Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Estée Lauder Bronze Goddess Nuit W EDP, 100 ml
od 1 606 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Estée Lauder Bronze Goddess Nuit je vůně, která v sobě spojuje tajemství noci a přitažlivost ženskosti. Její složení je navrženo tak, aby podtrhlo smyslnost a eleganci, a…
Ajmal Sacred Love W EDP 50 ml
od 184 Kč
3,68 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- 50 ml
Posvátná láska ukrytá ve vůni parfumérů firmy Ajmal, vábí svým sladce hebkým pohlazením s něžně se linoucím objetím a smyslností. Nechte své smysly prostoupit květinovou vlnou svůdně znějících…
Chloé Nomade W EDP, 75 ml + tělové mléko 100 ml + EDP 5 ml
od 1 732 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Clinique Aromatics in White W EDP, 100 ml
od 487 Kč
4,87 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Clinique Aromatics In White EDP W 100ml. Dámský parfém Clinique Aromatics in White symbolizuje čistou krásu, svůdnost a přirozenost. Parfém Aromatics in White je delikátní vůně, která Vás…
Fragrance World Nectar of Ecstacy W EDP 100 ml
od 351 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Fragrance World Nectar of Ecstacy je smyslná a ženská vůně, která kombinuje ovocné a květinové tóny s orientálním základem. Je určena pro ženy, které chtějí zdůraznit svou…
Salvatore Ferragamo Incanto W EDP, 100 ml
od 435 Kč
4,35 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 100 ml
Ušlechtilá vůně, která zůstává jako vzpomínka, vyvolává výjimečné emoce. Zářící a smyslné Incanto si dokáže dokonale podmanit vše a všechny kolem sebe svou květinově-dřevitou vůní s ovocnými…
Lattafa Asdaaf Andaleeb Flora W EDP 100 ml
od 311 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Andaleeb Flora je parfémovaná voda, která spojuje květinové a orientální tóny do harmonické a sofistikované kompozice. Vůně je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou eleganci, něhu a…
Guerlain La Petite Robe Noire W EDT, 100 ml
od 1 245 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Guerlain La Petite Robe Noire je dámská vůně z roku 2012, která se nechala inspirovat módním oblečením žen. Podmanivá zároveň však i hravá, svěží, nevyzpytatelná a plná života, jedním slovem…
s.Oliver So Pure W EDT, 30 ml
od 301 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
s.Oliver So Pure je dámská toaletní voda, která se jemně propojuje s kůží. Abyste se cítila dobře a jednoduše nádherně voněla, tomu napomáhají šťavnaté citrusové tóny v horní notě, doplněné…
Narciso Rodriguez All Of Me W EDP, 90 ml
od 963 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Přírodní
Parfémová voda Narciso Rodriguez All Of Me je pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a mnohostrannost. Má dřevitou květinovou vůni, která je sebevědomá, ale zároveň zranitelná, …
Ahmed Al Maghribi Meillure W EDP 80 ml
od 337 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Meillure od Ahmed Al Maghribi zaujme jako květinově-ovocná gurmánská parfémovaná voda, která v sobě uchovává harmonické spojení sladkých a svůdných vůní s elegantním květinovým akordem. V…
Trussardi My Name W EDP, 50 ml
od 659 Kč
13 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Svůdná a čirá radost. Excelentní, a přitom mimořádně diskrétní - právě taková je dámská vůně Trussardi My Name. Už sám název vyjadřuje identitu každé ženy i jejího vztahu k okolnímu světu. …
Karl Lagerfeld Tokyo Shibuya W EDP, 60 ml
od 375 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Dámská vůně Tokyo Shibuya je inspirována japonským místem plném energie. Nabízí spojení štíhlých mrakodrapů v obchodní čtvrti a stromů s rozkvetlými květy třešní v nedalekém parku, kde městská…
Marc Jacobs Perfect Intense W EDP, 50 ml
od 1 032 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- 50 ml
Oslavte mocnou krásu autenticity, odvážnosti a buďte #Perfectasiam s novou parfémovanou vodou Perfect Intense Marc Jacobs pro ni. Stejně jako původní vůně Perfect je i Perfect Intense…
Chanel Coco W EDP, 50 ml
od 2 739 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Chanel představuje nové vydání kultovní vůně Coco. Chanel Coco Noire využívá černé barvy, díky níž je parfém zahalen do tajemné intimity a svůdnosti. Coco Noire je ideální žena současnosti. Žena…
Davidoff Cool Water Reborn Intense W EDP, 100 ml
od 790 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Aromatická vůně
Davidoff Cool Water Reborn Intense Woman představuje moderní pojetí ženské elegance a vnitřní síly, která je inspirována přírodou a obnovou. Tento produkt je parfémovaná voda, což znamená, že…
Yodeyma Silk Elixir W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Yodeyman Paris Silk Elixir W EDP 15 ml** **Výrobce: Yodeyma** Yodeyma Silk Elixir je parfémovaná voda, která oslavuje ženskou smyslnost a jemnost. Tato vůně je inspirována luxusem a…
Salvador Dali Laguna W EDT, 50 ml
od 499 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfém Laguna Maravilla si zachoval charakter a originalitu původní Laguny, ovšem v novém pojetí. Vůně je intenzivní, ale s větší dávkou svěžesti, průzračná, a přesto smyslná a stále…
Afnan Supremacy Gold W EDP 100 ml
od 562 Kč
5,62 Kč/ml- Parfémová voda
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda Supremacy Gold od značky Afnan. Toto balení obsahuje 100 ml. Hlava - fialka, květ broskvoně, římský kmín, muškátový oříšek Srdce - pačuli, kosatec Základ - jantar, vanilka, …
Davidoff Cool Elixir Intense W P, 30 ml
od 540 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Davidoff Cool Water Woman Elixir W EDP 30 ml je parfémovanou vodou pro ženy, který zaujme zejména svou ambrovou vanilkovou esencí. Tento parfém je navržen tak, aby vyjadřoval eleganci a…
GANT Bloom Bay W EDP, 50 ml
od 1 149 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda GANT Bloom Bay je inspirována pestrou květenou a jemným vánkem amerického východního pobřeží, kde se svěží oceánský vzduch mísí se sluncem zalitými zahradami. Vůně spojuje…
Burberry Her P 30 ml
od 980 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfémovaná voda s intenzivní a bohatou vůní je určena pro ženy, které hledají výrazný a sofistikovaný doplněk. Kombinace ovocných a sladkých tónů vytváří gurmánskou vůni, která je zároveň…
Lattafa Sutoor W EDP 100 ml
od 375 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lattafa Sutoor W EDP 100 ml je ovocně dřevitá vůně určená pro ženy, která kombinuje smyslnost a eleganci. Tento parfém je vhodný pro každodenní nošení i speciální příležitosti, …
Xerjoff Casamorati 1888 Gran Ballo W EDP 100 ml
od 3 290 Kč
33 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- 100 ml
Gran Ballo je květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy z kolekce Casamorati 1888 italské značky nikových (niche) parfémů Xerjoff. Luxusní značka Xerjoff od roku 2003 nabízí osobité vůně pro ty…
Calvin Klein My Euphoria W EDP, 100 ml
od 1 045 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Americké
Žijte naplno a užívejte si všechny emoce, které k tomu patří! Pocit sebedůvěry a emoční svobody vám navodí dámská parfémovaná voda Calvin Klein My Euphoria se svůdnou a návykovou kompozicí, …
DKNY Be Delicious Orchard Street W EDP, 30 ml
od 338 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
DKNY Be Delicious Orchard Street je inspirovaná pulzujícím ruchem čtvrti Lower East Side v jihovýchodní části New Yorku. Ikonický design Be Delicious zde přichází v podobě inspirované graffiti. …
Dermacol Blackcurrant & Praline W EDP 50 ml
od 389 Kč
7,78 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- 50 ml
Ovocný závoj z květů černého rybízu a grapefruitu halí spontánní radost a touhu tančit naplno až do svítání. Rozkvetlá růže a jasmín tak láká a vábí si přivonět a květinu utrhnout jen pro sebe. …
VIKTOR & ROLF Flowerbomb W EDP, 100 ml
od 1 410 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Opravdová květinová bomba – to je Flowerbomb od značky Viktor & Rolf. Svěží květinové tóny vás naprosto zahalí pod svá křídla. V úvodu vůně se nachází směs bergamotu, čaje a jasmínu, v srdci…
Trussardi Donna 2016 W EDT, 30 ml
od 444 Kč
15 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Trussardi Donna je orientálně-květinová vůně pro ženky a dívky, které milují výraznější a smyslné vůně. Otevírá se tóny citronu, melounu a yuzu a poté se rozvine jasmínový čaj, lotos a květ…
Trussardi Donna 2016 W EDT, 50 ml
od 537 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Trussardi Donna patří do rodiny květinově-orientálních kompozic z dílny slavné autorky vůní Nathalie Larson. Jiskřivá směs yuzu, citrónu a šťavnatého ovoce v úvodu je dokonalým koktejlem na…
Guess Bella Vita W EDP, 30 ml
od 476 Kč
16 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- 30 ml
Guess Bella Vita oslavuje půvab osobnosti Guess ženy. Tato ovocná květinová vůně se otevírá hravými a živými tóny italského citronu, černého rybízu a sladkých černých třešní. Smyslnost ženy…
VIKTOR & ROLF Flowerbomb Extreme W EDP 50 ml
od 1 460 Kč
29 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 50 ml
Strhující dámská parfémová vůně Viktor & Rolf Flowerbomb Extreme je jako nečekaná exploze přitažlivosti. Jedná se o velmi intenzivní vůni, která je jako stvořená pro moderní dynamické ženy s…
Dolce & Gabbana The Only One Intense W EDP, 30 ml
od 886 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dolce & Gabbana Beauty uvádí květinově slunečnou vůni The Only One Intense, třetí kapitolu příběhu The Only One. Svými teplými, intenzivními tóny pomerančového květu a hřejivé vanilky oslavuje…
Dolce & Gabbana Light Blue Sunset In Salina W EDT, 100 ml
od 1 375 Kč
14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Light Blue Sunset In Salina - toaletní voda s rozprašovačem 100 ml. Svěží květinová a vodní vůně pro dívky a ženy - to je Light Blue Sunset In Salina od značky Dolce&Gabbana. Vůně evokují léto a…
Ariana Grande God Is A Woman W EDP, 30 ml
od 489 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Vůně inspirovaná přírodou, která překvapí až 91 % složek přírodního původu, to je parfémovaná voda Ariana Grande God Is A Woman. Nechte se okouzlit svěžími tóny šťavnaté hrušky, omamnou vůní…
Esprit Feel Good W EDP 20 ml
od 357 Kč
18 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Německé
- 20 ml
Parfémovaná voda Esprit Feel Good je navržena tak, aby vyvolávala pocit radosti a pozitivní energie. Její vůně je inspirována svěžími a šťavnatými tóny ovoce, které se mísí s jemnými květinovými…
Sarah Jessica Parker Lovely W EDP, 100 ml
od 407 Kč
4,07 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 100 ml
Lovely je první parfém hvězdy kultovního seriálu Sex ve městě - Sarah Jessica Parker. Vůně nese jméno Půvabná a přesně taková je. Nadčasový, elegantní a velmi ženský parfém Lovely je směsicí…
Lalique Lalique W EDP, 100 ml
od 481 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Poznejte esenciální klenot v podání parfémované vody pro ženy Lalique Lalique. Ukrývá v sobě čistotu těch nejlepších vonných prvků. Vůně, s níž se zalíbíte všem kolem vás. Elegantní a jemně…
Yodeyma Mía W EDP, 100 ml
od 639 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní vůně Yodeyma Mía je intenzivní a zároveň zaručuje dlouhou výdrž, díky které budete pro své okolí nezapomenutelná. Zahalí vás do roušky podmanivých tónů. Základem vůně je bourbonská…
Yodeyma Fruit W EDP 15 ml
od 159 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 15 ml
Miniparfém je ta správná volba pokud hledáte nějakou drobnost, která potěší každou ženu i muže. Balení obsahuje parfém o objemu 15 ml a díky menšímu rozměru se vejde do každé dámské kabelky. …
Guerlain Shalimar W EDP, 50 ml
od 1 549 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
Vůně Shalimar byla inspirována láskou mezi indickým vladařem a jeho výjimečnou ženou Mumtaz-Mahal, pro kterou nechal postavit Taj Mahal. Shalimar je jméno zahrad, kde se vladař se svou ženou…
ELIE SAAB Elixir W EDP, 100 ml
od 916 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Elixir od ELIE SAAB představuje kombinaci dřevité, kořenité a květinové vůně. Je inspirována arabskými a orientálními vůněmi, které jsou známé svou intenzitou a výrazností. …
Oscar de la Renta Alibi W EDP, 100 ml
od 595 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hledáte vůni, která vás okouzlí a přitáhne pozornost? Pak vás zaujme parfémovaná voda Oscar de la Renta Alibi s orientální atmosférou. Její svěží mandarinka, elegantní vanilková orchidej a…
GRÉS Cabotine Gold W EDT, 100 ml
od 219 Kč
2,19 Kč/ml- Toaletní voda
- 100 ml
Gres Cabotine Gold je exklusivní, elegantní a atraktivní limitovaná edice, uvedená na trh v roce 2010. Stejně jako zlaté šperky, dělá Cabotine Gold svou nositelku krásnou, luxusní a delikátní.
Jennifer Lopez Glow Miami W EDT, 30 ml
od 346 Kč
12 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Parfémy Jennifer Lopez Miami Glow jsou sexy vůně plné úžasného kokosu. Květinově-ovocná vůně tropického ovoce, která evokuje letní dny zalité sluncem, pohodu, volno a nicnedělání. Namíchejte si…
Cacharel Yes I Am W EDP, 30 ml
od 375 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Cacharel Yes I am je orientálně-květinová vůně s bohatým složením, která svým obsahem i vzhledem podtrhuje ženskost každé moderní a nezávislé ženy. Samotný flakon byl navržen tak, aby tvarem a…
Thierry Mugler Alien W EDP, neplnitelný flakon 60 ml
od 1 632 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Francouzské
Thierry Mugler Alien přináší jedinečný zážitek díky své sluneční, květinové, dřevité a ambrové vůni. Je určena pro ženy, které hledají parfémovou vodu, jež je odlišná a přitom blízká. Vůně je…
Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose EDP, 100 ml
od 1 880 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jak svůdná umí být vůně orientu, vám odhalí dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez For Her Musc Noir Rose. Tajuplnost a špetka záhady, kterou vyzařuje, vás okamžitě zaujme a nenechá klidným…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
