Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Cacharel Amor Amor W EDT, 30 ml
od 333 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Cacharel Anais Anais L'Original W EDT, 100 ml
od 618 Kč
6,18 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Dámská vůně Cacharel Anais Anais L'Original vyzařuje svěžest, čistotu a krásu. Okouzlující složení překypuje květinovými tóny, které skvěle podtrhnou váš půvab. Jemnost květin doplňuje šťavnaté…
Giorgio Armani Si Passione Red Musk W EDP, 100 ml
od 2 257 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Giorgio Armani Sì Passione Red Musk je parfémovaná voda, která přináší smyslný zážitek plný vášně a elegance. Její květinově-jantarová a ovocná kompozice se postupně rozvíjí a nabízí bohatý a…
Gucci Guilty Pour Femme W EDP, 50 ml
od 1 211 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Nová kapitola signature vůní Gucci Guilty nabízí představu muže a ženy, kteří zažívají skutečné osvobození. Moderní deklarace výrazu sebe sama a nebojácnosti, jasně září v novém a působivé…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDP, 100 ml
od 3 100 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní kompozice s intenzivní svěžestí, která se opírá o hluboký, bohatý dřevitý základ. Vůně se otevírá pikantní svěžestí citronového akordu, který intenzivně osvěžuje a povzbuzuje, a poté…
Clinique Happy W EDP, 50 ml
od 171 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Clinique Happy je svěží květinová vůně. Dominují v ní citrusové plody a květiny. Happy je milá a veselá vůně plná dobré nálady. Vytvořena byla v roce 1997 a v roce 1998 získala cenu FiFi.
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 100 ml plnitelný flakon
od 1 028 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Armaf Club de Nuit Intense W EDP 105 ml
od 453 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Nenechte si už nikdy ujít příležitost stát se královnou večera. Dámská parfémovaná voda Armaf Club de Nuit Intense vás během pár vteřin povýší do role oslnivé bytosti, jejímuž kouzlu musí každý…
Jean Paul Gaultier La Belle W EDP, 50 ml
od 1 440 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Vstupte do zahrady Jean Paul Gaultiera, místa pokušení a hříšného svádění. Parfémovaná voda Jean Paul Gaultier La Belle je silně návykovou vůní, která v sobě spojuje neodolatelně sladkou…
Tesori d'Oriente Flower of Dragon EDP 100 ml
od 105 Kč
1,05 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Filozofie značky Tesori d'Oriente pochází z vize, nabídnout každému možnost přeměnit každodenní rutinu a stres na očistný potěšující rituál. Nabídnout každému vůně jako ozvěny vzdálených zemí…
Ajmal Sacrifice W EDP 50 ml
od 270 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Dámský parfém Ajmal Sacrifice je příjemná květinově-vodní vůně pro moderní, dynamické a sebevědomé ženy, které vědí, co chtějí. Parfém od značky Ajmal představuje přirozenou eleganci, půvab a…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, náplň 3x 20 ml
od 2 249 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Dermacol Magnolia & Passion Fruit W EDP, 50 ml
od 361 Kč
7,22 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Vůně nevinnosti. Půvabně zábavná a svůdná. Dermacol se mohou používat samostatně nebo je můžete kombinovat mezi sebou tak, že vznikne jedinečná smyslová stopa, kterou vyjádříte sami sebe! …
Gucci Guilty Pour Femme Intense EDP, 50 ml
od 1 305 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Zapomeňte na lásku, jak ji definuje svět. Prožijte ji podle vlastních pravidel. Parfémovaná voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme Intense je odrazem moderního vyznání lásky a vyzývá k osvobození…
Paris Corner Taskeen Caramel Cascade W EDP 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- Pižmová vůně
Paris Corner Taskeen Caramel Cascade je dámská parfémovaná voda, která přináší jedinečný zážitek díky své sladké a orientální vůni. Tato parfémovaná voda je určena pro ženy, které chtějí…
Chanel Chance Eau Fraiche W EDT, 150 ml
od 3 914 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Svěží parfém
Chanel Chance Eau Fraiche je dámská vůně uvedená na trh v roce 2007. Jedná se o lehčí variantu slavné předchůdkyně Chanel Chance. Chanel Chance Eau Fraiche je svou květinovou a svěží kompozicí…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDP, 100 ml
od 1 760 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana Light Blue přináší intenzivní a smyslnou interpretaci svěžesti, která je ideální pro ženy hledající výraznou a zároveň elegantní vůni. Její citrusově květinový…
Lattafa The Kingdom W EDP 100 ml
od 443 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Lattafa The Kingdom je dámská parfémovaná voda, která se vyznačuje sladkou a bohatou vůní. Je určena pro ženy, které hledají vůni, jež je zahalí do aury vznešenosti a elegance. Parfémovaná…
Dolce & Gabbana Light Blue Eau Intense W EDP, 50 ml
od 757 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Light Blue Eau Intense je vůně od Dolce & Gabbana. Intensita vůně se v této podobě více zaměřuje na květinové tóny než ty citrusové, a tak perfektně padne těm, kteří milují vůni měsíčku a…
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush W EDP, 50 ml
od 1 912 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Objevte ovocně-květinovou éterickou hloubku v parfémované vodě Yves Saint Laurent Libre Berry Crush, která vnáší do klasické kompozice Libre svěžest a lehkost. Tato vůně spojuje sladkou živost…
La Rive Vanilla Touch W EDP, 30 ml
od 98 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Sladkost není jen pocit chuti – je to i atmosféra, emoce, vzpomínky a ženský šarm. Ciťte všechny tyto odstíny v podmanivé kompozici Vanilla Touch od La Rive! Orientální květinová vůně byla…
Boucheron Quatre Iconic W EDP, 50 ml
od 410 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Ústředním prvkem kompozice Boucheron Quatre Iconic je tuberóza, což je ikonická parfumérská květina a mnohostranná ingredience známá tím, že je obtížné ji zvládnout. Pro tento parfém ji zkrotili…
Yves Saint Laurent Opium 2009 W EDP, 50 ml
od 1 770 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Edice Opium pro rok 2009, nám přináší další z řady orientálních vůní Opium v novém flakonu. Vůně, která vzbudila obrovský rozruch nejen díky svému jménu. Tato vůně byla představena v roce 1977. …
Chloé Chloé W EDP, 20 ml
od 686 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Hugo Boss Alive Absolu W EDP, 30 ml
od 448 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kožená
Hugo Boss Alive Absolu je intenzivní a sofistikovaná parfémová voda. Vyznačuje se dřevitými a koženými tóny, které přinášejí hloubku a charakter. Je ideální pro ženy, které preferují výrazné a…
Lancôme Poême W EDP, 100 ml
od 1 510 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Dámskou parfémovanou vodu Lancôme Poême můžete právem nazývat lyrickou básní ve světě vůní. Můžete ji nosit po celý den, a dopřát si tak opravdu nespoutaně vonící luxus. Nechejte se unášet…
Yodeyma Very Special W EDP, 100 ml
od 638 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
Unikátní dámská vůně Very Special v sobě ukrývá kombinaci kakaa, nahořklých mandlí a kávy. Vše doplňuje jasmín, bulharská růže a noční hyacint. Mocná kombinace bílých květů a tonkových bobů…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 30 ml
od 778 Kč
- Parfém
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
Jean Paul Gaultier Scandal Intense W EDP, 50 ml
od 1 243 Kč
25 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
- 50 ml
Dámská parfémová voda Jean Paul Gaultier Scandal Intense vás zve na palubu vlaku Scandal Express, kde vše voní tóny ambry a květin. První zastávkou na vaší cestě je omamné aroma ylang-ylangu, …
Afnan Modest Deux Pour Femme W EDP 100 ml
od 451 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
Afnan je mladá parfémová značka z dálného východu založená v roce 2012. Přináší vám parfémovanou vodu Modest Deux Pour Femme. Vůně je květinová, ovocná a sladká. Hlava - jahody, třešeň, …
Giorgio Armani Sì Intense plnitelná W EDP, 100 ml
od 2 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Giorgio Armani představuje intenzivní verzi oblíbené parfémované vody Sì. Tato vůně je oslavou ženskosti a svobody projevu. Je určena pro silné ženy, které si váží sebe sama i svého…
Versace Yellow Diamond Intense W EDP, 30 ml
od 812 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Zářivá, svěží a okouzlující, to je vůně Versace Yellow Diamond Intense. Parfém Yellow Diamond Intense je určen pro moderní, nespoutanou ženu, která chce upoutat pozornost. Voní po svěžím…
Yves Saint Laurent Libre L'Absolu Platine W P, 90 ml
od 1 900 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Levandulové vůně
Absolutní intenzita kontrastní svobody z jejíž vášnivosti vám přeběhne mráz po zádech. Vůně neohrožené ženy, která překonává živly, aby zažila všechny extrémy. Flakon připomínající šperk je…
Elizabeth Arden Sunflowers W EDT, 100 ml
od 221 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Oslavte nejkrásnější období roku vůní. Toaletní voda pro ženy Elizabeth Arden Sunflowers je stejně veselá jako pole rozkvetlých slunečnic, které se otáčejí za hřejivými slunečními paprsky. Její…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 748 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine Le Parfum je intenzivní parfémová voda, která je určena pro ženy, které hledají výraznou a charismatickou vůni. Květinová vůně s jantarovými tóny vzdává…
Karl Lagerfeld Ikonik W EDP, 100 ml
od 667 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Karl Lagerfeld Ikonik je parfémová voda, která nabízí harmonickou kombinaci dřevitých a květinových tónů. Otevírá se svěžími tóny maliny a růže. Tyto akordy vytvářejí první dojem, který je lehký…
DKNY Women Energizing 2011 EDT, 100 ml
od 607 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
DKNY Women Energizing je květinově-dřevitá vůně pro ženy, které mají rády výjimečné vůně. Vůně se otevírá tóny citrusů, lístků fialek a vodky. V srdci vůně nalezneme květiny – orchidej, lotus a…
Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir W P, 50 ml
od 979 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Parfém Calvin Klein Euphoria Magnetic Elixir je určen pro ženy, které chtějí vyjádřit svou osobnost prostřednictvím výrazné a romantické vůně. Kombinace ambrových, květinových a pižmových tónů…
Carolina Herrera La Bomba Intensa W EDP, 30 ml
od 1 529 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera La Bomba Intensa je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a zanechat nezapomenutelný dojem. Vůně se vyznačuje intenzivní a bohatou kompozicí. …
Calvin Klein Escape For Women EDP, 100 ml
od 499 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Calvin Klein Escape sugeruje filozofii intenzivního života takovým způsobem, aby měl význam každý okamžik. Zdůrazní vaši ženskost, používejte dámský parfém s jedinečnou a osobitou vůní. Srdce…
Christina Aguilera By Night W EDP, 50 ml
od 363 Kč
7,26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Christina Aguilera By Night je svůdná vůně s nádechem hravosti. Oslavuje smyslnost a ženskost v každé z nás. Christina říká: Miluji ten čas, kdy se chystám večer ven. K tomu, abych se cítila…
AVON Pur Blanca Elegance W EDT 50 ml
od 169 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Zahalte se elegantní kompozicí šťavnatého lesního ovoce, jasmínu a hřejivých tónů mošusu. Horní složky: hruška, mandarinka, lesní ovoce Srdce vůně: gardénie, jasmín, bílá orchidej Základ vůně:…
Guy Laroche Fidji W EDT, 100 ml
od 487 Kč
4,87 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Guy Laroche Fidji je květinová vůně vytvořená modním návrhářem Guy Laroche. Tato vůně nese jméno ostrovů Fiji v Jižním Pacifiku. Fidji se otvíra čerstvími tropickými tóny a přechází do…
Neness NenessSI W EDP 33 ml
od 109 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
NenessSI je květinově-orientální ovocná vůně uzavřená v klasickém flakónu. Vůni si oblíbí moderní, elegantní a bezstarostné ženy, které dávají přednost přirozené kráse a pocitu svobody. Hlava…
Montblanc Signature W EDP, 90 ml
od 998 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Květinová, orientální a pižmová parfémová voda píše příběh výrazně ženského a záhadného kontrastu mezi bohatostí orientální vůně vanilky a bílou čistotou pižma. Jiskřivé tóny klementinek, …
Burberry Burberry Her EDP 30 ml
od 863 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Burberry Her je ztělesněním atmosféry Londýna, dynamického města, jež se neustále proměňuje. Vůně tak dokonale doplní osobnost ženy, která miluje dobrodružství a nebojí se…
Marc Jacobs Perfect W EDP, 50 ml
od 996 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Hravá a nečekaná dámská vůně Perfect Marc Jacobs je příjemnou květinovou vůní, která oslavuje optimismus, sebevědomí a originalitu. Stylový, veselý a ženský - Perfect je nekonvenčním, ale…
Lanvin Eclat D'Arpege Sheer W EDT, 30 ml
od 166 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kompozice vůně Lanvin Eclat D'Arpege Sheer je stejně oslnivá a zářivá jako její předchůdkyně, přičemž evokuje bublinu lásky - rozruch, jaký zamilovaný pár způsobuje v myslích přihlížejících a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
