Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Karl Lagerfeld Fleur De Thé W EDP, 100 ml
od 494 Kč
4,94 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Francouzské
- 100 ml
Fleur De Thé je elegantní, květinová a citrusová vůně. Citronový buket mandarinky, neroli a citronu se rozvíjí v horním tónu a zanechává na pokožce nádhernou svěžest. Zelený čaj v kombinaci s…
Calvin Klein Eternity Eau Fresh W EDP, 100 ml
od 529 Kč
5,29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Americké
- 100 ml
Speciálně pro romantickou ženu milující omamné květinové vůně je vytvořena řada Calvin Klein Eternity. Projděte se rozkvetlou zahradou, na niž dopadají teplé paprsky slunce, a zcela podlehněte…
Chopard Wish W EDP, 75 ml
od 426 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Voňavý klenot mezi parfémy Chopard Wish. Neotřelá vůně s romantickou duší z vás udělá tajemnou a smyslnou ženu. Diamantové pokušení v podobě parfému Chopard Wish je neobvyklá vůně, která voní…
Yves Saint Laurent Libre Berry Crush W EDP, 90 ml
od 2 200 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Objevte vůni, která spojuje svěžest ovocných tónů s elegancí květin, v podobě parfémované vody s bohatou a dlouhotrvající formulací. Vrchní nota vás osvěží šťavnatou chutí malin a mandarinkového…
Elizabeth Arden Green Tea W EDT, 100 ml
od 295 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Green Tea od Elizabeth Arden je vůně ženy stvořené pro bílý den a zároveň zářící při večeru. Green Tea evokuje čerstvost okamžiku noci pod širým nebem s hvězdami. Vzpomínky spojené s touto vůní…
Saphir Cool de Saphir W EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Saphir Cool de Saphir W EDP Saphir Cool de Saphir je parfémovaná voda, která přináší jedinečný zážitek inspirovaný známou vůní Carolina Herrera Good Girl. Tato vůně je určena pro ženy, které…
Dolce & Gabbana Devotion W EDP, 100 ml
od 990 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Dolce & Gabbana Devotion je výsledkem práce parfuméra Oliviera Crespa. Jeho cílem bylo vytvořit vůni, která oslavuje nejušlechtilejší životní hodnoty, jako je upřímná láska, …
Lancôme Miracle W EDP, 30 ml
od 783 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Billie Eilish Eilish W EDP, 100 ml
od 930 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Billie Eilish Eilish je parfémová voda, která nabízí komplexní a vyváženou vůni ideální pro různé příležitosti. Vůně začíná svěžími a sladkými tóny mandarinky, cukru a červených bobulí, které…
Hugo Boss Boss Bottled Beyond W EDP, 100 ml
od 2 305 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda Boss Bottled Beyond W EDP je orientálně květinová vůně, která spojuje svěžest a hřejivost v harmonické kompozici. Vytvořená pro ženy, které chtějí vyjádřit svou individualitu a…
Hugo Boss Boss The Scent Magnetic For Her EDP, 50 ml
od 612 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Německé
- Aromatická vůně
Hledáte parfém, s nímž ve společnosti zaručeně zabodujete? Až magnetické přitažlivosti dosahuje parfémovaná voda Boss The Scent Magnetic z roku 2022. Navazuje na legendární dámskou vůni Boss The…
Dsquared2 Wood Pour Femme EDT, 100 ml
od 779 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Dsquared2 Wood Pour Femme je určena ženám, které se nebojí vydat nebezpečnější cestou. Jsou sebevědomé, smyslné a neváhají se rozhodovat impulzivně. Jejich nespoutanou…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 50 ml
od 708 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Valentino Valentina W EDP, 50 ml
od 1 040 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 50 ml
Valentino Valentina je inspirovaná chutí Itálie a především metropolí Řím. Valentina je svěží, květinově-ovocná, orientální, plná rozporů a současně je delikátní, silná, elegantní, smyslná, …
Valentino Donna Born in Roma Extradose P, 50 ml
od 1 970 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Valentino Donna Born in Roma Extradose je parfém, který přináší intenzivní zážitek inspirovaný noční atmosférou Říma. Je určen pro moderní a sebevědomé ženy, které hledají výraznou a…
MEXX Black Woman EDT, 30 ml
od 235 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámskou vůni Black Woman otvírá čistá energická směs květin a ovoce. Nádherně ženská pivoňka, květ zázvoru, svěží frézie se míchají se sladkými tóny černého rybízu. V srdci vůně se ukrývá…
Yves Saint Laurent Libre W EDP, náplň 100 ml
od 2 087 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Levandulové vůně
Libre znamená ve francouzštině svoboda, a ta má konečně svou vlastní tvář. Vyznačuje tím největší a nejvýznamnější poctu této značce. Svoboda volby, žít naplno a bez kompromisů jako prvek…
Calvin Klein Klein In2U W EDT, 50 ml
od 270 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mladistvá a sexy dámská vůně Calvin Klein In2U for Her. Vůně In2U je osvěžující květinová vůně s dřevitým základem. Očaruje vás svěží vůně grapefruitu a listy červeného rybízu. V srdci vůně…
Hugo Boss Ma Vie Pour Femme Intense W EDP, 30 ml
od 404 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
V lednu 2016 představila značka Hugo Boss vůni Ma Vie Pour Femme Intense pro ženy. Ta vychází z klasické vůně Ma Vie Pour Femme z roku 2014, je však více intezivnější a i flakon parfému má…
Valentino Donna Born in Roma Intense W EDP, 100 ml
od 2 199 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Born in Roma Intense je mimořádná pocta Římu a jeho západům slunce. Je to vůně, která odhalí vaši krásnou osobnost a oslaví noc ve věčném městě. Tato magnetická, podmanivá…
Valentino Donna Born in Roma Extradose P, 30 ml
od 1 360 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Valentino Donna Born in Roma Extradose je parfém, který přináší intenzivní zážitek inspirovaný noční atmosférou Říma. Je určen pro moderní a sebevědomé ženy, které hledají výraznou a…
Laura Biagiotti Laura W EDT, 75 ml
od 562 Kč
7,49 Kč/ml- Toaletní voda
- Svěží parfém
- Italské
- 75 ml
Vůně je čistá, klidná a tichá. Flakón je zhmotnělou kapkou kříšťálové vody se zářivě modrým drahokamem na vrcholu. Duše ženy vyzařuje z velké hloubky její bytosti říká Laura Biagiotti, a je tím, …
Versace Crystal Noir W EDP, 90 ml
od 1 060 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
Versace Crystal Noir pochází z dílny světoznámého italského módního domu Versace, který už po několik desetiletí udává trendy v módním světě. Podle Donatelly Versace je Crystal Noir vzácnou, …
Chloé Chloé W EDP, 30 ml
od 824 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute W EDP, 50 ml
od 2 191 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera Good Girl Jasmine Absolute je intenzivní a svůdná vůně, která oslavuje ženskost prostřednictvím bohaté květinově-gurmánské kompozice. Vůně je určena pro ženy, …
Dermacol Vanilla Morning W EDP 50 ml
od 459 Kč
- Parfémová voda
- Sladký parfém
- České
- Aromatická vůně
- Pižmová vůně
Dámská parfémovaná voda Vanilla Morning zachycuje okamžik, kdy se svět pomalu probouzí. Tato vůně evokuje měkké ranní světlo pronikající skrz závěsy, sladce líné probouzení, čas, kdy je svět…
Versace Yellow Diamond Intense W EDP, 90 ml
od 1 329 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Zářivá, svěží a okouzlující, to je vůně Versace Yellow Diamond Intense. Parfém Yellow Diamond Intense je určen pro moderní, nespoutanou ženu, která chce upoutat pozornost. Voní po svěžím…
Gucci Bamboo W EDP, 50 ml
od 824 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Gucci Bamboo je dokonalým doplňkem silné ženy, která má vytříbený vkus a je inspirací pro všechny lidi ve svém okolí. Návrháři značky Gucci milují bambus, a proto jej často…
Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You W EDP, 100 ml
od 1 420 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Giorgio Armani Emporio Armani Because It´s You - neodolatelná, svůdná vůně plná radosti a něhy. Parfémovaná voda Emporio Armani Because It´s You v sobě ukrývá přirozenou krásu, eleganci a touhu. …
Revlon Charlie Silver W EDT, 100 ml
od 102 Kč
1,02 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Charlie Silver toaletní voda pro ženy 100 ml Charlie Silver je květinově ovocná vůně pro ženy. Šťavnatá meruňka zabalená do okvětních lístků magnólie se ponoří do svěžího, ovocného srdce a nechá…
Yodeyma For You W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Svěžest grapefruitu, něžnost jasmínu a poetické tóny jantaru dodávají parfému sladko-alkalickou vůni. Francouzská vůně, přinášející štěstí a úsměv na tváři každé své majitelce. Umožní vám to…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 50 ml
od 249 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Saphir Ironie Pour Femme – Parfémovaná voda 50 ml Parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme nabízí dynamický a kontrastní zážitek pro ženy, které rády objevují nové horizonty. Tento parfém je…
Calvin Klein Obsession Night W EDP, 100 ml
od 469 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Calvin Klein Obsession Night je smyslná, intenzivní vůně, která připomíná tajemno noci. Parfém vás nejdříve vtáhne do ovocných tónů mandarinky, které připomínají kvetoucí zahradu. Obsession…
Chloé Nomade Naturelle W EDP, 75 ml
od 1 210 Kč
- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- Chyprové vůně
- Kořenitá vůně
- Francouzské
Nadčasová elegance jasmínu se setkává s jemností datlového akordu, zatímco vanilka a santalové dřevo splétají hřejivý, návykový základ. Chloé Nomade Naturelle neobsahuje žádná umělá barviva, je…
Burberry My Burberry Black W EDP, 90 ml
od 1 150 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Nová, svůdná a smyslná vůně – další z kolekce My Burberry. Vůně My Burberry Black v sobě snoubí nóny květů jasmínu, nektaru broskví a smyslný nádech kandované růže. Skleněný flakon okouzlující a…
Valentino Donna Born In Roma Green Stravaganza W EDP, 30 ml
od 1 167 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Valentino Donna Born In Roma Green Stravaganza je smyslná květinově-vanilková vonná esence, která ztělesňuje dynamickou energii Říma. Parfémová voda je oslavou moderní ženskosti, vznešenosti a…
Escada Magnetism W EDP, 75 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Escada Magnetism zahalí kůži svěže-orientálním akordem zelených lístků, lahodné frézie, romantického jasmínu a mandlového květu. Magnetism přináší pocit jedinečné krásy a přirozené sexy…
Cacharel Amor Amor W EDT, 100 ml
od 652 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Lásku na první přivonění vám umožní prožít toaletní voda pro ženy Cacharel Amor Amor. Tato vůně je oslavou toho nejvřelejšího citu. Odráží v sobě představu svých tvůrců o pravé lásce a jako…
Carolina Herrera La Bomba Intensa W EDP, 50 ml
od 1 923 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Parfémovaná voda Carolina Herrera La Bomba Intensa je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a zanechat nezapomenutelný dojem. Vůně se vyznačuje intenzivní a bohatou kompozicí. …
Versace Eros Pour Femme EDP, 50 ml
od 954 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Kenzo Flower by Kenzo W EDP, 30 ml
od 592 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Flower by Kenzo je neobvyklá, ryzí, pudrová květinová vůně, moderní a poetická. Spojuje kouzlo přírody s kouzlem života ve městě. Flower By Kenzo snoubí květinový akord, pudrové tóny a…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, 100 ml
od 1 280 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
- Opakovaně plnitelný
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
Lancôme La Vie Est Belle Rose Extraordinaire W EDP, 100 ml
od 1 470 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda La Vie Est Belle Rose Extraordinaire v sobě spojuje jedinečné umění sklářských mistrů značky Lancôme a její dlouholeté znalosti v oblasti květinových vůní. Spolu s flakonem…
Dolce & Gabbana Light Blue W EDT, plnitelný flakon 200 ml
od 1 600 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfém Light Blue je dalším ze série značky Dolce & Gabbana. Jedná se o velice oblíbenou letní vůni. Jednou z hlavních složek parfému Light Blue je sicilský citron. Již při prvním přivonění se…
Burberry Her W EDP, 50 ml
od 1 257 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Tato parfémovaná voda je ztělesněním ducha Londýna, kreativní, dynamické metropole, která se nestále proměňuje. Je určena pro moderní ženy, které milují dobrodružství a nebojí se být…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, plnitelný flakon 100 ml
od 1 689 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Clinique Happy W EDP, 100 ml
od 608 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Clinique Happy je elegantní, moderní, květinová vůně pro ženy. Je to vůně, která zachycuje pocit štěstí, ve všech podobách, emocích a věku. Je to jiskřící vůně citrusových plodů a bohatství…
Yodeyma Paris Iris W EDP 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Unikátní dámská vůně značky Yodeyma Paris se představuje úvodním tónem, který je výrazný jasmín snoubící se s hřejivým kašmírovým dřevem. Bohatství jasmínu, energie pomerančového květu a…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
