Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
MEXX Ice Touch W EDT, 20 ml
od 252 Kč
5,04 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 50 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
Kayali Lovefest Burning Cherry 48 W EDP, 100 ml
3 890 Kč
39 Kč/ml- 100 ml
Tato vonná kompozice představuje propojení živé energie a teplého dřevitého zážitku, který zaujme kombinací gurmánských a zemitých tónů. Parfémovaná voda Lovefest Burning Cherry spojuje svěží a…
Neness Bamboo W EDP 33 ml
129 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Květinová vůně uzavřená v klasickém flakónu má objem 33 ml. Lehká květinová vůně s dřevitými tóny je určená pro moderní, elegantní, sebejistou ženu, která je vzorem pro své okolí. Vůně je velmi…
Sisley L'Eau Rêvée d'Eliya W EDT, 100 ml
od 1 938 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Existuje něco tak nevyzpytatelného a záhadného jako sny? Tato toaletní voda vás zve do světa, kde se sny stávají skutečností. Přivoňte si k tomuto tropickému buketu a nechte plně rozkvést svou…
Tom Ford White Suede W EDP, 30 ml
od 2 293 Kč
76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 30 ml
White Suede z kolekce Private Blend White Musk je květinově-dřevitá vůně pro ženy. Hlava obsahuje čaj a tymián. V srdci ucítíte kombinaci aromatického šafránu, růže a konvalinky. Kompozici…
French Avenue Venus de Milo W EDP 100 ml
od 860 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Venus de Milo je parfémovaná voda, která spojuje sladké gurmánské tóny s jemnou květinovou elegancí, čímž vytváří vyváženou a sofistikovanou vůni. Její orientální vanilkový charakter se otevírá…
Bebe Sheer W EDP 100 ml
od 427 Kč
4,27 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Parfémovaná voda pro ženy Bebe Sheer se stala mladší sestrou původní vůně Bebe. Oproti ní je lehčí, jemnější, více romantická a nabízí smyslnější příběh. Na trh byla uvedena v roce 2010 a za…
MEXX Ice Touch W EDT, 30 ml
od 299 Kč
9,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Nizozemské
- 30 ml
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
Boucheron Pour Femme EDT, 100 ml
od 634 Kč
6,34 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Boucheron Pour Femme je sladký orientální parfém. Zahalí vás do citrusových plodů, rozvoní se do jasmínu a vanilky. Usadí se a zahřeje vás do teplých tónů ambry. Parfém Boucheron Pour Femme…
Paco Rabanne Olympéa Parfum W P, 30 ml
od 881 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Paco Rabanne Olympéa Parfum zaujme svou květinově-ambrovou vůní. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě kombinuje jemnost květin s hloubkou a tajemností ambrových tónů. V…
Rochas Audace W EDP, 60 ml
od 1 221 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Rochas Audace W EDP - Parfémovaná voda pro ženy Rochas Audace W EDP je parfémovaná voda, která je určena pro ženy, jež se nebojí vyjádřit svou jedinečnost a odvahu. Tato vůně patří do kategorie…
Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight W EDP, 30 ml
od 1 240 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Italské
- Pižmová vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Bvlgari Rose Goldea Blossom Delight, která vám svými květinovými tóny…
Banana Republic Modern Woman EDP 100 ml
od 315 Kč
3,15 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Květinovo ovocná parfémovaná voda Modern Woman od značky Banana Republic byla vytvořená výhradně pro ženy. Toto balení obsahuje 100 ml vámi vybrané vůně. Originální parfém světoznámého výrobce.
Chloé Chloé W EDP, 75 ml + EDP 10 ml + tělové mléko 100 ml
od 589 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
AVON Attraction Instinct W EDP, 10 ml
od 89 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Ambrová vůně
AVON přináší parfémovanou vodu pro ženy s názvem Attraction Instinct, dostupnou v praktickém balení o objemu 10 ml. Tato vůně je navržena tak, aby probudila smysly a podtrhla ženskost, což jí…
MEXX Woman EDT, 20 ml
od 180 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěžest prvního jarního dne, který se probouzí po dlouhé zimě. Svěžest květin, které zvedají své hlavičky k prvním teplým slunečním paprskům. Svěžest šťavnatého ovoce, které svádí k utržení ze…
Guess Iconic W EDP, 100 ml
od 807 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
- Pižmová vůně
Vůně Guess Iconic vyzařuje podmanivou kombinaci vnitřní síly a elegance, ztělesňující neomezené možnosti. Parfémovaná voda Guess působí velmi svůdně, stejně jako móda této značky. Pokud si k…
Kenzo Ca Sent Beau W EDT, 50 ml
od 745 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Kenzo Ca Sent Beau je velmi ženská květinová vůně. Úchvatný parfém Ca Sent Beau je první z řady dokonalých přírodních kompozic od značky Kenzo. Vyzkoušejte jedinečné tóny květin, ovoce a…
Karl Lagerfeld Tokyo Shibuya W EDP, 100 ml
od 575 Kč
5,75 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 100 ml
Dámská vůně Tokyo Shibuya je inspirována japonským místem plném energie. Nabízí spojení štíhlých mrakodrapů v obchodní čtvrti a stromů s rozkvetlými květy třešní v nedalekém parku, kde městská…
Bi-es Blossom Garden W EDP 100 ml
od 149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Bi-es Blossom Garden je rajská zahrada uzavřená v láhvi. Květinová kompozice vůně s nenápadným vývojem, s převládajícími tóny pivoňky, jasmínu a bílých květů, které obklopují jejich aroma a…
Yodeyma Paris Aroma W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Aroma je veselý a exotický parfém pro záhadnou a elegantní ženu. Tóny granátového jablka dávají ovocný a sametová ráz, který společně s orchideí a fialkou komponují smělý a důmyslný…
Emanuel Ungaro Diva W EDP, 100 ml
od 530 Kč
5,30 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
EMANUEL UNGARO Diva, dámská parfémovaná voda . EMANUEL UNGARO Diva Orientální vůně s charakteristickou notou chypré Tuberóza - rostlina, která pochází ze střední Ameriky, a pěstuje se ve…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Extra W EDP 50 ml
od 1 626 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémová voda Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Extra přináší bohatou a mnohovrstevnatou vůni, která spojuje květinové a gurmánské tóny v harmonické kompozici. Její charakter je inspirován…
Marc Jacobs Perfect Elixir W EDP, 30 ml
od 963 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Marc Jacobs Perfect Elixir je parfémovaná voda, která nabízí bohatou a intenzivní květinovou vůni. Je navržena tak, aby podtrhla vaši osobnost a dodala vám pocit sebejistoty a sebelásky. Perfect…
Montblanc Signature Absolue W EDP, 30 ml
od 436 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Absolue nabízí svěží a jiný pohled na ikonické složení vůně, které uspokojí různé chutě fanoušků. Design flakonu klade důraz na zářivost a zářivého ducha, které parfém tak…
Moschino Toy 2 Bubble Gum W EDT, 50 ml
od 845 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Toaletní voda od značky Moschino Toy 2 Bubble Gum vyniká vonnými tóny žvýkačky, kandovaného ovoce, bulharské růže a pižma. Ačkoli jí vládnou sladké akordy, nepostrádá moderní květinově-ovocnou…
Guerlain Aqua Allegoria Oud Yuzu Forte W EDP, 75 ml
od 1 376 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Francouzské
Guerlain Aqua Allegoria Oud Yuzu Forte je parfémová voda pro ženy, která přináší nečekaný kontrast mezi posvátným dřevem oud a rošťáckou ostrostí yuzu. Tato vůně je součástí kolekce Aqua…
VIKTOR & ROLF Bonbon W EDP, 30 ml
od 966 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 30 ml
Viktor & Rolf Bonbon. Parfémovaná voda pro ženy 30ml Dámský parfém Viktor & Rolf Bonbon je pojmenovaný po sladkých bonbonech. Parfém Bonbon evokuje…
s.Oliver Pure Sense W EDT, 30 ml
od 355 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Pure Sense je vhodná pro každodenní použití. Vůně se otevírá v svěžích tónech ananasu, citronu a bergamotu. Květinové tóny růže a magnólie skvěle doplňují bambusové listy v srdci vůně. Dřevité…
s.Oliver Selection Eau Intense W EDP, 30 ml
od 593 Kč
s.Oliver Selection Eau Intense W EDP Parfémovaná voda s.Oliver Selection Eau Intense je navržena jako intenzivní doplněk, který zdůrazní váš osobitý styl a vytvoří nezapomenutelný zážitek. …
Guess Bella Vita Rosa W EDT 50 ml
od 661 Kč
13 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 50 ml
Tato vůně je věnována hravé a bezstarostné ženě. Její složení zahrnuje citron, magnólii a mech. Objem balení je 50 ml. Hlava - citron, černý rybíz, kdoule Srdce - jasmín, květ magnólie, …
Emanuel Ungaro Cosmic W EDP, 40 ml
od 374 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Emanuel Ungaro Cosmic je parfémová voda, která se vyznačuje svou jedinečnou kombinací květinových a kořenitých tónů. Tato parfémová voda je ideální pro ženy, které hledají vůni, jež je zároveň…
Lancaster Eau de Lancaster W EDT, 125 ml
od 696 Kč
5,57 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 125 ml
Lancaster Eau de Lancaster je květinově-citrusová svěží vůně, která je doplňkem pro teplé jarní a letní dny. Tento lehký, svěží parfém je vhodný pro každodenní nošení, pro ženy všech věkových…
Armaf The Pride Of Armaf White W EDP 100 ml
od 527 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Armaf The Pride Of Armaf White je určena pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Tato vůně pochází ze Spojených arabských emirátů, země s bohatou tradicí v…
Diptyque Eau Duelle U EDP, 50 ml
od 2 820 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Diptyque Eau Duelle je toaletní voda, která vás zavede do tajemného světa vonných akordů a přenese na vzdálenou orientální tržnici. V úvodu se prosazuje bourbonská vanilka, která jemně pohladí…
Maison Alhambra La Voie W EDP 100 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Maison Alhambra La Voie je určena všem ženám, které si přejí obohatit svůj den o jemné a elegantní vonné zážitky. Její složení je navrženo tak, aby poskytlo dlouhotrvající a…
Korres Cashmere Kumquat W EDT, 50 ml
od 560 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Korres Cashmere Kumquat Toaletní voda pro ženy, 50 ml Toaletní voda Cashmere Kumquat od značky Korres přináší osvěžující a jemnou vonnou kompozici inspirovanou přírodním prostředím Řecka. …
Estée Lauder Bronze Goddess Nuit W EDP, 50 ml
od 1 318 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Americké
Udělejte si z večera něco výjimečného. Vůně Bronze Goddess Nuit od Estée Lauder odhaluje nejhlubší touhu, když slunce zapadá na rajském ostrově a pod hvězdnou oblohou se rozzáří senzační krajina…
Carolina Herrera CH W EDT, 50 ml
od 1 107 Kč
22 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Carolina Herrera CH je sladká ovocně-květinová vůně pro ženy, jejichž duše jsou plné žáru a spalující vášně. Oblečte se do rudého skvostu, který s sebou přináší jedinečný nápoj lásky, jež z vás…
Thierry Mugler Angel Blush W EDP, 10 ml
od 589 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Francouzské
Parfémovaná voda Thierry Mugler Angel Blush je kompozicí, která oslavuje odvážné kulinářské umění a přináší do světa vůní sofistikovanou smyslnost a zářivou ženskost. Její aroma je ideální pro…
Pepe Jeans Celebrate For Her EDP, 80 ml
od 471 Kč
5,89 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Anglické
- 80 ml
Elegantní sladko-slaný koktejl, který udrží vaše smysly ve střehu ve městě, které nikdy nespí. Vůně odhaluje jasnou a hravou souhru popcornu, bílého pepře a jablka, vedoucí k návykové kombinaci…
Chanel No.5 W EDT, náplň 50 ml
od 2 098 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Francouzské
Obklopte se smyslnou aurou, která dokonale splyne s vaším vytříbeným elegantním stylem a stane se nepostradatelným doplňkem k přirozenému půvabu. Toaletní voda pro ženy Chanel N°5 má nadčasové…
Kilian The Narcotics Good Girl Gone Bad W EDP, 50 ml
od 4 962 Kč
99 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Parfémovaná voda Kilian The Narcotics Good Girl Gone Bad je záplavou úžasné svěžesti, která vám dodá energii po dlouhé hodiny. Květinovo-ovocná vůně je určená pro romantickou ženu na každodenní…
MANUFAKTURA Louka W EDT, 50 ml
725 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda MANUFAKTURA Louka je ideální volbou pro všechny ženy, které hledají vůni, jež je plná ženskosti a přírodní čistoty. Tato toaletní voda je výjimečná svým půvabným spojením, které…
By Kilian Playing With The Devil W EDP 50 ml
od 3 881 Kč
78 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 50 ml
Okouzlující vůně pro ženy z kolekce In The Garden of Good & Evil. Jiskřivá vůně Playing With The Devil se otevírá čerstvými tóny exotického liči, broskve a černého rybízu. Srdce nabízí vůni…
Jessica Simpson Fancy W EDP, 100 ml
od 520 Kč
5,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfemovaná voda pro ženy Jessica Simpson Fancy je určena náročným dámám s láskou k orientálním a vzdušným esencím. Sladké a ovocné tajemství ukryté za několika vonnými tóny, prostřednictvím…
Guess Seductive Red W EDT, 75 ml + tělový sprej 125 ml
od 570 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Guess Seductive Red pro ženy je podmanivá a magnetická vůně plná vášně, doplňující sexy vzhled, podtržená touhou a drzostí. Z vůně přímo sálá vášnivé horko, pokušení a způsobuje rostoucí…
Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale W EDP, 30 ml
od 1 425 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale W EDP Xerjoff Casamorati 1888 Bouquet Ideale je parfémovaná voda určená pro ženy, která nabízí jedinečnou kombinaci dřevitých a kořeněných tónů, …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
