Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Chanel Chance Eau Fraiche W EDP, 35 ml
od 2 240 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská parfémovaná voda, která přináší třpytivé, květinové a dřevité aroma. Tato vůně je vhodná jak pro každodenní nošení, tak pro speciální příležitosti, kdy chcete…
Davidoff Cool Water for Her EDP, 100 ml
od 960 Kč
9,60 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
- 100 ml
Lehká, svěží a zároveň nezaměnitelná. Parfémovaná voda pro ženy Davidoff Cool Water vás dostane svou jemnou, sofistikovanou vonnou kompozicí, která je jako stvořená pro každodenní…
Narciso Rodriguez Narciso Cristal W EDP, 30 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podobně, jako když se slunce odráží od faset křišťálu a naplno se tím odhalí jeho krása, dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Cristal odhalí zase váš půvab. Tato vůně je poctou…
Tom Ford Black Orchid W EDP, 50 ml
od 1 551 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Temně černá barva flakonu přímo volá po otevření a odhalení podstaty tajemství vůně v něm ukryté. Luxusní dámská parfémovaná voda Tom Ford Black Orchid je jedinečným a magickým spojením…
Narciso Rodriquez For Her EDP, 30 ml
od 869 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Narciso Rodriguez For Her EDP je parfémová voda, která osloví ženy hledající vůni s výrazným charakterem. Složení je pečlivě vyvážené, aby poskytlo harmonický zážitek, který je vhodný pro různé…
Lattafa Gift Set Collection 03 W EDP 5x 20 ml
od 491 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Lattafa Pride Ansaam Gold je parfémová voda, která přináší bohatou a sofistikovanou vůni pro ženy. Její orientální charakter se projevuje v harmonickém propojení ovocných, květinových a…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDT, 50 ml
od 777 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Složení a popisHlava Karafiát, gardénie Srdce Růže, jasmín Základ Kosatec florentinský, santalové dřevo Vůně L´Air du Temps je kořeněná a květinová, stálá, vyvážená, harmonická. V každém věku se…
Givenchy Irresistible Nude Velvet W EDP, 50 ml
od 1 220 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nude Velvet je určena pro ženy, které hledají harmonickou kombinaci květinových, dřevitých a pižmových tónů. Tato vůně byla uvedena na trh v roce 2024 a…
Shiseido Ginza Night W EDP, 50 ml
od 1 005 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Každá žena si zaslouží pugét nádherných květin. Parfémovaná voda Shiseido Ginza Night je jako kytice uvázaná z těch nejkrásnějších květinových tónů, které dohromady tvoří spojení plné smyslnosti…
Jean Paul Gaultier Classique W EDT, 100 ml
od 1 693 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Intenzivní dámská toaletní voda Jean P. Gaultier Classique představuje překrásnou, romanticky smyslnou a rafinovaně vyzývavou vůni skládající se z hravého mixu květinově - ovocných esencí. Byla…
Giorgio Armani My Way W P, plnitelný flakon 30 ml
od 1 162 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém pro ženy Armani My Way podpoří vaši touhu objevovat a žít podle vlastních pravidel. Intenzivní, sladká variace na charakteristickou květinovou vůni My Way je zrozená z kontrastu krémově…
Gucci Guilty Absolute Pour Femme EDP, 90 ml
od 1 602 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Chyprově - ovocná vůně uvedena na trh v lednu 2018. Gucci představuje novou kapitolu v příběhu vůně Gucci Guilty. Oslavuje myšlenku, že si sami můžeme určit milostné spojení, osvobozeni od…
La Rive Elegant Woman EDP, 30 ml
od 105 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svůj osobitý styl a sebevědomí. Vůně kombinuje květinové a ambrové tóny, které vytvářejí výraznou a dlouhotrvající vůni. Je vhodná pro…
Calvin Klein Euphoria Signature Elixir W P, 30 ml
od 1 390 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém intense pro ženy, který vyniká svou intenzivní a smyslnou kompozicí, je ideální volbou pro ty, kdo hledají výraznou a elegantní vůni. V jeho srdci se prolínají květinové tóny s hřejivým…
Jil Sander Sunset Intense W EDP 30 ml
od 320 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Jil Sander Sunset Intense je smyslnou a intenzivní vůní, která osloví ženy hledající luxusní a sofistikované vonné vyjádření. Kombinuje v sobě prvky ambrové, chypre, citrusové, …
Giorgio Armani Sì W EDP, Tester 100 ml
od 880 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém Giorgio Armani Sì je květinová vůně pro romantické ženy. Spolu s vanilkou, s květinovými vůněmi a dřevitým základem probouzí moderní ženskost v každé z nás. Elegantní romantická vůně…
Maison Alhambra Philos Rosso W EDP, 100 ml
od 216 Kč
2,16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- 100 ml
Vůně je věnována kráse růže, královně všech květin, která zahajuje přehlídku smyslnosti. Něžná fialka a karafiát v srdci vůně prostoupí aromatické tóny borovice a zemitého pačuli. Sladkou tečkou…
Chanel Coco Noir W EDP, 35 ml
od 2 109 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Intimní, svůdná a naprosto oslňující. Taková je dámská parfémovaná voda Chanel Coco Noir, která moderním způsobem ztělesňuje uhrančivou smyslnost. Vůně nabitá skutečnými emocemi a touhou po…
Jean Paul Gaultier Divine Elixir W P, 30 ml
od 1 280 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Elixir v objemu 30 ml je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající výraznou a komplexní vůni. Tento parfém je produktem renomované značky Jean Paul…
Burberry Her Intense EDP, 30 ml
od 905 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Nová vůně je intenzivnější než předchozí verze Burberry Her, a je považována za odvážnou vůni vyrobenou s cílem zachytit energii Londýna. Je to intenzivní, bohatá a sofistikovaná vůně. Na trh…
Yodeyma Dinara W EDP, 50 ml
od 379 Kč
7,58 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Pižmová vůně
- 50 ml
Yodeyma Dinara je dámský parfém vonící po parfémovaném pudru, mastku, sametu a růži. Charizmatická vůně, která definuje myšlenku ženskosti. Je skvělý na den i večer. Hlava - růže Srdce -…
Paco Rabanne Million Gold for Her EDP, 90 ml + EDP 20 ml
od 1 745 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Levandulové vůně
Parfémová voda Million Gold For Her představuje harmonické spojení květinových a sladkých tónů, které oslavuje ženskou eleganci a přirozenou sebejistotu. Vytváří univerzální vůni vhodnou pro…
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte W EDP, plnitelný flakon 125 ml
od 2 239 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Guerlain Aqua Allegoria Florabloom Forte osloví milovnice komplexních a bohatých vůní. Její složení nabízí harmonickou kombinaci dřevitých, květinových a ovocných tónů, což ji činí vhodnou pro…
Diesel Loverdose W EDP, 30 ml
od 579 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Loverdose - parfémová voda s rozprašovačem 30 ml + sprchový gel 50 ml. Loverdose od značky Diesel je představovaná jako dokonalá zbraň určená ke svádění. Údajně obsahuje molekuly, které…
Guerlain L'Instant Magic W EDP, 75 ml
od 1 842 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Objevte kouzlo parfémové vody pro ženy L'Instant Magic od značky Guerlain. Tato vůně vás přenese do světa snů, které se stanou skutečností. Tato vůně osloví i ty nejnáročnější milovnice…
Kenzo World W EDP, 75 ml
od 1 110 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Objevte svět s vůní parfémované vody Kenzo World značky KENZO, která se stane vaším třetím okem. Vůně se totiž ukrývá za velmi originálním designem flakonku ve tvaru oka, právě symbol oka je tak…
Givenchy Irresistible Nectar W EDP, 35 ml
od 1 101 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Givenchy Irresistible Nectar představuje moderní gurmánskou vůni, která spojuje smyslnost a svěžest v dokonale vyvážené kompozici. Je určena pro ženy, které hledají výrazné a…
Chanel Coco Noir W EDP, 100 ml
od 784 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Intimní, svůdná a naprosto oslňující. Taková je dámská parfémovaná voda Chanel Coco Noir, která moderním způsobem ztělesňuje uhrančivou smyslnost. Vůně nabitá skutečnými emocemi a touhou po…
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP, 50 ml
od 916 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Japonské
Issey Miyake L'Eau d'Issey Intense W EDP je parfémovaná voda určená pro ženy, kteří hledají květinovo-vanilkovou vůni o objemu 50 ml. L'Eau d'Issey Intense překládá legendární svěžest původní…
Paco Rabanne Milion Red W P, 50 ml
od 2 049 Kč
41 Kč/ml- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Parfémovaná voda pro ženy, která vyniká svou intenzivní a smyslnou vůní, je ideální volbou pro ty, kdo hledají výrazný a nezapomenutelný doplněk. Kombinace ovocných a květinových tónů vytváří…
Saphir Oceanyc Woman EDP, 50 ml
od 199 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Oceanyc Woman od Saphir je vytříbenou volbou pro ženy, které si cení svěžesti a eleganci. Tento parfém se pyšní bohatou květinovou kompozicí, která přináší lehkou a radostnou…
Elizabeth Arden Provocative Woman EDP, 100 ml
od 406 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Úžasná nová vůně od Elizabeth Arden - Provocative Woman je plná fantazie. Provocative Woman oslavuje schopnost ženy fascinovat a přitahovat muže svojí krásou. Je impulzivní, vábivá a přináší…
Narciso Rodriguez All Of Me Intense W EDP, 90 ml
od 1 080 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Narciso Rodriguez All of Me Intense Eau de Parfum Narciso Rodriguez All of Me Intense Eau de Parfum je nová intenzivní parfémovaná voda pro ženy, která se zaměřuje na rozmanitost a sílu…
Armaf Club de Nuit Women parfémový set
od 1 427 Kč
Luxusní vůně bude vždy tou pravou volbou, pokud chcete opravdu potěšit. Dámský parfémový set Armaf Club de Nuit Women, Milestone a Intense Woman v krásném balení radost obdarované ještě znásobí. …
Thierry Mugler Angel Elixir W EDP, 50 ml
od 888 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Popřete zákony gravitace a vzlétněte jako anděl. Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Elixir se svou magneticky přitažlivou květinovou vůní podtrhne vaši fascinující ženskou sílu, …
Yodeyma Adriana Rose W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Květinová vůně v sobě ukrývá něhu, emoce, smyslnost i bezstarostnost. Luxusní dámská vůně Yodeyma Adriana Rose je ztělesněním moderní ženskosti. Hlava - růže Mai, damašková růže, bergamot, …
Paloma Picasso Paloma Picasso W EDP, 100 ml
od 614 Kč
6,14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Orientální vůně
- 100 ml
Paloma Picasso je velmi luxusní, elegantní, cypřišově květinová vůně. Flakon připomíná tvar náramku z palmového dřeva. Složení parfému: Hlava: koriandr, andělika, hřebíček. Srdce: ylang-ylang, …
Montblanc Signature Elixir W EDP, 90 ml
od 1 049 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Elixir W EDP Parfémovaná voda Montblanc Signature Elixir je ztělesněním moderní ženskosti. Tato vůně je poctou smyslné ženě, která kombinuje sílu, eleganci a vášeň. Spojuje…
Shiseido Ginza Night W EDP, 30 ml
od 590 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Každá žena si zaslouží pugét nádherných květin. Parfémovaná voda Shiseido Ginza Night je jako kytice uvázaná z těch nejkrásnějších květinových tónů, které dohromady tvoří spojení plné smyslnosti…
Cacharel Lou Lou W EDP, 30 ml
od 386 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Lou Lou - parfémová voda s rozprašovačem 30 ml. Lou Lou je neobvykle výrazný orientálně-kořeněný parfém vytvořený Jeanem Guichardem pro Cacharel. Tato smyslná vůně, jež v srdci obsahuje jemné…
Paco Rabanne Pure XS For Her EDP, Tester 80 ml
od 1 088 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
- 80 ml
Dámská parfémovaná voda Paco Rabanne Pure XS je svůdná květinově-orientální vůně, která vstoupila na trh roku 2018, krátce po úspěšné pánské verzi. Autorem díla je parfémář Quentin Bisch, jehož…
Narciso Rodriguez For Her Intense EDP, 50 ml
od 1 261 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Narciso Rodriguez For Her Intense je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají smyslnou a sofistikovanou vůni. Je ideální volbou pro každodenní nošení, ať už se chystáte do práce, na…
Givenchy L'Interdit Intense W EDP, 35 ml
od 1 013 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Givenchy představuje novou nezastavitelnou vůni L’Interdit. Hloubka a bohatství Eau de Parfum Intense vytváří orientální, květinovou a dřevitou vůni, která je mimořádně sofistikovaná. Tmavý…
Paco Rabanne Fame W P, 80 ml
od 1 846 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Zahalte se do neodolatelné vůně a podmaňte si celé své okolí. Tento parfém dá vyniknout svůdné síle každé moderní ženy. Jeho intenzivní vonná kompozice překypuje vzácnými, eticky získávanými…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 100 ml
od 1 475 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Dior J´adore Intense W P, 100 ml
od 3 529 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská vůně J´adore Intense přináší intenzivní a smyslnou interpretaci květinových tónů, které se propojují s dřevitými akcenty. Tento parfém představuje hlubokou a bohatou kompozici, která…
Kayali Yum Pistachio Gelato 33 W EDP, 50 ml
od 2 235 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Kayali Yum Pistachio Gelato 33 nabízí jedinečný zážitek pro ženy, které hledají neotřelou a výraznou vůni. Je dokonalým doplňkem pro každou moderní ženu, která chce vyjádřit…
Calvin Klein Euphoria Bold Elixir W P, 100 ml
od 1 730 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Dámská vůně, která zaujme svou intenzitou a smyslností, je ideální pro ženy, které chtějí zanechat silný dojem. Kombinace dřevitých a květinových tónů vytváří bohatou a hřejivou kompozici, která…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
