Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Escada Sentiment W EDT, 75 ml
od 751 Kč
10 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Escada Sentiment je svěží, mladistvá, elegantní a svůdná vůně s mírným orientálním nádechem.
MEXX Ice Touch W EDT, 40 ml
od 284 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
MEXX Ice Touch Woman je toaletní voda, která přináší svěží květinově-ovocnou vůni. Tato vůně je ideální volbou pro ty, kdo hledají osvěžující a zároveň smyslný parfém, který se hodí pro…
Abercrombie & Fitch Away Tonight W EDP, 50 ml
od 345 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Away Tonight Women od značky Abercrombie & Fitch představuje vyváženou kombinaci kořeněných, květinových a pižmových tónů. Díky své komplexní vůni je vhodná pro ženy, které…
Trussardi Donna W EDT, 100 ml
od 760 Kč
7,60 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Italské
- 100 ml
Trussardi Donna je orientálně-květinová vůně pro ženky a dívky, které milují výraznější a smyslné vůně. Otevírá se tóny citronu, melounu a yuzu a poté se rozvine jasmínový čaj, lotos a květ…
Jennifer Lopez Glow by J.LO W EDT, 50 ml
od 189 Kč
3,78 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 50 ml
Jennifer Lopez Glow by JLo je vůně vytvořená Jennifer Lopez pro ženy, které chtějí dát vyniknout své sexualitě a touží po smyslnosti. Vůně tak čistá a okouzlující, že jí musí podlehnout snad…
Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi W EDT, 25 ml
od 389 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Svěží a vzrušující toaletní voda Laura Biagiotti Roma Fiori Bianchi je inspirovaná dynamickým nádechem Říma, italskými tradicemi a moderním designovým uměním. Vůně se otevírá akordem nardu, …
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana Intense W EDP, 30 ml
od 838 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Q By Dolce & Gabbana Intense je dámská parfémovaná voda, která zaujme svou intenzivní a ovocnou vůní. Vůně je ovocná, což ji činí svěží a přitažlivou. Hlavní složkou je černá…
Roberto Cavalli Paradiso Azzurro W EDP, 75 ml
od 654 Kč
8,72 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Jedinečná vůně pro všechny oslnivé a temperamentní ženy, která byla uvedena na trh v roce 2016. Připomíná zlaté paprsky laskající hladinu Středozemního moře - zde kde se zastavil čas a můžete tu…
Maison Alhambra La Vivancité Intensa W EDP 100 ml
od 317 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Aromatická vůně
Maison Alhambra La Vivacité Intensa W EDP 100 ml Maison Alhambra La Vivacité Intensa je parfémovaná voda určená pro ženy, které hledají elegantní a smyslné vůně. Tento parfém je pečlivě…
Ajmal Hatkora Wood W EDP 100 ml
od 1 717 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Orientálně-kořeněná vůně Hatkora Wood je unikátní kompozice, která osloví ty, kdo hledají výraznou a neotřelou vůni. Její základ tvoří vzácný citrus hatkora, který dodává vůni nezaměnitelný…
ELODE Miss Elode W EDP 100 ml
od 162 Kč
1,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Miss Elode je parfémovaná voda s osvěžujícím, jantarovým, intenzivním a jedinečným květinovým aroma. Vůně je určena pro dámu, která vyniká svou svobodou, nezávislostí a okouzlující…
Estée Lauder Knowing W EDP, 75 ml
od 1 085 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Estee Lauder Knowing - parfémová voda. Estée Lauder Knowing je elegantní, teplá, květinová vůně pro náročné ženy. Je určena pro všechny ženy, které se chtějí stát hvězdou večera.Estée Lauder…
DKNY Be Delicious Matcha Latte W EDP 50 ml
od 629 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda DKNY Be Delicious Matcha Latte představuje vyváženou kompozici, která spojuje svěží a hřejivé tóny, ideální pro každodenní nošení. Vůně se otevírá osvěžujícím závanem, který…
C-THRU Harmony Bliss W EDT, 30 ml
od 208 Kč
6,93 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
C-THRU Harmony Bliss je dámská EDT s inovovaným složením i balením. Je to aromatická ovocně-květinová vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku, mandarinku a jahodový sorbet. V čistě…
Thierry Mugler Aura W EDP, 90 ml
od 1 999 Kč
22 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Aromatická vůně
- 90 ml
Dřevitá aromatická vůně novinka pro rok 2017. Vůně našla svou inspiraci v samotném tlukoucím srdci přírody a jejím cílem je vyzdvihnout ženskou krásu i nebezpečně přitažlivou auru, která ženy…
Sisley Izia La Nuit W EDP, 100 ml
od 2 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Toužíte po podmanivé vůni, jež vás zahalí do nebezpečně přitažlivého vonného závoje? Pak se nechejte okouzlit dámskou parfémovanou vodou Sisley Izia La Nuit, která našla svou inspiraci v noční…
Plantes & Parfums De Provance Noces de Jasmin W EDT 100 ml
od 697 Kč
6,97 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Francouzské
- Přírodní
- 100 ml
Toaletní voda Plantes & Parfums De Provance Noces de Jasmin je slavnostní a majestátní jako první svatební tanec. Prostupují ji nóty jasmínu vyhlazené ospalými doteky ambry a pačuli. Vůně v sobě…
Hristina Frey W P 30 ml
od 539 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Frey parfém s feromony je vzrušující, vášnivý a originální. Tento parfém je ideální, kdykoli máte zájem o získání pozornosti opačného pohlaví, nebo jen pro pocit, že přitahuje ostatní. Svrchní…
Franck Olivier In Pink EDP 75 ml
od 315 Kč
4,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 75 ml
Parfémovaná voda Franck Olivier In Pink je vyjádřením optimismu a pocitu naprostého štěstí. Zahalte se i vy do vůně, díky níž budete mít skvělou náladu po celý den. Květinově ovocná vůně pro…
Laura Biagiotti Roma W EDT, 50 ml
od 468 Kč
9,36 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Italské
- 50 ml
Laura Biagiotti Roma patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu. Flakón je ve tvaru starých římských sloupů, zabalených do…
Christina Aguilera Moonlight Bloom W EDP 30 ml
od 382 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Christina Aguilera Moonlight Bloom je květinově ovocná vůně uvedena na trh v roce 2021. Okouzluje opulentním spojením provokativních nočních kvetoucích květin a tmavého ovoce. Vůně pro každého, …
Elizabeth Arden Green Tea Summer W EDT, 100 ml
od 224 Kč
2,24 Kč/ml- Toaletní voda
- Citrusové vůně
- 100 ml
Známá vůně řady Green Tea obohacená o svěží vůně květů a citrusových plodů. Green Tea Summer je jemná, hravá, osvěžující, lahodná vůně s jiskřivými květinovými tóny a dávkou ovocné vůně. Na trh…
Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose W EDT, 90 ml
od 718 Kč
7,98 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 90 ml
Dámský parfém Mercedes-Benz Mercedes-Benz Rose překypuje květinovými tóny. V bohatém složení ucítíte vůni šťavnatého rybízu a grapefruitu. V srdci se snoubí jemné tóny magnólie, růže spolu s…
Calvin Klein CK One Shock For Her EDT, 100 ml
od 392 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Americké
Přestože je Calvin Klein CK One Shock for Her poměrně nová vůně představená roku 2011, našla si již řadu oblíbenkyň. Parfém je založen na okázale orientálních, květinových vůních navozujících…
Chopard Happy Spirit Forever W EDP 75 ml
od 892 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 75 ml
Květinová, citrusová, pikatní vůně pro ženy. Vůně byla uvedena na trh v roce 2016. Složení: hlava - žlutá mandarinka, růžový pepř. Srdce - jalovec, jasmín, pomerančový květ. Základ - pačuli, …
Cerruti 1881 Image Femme EDT, 30 ml
od 419 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Nová inspirující vůně pro dnešní ženy. Probouzí optimismus a lásku k životu. Jako závan svěžího vánku. Jedna ze žhavých vůní nového milénia, která vás provede celým dlouhým dnem.
Chloé Chloé W EDP, 75 ml + EDP 20 ml
od 1 985 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Santini Bela W EDP, 50 ml
799 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Santini Bela W EDP Parfémovaná voda Bela od výrobce Santini je vhodná pro ženy, které hledají harmonickou kombinaci svěžesti a smyslnosti. Tato vůně zaujme svou…
Paco Rabanne Olympéa Solar W EDP, 50 ml
od 998 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Olympéa Solar je intenzivní parfémovaná voda od Paco Rabanne. Vůně představující bohyni Amazonky, divoká a nezávislá. Světelný záblesk smyslného jasu odhaluje mnoho jejích podob. Na trh byla…
Dsquared2 Icon Pour Femme W EDP, 50 ml
od 740 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Dsquared2 Icon Pour Femme je moderní vůně, navržená pro současnou ženu, která se nebojí projevit svou jedinečnost. Tato parfémovaná voda nabízí harmonickou kombinaci svěžesti, …
Armaf High Street W EDP 100 ml
od 328 Kč
3,28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
- 100 ml
Armaf High Street je květinová a dřevitá vůně určená pro ženy. Hlava se otevírá šťavnatými citrusovými tóny v kombinaci se sladkou malinou. Vůně pak přechází do květinových akordů, srdce se…
Carolina Herrera 212 VIP Rosé W EDP, 50 ml
od 1 380 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Parfemovaná voda pro ženy Carolina Herrera 212 VIP Rose je vyjádřením elegance, luxusu a přirozené svěžesti. Vonné opojení určené pro dámy, které milují novodobé trendy a následují aktuální…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 150 ml
od 1 148 Kč
7,65 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 150 ml
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
Acqua Di Parma Rosa Nobile W EDP, 100 ml
od 2 787 Kč
28 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Dámský parfém Acqua Di Rosa Nobile je věnován elegantní a věčné růži. Sofistikovanou vůni Rosa Nobile si zamilují ženy, které touží po něčem novém a výjimečném. Bohaté složení se otevírá svěžími…
COTY Cuba Jungle Zebra W EDP, 100 ml
od 105 Kč
1,05 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Květinová, vodní vůně pro ženy.
Guess Seductive Charm W EDT 75 ml
od 437 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Dopřejte si šarmantní dámskou toaletku s ovocnou hlavou, květinovým srdcem a dřevitým základem obohaceným afrodiziakálním pižmem. Elegantní toaletní voda s promyšlenou a uspořádanou strukturou…
Guess Iconic Sublime W EDP 50 ml
od 901 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Guess Iconic Sublime je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou sílu, eleganci a radost ze života prostřednictvím vůně. Kombinuje ambrové a květinové tóny, které vytvářejí…
Jo Malone Jasmine Sambac & Marigold W EDC Intense, 100 ml
od 3 055 Kč
31 Kč/ml- Kolínská voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Jasmine Sambac & Marigold je intenzivní květinová vůně pro ženy. Otevírá se tóny měsíčku, poté přechází do květinově-sladkého srdce zastoupeného jasmínem, medem a ylang-ylang. Kompozici uzavírá…
ELIE SAAB Le Parfum Lumière W EDP 50 ml
od 812 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Arabské
Vaše vlastní světlo, se všemi jeho zlatavými odlesky, odhalí dámská parfémovaná voda ELIE SAAB Le Parfum Lumière. Ve flakonu, který jako by odrážely paprsky ranního slunce, se ukrývá smyslná…
Moschino Fresh Couture W EDT, 50 ml
od 563 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Svěží parfém
Fresh Couture - jedinečná vůně s originálním flakonem od značky Moschino pro rok 2015. Radostná, hravá vůně Moschino Fresh Couture vás překvapí svou jemností, energickým složením, které podtrhne…
Creed Queen of Silk W EDP, 30 ml
od 3 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Creed Queen of Silk je luxusní vůně, která v sobě spojuje bohatství a kouzlo hedvábí, symbolu luxusu napříč staletími. Tato vůně je navržena tak, aby okouzlila smysly svou…
Juicy Couture Majestic Woods W EDP 100 ml
od 785 Kč
7,85 Kč/ml- Parfémová voda
- Kořenitá vůně
- 100 ml
Juicy Couture Majestic Woods je tajuplná parfémovaná voda nabitá vzrušením, touhou a provokací. Sladce kořenitá vůně pro optimistickou ženu, především do chladného počasí.
Shiseido Zen Gold Elixir 2018 W EDP 100 ml
od 1 041 Kč
10 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Zen Gold Elixir od značky Shiseido byla vytvořená výhradně pro ženy. Ambrová, kouřovitá, hřejivě kořenitá vůně byla uvedena na trh v roce 2018. Hlava - kadidlo, růže Srdce…
Blase W EDT, 90 ml
od 374 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Klasická květinová vůně. Uvedena na trh v roce 1975 z dílny Jean-Louis Sieuzaca, který je tvůrcem parfémů např. Fahrenheit, Dune, Opium. Blase je vskutku luxusní a rafinovaná vůně, je kombinací…
ELIE SAAB Le Parfum Bridal W EDP 90 ml
od 941 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda ELIE SAAB Le Parfum Bridal je určena pro ženy, které hledají květinově-ambrovou vůni s nádechem citrusových tónů. Tento parfém je inspirován svatební kolekcí návrhářky Elie Saab…
Armaf Tag-Her EDP 100 ml
od 355 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Armaf Tag-Her, která vám svými květinovými tóny hravě rozzáří každý den. Hlava -…
AVON Perfect Nonsense Bamboozie Cocktail W EDP, 50 ml
od 206 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
- Americké
AVON Perfect Nonsense Bamboozie Cocktail W EDP je dámská parfémovaná voda, která osloví milovnice osvěžujících a kontrastních vůní. Tento parfém v sobě spojuje květinové a citrusové tóny, čímž…
Betty Barclay Pure Style W EDT 20 ml
od 299 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
V roce 2015 představila značka Betty Barclay svoji další dámskou vůni s názvem Pure Style. Tato květinová vůně je určena pro všechny sebevědomé a elegantní ženy, které mají rádi svůj styl. V…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
