Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Oriflame Amber Elixir Mystery W EDP 50 ml
od 430 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ambrová vůně
Parfémovaná voda Oriflame Amber Elixir Mystery vás díky svému smyslnému aroma přenese do kouzelné orientální zahrady plné rozkvetlých květin. Jde o orientální vůni pro smyslnou ženu na…
Hermes Jour D'Hermes W EDP, 50 ml
od 1 522 Kč
30 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Jour d´Hermes je tajemná vůně pro elegantní a smyslnou ženu. Hermes se rozhodl nedat přesné informace o složkách v tomto parfému. Samotný parfumér Jean-Claude Ellena řekl o vůní: "Chtěl jsem…
Guerlain La Petite Robe Noire W EDT, 30 ml
od 563 Kč
19 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Guerlain La Petite Robe Noire je dámská vůně z roku 2012, která se nechala inspirovat módním oblečením žen. Podmanivá zároveň však i hravá, svěží, nevyzpytatelná a plná života, jedním slovem…
Issey Miyake L´Eau D´Issey Pure Petale de Nectar W EDT 50 ml
od 495 Kč
9,90 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Tato toaletní voda se pyšní vůní se svěží a teplou přítomností, velkorysým rozptylem a okouzlující trvanlivostí. Žije a kvete jako květina, na začátku je svěžest, následovaná lahodností a…
Elizabeth Taylor Diamonds and Saphires W EDT, 50 ml
od 227 Kč
4,54 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Elizabeth Taylor Diamonds and Saphire toaletní voda pro ženy 50 ml.
Salvatore Ferragamo Fiamma W EDP, 55 ml
od 871 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Salvatore Ferragamo Fiamma W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí bohatou smyslovou zkušenost. Speciálně navržená tak, aby oslovila ženy se zálibou v elegantních a hlubokých vůních, …
Salvatore Ferragamo Signorina Libera W EDP, 50 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Signorina Libera je pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. Obklopí vás energií a doslova rozzáří. Každou ženu povzbudí k vyjádření její jedinečné osobnosti a dodá jí sebevědomí a odvahu…
Salvatore Ferragamo Fiamma Assoluta W EDP, 35 ml
od 675 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
Parfémovaná voda Fiamma Assoluta je inspirována silou a elegancí moderní ženy, která vyzařuje sebevědomí a jedinečnost. Její vůně se otevírá svěžími a jiskřivými tóny bergamotu a mandarinky, …
Versace Bright Crystal W EDT, 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml +…
od 344 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Halston Classic W EDC 100 ml
od 348 Kč
3,48 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Kolínská voda Halston Classic je neodolatelně svůdná a jedinečná vůně, která vás omámí svou intenzitou a luxusním vyzněním. Vůně pro smyslnou ženu je vhodná především do chladného počasí, na…
Risala Elite Fantasy Her W EDP 100 ml
od 328 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fantasy Her by Risala Elite je dámská parfémová voda, která spojuje svěží ovocné tóny s gurmánskou hloubkou a květinovou elegancí. Patří do kategorie květinově-ovocně-gurmánských vůní, kde se…
Acqua di Parma Peonia Nobile W EDP, 100 ml
od 2 372 Kč
24 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Půvabná, okouzlující a elegantní vůně parfémované vody Acqua di Parma Peonia Nobile našla svou inspiraci v kráse a v omamné vůni pivoňky, která se také stala její klíčovou složkou. Svěží…
Afnan Kiaana Crush W EDP 100 ml
od 649 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Afnan Kiaana Crush W EDP 100 ml Kiaana Crush od značky Afnan je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí bohatou a komplexní vůni. Tento parfém je ideální volbou pro ženy, které hledají způsob, …
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 50 ml
od 646 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Rozverně zabalená toaletní voda Moschino So Real Cheap and Chic oslavuje radost ze života a umělecký styl Salvadora Dalího. Nadchne mladé ženy, které se rády smějí a dokážou si udělat legraci i…
Ungaro Emanuel Ungaro for Her W EDT, 100 ml
od 350 Kč
3,50 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Popis a složení produktu Ungaro Party je dokonalým vyjádřením mladé a moderní ženy Ungaro. Její nezávislá povaha, energie, hrdost na své ničím nezastírané ženství i láska k módě a jejím trendům…
Diptyque L´Ombre Dans L´Eau W EDT, 100 ml
od 2 852 Kč
29 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 100 ml
Zelená, ovocná, aromatická, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 1983. Hlava - pomeranč, ambra, bergamot Srdce - lístky černého rybízu, pižmo, černý rybíz Základ - růže, …
Yodeyma Avec Toi W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Elegantní směs bílého santalu s konvalinkou způsobuje příjemný hřejivý tón, který dělá tento parfém tak speciální. Hlava: kardamom, lístky fialky, máta, růžový pepř Srdce: ananas, meloun, …
ELIE SAAB Girl of Now W EDP, 50 ml
od 877 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Elie Saab Girl of Now parfémovaná voda pro ženy 50 ml, Květinová sladká vůně z roku 2011 Vůně se otvírá květy pomeranče a přechází v srdce, které ovládá jasmín. Její základ je vystavěn na…
Chopard Imperiale Iris Malika W EDP 100 ml
od 1 116 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chopard Imperiale Iris Malika W EDP 100 ml Chopard Iris Malika je parfémovaná voda určená výhradně pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2022. Tvůrcem této vůně je renomovaná parfumérka…
C-THRU Harmony Bliss W EDT 50 ml
od 239 Kč
4,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Harmony Bliss, která nahradila dřívější Tender Love, je aromatická ovocně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku, mandarinku a jahodový sorbet. V čistě květinovém srdci se rozvoní…
Creed Queen of Silk W EDP, 75 ml
od 5 437 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Queen of Silk je parfémovaná voda, která spojuje ambrově-květinové tóny do bohaté a smyslné kompozice. Vyniká svou elegancí a sofistikovaností, vhodná pro ženy, které hledají luxusní vůni s…
Gucci Bloom Ambrosia d'Oro W EDP, 30 ml
od 909 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Gucci Bloom Ambrosia d'Oro představuje bohatou a intenzivní vůni, která spojuje květinové a pižmové tóny s ambrovou hloubkou. Její složení je navrženo tak, aby evokovalo pocit…
Guess 1981 Los Angeles W EDT, 100 ml
od 409 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Sladká, citrusová, ovocná vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2019. Hlava - hruška, červený rybíz, mandarinka Srdce - pomeranč, jasmín, pivoňka, hořký pomerančový květ Základ -…
Yodeyma Temis W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Miniparfém je ta správná volba pokud hledáte nějakou drobnost, která potěší každou ženu i muže. Balení obsahuje parfém o objemu 15 ml a díky menšímu rozměru se vejde do každé dámské kabelky. …
Christina Aguilera By Night W EDP, 75 ml
od 470 Kč
6,27 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 75 ml
Christina Aguilera By Night je svůdná vůně s nádechem hravosti. Oslavuje smyslnost a ženskost v každé z nás. Christina říká: Miluji ten čas, kdy se chystám večer ven. K tomu, abych se cítila…
Britney Spears Believe W EDP, 100 ml
od 350 Kč
3,50 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Britney Spears Believe je jemná, květinová vůně pro ženy a dívky. Něžné bosé víly tančí v lese a vy se bojíte dýchat, aby se nerozplynuly. Vůně Britney Spears Believe je právě taková - jemná a…
Jeanne Arthes Boum W EDP 100 ml
179 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda Jeanne Arthes Boum Boum je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Kětinovo-ovocná vůně pro…
Flavia Rose & Oud W EDP 90 ml
od 181 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Flavia Rose & Oud je parfémová voda určená pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Pochází z arabského prostředí, což se odráží v jeho bohaté a komplexní kompozici. Parfémová…
Yodeyma Nicolas for Her EDP, 15 ml
od 101 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Unikátní dámská vůně značky Yodeyma, jejíž podstatou jsou tóny bílého pižma, které společně s vetiverem a pomerančovým květem vytvářejí velmi ženskou směs vůní. Nicolas For Her je sofistikovaným…
Elizabeth Taylor White Diamonds en Rouge W EDT 100 ml
od 510 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Ambrová květinová vůně White Diamonds en Rouge od Elizabeth Taylor je určena pro ženy, které hledají výrazný a zároveň elegantní parfém. Tato toaletní voda z roku 2019 navazuje na linii…
Armani Sì Intense 2021 W EDP, 50 ml
od 1 399 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Si Intense 2021 od Giorgia Armaniho zahrnuje energii sebevědomí, která charakterizuje ženu Si: dynamická, ženská a svobodná. Zahrnuje neodolatelně moderní ženskost, která je hranolem této nové…
Hermes Caléche W EDT 50 ml
od 505 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní a nadčasová toaletní voda Hermes Caléche je ztělesněním sofistikovanosti a ženskosti. Její květinově-chyprová kompozice evokuje procházku bujnou květinovou zahradou a jízdu v luxusním…
Abercrombie & Fitch First Instinct For Her EDP, 30 ml
od 541 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- 30 ml
Abercrombie & Fitch First Instinct
Hollister Festival Nite for Her EDP 100 ml
od 378 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Toužíte každý den zažít atmosféru prosluněné Kalifornie? Surfovat, nebo jen pozorovat surfaře, a užívat si života plnými doušky? V tom případě vsaďte na vůni Hollister Festival Nite for Her, …
Rochas Eau de Rochas W EDT, 100 ml
od 770 Kč
7,70 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Rochas Eau De Rochas 100 ml - Toaletní voda Edt 100ml + 250ml tělové mléko. Rochas Eau De Rochas - vůně pro ženy. Rochas Eau De Rochas - HLAVA: verbena, limeta, mandarinka, bergamot SRDCE: růže, …
Thierry Mugler Alien Goddess Supra Florale W EDP, 60 ml
od 1 264 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Ambrová vůně
- 60 ml
Alien Goddess Supra Florale je parfémová voda od francouzského výrobce Thierry Mugler. Je určena pro ženy, které se nebojí vyjádřit svou autenticitu a vyniknout v davu. Její vůně je inspirována…
Nina Ricci Rouge Crush W EDP, 50 ml
od 1 241 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Nina Ricci Rouge Crush W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která nabízí jedinečný zážitek díky svému složení a originálnímu designu flakonu. Tento produkt je ideální volbou pro zákaznice, které…
Real Time Tropical Cocktail W EDP 100 ml
od 149 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Real Time Tropical Cocktail je svěží exotická vůně pro ženy, které milují svou nespoutanost a vášeň. Parfém je inspirován vůní Escada Ocean Lounge. Hlava - liči, švestka, hruška, …
Jimmy Choo I Want Choo Midnight W EDP 60 ml
od 1 244 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémová voda Jimmy Choo I Want Choo Midnight je navržena pro ženy, které chtějí zanechat silný dojem a vyzařovat sebevědomí. Její složení kombinuje intenzivní a svůdné prvky, které…
Jil Sander Sport Water W EDT, 50 ml
od 431 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Jil Sander Sport Water Woman je sportovní květinová vůně s vodními tóny, která skvěle doplňuje prosluněné jarní a letní dny a vyvolá ve vás vzpomínky na prázdniny, na osvěžující slaný vánek a…
COACH Dreams Sunset W EDP, 60 ml
od 659 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vzpomeňte si na ten západ slunce, který jste sledovali po náročném dni. Takové západy slunce zůstanou navždy v paměti, inspirují k novým úspěchům a dávají pocit, že jste ve správný čas a na…
Narciso Rodriguez Amber Musc W EDP 100 ml
od 2 234 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- Americké
- 100 ml
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Amber Musc je neobyčejně smyslná a návyková vůně, jež si zamilujete vy i vaše okolí. Je to orientální vůně pro smyslnou ženu na celodenní nošení. Hlava -…
Valentino Valentina W EDP, 80 ml
od 2 056 Kč
26 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 80 ml
Valentino představuje novou vůni Valentino Valentina Assoluto, která se mírně liší od květinového charakteru originálu Valentino Valentina z roku 2011. Valentino Valentina Assoluto nabízí…
Chloé Chloé W EDP, 75 ml + tělové mléko 100 ml + EDP 5 ml
od 1 889 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Montblanc Femme Individuelle EDT, Tester 75 ml
od 521 Kč
- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
- Ambrová vůně
Mont Blanc Femme Individuelle je velmi sexy, smyslná a překvapivá vůně pro moderní sebevědomé ženy. Vyjadřuje ženskou individualitu, osobitost a styl. Pomáhá objevovat nejniternější pocity a…
Kenzo Le Rouge Flower W EDP 50 ml
od 1 172 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Intenzivní květinově-gurmánská vůně pro ženy přináší spojení elegance a síly, které osloví sebevědomé nositelky. Vůně je postavena na harmonii přírodních složek, které dodávají parfémované vodě…
Maison Alhambra Exclusif Rose W EDP 100 ml
od 358 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Exclusif Rose od značky Maison Alhambra je dámská parfémovaná voda, která byla uvedena na trh v roce 2022. Nabízí osvěžující a zároveň smyslný zážitek, který je vhodný pro různé…
Jennifer Lopez Still W EDP, 50 ml
od 438 Kč
8,76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Still Jennifer Lopez je vůně, která vystihuje pocity ženy objevující samu sebe. Překvapivý a vibrující tón saké doplňují pikantní bílý pepř, jiskrná mandarinka a přirozené aroma čaje Earl Grey. …
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
