Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, intenzivní
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Giorgio Armani Sì Passione Red Bloom W EDP, 100 ml
od 2 593 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani Sì Passione Red Bloom představuje živou a intenzivní vůni, která spojuje květinové, ambrové a ovocné tóny. Její kompozice je navržena tak, aby oslavovala odvážnou…
Yves Saint Laurent Libre Intense W EDP, náplň 100 ml
od 3 033 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Libre Intense od Yves Saint Laurent představuje intenzivnější a sytější variantu původní vůně Libre, vhodnou pro chladnější měsíce a večerní příležitosti. Její aromatický…
Armaf Club de Nuit Lionheart W EDP 100 ml
od 585 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vůně, která spojuje tradici s moderním pojetím, je určena pro ženy, které si cení elegance a individuality. Jedná se o parfémovanou vodu, jejíž orientální vanilková rodina přináší bohatou a…
Cartier La Panthère W P, 100 ml
od 2 354 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Vášnivá, odvážná, svobodná, smyslná - tak definuje ženu parfém Cartier La Panthère, který je ztělesněním luxusu a exkluzivity. Ikonický květinový fougère akord této podmanivé vůně kombinuje…
Giorgio Armani Sì Passione W EDP, náplň 100 ml
od 1 727 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Sì Passione je parfémová voda, která je určena pro ženy hledající vůni, jež zdůrazní jejich osobnost a vášeň. Produkt spadá do kategorie parfémovaných vod a je nabízen v balení o…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 100 ml
od 1 233 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, náplň 75 ml
od 1 064 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Yodeyma Lido W EDP, 15 ml
od 187 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Niche
Elegantní dámská parfémovaná voda Yodeyma Lido je určena pro ženy, které hledají výraznou a osobitou vůni s květinovým úvodem a jemně sladkým základem. Vyniká intenzivním, ale zároveň vytříbeným…
Cartier La Panthère W EDT, 50 ml
od 1 278 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Toaletní voda La Panthère od značky Cartier je součástí panteří kolekce, která byla uvedena na trh v roce 2018. Vůně je odlehčenou verzí původní parfémované vody La Panthère, je tak ideální…
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter W EDP, 90 ml
od 1 500 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yves Saint Laurent Black Opium Glitter je dámská parfémovaná voda, která kombinuje luxusní třpytky s bohatou a sofistikovanou vůní. Otevírá se svěžími květinovými tóny, které přinášejí okamžitý…
Yodeyma Mía W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní vůně Yodeyma Mía je intenzivní a zároveň zaručuje dlouhou výdrž, díky které budete pro své okolí nezapomenutelná. Zahalí vás do roušky podmanivých tónů. Základem vůně je bourbonská…
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 50 ml
od 1 027 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Paco Rabanne Olympéa Solar W EDP, 80 ml
od 1 090 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Olympéa Solar je intenzivní parfémovaná voda od Paco Rabanne. Vůně představující bohyni Amazonky, divoká a nezávislá. Světelný záblesk smyslného jasu odhaluje mnoho jejích podob. Na trh byla…
Afnan Cherry Bouquet W EDP 80 ml
od 744 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Afnan Cherry Bouquet W EDP 80 ml Cherry Bouquet od značky Afnan je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje sladkou a ovocnou vůní. Tento parfém je ideální volbou pro ty, kdo hledají…
Maison Alhambra Narissa Et Moi W EDP 100 ml
od 208 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní a smyslná vůně, která osloví ženy hledající sofistikovanost a výrazný charakter, je založena na harmonickém propojení ovocných, květinových a gurmánských tónů. V úvodu vás zaujme svěží…
Revlon Charlie Gold W EDT, 100 ml
od 111 Kč
1,11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Charlie Gold od značky Revlon je květinově-ovocná vůně pro ženy. Ovocný mix ozdobený skořicí na podnosu ze santalového dřeva se ztrácí ve vůni květin a sladkého karamelu. Svůdná růže, tajemný…
Paco Rabanne Olympéa Parfum W P, 50 ml
od 1 310 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Paco Rabanne Olympéa Parfum zaujme svou květinově-ambrovou vůní. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě kombinuje jemnost květin s hloubkou a tajemností ambrových tónů. V…
Estée Lauder Pleasures Intense W EDP, 100 ml
od 980 Kč
9,80 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Estee Lauder Pleasures Intense je sladký květinový parfém pro ženy, které touží po dokonalosti a harmonii těla i ducha. Chcete univerzální vůni, která ozvláštní vaše dny a hodí se pro všechna…
Gucci Guilty Pour Femme Intense EDP, 30 ml
od 1 168 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
Zapomeňte na lásku, jak ji definuje svět. Prožijte ji podle vlastních pravidel. Parfémovaná voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme Intense je odrazem moderního vyznání lásky a vyzývá k osvobození…
Women´secret Intimate Delight W EDP, 30 ml
od 222 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Intimate Delight od Women'secret je parfémovaná voda, která osloví ženy hledající výraznou a smyslnou vůni, jež se snadno stane jejich osobní vizitkou. Tento parfém se představuje v sytě růžovém…
Al Haramain Junoon Noir W EDP 75 ml
od 749 Kč
9,99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Arabské
- 75 ml
Junoon Noir z kolekce Junoon je orientálně-květinová vůně pro ženy. Úvodní svěží tóny patří bergamotu a citrusu kumkvat. V čistě květinovém srdci ucítíte kombinaci jasmínu, konvalinky, fialky a…
Marc Jacobs Daisy Eau So Intense W EDP, 30 ml
od 602 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Znovu se rozběhněte po louce poseté sedmikráskami. Parfémovaná voda pro ženy Marc Jacobs Daisy Eau So Intense vám tento zážitek zprostředkuje pomocí květinové, sluncem prosluněné vůně. Díky…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDP, 50 ml
od 2 819 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Elegantní kompozice s intenzivní svěžestí, která se opírá o hluboký, bohatý dřevitý základ. Vůně se otevírá pikantní svěžestí citronového akordu, který intenzivně osvěžuje a povzbuzuje, a poté…
Paco Rabanne Olympéa Absolu W P, 50 ml
od 1 260 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Typ produktu: Parfém Parfém Paco Rabanne Olympéa Absolu poskytuje intenzivní vůni, jež vyniká svou květinově-ovocnou kompozicí s gurmánskými akordy. Tento parfém je ideální volbou pro večerní a…
Tiffany & Co. Intense W EDP, 75 ml
od 1 799 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Tato smyslná květinová vůně vás zahalí kyticí kosatců, jejichž vůně vás bude provázet po celý den. Známá parfemářka Daniela Roche Andier vůni koncipovala jako pižmově květinovou. Úvodní tóny…
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Forte W EDP, 125 ml
od 2 282 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Užijte si potěšení ze šťavnatých italských mandarinek zalitých zapadajícím sluncem, které v sobě ukrývá tato parfémovaná voda. Ty se v ní snoubí s pulzující bazalkou a jsou nádherně podbarveny…
Chloé Chloé Intense W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 2 012 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Chloé Chloé Intense je určena především pro ženy, které hledají vůni vyjadřující jejich osobitý styl a eleganci. Vyznačuje se intenzivní květinovou vůní s výraznými ovocnými tóny. V úvodu, tedy…
Kayali Yum Pistachio Gelato 33 W EDP, 100 ml
od 2 190 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémová voda Kayali Yum Pistachio Gelato | 33 přináší jedinečný zážitek spojený s vůní, která je sladká, dřevitá a květinová. Tento produkt je ideální pro ženy hledající parfém, který je při…
Estée Lauder Sensuous W EDP, 50 ml
od 502 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Estee Lauder Sensuous je orientálně-dřevitá vůně pro ženy. Toužíte po zajímavé vůni, která bude vhodná spíše na večerní radovánky? Nechcete nevýrazné svěží parfémy, které nic nevydrží a mnohdy…
Guerlain Aqua Allegoria Rosa Rossa Forte W EDP, 75 ml
od 1 603 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato vůně vás okouzlí hned při prvním přivonění. Každý další den vás bude přesvědčovat, že si své místo na vašem toaletním stolku rozhodně zaslouží. Vůně se vyrábí ve Francii. Hlava – růžová…
Calvin Klein Obsession W EDP, 50 ml
od 362 Kč
7,24 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
- 50 ml
Kdo neprožil pocit, jenž vychází mimo hranice rozumu? Ve spolupráci s významným designerem Pierre Dinandem stvořil Calvin Klein masivní oválný a smyslný flakon s charakteristickým uzávěrem, …
Police To Be Born To Shine W EDP, 125 ml
od 364 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Pro všechny ženy, které jsou zrozeny k tomu, aby zářily, je určená tato parfémovaná voda. Jedná se o vůni, jež vás zaujme s jediným přivoněním i pohledem. Tato parfémovaná voda byla na trh…
Givenchy Irresistible Rose Velvet W EDP, 35 ml
od 808 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Parfémovaná voda pro ženy Givenchy Irresistible Rose Velvet je ztělesněním magnetické přitažlivosti, něžnosti, zářivé energie a optimismu. Podmanivě smyslná a vysoce návyková vůně se sametovými…
Yodeyma Mía W EDP, 50 ml
od 369 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Elegantní vůně Yodeyma Mía je intenzivní a zároveň zaručuje dlouhou výdrž, díky které budete pro své okolí nezapomenutelná. Zahalí vás do roušky podmanivých tónů. Základem vůně je bourbonská…
Estée Lauder Cinnabar W EDP, 50 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Cinnabar 50 ml - Parfémová voda s rozprašovačem. Estee Lauder Cinnabar - vůně pro ženy. Estee Lauder Cinnabar - HLAVA: jasmín, pomerančový květ, tangerinka, broskev SRDCE: hřebíček, …
Givenchy Irresistible Very Floral W EDP, 35 ml
od 975 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Sebedůvěra a ženskost vychází z nitra duše, které dokonale poodhalí tato parfémovaná voda. Podmanivý olfaktorický zážitek plný smyslných květinových tónů vás povzbudí k odhalení sebe sama a…
Paco Rabanne Olympéa Solar W EDP, 30 ml
od 674 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Olympéa Solar je intenzivní parfémovaná voda od Paco Rabanne. Vůně představující bohyni Amazonky, divoká a nezávislá. Světelný záblesk smyslného jasu odhaluje mnoho jejích podob. Na trh byla…
Lancôme La Vie Est Belle Iris Absolu W EDP, 50 ml
od 1 568 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Nechte svou mysl zaplavit nekonečným přívalem osvobozujícího pocitu štěstí a radujte se z maličkostí. Parfémovaná voda pro ženy La Vie Est Belle Iris Absolu vaše smysly okouzlí opulentní…
Lancôme Idôle Power Intense W EDP, 25 ml
od 1 093 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Lancôme Idôle Power Intense je parfémovaná voda, která přináší dřevitě-květinovou vůni z řady Idôle. Kombinuje krémové a zářivé tóny santalového dřeva s bohatou vůní růže. Výsledkem je…
Thierry Mugler Angel Elixir W EDP, 25 ml
od 681 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Popřete zákony gravitace a vzlétněte jako anděl. Dámská parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Elixir se svou magneticky přitažlivou květinovou vůní podtrhne vaši fascinující ženskou sílu, …
Zadig & Voltaire This Is Really Her! Intense W EDP, 100 ml
od 1 526 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Tato intenzivní vůně je dalším pokračováním oblíbené série This Is! a je určena pro ženy, které hledají vzrušení a dobrodružství v každém dni. Parfémovaná voda This Is Really Her! Intense je…
Chloé Le Parfum W P, náplň 150 ml
od 1 713 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Francouzské
- Náhradní náplň
Chloé Le Parfum je moderní a nadčasová dámská vůně, kterou navrhl parfumér Romain Almairac. Tento parfém přináší sofistikovanou kompozici, která nabízí harmonii květinových a hřejivých tónů. Je…
Kayali Vanilla 28 W EDP, 100 ml
od 2 950 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Kayali Vanilla 28 EDP je parfémová voda, která nabízí jedinečnou a komplexní vůni, která osloví milovníky sladkých a dřevitých tónů. Tento produkt představuje harmonii mezi krémovým jasmínem a…
Yodeyma Oude W EDP, 100 ml
od 711 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Yodeyma Oude je ideální volbou pro ženy, které preferují chyprové a květinové vůně. Vůně se často zaměňuje za parfém Tom Ford Black Orchid. Tato parfémová voda vás zpočátku zahalí…
MEXX Black Woman EDP, 30 ml
od 262 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
MEXX Black Woman Jsem připravena uspět ! Elegantní a trendy, chytrá a sexy to je nový Mexx black woman. V černé se cítím připravena čelit novým výzvám... S " Mexx Black " se cítím plná energie a…
Hugo Boss The Scent For Her EDP, 30 ml
od 809 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Květinová, ovocná vůně pro ženy se sladkými tóny. Dámská parfémová voda Hugo Boss The Scent obsahuje šťavnaté a sametové odstíny broskví v kombinaci s frézií. V srdci je Osmanthus, který je…
Amouage Love Delight W EDP, 100 ml
od 4 900 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Amouage Love Delight W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která přináší sladkou a květinovou vůni inspirovanou tradičními orientálními dezerty. Tento parfém je navržen tak, aby oslovil ženy, …
Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir W EDP, 30 ml
od 1 206 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Carolina Herrera Good Girl Very Good Girl Elixir je určena pro ženy, které hledají intenzivní a smyslnou vůni. Tato parfémovaná voda je ukryta ve flakonu s přechodem od vášnivé červené k tajemné…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
