Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Narciso Rodriguez Narciso Ambrée W EDP, 50 ml
od 1 150 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Vnitřní záře a sebevědomí je i vaší přirozenou součástí. Dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Ambrée se postará o to, že vystoupí na povrch v celé své kráse a smyslnosti. Její vůně…
Chanel Coco Mademoiselle W EDP, náplň 3x 20 ml
od 2 940 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chanel Coco Mademoiselle vás okouzlí svou smyslností již při prvním přivonění. Hlavními esencemi této výjimečné parfémované vody jsou sebevědomí, originalita a přirozenost. Stejné aspekty, jaké…
Khadlaj Sensuos Night W EDP 100 ml
od 295 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
**Khadlaj Sensuos Night W EDP 100 ml** Dámská parfémovaná voda Khadlaj Sensuos Night vás přenese do světa plného tajemství a svůdné přitažlivosti. Je navržena tak, aby poskytovala bohatý a…
Dior J´adore Intense W P, 35 ml
od 1 899 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém Dior J´adore Intense W P představuje intenzivní a smyslnou interpretaci ikonické dámské vůně, která vyniká svou luxusní a elegantní kompozicí. Vytvořený pro ženy, které chtějí zanechat…
Rasasi Hawas Éclat W EDP 100 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rasasi Hawas Éclat, 100 ml, parfémovaná voda pro ženy, je novinkou na trhu z roku 2025, pocházející od renomované parfumérky Amandine Galliano. Tento parfém zaujme svým moderním pojetím…
Givenchy Ange ou Demon W EDP, 50 ml
od 1 171 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Givenchy Ange ou Demon je smyslná, démonická a fascinující vůně. Zpracovává v sobě téma nekonečných protikladů, které se ukrývají uvnitř každé ženy. Dokonale ztělesňuje čistotu, eleganci, …
Versace Eros Pour Femme EDP, Tester 100 ml
od 900 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Police To Be Woman EDP, 125 ml
od 280 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová, ovocná, pižmová vůně pro ženy. Vůně určena pro vzpurné, energické ženy, které upoutají pozornost svou vnitřní sílou a smyslností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012.
Burberry Her Intense EDP, 50 ml
od 1 321 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová vůně je intenzivnější než předchozí verze Burberry Her, a je považována za odvážnou vůni vyrobenou s cílem zachytit energii Londýna. Je to intenzivní, bohatá a sofistikovaná vůně. Na trh…
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana W P, 30 ml
od 1 085 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dolce & Gabbana Q by D&G Parfum je 30 ml dámský parfém, který kombinuje dřevité a sladké vonné tóny do jedinečné a harmonické kompozice. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které chtějí…
Rochas Femme EDT, 100 ml
od 599 Kč
5,99 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Rochas Femme je teplá cypřišová vůně s ovocným a květinovým nádechem. Je ženská a elegantní. Tato vůně je vhodná k večernímu nošení, není určena pro každého člověka, ale pro femme fatale. V…
Paco Rabanne Fame W EDP, 50 ml
od 1 397 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Objevte smyslnou vůni pro ženy od Paco Rabanne. Fame je jemná, mnohotvárná vůně plná lahodných jasmínových tónů, která za sebou zanechává překvapivě gurmánskou stopu. Tato vůně, zachycená v…
Thierry Mugler Alien Goddess W EDP, 90 ml
od 1 569 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Božská květinovo orientálně dřevitá parfémová voda Thierry Mugler Alien Goddess je nová dámská vůně s posvátným příslibem ženskosti a naděje. V čase, kdy pátráme po jiskře naděje, nám sluneční…
Khadlaj Alf Wardaat parfémový olej 30 ml
od 187 Kč
- Olejový parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Khadlaj Alf Wardaat je dámský parfémovaný olej, který spojuje květinové a dřevité tóny do harmonické a okouzlující vůně. Vyniká svou bezalkoholovou formulí, která zajišťuje jemné působení na…
Lancôme La Nuit Tresor Rouge Drama W EDP, 30 ml
od 1 607 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Lancôme La Nuit Tresor Rouge Drama je intenzivní a smyslnou interpretací lásky, která přináší hluboké emoce a vášeň do každého okamžiku. Její květinově-ovocná kompozice je…
Thierry Mugler Alien Goddess Intense W EDP, 30 ml
od 940 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- 30 ml
Alien Goddess Intense od Thierry Mugler je jantarově květinová vůně určená pro ženy. Tato parfémovaná voda je pokračováním úspěšné vůně Alien Goddess a byla vytvořena parfumérkami Marie…
Guerlain Shalimar W EDP, 90 ml
od 1 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
Yodeyma Oude W EDP, 50 ml
od 399 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémová voda Yodeyma Oude je ideální volbou pro ženy, které preferují chyprové a květinové vůně. Vůně se často zaměňuje za parfém Tom Ford Black Orchid. Tato parfémová voda vás zpočátku zahalí…
Salvatore Ferragamo Signorina Misteriosa W EDP, 100 ml
od 811 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Signorina Misteriosa je oslavou skrytých stránek ženské duše. Každá dívka skrývá svou tajemnou stranu, vlastní území, hlídané v své duši, kde má své útočiště, když se cítí šťastně neovladatelná. …
Dolce & Gabbana The Only One Intense W EDP, 50 ml
od 1 129 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Beauty uvádí květinově slunečnou vůni The Only One Intense, třetí kapitolu příběhu The Only One. Svými teplými, intenzivními tóny pomerančového květu a hřejivé vanilky oslavuje…
Lancôme La Vie Est Belle Iris Absolu W EDP, 100 ml
od 1 800 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nechte svou mysl zaplavit nekonečným přívalem osvobozujícího pocitu štěstí a radujte se z maličkostí. Parfémovaná voda pro ženy La Vie Est Belle Iris Absolu vaše smysly okouzlí opulentní…
ELIE SAAB Le Parfum Royal W EDP, 90 ml
od 1 238 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Arabské
- 90 ml
V horních tónech dámské parfémované vody ELIE SAAB Le Parfum Royal se třpytí mandarinková esence. Ušlechtilé srdce vůně odhaluje dvě tváře královny květin, turecké růže Absolute a bulharské růže…
Jean Paul Gaultier La Favorite W EDP, 50 ml
od 2 311 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Parfémovaná voda pro ženy, která ztělesňuje odvážný a smyslný duch pařížské elegance, je určena pro ty, kdo chtějí zanechat nezapomenutelný dojem. Její intenzivní a návyková vůně se rozvíjí v…
Chloé Nomade Nuit D´Egypte W EDP, 50 ml
od 1 095 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Představte si teplý, narůžovělý písek, který protéká vašimi prsty jako hedvábí, zatímco slunce zapadá za mohutnými dunami a nebe se zbarvuje do nádhernou modří. Toto jsou barvy Egypta, které…
Hermes Jour D'Hermes W EDP, 30 ml
od 1 211 Kč
40 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Jour D'Hermes - parfémová voda s rozprašovačem 30 ml Jour D'Hermes je květinově-ovocná vůně pro ženy. Je určena především pro okouzlující, smyslné a éterické bytosti. Na začátku omámí ovocným…
Guerlain Absolus Allegoria Tabac Sahara U EDP, 125 ml
od 2 627 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Tabac Sahara vás zve na smyslnou cestu do srdce pouště, kde se teplé a bohaté akordy spojují v mnohostranném vůním zážitku. Kompozice se otevírá svěžími a šťavnatými citrusovými…
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her EDP, 30 ml
od 1 526 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc for Her EDP představuje intenzivní a zároveň jemnou vůni, která v sobě spojuje čistotu a smyslnost. Její chypre charakter s bílými květinovými…
Valentino Voce Viva Intensa W EDP, 30 ml
od 1 482 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Vůně Valentino Voce Viva Intensa je intenzivní a svěží kombinací italského bergamotu, tmavé vanilky, květu pomerančovníku a absolutu z jasmínu. Smyslná kombinace ingrediencí byla vytvořena tak, …
Paco Rabanne Million Gold For Her P, 90 ml
od 1 926 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Španělské
**Paco Rabanne Million Gold For Her Parfum** Výrobce: Paco Rabanne Objem: 90 ml Parfém Paco Rabanne Million Gold For Her Parfum je určen pro ženy, které hledají vůni, jež dokáže…
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP, 50 ml
od 1 427 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
**Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP** **Výrobce**: Marc Jacobs **Objem**: 50,0 ml **Typ parfému**: Parfémovaná voda Parfémovaná voda Marc Jacobs Perfect Absolute je výraznou…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro W EDP, 75 ml plnitelná
od 1 635 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Rosa Palissandro je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou přírody a jejími výjimečnými ingrediencemi. Tato vůně je výsledkem…
Thierry Mugler Alien Extraintense W EDP, plnitelný flakon 90 ml
od 1 865 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Thierry Mugler Alien Extraintense je parfémovaná voda, která nabízí intenzivní zážitek z vůně, vhodná pro ženy, které hledají něco výjimečného. Tato parfémovaná voda přináší kombinaci…
Bvlgari Splendida Tubereuse Mystique W EDP, 100 ml
od 1 262 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Luxusní kolekce dámských vůní Bvlgari Splendida vzdává poctu ikonickým květům, které se nesmazatelně zapsaly do historie parfémů. Bvlgari představuje sbírku vůní, z nichž každá je poctou jedné z…
Narciso Rodriguez For Her Intense EDP, 100 ml
od 2 299 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Narciso Rodriguez For Her Intense je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají smyslnou a sofistikovanou vůni. Je ideální volbou pro každodenní nošení, ať už se chystáte do práce, na…
Yodeyma Nya W EDP, 100 ml
od 767 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Niche
Parfémová voda s intenzivní a dlouhotrvající vůní je určena pro ženy, které hledají výrazný a hřejivý doplněk své osobnosti. Vyznačuje se orientální a gurmánskou kompozicí, která spojuje smyslné…
AVON Far Away Beyond The Moon W P 50 ml
257 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfém Far Away Beyond The Moon představuje intenzivní a dlouhotrvající vůni, která spojuje orientální a květinové tóny v jedinečnou kompozici. Je určen pro večerní příležitosti a pro ty, kteří…
Sergio Tacchini Splendida W EDP, 100 ml
od 186 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Sergio Tacchini Splendida W EDP je parfémovaná voda, která nabízí orientálně květinovou vůni vyvinutou speciálně pro ženy. Tento parfém byl uveden na trh v roce 2022 a vyznačuje se elegantní a…
Chloé Le Nectar W P, 30 ml
od 1 268 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Chloé Le Nectar je určen pro ženy, které hledají intenzivní a mnohostrannou vůni, která obohatí jejich každodenní život. Kombinace ambrových, citrusových a květinových tónů vytváří…
Jean Paul Gaultier Divine Couture W EDP, 30 ml
od 1 325 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Jean Paul Gaultier Divine Couture nabízí intenzivní a dlouhotrvající vonnou kompozici, která se hodí pro každodenní nošení i pro výjimečné příležitosti. Její flakon ve…
Trussardi Sound of Donna W EDP, 100 ml
od 789 Kč
7,89 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Orientální květinová vůně uvedena na trh v roce 2018. Klepání podpatků na schodech, vítr profukující její vlasy, hedvábí dopadající na kožené legíny: toto jsou zvuky ženy, rebelky, ironické a…
Mauboussin L'Elixir Pour Elle W EDP 100 ml
od 488 Kč
4,88 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Je určena pro tajemné svůdné ženy, které jsou rády středem pozornosti. Parfém je inspirován orientem. Na trh byl uveden v roce 2013. Srdce: Tonka, vanilka, benzoin, ambra Základ: Pižmo, …
Dolce & Gabbana Light Blue W EDP, 30 ml
od 1 307 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana Light Blue je svěží a lehká vonná kompozice, která se hodí pro každodenní použití. Její citrusové tóny přinášejí okamžitý pocit osvěžení a povzbuzení, ideální…
Narciso Rodriguez All Of Me Floral W EDP 50 ml
od 934 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Květinová parfémovaná voda All Of Me Floral od Narciso Rodriguez přináší intenzivní a smyslnou vůni, která oslavuje ženskost a přirozenou eleganci. Vůně je založena na bohaté květinové…
Dolce & Gabbana The Only One Intense W EDP, 100 ml
od 1 330 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Italské
- 100 ml
Dolce & Gabbana Beauty uvádí květinově slunečnou vůni The Only One Intense, třetí kapitolu příběhu The Only One. Svými teplými, intenzivními tóny pomerančového květu a hřejivé vanilky oslavuje…
Ahmed Al Maghribi Black Fume W P 100 ml
od 673 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda Ahmed Al Maghribi Black Fume představuje intenzivní a dlouhotrvající vůni, která se vyznačuje bohatou a komplexní kompozicí. Je určena pro ženy, které hledají výraznou a…
El Nabil Musc Gold roll-on W olejový parfém 5 ml
od 230 Kč
- Olejový parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémový olej Musc Gold slibuje dobrodružství a chuť experimentovat. Vydejte se vstříc letní náladě, na kterou vás zaručeně navnadí směs šťavnatých malin a pomerančů, doplněnou o jemnou vůni…
Anfar 1950 Artisan Noir W P, 100 ml
od 657 Kč
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Anfar 1950 Artisan Noir je dámský parfém, který spojuje intenzivní orientální charakter s bohatou květinovou elegancí a gurmánskou sladkostí. Vytvořený parfémářem Ahmedullahem Anfarem v roce…
Lancôme Miracle W EDP, 50 ml
od 1 246 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
