Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
DKNY Be Delicious Pistachio Latte W EDP 50 ml
od 591 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Latte Pistachio přináší sladce laděnou a gurmánsky inspirovanou vůni, která osloví ženy vyhledávající vytříbené a moderní vonné kompozice. Její orientální…
Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP, 30 ml
od 955 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Typ Parfému: Parfémovaná voda Druh Vůně: Hřejivá květinová Marc Jacobs Perfect Absolute W EDP je parfémovaná voda, která představuje luxusní a koncentrovanou verzi oblíbené vůně Perfect. …
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Nectar W EDP, 90 ml
od 1 790 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 90 ml
Vůně byla uvedena na trh v roce 2018 a je výbuchem květinového nektaru, který se dostane do každé buňky Vašeho těla. Je určena pro milovnice květin, který si užívají procházky ve večerní…
Lancôme La Vie Est Belle Intensément W EDP, 100 ml
od 1 925 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Štěstí je vibrace, která žije v nás všech. Je to prchavé, ale intenzivní. Rychlé, ale silné. Je to tady a teď. Tlukot uvnitř nového parfému La Vie Est Belle Intensément. Žijte tady a teď naplno. …
Carolina Herrera Good Girl W EDP, 80 ml + EDP 10 ml
od 2 418 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Carolina Herrera Good Girl je dílem parfumérky Louis Turner, která se v tomto parfému pokusila zachytit světlé i stinné stránky každé dívky. Vznikla tak vůně plná rozporuplných přísad, jako je…
Guess Seductive Noir W EDT, 50 ml
od 418 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Toužíte se stát hvězdou večírku a být neodolatelnou pro opačné pohlaví? Toaletní voda Seductive Noir vám toto může splnit. Americká módní značka Guess uvedla tuto vůni na trh pod taktovkou…
Yodeyma Silk Elixir W EDP, 100 ml
od 711 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
**Yodeyma Silk Elixir W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Yodeyma Silk Elixir přináší sofistikovanou vůni, která zdůrazňuje ženskou smyslnost a jemnost. Vůně byla inspirována luxusem a…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, Tester 50 ml
od 823 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Swiss Arabian Layali W parfémovaný olej 15 ml
od 385 Kč
Layali je intenzivní ovocný parfémovaný olej pro ženy, který se otevírá šťavnatými švestkami, doplněné krásnými pomerančovými květy s jarními odstíny zelených květinových tónů. Pižmový černý…
Guerlain Mon Guerlain Intense W EDP, 50 ml
od 1 314 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Nový Mon Guerlain Intense jako oslava všech žen, které se nebojí vyjádřit svou jedinečnost. Jemně se zde prolínají tóny mandarinky, bergamotu, jasmínu a pačuli. A nakonec intenzivní vanilka, …
Montblanc Signature Elixir W EDP, 50 ml
od 883 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Montblanc Signature Elixir W EDP 50 ml** **Výrobce:** Montblanc **Typ produktu:** Parfémovaná voda pro ženy **Rok uvedení na trh:** 2025 **Druh vůně:** Orientální…
Yves Saint Laurent Black Opium W EDP, 50 ml + tělová hydratační péče 50 ml
od 1 907 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Tento omamný elixír propojuje svěží tóny ovoce a intenzivního koření. Voní po šťavnaté hrušce, která je obohacena o pikantní pepř. Jemná vůně jasmínu se prolíná s tóny cedru, sladké vanilky a…
Christian Dior Hypnotic Poison W EDT, 100 ml
od 2 545 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Christian Dior Hypnotic Poison toaletní voda je orientální, teplá vůně. Musí být dílem skutečného alchymisty, kdo jiný by dokázal snoubit tolik různorodých esencí, aby z nich vytvořil takhle…
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, 30 ml
od 879 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- 30 ml
Živá a smělá, jiskřící a rozkošná - taková je dámská vůně Classique od J.P.Gaultiera. Orientálně-sladká vůně je vhodná pro každý den, který chcete prožít naplno. Splňte si svůj sen s okouzlující…
French Avenue Miraj Exclusif W EDP 100 ml
od 439 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
French Avenue Miraj Exclusif je parfémovaná voda určená pro ženy, která přináší vyváženou a sofistikovanou vůni spojující kořeněné, květinové a dřevité tóny. V úvodu se rozvíjí energická a…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 50 ml
od 1 240 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí komplexní vonnou kompozici, jež dokáže oslovit široké spektrum milovnic parfémů. Tento produkt spojuje svěžest, …
Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense EDP 50 ml
od 1 244 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Boss The Scent For Her Intense od Hugo Boss je květinově-ovocná vůně pro ženy. Krémová vůně pro něžné pohlaví s nebeskou krásou. Skládá se z broskví a medu. Dále z osmanthusu, kakaa a vanilky. …
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense W EDP, 50 ml
od 600 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Calvin Klein Eternity Eau de Parfum Intense For Women je navržena pro ženy, které si oblíbily intenzivní a hluboké vůně s výraznými květinovými a kořeněnými tóny. Tato vůně byla uvedena na trh v…
Zimaya Tiramisu S´Mores EDP 100 ml
od 519 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda, která zaujme svou chytlavou a sladce komplexní vůní, vhodná pro ženy vyhledávající gurmánské a dezertní kompozice. Patří do kategorie Oriental Vanilla, kde se propojuje…
Gucci Bloom W P, 30 ml
od 952 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Gucci Bloom Parfum – 30 ml** **Výrobce: Gucci** Gucci Bloom Parfum je součástí kolekce Bloom a přináší sluneční jantarovou vůni, která obohacuje váš den svými teplými tóny. Tento parfém od…
Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense EDP 30 ml
od 904 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Ještě intenzivnější zážitek skrývá vůně Boss The Scent Intense for her. Dokonalá květinovo-ovocná vůně pro ženy. Ve spodních tónech se ukrývá pražené kakao a přitažlivá vanilka. V srdci najdeme…
Paco Rabanne Fame In Love W P, 80 ml
od 1 960 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámský parfém Fame In Love Parfum Elixir představuje spojení intenzivní a smyslné vůně, která oslavuje vášeň a moderní ženskost. V jeho složení se prolínají sladké, ovocné a květinové tóny, …
Christina Aguilera Violet Noir W EDP, 30 ml
od 280 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Violet Noir od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro všechny ženy, které mají rády výrazné a sladší vůně. Otevírá se tóny nektarinkového květu, marakuji a červeného grepu. …
Saphir Vive La Femme W EDP, 200 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
Dámská parfémovaná voda Vive la Femme od SAPHIR představuje tajuplnou a intenzivní vůni, která v sobě spojuje květinové a chyprové tóny. Její svěží a lahodné vonné esence jsou navrženy tak, aby…
Gucci Bloom Profumo di Fiori W EDP, 50 ml
od 998 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 50 ml
Vůně Gucci Bloom oslavují život a rozmanitost lidí, kteří se ztotožňují s moderní filozofií domu. Jsou vyvinuty pod taktovkou vize Alessandra Micheleho a jsou určeny těm, kteří prožívají život a…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme EDP, 75 ml
od 820 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfém Hugo Boss Boss Ma Vie Pour Femme představuje silnou a nezávislou ženu, která se nebojí riskovat. Parfémovaná voda se skládá ze tří částí. První část symbolizuje modernost, druhá část…
Dolce & Gabbana My Devotion Intense W EDP, 50 ml
od 1 404 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy, která oslavuje autenticitu a vnitřní sílu, přináší smyslnou a elegantní kompozici vhodnou pro ty, kdo hledají výraznou a zároveň jemnou vůni. V jejím základu se…
Paco Rabanne Million Gold For Her P, 30 ml
od 1 034 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Paco Rabanne představuje svůj nový dámský parfém Million Gold For Her, který přináší podmanivý závan elegance a ženského půvabu. Tento parfém v objemu 30 ml je ideální volbou pro ženy, které…
Montblanc Signature Absolue W EDP, 90 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Absolue nabízí svěží a jiný pohled na ikonické složení vůně, které uspokojí různé chutě fanoušků. Design flakonu klade důraz na zářivost a zářivého ducha, které parfém tak…
Jean Paul Gaultier Scandal Intense W EDP, 30 ml
od 1 155 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Jean Paul Gaultier přichází s novou parfémovanou vodou Scandal Intense For Her, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato orientálně květinová vůně je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit…
Issey Miyake L'Eau D'Issey Eau & Magnolia W EDT, 100 ml
od 609 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Když se čistá voda setká se zářivou esencí okvětních lístků magnólie, vznikne svěží a jiskřivá vůně překypující květinovými tóny. Svým svěžím a čistým aroma vás okouzlí toaletní voda pro ženy…
Ajmal Evoke Midnight Edition For Her EDP 75 ml
od 514 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Evoke Midnight Edition For Her od značky Ajmal je určena pro ženy, které hledají výraznou a komplexní vůni. Tato parfémovaná voda kombinuje citrusové a květinové tóny, což ji…
Hugo Boss Alive W P, 30 ml
od 621 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte W EDP, 75 ml plnitelná
od 1 686 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Guerlain Aqua Allegoria Forte Bosca Vanilla Forte je součástí kolekce Aqua Allegoria, která je inspirována krásou a rozmanitostí přírody. Tato kolekce je výsledkem dlouholetého…
Bruno Banani Woman’s Best EDP 20 ml
od 190 Kč
9,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 20 ml
Toužíte po parfémované vodě, kterou už nebudete chtít vyměnit za jinou? Bruno Banani Woman’s Best EDP je neotřelá vůně perfektní pro ženy. Hlavní složkou parfémované vody je květinová…
Marc Jacobs Perfect Elixir W EDP, 50 ml
od 1 305 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Marc Jacobs Perfect Elixir je parfémovaná voda, která přináší bohatou a intenzivní květinovou vůni. Tento parfém je navržen tak, aby podpořil vaši důvěru a víru v sebe sama. Jeho složení je…
Christian Dior Joy Intense by Dior W EDP, 50 ml
od 2 118 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Joy Intense je nová vůně, připomínající květinovou explozi, radostnou cestu květinových nót, které propuknou v neskonalou krásu. Oslňující světlo šťavnatých citrusů se mísí s barevnou září růže…
Issey Miyake Nectar D´issey Premiere Fleur W EDP, 50 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Květinově ovocná vůně pro ženy, která spojuje svěžest a sladkost v harmonické kompozici. V úvodu se rozvíjí tóny hrušky nashi a ovoce, které dodávají vůni lehkost a přirozenou sladkost. Tato…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 100 ml
od 1 602 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je určena pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci hravosti a elegance. Tento parfém nabízí komplexní vonnou kompozici, která je ideální…
French Avenue Luscious W EDP, 100 ml
od 430 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Luscious by French Avenue je parfémová voda, která přináší unikátní a smyslnou kompozici, jež osloví ženy hledající originalitu a hloubku ve vůních. Její gurmánské a aromatické tóny vytvářejí…
Thierry Mugler Alien Hypersense W EDP, plnitelný flakon 60 ml
od 1 338 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien Hypersense je nekompromisní, hypnotická a občas nebezpečná vůně pro ženy. Proměňuje se uvnitř i navenek. Vůně byla na trh uvedena v roce 2024. Hlava - zelená…
Kvitok Senses Fruity W EDP, 30 ml
od 568 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Obklopte se obláčkem šťavnaté, sladce ovocné vůně, která vás jediným stisknutím rozprašovače přenese do prosluněných letních dnů. Hned po nanesení vás okouzlí tóny broskve, malin a černého…
Giorgio Armani Sì Intense plnitelná W EDP, 30 ml
od 1 162 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Giorgio Armani představuje intenzivní verzi oblíbené parfémované vody Sì. Tato vůně je oslavou ženskosti a svobody projevu. Je určena pro silné ženy, které si váží sebe sama i svého…
Lancôme La Nuit Tresor Rouge Drama W EDP, 50 ml
od 1 947 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Lancôme La Nuit Tresor Rouge Drama je intenzivní a smyslná vůně, která oslavuje lásku v jejích nejhlubších a nejvýraznějších podobách. Její květinově-ovocné složení je navrženo…
Paco Rabanne Olympéa Absolu W P, 30 ml
od 984 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfém Paco Rabanne Olympéa Absolu Parfum W je určený pro ženy, které hledají vůni s výrazným a intenzivním charakterem. Tento parfém se vyznačuje květinově-gurmánským a ovocným aroma, které…
Gucci Bloom Parfum W EDP 50 ml
od 1 742 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
Gucci Bloom Parfum je parfémovaná voda pro ženy, která přináší jedinečný zážitek plný květinových akordů. Tento parfém je součástí slavné kolekce Bloom od značky Gucci. Vůně nabízí intenzivní…
Police To Be Woman EDP, 40 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová, ovocná, pižmová vůně pro ženy. Vůně určena pro vzpurné, energické ženy, které upoutají pozornost svou vnitřní sílou a smyslností. Vůně byla uvedena na trh v roce 2012. Flakón ve tvaru…
Chanel Coco Mademoiselle Crush Absolu W EDP, 100 ml
od 4 289 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Chanel Coco Mademoiselle Crush Absolu je vůně, která spojuje eleganci, smyslnost a nadčasový francouzský šarm. Její intenzivní kompozice je určena pro ženy, které chtějí působit…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
