Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Zimaya Tiramisu S´Mores EDP 100 ml
od 519 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Dámská parfémovaná voda, která zaujme svou chytlavou a sladce komplexní vůní, vhodná pro ženy vyhledávající gurmánské a dezertní kompozice. Patří do kategorie Oriental Vanilla, kde se propojuje…
Gucci Bloom W P, 30 ml
od 984 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
**Gucci Bloom Parfum – 30 ml** **Výrobce: Gucci** Gucci Bloom Parfum je součástí kolekce Bloom a přináší sluneční jantarovou vůni, která obohacuje váš den svými teplými tóny. Tento parfém od…
Christina Aguilera By Night W EDP, 15 ml
od 120 Kč
8 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 15 ml
Christina Aguilera By Night je svůdná vůně s nádechem hravosti. Oslavuje smyslnost a ženskost v každé z nás. Christina říká: Miluji ten čas, kdy se chystám večer ven. K tomu, abych se cítila…
Yodeyma Acqua Woman EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Orientální a dřevité vonné tóny, dělají z tohoto hřejivého parfému jistou sázku na to, že nezůstanete bez povšimnutí. Luxusní dámská vůně Yodeyma Acqua Woman, která vám propůjčí krásně svěží, a…
Lanvin Jeanne W EDP, 30 ml
od 290 Kč
9,67 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 30 ml
Lanvin Jeanne je rozkošná, romantická vůně, plná květin a ovocných tónů. Zpočátku vás zaujme příjemnou a podmanivou vůní lesního ovoce, především je to směs ostružin, malin a hrušek. Tón…
Moschino Toy 2 W EDP, 50 ml
od 287 Kč
5,74 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 50 ml
Dámská parfémovaná voda Moschino Toy 2 je optimistická květinovo-dřevitá vůně. V pořadí druhá edice ikonického medvídka je vyryta do skla. To odhaluje exkluzivitu vůně. Hlava - magnólie, …
Hugo Boss Boss The Scent For Her Intense EDP 30 ml
od 931 Kč
31 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 30 ml
Ještě intenzivnější zážitek skrývá vůně Boss The Scent Intense for her. Dokonalá květinovo-ovocná vůně pro ženy. Ve spodních tónech se ukrývá pražené kakao a přitažlivá vanilka. V srdci najdeme…
FURIOSA Blush W EDP 50 ml
od 1 829 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémová voda FURIOSA BLUSH je květinová vůně, která osloví ženy, které v sobě spojují jemnost a sílu. Její složení je navrženo tak, aby vyvolávalo dojem svádění, které začíná nenápadně a končí…
Lattafa Ajwad Pink To Pink W EDP 60 ml
od 333 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Lattafa Ajwad Pink to Pink je univerzální vůně, která spojuje svěžest ovoce, jemnost květin a hřejivost smyslných základních tónů. Její charakter je vhodný pro každodenní…
Afnan 9PM Pour Femme EDP 100 ml
od 548 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Tato parfémová voda je určena všem ženám, které chtějí vyjádřit svou smyslnost, eleganci a sladkou hravost. Vůně nejprve zaujme ovocnými tóny maliny, jablka, pomeranče a fialky. Čistě květinové…
Christina Aguilera Violet Noir W EDP, 30 ml
od 280 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Pižmová vůně
Violet Noir od značky Christina Aguilera je orientálně-květinová vůně pro všechny ženy, které mají rády výrazné a sladší vůně. Otevírá se tóny nektarinkového květu, marakuji a červeného grepu. …
Narciso Rodriguez All Of Me W EDP, 30 ml
od 709 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Americké
- Přírodní
Parfémová voda Narciso Rodriguez All Of Me je pro ženy, které chtějí zdůraznit svou jedinečnost a mnohostrannost. Má dřevitou květinovou vůni, která je sebevědomá, ale zároveň zranitelná, …
Gucci Bloom Profumo di Fiori W EDP, 50 ml
od 998 Kč
20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Italské
- 50 ml
Vůně Gucci Bloom oslavují život a rozmanitost lidí, kteří se ztotožňují s moderní filozofií domu. Jsou vyvinuty pod taktovkou vize Alessandra Micheleho a jsou určeny těm, kteří prožívají život a…
Dolce & Gabbana My Devotion Intense W EDP, 50 ml
od 1 404 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda pro ženy, která oslavuje autenticitu a vnitřní sílu, přináší smyslnou a elegantní kompozici vhodnou pro ty, kdo hledají výraznou a zároveň jemnou vůni. V jejím základu se…
Elizabeth Taylor White Diamonds W EDT, 100 ml
od 514 Kč
5,14 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
White Diamonds nebo-li bílé diamanty vznikl díky Elizabethině lásce k diamantům a šperkům vůbec. Sama vlastnila několik vyjímečných kousků, jejichž hodnota dosahovala přes sto milionů dolarů. …
Montblanc Signature Absolue W EDP, 90 ml
od 650 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Montblanc Signature Absolue nabízí svěží a jiný pohled na ikonické složení vůně, které uspokojí různé chutě fanoušků. Design flakonu klade důraz na zářivost a zářivého ducha, které parfém tak…
Gabriela Sabatini Gabriela Sabatini W EDT, 30 ml
od 278 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
První parfém Gabriely Sabatiny vytvořen v roce 1989. Květinové tóny se svěžímy aldehydy vytvářejí vůní moderně klasickou. Žena, jež tuto vůni nosí, je v každém okamžiku jedinečná, přitažlivá a…
Jean Paul Gaultier Scandal Intense W EDP, 30 ml
od 1 155 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Jean Paul Gaultier přichází s novou parfémovanou vodou Scandal Intense For Her, která byla uvedena na trh v roce 2025. Tato orientálně květinová vůně je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit…
Ajmal Evoke Midnight Edition For Her EDP 75 ml
od 514 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Evoke Midnight Edition For Her od značky Ajmal je určena pro ženy, které hledají výraznou a komplexní vůni. Tato parfémovaná voda kombinuje citrusové a květinové tóny, což ji…
Hugo Boss Alive W P, 30 ml
od 621 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kožená
- Svěží parfém
Podmanivý parfém Hugo Boss Alive oslavuje pozitivní energii a sílu ženy. Dámská vůně Alive vás povzbuzuje k tomu, abyste vždy žila naplno. Hřejivé, svěží květinové tóny vyzařují pozitivní…
Marc Jacobs Perfect Elixir W EDP, 50 ml
od 1 331 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Marc Jacobs Perfect Elixir je parfémovaná voda, která přináší bohatou a intenzivní květinovou vůni. Tento parfém je navržen tak, aby podpořil vaši důvěru a víru v sebe sama. Jeho složení je…
Versace Eros pour Femme EDT, 100 ml
od 1 284 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská vůně Versace Eros Pour Femme je inspirována láskou, ženskou krásou a touhou. Originální kompozici parfému Eros Pour Femme navrhl Alberto Morillas, Olivier Cresp a Nathalie Lorson. …
GRÉS Madame Gres W EDP, 100 ml
od 281 Kč
2,81 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Orientálně-květinová vůně Gres Madame Gres perfektně doplní váš elegantní styl. Aroma parfému Madame Gres je dokonale propracované a dodá vám sebevědomí. S touto vůní budete sebejistě kráčet s…
Guy Laroche Fidji W EDP 50 ml
od 427 Kč
8,54 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Fidji je květinová vůně vytvořená modním návrhářem Guy Laroche. Tato vůně nese jméno ostrovů Fiji v jižním pacifiku. Fidji se otvíra čerstvími tropickými tóny a přechází do květinového srdce. …
Chanel Chance Eau Tendre W EDT, 3 x 20 ml
od 2 654 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Chance Eau Tendre je dalším přírůstkem do rodiny parfémů Chanel. Jedná se o jemnou a zároveň zářivou vůni s květinově-ovocnými prvky. Staňte se majitelkou této vůně a nechte ji zcela…
Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense W EDP, 100 ml
od 1 655 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Marc Jacobs Daisy Wild Eau So Intense je určena pro ženy, které hledají vyváženou kombinaci hravosti a elegance. Tento parfém nabízí komplexní vonnou kompozici, která je ideální…
Calvin Klein Euphoria 2023 W EDT, 100 ml
od 1 029 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Americké
- Přírodní
Milovnice ryze ženských parfémů s příběhem zpozorněte: parfémovou vodu Euphoria z roku 2005 následuje toaletní voda Calvin Klein Euphoria 2023. Tento vzrušující, mladistvý, svěží vonný doplněk…
Bugatti Eleganza W EDP, 60 ml
od 432 Kč
7,20 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
- 60 ml
Vůně evokuje lahodný ovocný koktejl na mramorem vydlážděné terase stylové italské vily. Tato vůně bude perfektním doplňkem k vzdušným letním šatům i kostýmku do kanceláře. Vůně byla uvedena na…
Thierry Mugler Alien Hypersense W EDP, plnitelný flakon 60 ml
od 1 338 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Thierry Mugler Alien Hypersense je nekompromisní, hypnotická a občas nebezpečná vůně pro ženy. Proměňuje se uvnitř i navenek. Vůně byla na trh uvedena v roce 2024. Hlava - zelená…
Al Haramain Junoon Rose W EDP 75 ml
od 846 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Kožená
Připravte se na kombinaci, které nelze odolat. Když se totiž spojí lahodné amaretto, něžné pudrové tóny a elegantní květinové akordy, vznikne parfémovaná voda pro ženy Junoon Rose, jenž je…
Rasasi Hawas Diva W EDP 100 ml
od 641 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Rasasi Hawas Diva je dámská parfémovaná voda, která spojuje orientální eleganci s moderní ženskostí a smyslností. Její vůně je navržena tak, aby podtrhla sebevědomí a přirozenou přitažlivost…
Lanvin Eclat D'Arpege Sheer W EDT, 50 ml
od 487 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Kompozice vůně Lanvin Eclat D'Arpege Sheer je stejně oslnivá a zářivá jako její předchůdkyně, přičemž evokuje bublinu lásky - rozruch, jaký zamilovaný pár způsobuje v myslích přihlížejících a…
Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic W EDT, 125 ml
od 2 055 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Aqua Allegoria Mandarine Basilic je citrusově svěží vůně s bylinnými tóny. Aqua Allegoria Mandarine Basilic se otevírá svěží vůní citrusů a tu doplňuje lehce pikantní, kořeněný tón čerstvé…
Hermes 24 Faubourg W EDT, 100 ml
od 1 805 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Hermes 24, Faubourg je vůně, která získala 18 ocenění v oblasti tvorby parfémů. Název vůně evokuje adresu hlavního obchodu Hermes v Paříži. Flakon představuje větrem rozevlátý hedvábný šátek. …
FURIOSA Kashmir W EDP 50 ml
od 1 926 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
Furiosa Kashmir W EDP 50 ml je parfémovaná voda, která přináší hřejivou a smyslnou vůni, připomínající jemný kašmír. Její složení je navrženo tak, aby evokovalo pocit klidu a vnitřní síly, s…
Khadlaj Sara W P 100 ml
od 387 Kč
- Parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaný extrakt pro ženy Parfémovaný extrakt Khadlaj Sara je navržen tak, aby evokoval ženskost, eleganci a jemnost. Tato vůně přivádí na mysl sladkou krásu současného okamžiku a je ideální…
Chopard Wish Pink Diamond W EDT, 30 ml
od 320 Kč
11 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Poznejte opravdový diamant mezi dámskými vůněmi. Chopard Wish Pink Diamond je květinově-ovocná vůně, mezi jejíž složky patří meruňka, santalové dřevo, ambra, mandarinka, pižmo, frézie, …
Giorgio Armani Sì Intense plnitelná W EDP, 30 ml
od 1 162 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
Giorgio Armani představuje intenzivní verzi oblíbené parfémované vody Sì. Tato vůně je oslavou ženskosti a svobody projevu. Je určena pro silné ženy, které si váží sebe sama i svého…
Blase W EDT, 50 ml
od 186 Kč
3,72 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 50 ml
Blase EdT 50 ml dámská toaletní voda, s rozprašovačem, klasická květinová vůně. Uvedena na trh v roce 1975 z dílny Jean-Louis Sieuzaca, který je tvůrcem parfémů např. Fahrenheit, Dune, Opium. …
Creed Aventus For Her EDP , 75 ml
od 4 600 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Tato chyprově-ovocná vůně od značky Creed dostala název Aventus For Her. Vznikla v roce 2016 a je určena pro všechny výjimečné ženy, které milují výjimečné vůně. Kombinuje v sobě ovoce, koření a…
Khadlaj Shiyaaka Women EDP 100 ml
od 321 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Khadlaj Shiyaaka for Women je parfémovaná voda, která vás zavede do světa květinových vůní a jemných podtónů. Tato vůně je oslavou ženskosti a elegance, přičemž zachycuje esenci rozkvétajících…
Paco Rabanne Olympéa Absolu W P, 30 ml
od 984 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Parfém Paco Rabanne Olympéa Absolu Parfum W je určený pro ženy, které hledají vůni s výrazným a intenzivním charakterem. Tento parfém se vyznačuje květinově-gurmánským a ovocným aroma, které…
Bugatti Bellissima W EDP 60 ml
od 479 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
**Bugatti Bellissima EDP W 60 ml** Výrobce Bugatti přichází s parfémovanou vodou, která zdůrazňuje podmanivou ženskou eleganci a schopnost vyvolávat pocit krásy a výjimečnosti. Parfémovaná…
Chloé Chloé W EDP, náplň 150 ml
od 1 712 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Yodeyma Paris Aroma W EDP, 15 ml
od 159 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Aroma je veselý a exotický parfém pro záhadnou a elegantní ženu. Tóny granátového jablka dávají ovocný a sametová ráz, který společně s orchideí a fialkou komponují smělý a důmyslný…
SCENT OF STARS Merope Love Nº 23 EDP 100 ml
687 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Orientální vůně parfémované vody SCENT OF STARS Merope Love Nº 23 je určena pro ženy, které hledají intenzivní a dlouhotrvající vůni s bohatou kompozicí. Parfémovaná voda se vyznačuje vyváženým…
Gucci Bloom Parfum W EDP 50 ml
od 1 742 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Sladký parfém
Gucci Bloom Parfum je parfémovaná voda pro ženy, která přináší jedinečný zážitek plný květinových akordů. Tento parfém je součástí slavné kolekce Bloom od značky Gucci. Vůně nabízí intenzivní…
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 50 ml
od 1 845 Kč
- Kolínská voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC Výrobce: Jo Malone Jo Malone English Pear & Freesia je dámská toaletní voda, která spadá do kategorie chyprově-ovocných vůní. Tato vůně byla uvedena na…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
