náhradní náplň 100 ml
od 2 066 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato parfémovaná voda, uvedená na trh v roce 2024, je speciálně vytvořena pro dámy, které hledají vůni, která je podmanivá a zároveň luxusní. Angel Fantasm se otevírá povzbuzujícími vrchními…
Thierry Mugler Alien Goddess Intense W EDP, 60 ml
od 1 217 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 60 ml
Alien Goddess Intense od Thierry Mugler je jantarově květinová vůně určená pro ženy. Tato parfémovaná voda je pokračováním úspěšné vůně Alien Goddess a byla vytvořena parfumérkami Marie…
Lancôme La Nuit Trésor Intense W EDP, 50 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Jste připraveni zažít intenzivní příběh lásky? Pociťte tu nejvášnivější lásku s vůní Lancôme La Nuit Trésor Intense. Již po jedné aplikaci se ztratíte v explozi smyslů. Ikonická damašská růže je…
Sisley Izia La Nuit W EDP, 30 ml
od 1 510 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toužíte po podmanivé vůni, jež vás zahalí do nebezpečně přitažlivého vonného závoje? Pak se nechejte okouzlit dámskou parfémovanou vodou Sisley Izia La Nuit, která našla svou inspiraci v noční…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 30 ml
od 867 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající intenzivní květinovou vůni s dřevitými a ambrovými tóny. Je inspirována přírodními nálezy hluboko v lesích, …
Cartier Must de Cartier Gold W EDT, 100 ml
od 1 860 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Cartier Must Woman je orientální vůně pro ženy z roku 1981. Topem parfému jsou aldehydy, ananas, zelená mandarinka, galbanum, broskev, brazilský palisandr, bergamot a citron. Tento bohatý…
Tiffany & Co. Rose Gold Intense W EDP, 50 ml
od 1 595 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Rose Gold Intense je parfémová voda, která je inspirována dlouholetými zkušenostmi značky Tiffany s drahými kovy. Evokuje atmosféru elegantního a moderního růžového zlata, což je materiál, který…
Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense W EDP 100 ml
od 244 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Název produktu: Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense Výrobce: Maison Alhambra Objem: 100 ml Typ parfému: Parfémová voda Maison Alhambra Pink Shimmer Secret Intense je dámská parfémová…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 100 ml
od 2 590 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense W EDP, 30 ml
od 993 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 30 ml
Pro cestovatelky a objevitelky, které zároveň touží ochraňovat přírodu, vznikla v roce 2023 gurmánská, květinová parfémovaná voda Chloé Nomade Jasmin Naturel Intense. Zaměřuje se na jednu z…
Yodeyma Iris W EDP, 50 ml
od 369 Kč
7,38 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Iris je fascinujícím parfémem plným energie pro ženu s vytříbeným vkusem. Bohatství jasmínu, energie pomerančového květu a přitažlivost bílé ambry vytvářejí tajemnou směs vůní pro smyslnou…
Calvin Klein Euphoria Bold Elixir W P, 30 ml
od 883 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámská parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria Bold Elixir představuje intenzivní a smyslnou vůni, která vyniká svou dřevitou a hřejivou kompozicí. Vytvořená pro ženy, které hledají výrazný a…
Yodeyma Very Special W EDP, 15 ml
od 159 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 15 ml
Unikátní dámská vůně Very Special v sobě ukrývá kombinaci kakaa, nahořklých mandlí a kávy. Vše doplňuje jasmín, bulharská růže a noční hyacint. Mocná kombinace bílých květů a tonkových bobů…
Boucheron Serpent Bohéme W EDP, 50 ml
od 428 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda Serpent Bohéme od parfumérky Anne Flipo je oslnivá a inspirovaná svobodou a asertivní osobností žen, pro které Fréderic Boucheron vytvářel ty nejodvážnější šperky. Slavný…
Saphir Select Woman W EDP 50 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Select Woman EDP 50 ml Saphir Select Woman je dámská parfémovaná voda, která zaujme svou elegantní a moderní kompozicí. Jedná se o květinovou vůni, která je inspirována středomořskou…
Yodeyma Silk Elixir W EDP, 50 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Yodeyma Silk Elixir - Parfémovaná Voda pro Ženy Yodeyma Silk Elixir je rafinovaná parfémovaná voda, která oslavuje ženskou smyslnost a jemnost. Je určena pro ženy, které hledají výraznou a…
Yodeyma Prosa W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yodeyma Prosa je krásná květinová vůně, která se otevírá tóny citrusů, frézie a šalvěje. Následně se rozvíjí jako kytice nádherných a svůdných květin a vy ucítíte konvalinku, fialku, jasmín, …
Lancôme La Nuit Trésor W P, 50 ml
od 1 773 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Lancôme La Nuit Trésor je ideální volbou pro ženy, které preferují květinové a ovocné vůně. Složení je pečlivě vybráno tak, aby vytvořilo harmonickou kombinaci. Vůně parfému se otevírá…
Swiss Arabian Layali W EDP 50 ml
od 356 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Swiss Arabian Layali W EDP 50 ml Swiss Arabian Layali je parfémovaná voda, která v sobě kombinuje květinové a ovocné tóny, čímž vytváří harmonický a svůdný buket. Tato vůně je…
Yodeyma Black Elixir W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Intenzivní vůně kávy se sladkou směsicí likéru a vanilky vytváří tajemný a smyslný parfém. Ovocné hruškové tóny jsou v úvodu vůně smíchané s květem pomerančovníku a okořeněné růžovým…
Lattafa Pride Queen Of Roses W EDP 100 ml
od 625 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Orientálně-květinová vůně s výrazným růžovým akordem je určena pro ženy, které hledají sofistikovanou a smyslnou kompozici. Vůně kombinuje klasickou eleganci růže s teplými orientálními tóny, …
Guerlain Insolence 2021 W EDT 75 ml
od 1 600 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Objevte svou smyslnost a buďte za každých okolností elegantní, ale zároveň svůdná. Guerlain Insolence toaletní voda pro ženy vás nadchne svými jemnými květinově-citrusovými tóny, které vás rázem…
Colabo Woody W EDP 100 ml
od 259 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Přírodní
- Aromatická vůně
Přírodní parfém Woody je inspirovaný přírodou. Je určený pro milovníky výrazných dřevitých vůní. Odvážná vůně cedru a aromatické patchouli spolu tvoří ten možná nejelegantnější pár v celé rodině…
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu W P, 80 ml
od 1 999 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
Parfém Scandal Absolu od značky Jean Paul Gaultier nabízí podmanivou chyprovou vůni všem ženám, které touží po maximální přitažlivosti. Nestoudná zlatavá kompozice se stane vaší novou…
Jovan Musk Black W EDC, 96 ml
od 172 Kč
1,79 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 96 ml
Jovan Black Musk edc cologne koncetrát s rozprašovačem 96 ml Mysteriozní. Sexy. Sensuální. Jovan Musk Black Women pracuje s Vaší tělesnou chemií, vytvoří nebezpečně sexy, svůdnou vůni. Lákavá a…
Burberry Her Parfum W P 100 ml
od 2 027 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Burberry Her Parfum představuje intenzivní a sofistikovanou vůni, která spojuje jemnost květin s hřejivostí dřevitých tónů a smyslností vanilky. Tato květinově-dřevitá kompozice je určena…
Carolina Herrera Good Girl W EDP, náplň 200 ml
od 4 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Annayake Pour Elle W EDP 100 ml
od 1 184 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Annayake Pour Elle je květinově-zelená vůně pro ženy. Ukrývá v sobě duchovní rovnováhu, svobodu, mír a harmonii. Otevírá se fíkovým listem, čajem a svěžím bergamotem. Poté přechází do…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Pure W EDT, 90 ml
od 746 Kč
8,29 Kč/ml- Toaletní voda
- 90 ml
Dámský parfém L'Eau d'Issey Pure od Issey Miyake byl uveden na trhu na jaře 2016. Vychází ze známého parfému L'Eau d'Issey z roku 1992. L'Eau d'Issey je vůně čisté pramenité vody, která se…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 25 ml
od 846 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Nasomatto Narcotic Venus W EDP 30 ml
od 2 512 Kč
84 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Nizozemské
- 30 ml
Narcotic Venus je luxusní květinová vůně pro ženy. Obsahuje tuberózu, jasmín, lilii a směs koření. Tento originální parfém zaujme každou ženu. Hlava - tuberóza, jasmín, lilie, koření
Chloé Chloé Intense W EDP, náplň 150 ml
od 2 012 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Chloé Chloé Intense W EDP Chloé Chloé Intense je parfémovaná voda pro ženy, která zaujme svou květinově-ovocnou vůní. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2024 a pokračuje v tradici ikonických…
Christian Dior Joy Intense by Dior W EDP, 90 ml
od 3 281 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Joy Intense je nová vůně, připomínající květinovou explozi, radostnou cestu květinových nót, které propuknou v neskonalou krásu. Oslňující světlo šťavnatých citrusů se mísí s barevnou září růže…
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori W EDP, 50 ml
od 1 292 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 50 ml
Imaginární zahrada květin a rostlin různých typů a barev, charakteristická pro vůně Gucci Bloom, kterou vysnil Alessandro Michele a vytvořil mistr parfumér Alberto Morillas, je základem i Gucci…
Narciso Rodriquez For Her EDP, 150 ml
od 2 100 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Narciso Rodriguez For Her EDP je parfémová voda, která osloví ženy hledající vůni s výrazným charakterem. Složení je pečlivě vyvážené, aby poskytlo harmonický zážitek, který je vhodný pro různé…
Gucci Bloom Intense W EDP, 100 ml
od 1 672 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Gucci Bloom Intense W EDP je parfémovaná voda, která přináší intenzivní květinovou vůni pro ženy. Tento parfém je inspirován tajemnou energií měsíčního svitu a je určen pro ženy, které se nebojí…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
