Dělení na základě procentuálního zastoupení vonných olejů
Dámské parfémy, ambrová vůně
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Lancôme Miracle W EDP, 100 ml
od 1 200 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Kořenitá vůně
Parfémovaná voda Lancôme Miracle je charakteristická svou svěží a květinovou esencí, která je ideální pro ženy, které si potrpí na eleganci a sofistikovanost. Vůně Lancôme Miracle byla uvedena…
Dolce & Gabbana Q By D&G W EDP, 50 ml
od 987 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Dolce & Gabbana Q By D&G je dámská parfémovaná voda. Tato EDP má vůni s ovocnými tóny, obohacenou silným dřevitým základem. Svěží chuť sicilských citronů v kombinaci s kontrastní sladkokyselou…
Versace Eros Pour Femme EDP, 30 ml
od 974 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Chcete slyšet příběh o tom, jak boha lásky Erose svedla krásná a silná žena? Odvypráví vám ho parfémovaná voda Versace Eros Pour Femme, která v sobě snoubí svěží květinové a podmanivé dřevité…
Givenchy L'Interdit W P, 50 ml
od 1 492 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Givenchy L'Interdit Parfum je dámský parfém, který kombinuje sofistikovanost a intenzitu v jedné vůni. Vhodný pro ty, kdo hledají podmanivou a smyslnou vůni, která je ideální pro zvláštní…
Chanel Chance W EDP, 100 ml
od 1 708 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- Francouzské
Dámský parfém Chanel Chance je velmi ženská, elegantní a sofistikovaná vůně. Chanel Chance je mladá vůně proty, kteří se odvažují snít. Chanel je elegantní a jedinečný, můžete jej nosit při…
Armaf Delights Yum Yum W EDP 100 ml
od 623 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
- Arabské
**Armaf Delights Yum Yum W EDP 100 ml** Parfémovaná voda Armaf Delights Yum Yum je inspirována milkshakem, sladkým dezertem, který se rozpouští v ústech a stimuluje chuťové buňky. Tento…
Laura Biagiotti Roma W EDT, 100 ml
od 701 Kč
7,01 Kč/ml- Toaletní voda
- Orientální vůně
- Italské
- 100 ml
Laura Biagiotti Roma Patří k orientálním vůním. Obsahuje starobylou vůni balsamo, jejíž recepturu tvůrkyně objevila na starém papyrusu.
Yves Saint Laurent Libre dárková sada
od 2 132 Kč
Yves Saint Laurent pro vás připravila luxusní sadu, která bude skvělým vánočním dárkem pro každou ženu ve vašem životě. Dejte své ženě, přítelkyni, matce nebo sobě sadu Libre. Černá krabička…
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine W EDP, plnitelný flakon 50 ml
od 1 453 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Jean Paul Gaultier Gaultier Divine se vyznačuje vyváženou a sofistikovanou vůní, která je vhodná pro různé příležitosti. Její kompozice je navržena tak, aby oslovila ženy, které preferují…
Givenchy L'Interdit Absolu W EDP, 35 ml
od 1 095 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Givenchy L'Interdit Absolu je parfémová voda, která přináší intenzivní a výraznou vůni. Je určena pro ženy, které chtějí vyjádřit svou jedinečnost a nebojí se posouvat své vlastní hranice. Díky…
Jo Malone English Pear & Freesia W EDC, 100 ml
od 2 370 Kč
- Kolínská voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Luxusní English Pear & Freesia od Jo Malone je chyprově-ovocná vůně pro ženy. Ovocná hlava obsahuje hrušku a cukrový meloun, květinové srdce se skládá z růže a frézie. Kompozici uzavírá…
Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP, 25 ml
od 264 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Parfémovaná voda Karl Lagerfeld Karl Lagerfeld W EDP je luxusním produktem, který je určen pro ženy. Pochází od výrobce Karl Lagerfeld, jehož jméno je synonymem pro kvalitu a eleganci. Jee…
Chanel Chance W EDT, 50 ml
od 2 310 Kč
46 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Francouzské
- 50 ml
Chanel Chance Lehka vůně plná energie a vitality. Vůně se rozprostře po celém vašem těle. Jemně smyslná vůně se postupně uvolňuje a překvapí vás svou proměnlivostí.
Guess Seductive I'm Yours W EDT, 75 ml
od 448 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- Ovocná vůně
- Sladký parfém
Guess Seductive I’m Yours je svůdná novinka pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2011. Další verze oblíbeného parfému Seductive nabízí sladší aroma ovoce, květin a dřevitých tónů. Je…
Narciso Rodriguez Narciso Cristal W EDP, 90 ml
od 1 217 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Podobně, jako když se slunce odráží od faset křišťálu a naplno se tím odhalí jeho krása, dámská parfémovaná voda Narciso Rodriguez Narciso Cristal odhalí zase váš půvab. Tato vůně je poctou…
Kenzo Jungle L'Elephant W EDP, 30 ml
od 791 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Kořenitá vůně
- Orientální vůně
Jungle je orientální vůně s výrazným charakterem, která se inspirovala samotným srdcem živé přírody. Vůně v sobě kombinuje tóny kardamonu, vanilky a pačuli, oživené jiskřivou mandarinkou, …
Valentino Donna Born In Roma Green Stravaganza W EDP, 50 ml
od 1 675 Kč
34 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Italské
- 50 ml
Valentino Donna Born In Roma Green Stravaganza je smyslná květinově-vanilková vonná esence, která ztělesňuje dynamickou energii Říma. Parfémová voda je oslavou moderní ženskosti, vznešenosti a…
Kenzo Jungle L'Elephant W EDP, Tester 100 ml
od 895 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
Kenzo Jungle E´lephant je pro ženu, jakou si představujeme pro lepší svět. Nespoutanou, nezávislou, moderní, obohacenou stykem s jinými národy a kulturami. Kenzo se rozhodl věnovat této ženě…
SCENT OF STARS Mira Rouge Nº 15 W EDP 100 ml
od 594 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
- Niche
Dámská parfémovaná voda SCENT OF STARS Mira Rouge Nº 15 je určena pro ženy, které hledají výraznou a dlouhotrvající vůni. Její složení kombinuje intenzivní tóny, které se postupně rozvíjejí a…
Yodeyma Tayda W EDP, 100 ml
od 747 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Yodeyma Tayda - Eau de Parfum Yodeyma Tayda je parfémovaná voda určená pro ženy, které vyhledávají spojení s přírodou a milují teplé sluneční paprsky. Vonné složení této vůně vás přenese do…
Saphir Ironie Pour Femme EDP, 30 ml
239 Kč
- Parfémová voda
- Tester
- Intenzita vůně střední
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Dámská parfémovaná voda Saphir Ironie Pour Femme je určena pro ženy, které hledají vyváženou a harmonickou vůni vhodnou pro každodenní nošení. Parfémová voda nabízí intenzivnější vůni než…
Givenchy L'Interdit W P, 80 ml
od 1 891 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Givenchy L'Interdit Parfum je dámskou vůní, která se zaměřuje na kontrastní spojení jemnosti a temnoty, evokující vizi zakázaného pokušení. Tento parfém nabízí jedinečnou kompozici, která…
Chloé Chloé W EDP, 50 ml + tělové mléko 100 ml
od 1 190 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Chloé Chloé je nádherná, květinová, pudrová a svěží vůně. Tato parfémovaná voda je plná nových nápadů, nabitá tvořivostí a nespoutaností. Vyjadřuje cit pro styl dokonalé ženy, milující módu, …
Davidoff Cool Water Reborn W EDP 100 ml
od 577 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Novou závislost, které se nebudete chtít vzdát, představuje parfémovaná voda pro ženy Davidoff Cool Water Reborn. Okouzlí vás hned při prvním přivonění a každý další den vás bude přesvědčovat, …
Givenchy L'Interdit W P, 35 ml
od 1 182 Kč
- Parfém
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
Givenchy L'Interdit Parfum – Ponořte se do světa zakázaného Givenchy L'Interdit Parfum je dámská vůně, která nabízí intenzivní a smyslný zážitek díky své hluboké a složité vonné kompozici. …
Jeanne En Provence Růže a andělika W EDP, 60 ml
od 181 Kč
3,02 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 60 ml
Parfémovaná voda vás omámí květinovými tóny konvalinky v kombinaci s ovocnou vůní černého rybízu s akcenty bylinné anděliky. Hlavní vůní této parfémové vody jsou přírodní esence z růží a…
Jimmy Choo Illicit 2015 W EDP, 40 ml
od 478 Kč
12 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- 40 ml
Nespoutaná dámská vůně Jimmy Choo Illicit je speciálně navržená pro okouzlující ženy, které si naplno vychutnávají každý okamžik svého života. Žena Illicit nepodléhá konvencím a neváhá si…
Giorgio Armani Sì Passione Intense W EDP, 50 ml
od 1 677 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
Další rudý klenot z rozsáhlé vonné kolekce Sì představil Giorgio Armani v roce 2020 pod názvem Sì Passione Intense. Za zrodem této orientálně-květinové vůně stála opět parfumérka Julie Masse, …
Versace Crystal Noir W P, 90 ml
od 1 647 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podlehněte kouzlu oblíbené dámské vůně Crystal Noir od značky Versace, která je k dostání ve své nejkoncentrovanější a nejsmyslnější podobě. Esence tajemství a sofistikované smyslnosti s…
AVON Passion Dance W EDT 50 ml
od 169 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Avon Passion Dance je okouzlující dámská vůně, která je zrozená přímo z rytmu žhavého latinskoamerického tanga! S jedinečnou toaletní vodou Passion Dance, která byla uvedena na trh v roce 2003, …
Trussardi My Name W EDP, 30 ml
od 427 Kč
14 Kč/ml- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
- 30 ml
Svůdná a čirá radost. Excelentní, a přitom mimořádně diskrétní - právě taková je dámská vůně Trussardi My Name. Už sám název vyjadřuje identitu každé ženy i jejího vztahu k okolnímu světu. …
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames W EDP, 30 ml
od 1 397 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Levandulové vůně
Yves Saint Laurent Libre Flowers & Flames je parfémovaná voda pro ženy, která byla uvedena na trh v roce 2024. Tato vůně je určena pro dámy, které hledají květinovou vůni s výraznými a…
Afnan Mystique Bouquet EDP, 80 ml
od 830 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Mystique Bouquet od značky Afnan je květinově-ovocná parfémovaná voda pro ženy, uvedená na trh v roce 2024. Tato vůně je navržena tak, aby přinášela svěžest a eleganci do každodenního života i…
Christian Dior Pure Poison W EDP, 100 ml
od 2 420 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
Christian Dior Pure Poison je vůně uctívaná i zatracovaná zároveň. Tento parfé je novým pokušením po již klasické vůni Poison. Pure Poison je vůně vášně i nevinnosti. Pure Poison byl na trh…
Issey Miyake L´Eau D´Issey W EDT, 25 ml
od 435 Kč
- Toaletní voda
- Květinové vůně
- Svěží parfém
- Japonské
- Vodní vůně
Prožijte stejné potěšení smyslů, jako když se bosá projdete rozkvetlou loukou se třpytící se ranní rosou. Toaletní voda pro ženy L´Eau D´Issey s omamnou vůní květů dokonale sedne každé…
La Rive Cuté W EDP, 100 ml
od 155 Kč
1,55 Kč/ml- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Ovocná vůně
- 100 ml
Parfémovaná voda La Rive Cute Woman byla uvedena na trh v roce 2012. Je to vůně pro ženy, které se chtějí cítit po cely den dokonale. Ztělesňuje jednoduchost a lehkost, luxus a krásu. Vonná…
Zimaya Zukhruf Pink W EDP 100 ml
od 320 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Zimaya Zukhruf Pink je parfémovaná voda, která přináší jemnou a sladkou vůni, jež podtrhne ženskou osobnost. Tento parfém je navržen tak, aby poskytoval dlouhotrvající vonný zážitek, který se…
Parfums De Marly Valaya W EDP, 75 ml
od 5 356 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně lehká
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Parfémovaná voda Parfums De Marly Valaya vnáší do prostoru ženskost a intimitu zapomenutých dámských spodniček z 18. století a dojem hlubokého nádechu čerstvého vzduchu. Vrací se k dědictví…
Versace Crystal Noir W P, 50 ml
od 1 605 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
Podlehněte kouzlu oblíbené dámské vůně Crystal Noir od značky Versace, která je k dostání ve své nejkoncentrovanější a nejsmyslnější podobě. Esence tajemství a sofistikované smyslnosti s…
Giorgio Armani My Way Floral W EDP, 50 ml
od 1 456 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Svěží parfém
V roce 2022 představil Giorgio Armani kvetoucí, zářivou a květinovou vůni My Way Floral. Vůně se otevírá kombinací zelené mandarinky, petitgrainového oleje a pomerančových květů. Přichází tedy…
Mugler Alien Extraintense W EDP, 60 ml
od 1 537 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Orientální vůně
Parfémovaná voda Mugler Alien Extraintense je určena pro ženy, které hledají výraznou a intenzivní vůni, jež podtrhne jejich osobnost a jedinečnost. Tato vůně, uvedená na trh v roce 2024, je…
VIKTOR & ROLF Bonbon W EDP, 50 ml
od 937 Kč
19 Kč/ml- Parfémová voda
- Citrusové vůně
- 50 ml
Dámský parfém Viktor & Rolf Bonbon je pojmenovaný po sladkých bonbonech. Parfém Bonbon evokuje vůni sladkostí, chvíle relaxace a zábavy. Vůně je určena pro všechny ženy, které si chtějí…
Lattafa Yara Candy W parfémový olej 20 ml
od 298 Kč
- Olejový parfém
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Kořenitá vůně
Dámská vůně, která osloví milovnice sladkých a hravých tónů, přináší do světa parfémů jedinečnou kombinaci ovocné svěžesti a vanilkové hřejivosti. Parfémovaný olej Yara Candy je ideální pro…
Giorgio Armani Si W P, 50 ml
od 1 938 Kč
- Parfém
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
Giorgio Armani Sì Parfum je rafinovaný dámský parfém, který osloví především ty ženy, jež hledají intenzivní a hlubokou vůni s nádechem luxusu. Tento parfém se svým olfaktorickým profilem řadí…
Zimaya Swar Al Dahab EDP 100 ml
od 257 Kč
- Parfémová voda
- Luxusní
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Orientální vůně
Zimaya Swar Al Dahab EDP 100 ml Zimaya Swar Al Dahab je parfémovaná voda, která svým jedinečným složením dokáže okouzlit a zanechat nezapomenutelný dojem. Tento parfém je ideální volbou pro…
Narciso Rodriguez For Her EDT, 30 ml
od 698 Kč
23 Kč/ml- Toaletní voda
- Luxusní
- Květinové vůně
- Chyprové vůně
- 30 ml
Narciso Rodriguez For Her je smyslná, rafinovaná, intimní vůně ztělesňující ženskou eleganci a půvab. Jednoduše svůdný parfém, který dýchá něhou, zahalí tělo do luxusu a rozechvěje smysly. Dárek…
La Rive Vanilla Touch W EDP, 90 ml
od 166 Kč
- Parfémová voda
- Intenzita vůně intenzivní
- Květinové vůně
- Dřevitá vůně
- Ovocná vůně
La Rive Vanilla Touch je dámská parfémovaná voda, která přináší výraznou vanilkovou vůni obohacenou o jemné ovocné a květinové tóny. Tento parfém je určen pro ženy, které ocení teplé, sladké a…
Chloé Nomade Naturelle W EDP, 50 ml
od 1 178 Kč
- Parfémová voda
- Květinové vůně
- Citrusové vůně
- Dřevitá vůně
- Chyprové vůně
Nadčasová elegance jasmínu se setkává s jemností datlového akordu, zatímco vanilka a santalové dřevo splétají hřejivý, návykový základ. Chloé Nomade Naturelle neobsahuje žádná umělá barviva, je…
Jak vybrat dámský parfém
Vybrat vhodný dámský parfém nemusí být snadné. Jaký je rozdíl mezi parfémem a parfémovou vodou? Co znamená EDT? A jaký parfém zvolit na specifické události?
