Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Rasasi La Yuqawam Femme W EDP, 75 ml
od 863 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Rasasi La Yuqawam for Women je orientální vůně pro ženy. Na trh byla uvedena v roce 2012. Luxus a elegance čiší nejen z v ůně, ale i z flakonu a krabičky, ve které je flakon uložen. Úžasná, …
Moschino So Real Cheap and Chic W EDT, 30 ml
od 433 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Toaletní voda Moschino So Real představuje esenci hravosti a radosti, která vdechne život i tomu nejobyčejnějšímu okamžiku. Kolekce vůní Cheap & Chic znovu ožívá s toaletní vodou So Real, …
Lancôme Idôle Now W EDP, 50 ml
od 1 601 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Lancôme Idôle Now je parfémovaná voda pro ženy. Zavřete oči a představte si rozkvetlou zahradu plnou těch nejkrásnějších květin. Přesně tak voní dámská parfémovaná voda Lancôme Idôle Now, která…
Roberto Cavalli Roberto Cavalli W EDP, 75 ml
od 692 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Vůně, která nejlépe zahraje na notu vaší ženskosti. To je parfémovaná voda pro ženy Roberto Cavalli Pour Femme italského módního návrháře Roberta Cavalliho. Intenzivní vůně je plná smyslnosti a…
Jimmy Choo Illicit 2015 W EDP, 60 ml
od 668 Kč
11 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- 60 ml
Jimmy Choo Illicit nespoutaná, svůdná a podmanivá vůně pro ženy z roku 2016. Illicit představuje ženu, která je sama sebou. Žije naplno a vychutná si život plnými doušky. Její styl, krása a…
Bvlgari Aqva Divina W EDT, 40 ml
od 1 331 Kč
33 Kč/ml- Toaletní voda
- Květinové vůně
- 40 ml
Smyslná, svůdná a okouzlující, to je nová dámská vůně Aqva Divina od značky Bvlgari pro rok 2015. Bohatá kompozice propojuje pikantní tóny a jemnou vůni květin. Ucítíte svěží vůni bergamotu…
Lanvin Jeanne W EDP, 50 ml
od 438 Kč
8,76 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
- 50 ml
Lanvin Jeanne je rozkošná, romantická vůně, plná květin a ovocných tónů. Zpočátku vás zaujme příjemnou a podmanivou vůní lesního ovoce, především je to směs ostružin, malin a hrušek. Tón…
Yodeyma Power Woman EDP 100 ml
od 607 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Yodeyma Power Woman, to jsou květinové a dřevité vonné tóny. Power Woman je parfém originálních kontrastů pro ambiciózní ženu s osobitým charakterem. Vůně se podobá Lady Million Paco…
Yodeyma White Summer W EDP, 15 ml
od 167 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Kořenitá vůně
Yodeyma White Summer je dámská parfémovaná voda, která přináší smyslnou a hřejivou kompozici inspirovanou atmosférou věčného léta. Její vůně vás zavede na sluncem zalité pláže a exotické…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, 75 ml
od 1 279 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Vodní vůně
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Ariana Grande Moonlight W EDP, 100 ml
od 764 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Květinově-ovocná vůně Ariana Grande Moonlight byla uvedena na trh v roce 2017. Vůně zachycuje zářivou osobnost umělkyně a speciální vztah, který udržuje se svými fanoušky. Jejím cílem je…
Armaf Delights Island Breeze W EDP 100 ml
od 622 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy představuje harmonické spojení ovocných, pižmových a pudrovitých tónů, které vytvářejí jemnou a zároveň osvěžující vůni. Tato vůně je navržena tak, aby vyvolala pocit…
Versace Bright Crystal W EDT, Tester 90 ml
od 1 046 Kč
- Toaletní voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Jen málokdo si nespojí značku Versace právě s toaletní vodou pro ženy Bright Crystal. Ovocně-květinová vůně je ukrytá v jedinečném flakonku s nádechem jemně růžové barvy a s uzávěrem ve tvaru…
Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her EDP, 100 ml
od 2 318 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Narciso Rodriguez Pure Musc Blanc Intense for Her přináší intenzivní a zároveň jemnou vůni, která osloví ženy hledající sofistikovanou a dlouhotrvající vůni. Jedná se o chypre…
DKNY Be Delicious Vanilla Latte W EDP 50 ml
od 629 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Americké
Parfémovaná voda DKNY Be Delicious Latte Vanilla je vůně, která osloví ženy hledající sladké a krémové tóny v moderním a gurmánském pojetí. Její teplá a hřejivá atmosféra vychází z orientální…
Calvin Klein Women W EDP, 50 ml
od 632 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Americké
Parfémovaná voda Calvin Klein Women je oslavou ženskosti ve všech podobách. Každé ženě dodává sílu a odhodlání plnit si své sny a nikdy nezapomenout na své skutečné a jedinečné já. Hlava -…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 50 ml
od 1 117 Kč
- Toaletní voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Maison Alhambra Jubilant Rose W EDP 100 ml
od 176 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Jubilant Rose je parfémovaná voda pro ženy, která se vyznačuje jemnou a sofistikovanou květinovou vůní. Její kompozice je navržena tak, aby oslavovala ženskost a eleganci, přičemž se vyhýbá…
Ariana Grande Cloud Pink W EDP, 30 ml
od 635 Kč
21 Kč/ml- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
- 30 ml
Ariana Grande Cloud Pink je výjimečná svou kombinací ovocných a dřevitých tónů. Jedná se o parfémovanou vodu, která je vhodná pro každodenní nošení. Je dostatečně intenzivní, aby vydržela po…
Cuba Must Have Heartbreaker W EDP, 100 ml
od 115 Kč
1,15 Kč/ml- Parfémová voda
- 100 ml
Cuba Heartbreaker - toaletní voda. Květinově-ovocná vůně pro ženy. Vůně určena pro ženy, které rády lámou srdce. Složení Hlava - jablko, mango, lesní jahody, grapefruit Srdce - jantar, pižmo, …
Jean Paul Gaultier Scandal Absolu W P, 50 ml
od 1 569 Kč
- Parfém
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
- Ovocná vůně
- Francouzské
Parfém Scandal Absolu od značky Jean Paul Gaultier nabízí podmanivou chyprovou vůni všem ženám, které touží po maximální přitažlivosti. Nestoudná zlatavá kompozice se stane vaší novou…
Giorgio Armani Sì Passione Red Bloom W EDP, 100 ml
od 2 593 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda Giorgio Armani Sì Passione Red Bloom představuje živou a intenzivní vůni, která spojuje květinové, ambrové a ovocné tóny. Její kompozice je navržena tak, aby oslavovala odvážnou…
La Rive L'Excellente W EDP 100 ml
od 155 Kč
1,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 100 ml
Parfémová voda z orientální a květinové rodiny vůní, pro nápadité, romantické, zajímavé a spontánní ženy. Zralé sladké kouzlo, zajímavé a stimulující představivost – to je nadčasové tajemství…
Yodeyma Amira W EDP, 50 ml
od 428 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
Yodeyma Amira je parfémovaná voda, která nabízí moderní a podmanivou vůni, inspirovanou světem snů. Je určena pro ženy, které hledají jedinečnou kombinaci vonných tónů, jež je přenesou do světa…
Yodeyma Luxor W EDP, 100 ml
od 637 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Kompozici Yodeyma Luxor otevírají esence marockého pomerančovníku spolu s akordy ladné levandule doprovázené mandarinkovým olejem a černým rybízem. Levandulové tóny se projeví i v samotném…
Yves Saint Laurent Libre Intense W EDP, náplň 100 ml
od 3 033 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Libre Intense od Yves Saint Laurent představuje intenzivnější a sytější variantu původní vůně Libre, vhodnou pro chladnější měsíce a večerní příležitosti. Její aromatický…
Christian Dior Pure Poison W EDP, 50 ml
od 2 199 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Christian Dior Pure Poison je vůně uctívaná i zatracovaná zároveň. Tento parfé je novým pokušením po již klasické vůni Poison. Pure Poison je vůně vášně i nevinnosti. Pure Poison byl na trh…
Carolina Herrera 212 VIP Rosé W EDP, 30 ml
od 971 Kč
32 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Parfemovaná voda pro ženy Carolina Herrera 212 VIP Rose je vyjádřením elegance, luxusu a přirozené svěžesti. Vonné opojení určené pro dámy, které milují novodobé trendy a následují aktuální…
Giorgio Armani Sì Passione W EDP, náplň 100 ml
od 1 727 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Giorgio Armani Sì Passione je parfémová voda, která je určena pro ženy hledající vůni, jež zdůrazní jejich osobnost a vášeň. Produkt spadá do kategorie parfémovaných vod a je nabízen v balení o…
Givenchy Organza W EDP, 100 ml
od 1 255 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Smyslný a mýtický parfém spojující eleganci s opovážlivostí a čistotu se smyslností. Současný parfém, který čerpá z uměleckého a kulturního dědictví výjimečného charakteru, je jakýmsi pojítkem…
Nina Ricci L'Air du Temps W EDP, 100 ml
od 1 233 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Nechte se okouzlit od prvního do posledního okamžiku dokonalou květinovou symfonií. Damašská růže spolu s vůní karafiátu dodává vůni smyslnost i mimořádnou delikátnost. Rozpoznáte i kosatcové…
Gucci Guilty Pour Femme 2021 EDT, 90 ml
od 1 341 Kč
- Toaletní voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Užívejte si naplno svou svobodu a nezávislost. Každý den vám toaletní voda pro ženy Gucci Guilty Pour Femme 2021 připomene, jak dokonalý pocit to je. S touto vůní se navíc už nikdy nebudete…
Guerlain L'Heure Bleue W EDP, 50 ml
od 2 540 Kč
51 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- 50 ml
Guerlain L´Heure Bleue sametově jemná a romantická vůně, kterou vytvořil v roce 1912 sám Jacques Guerlain. L´Heure Bleue evokuje modravý soumrak noci ještě před tím, než se nebe zalije…
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse W EDP, 30 ml
od 1 085 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Chloé L‘Eau De Parfum Lumineuse je parfémovaná voda, která přináší svěží a květinové aroma, jež je ideální pro ženy, které hledají jemnou a zároveň výraznou vůni. Je inspirována obrazem svěží…
Issey Miyake L'Eau d'Issey W EDP, náplň 75 ml
od 1 064 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Svěží parfém
Podobně, jako když slunce zalije svou září lístky květin, pohladí vaše smysly parfémovaná voda pro ženy Issey Miyake L'Eau d'Issey. Stačí ráno nanést pár kapek této oslnivé ženské vůně na kůži a…
Bugatti Eleganza Intensa W EDP 60 ml
od 427 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Ovocná vůně
- Italské
Bugatti dámská EdP Eleganza Intensa vyjadřuje nadčasovou krásu, smysl pro styl a podtrhuje přirozený půvab své nositelky. Už při prvním přičichnutí vás okouzlí ovocnou sladkostí tónů zralé…
Billie Eilish Eilish W EDP, 10 ml
od 328 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Billie Eilish Eilish W EDP je parfémovaná voda pro ženy, která zaujme svým delikátním charakterem a autenticitou. Jedná se o první vůni světoznámé americké zpěvačky Billie Eilish, která kladla…
Saphir Star de Saphir W EDP, 200 ml
599 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Parfémovaná voda pro ženy Star de Saphir osloví hlavně ty, kteří rádi experimentují. Vůně přináší kouzlo magických okamžiků a tajemna. Je směsí sladce kořeněné a dřevité vůně, a tak dokonale…
Paco Rabanne Fame Intense W EDP, 50 ml
od 1 027 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Fame Intense je dámská parfémová voda od Paco Rabanne. Fame Intense kombinuje dřevité a květinové tóny, což ji činí jedinečnou a nezapomenutelnou. Je ideální pro ženy, které hledají intenzivní a…
Paco Rabanne Olympéa Solar W EDP, 80 ml
od 1 090 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Orientální vůně
Olympéa Solar je intenzivní parfémovaná voda od Paco Rabanne. Vůně představující bohyni Amazonky, divoká a nezávislá. Světelný záblesk smyslného jasu odhaluje mnoho jejích podob. Na trh byla…
Chloé Nomade W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 599 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Orientální vůně
Bohémská, nespoutaná, dobrodružná a nezapomenutelná – taková je parfémovaná voda Chloé Nomade. Vydejte se i vy na tajemnou cestu, na níž objevíte dosud neprozkoumané obzory. Chloé Nomade je…
Salvatore Ferragamo Signorina Libera W EDP, 100 ml
od 907 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Signorina Libera je pokračováním příběhu kolekce vůní Signorina. Obklopí vás energií a doslova rozzáří. Každou ženu povzbudí k vyjádření její jedinečné osobnosti a dodá jí sebevědomí a odvahu…
Calvin Klein Euphoria W EDP, 30 ml
od 789 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Sladký parfém
- Svěží parfém
Luxusní parfémovaná voda Calvin Klein Euphoria je už od roku 2005 favoritem na trhu dámských parfémů. Přináší návykovou květinově-ovocnou variaci s dřevitě-orientálním podtónem, která vám…
Maison Alhambra Narissa Et Moi W EDP 100 ml
od 208 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Elegantní a smyslná vůně, která osloví ženy hledající sofistikovanost a výrazný charakter, je založena na harmonickém propojení ovocných, květinových a gurmánských tónů. V úvodu vás zaujme svěží…
Narciso Rodriguez For Her Musc Nude EDP, 50 ml
od 906 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Tato parfémovaná voda pro ženy zasáhne vaše smysly, obejme vaše tělo jako druhá kůže a stane se nepostradatelnou součástí vaší ženské podstaty. Kompozice se otevírá růžovým pepřem, který se…
Kayali Vanilla 28 W EDP, 50 ml
od 2 449 Kč
- Parfémová voda
- Dřevitá vůně
- Sladký parfém
- Arabské
- Pižmová vůně
Parfémovaná voda Kayali Vanilla 28 nabízí delikátní vonnou kompozici, která osloví zejména milovnice sladkých a dřevitých vůní. Tento produkt přináší intenzivní a hřejivé aroma, které je ideální…
Estée Lauder Beautiful Magnolia Fleur W EDP, 100 ml
od 1 407 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Parfémová voda s jemným a okouzlujícím charakterem, která přináší svěží pojetí ženskosti a květinové harmonie. Vůně je vhodná pro teplé jarní a letní dny, kdy se její svěží a zářivé tóny…
Paco Rabanne Olympéa Parfum W P, 50 ml
od 1 310 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
- Ovocná vůně
Paco Rabanne Olympéa Parfum zaujme svou květinově-ambrovou vůní. Tento parfém je určen pro ženy, které hledají vůni, jež v sobě kombinuje jemnost květin s hloubkou a tajemností ambrových tónů. V…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
