Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Kondicionéry a balzámy na všechny typy vlasů

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
SOLVERX Dermo Hair Kondicionér na vlasy Regenerace a hydratace 150 ml

SOLVERX Dermo Hair Kondicionér na vlasy Regenerace a hydratace 150 ml

  • Pro všechny typy vlasů

SOLVERX Dermo Hair Kondicionér pro vlasy Regenerace a hydratace 150 ml SOLVERX Intenzivní regenerace a výživa vlasů: Krok 1…

150 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Kondicionér na vlasy Pravana 300 ml

Kondicionér na vlasy Pravana 300 ml

  • Pro všechny typy vlasů

Kondicionér pro barvené vlasy - Color Ensure Conditioner 300 ml Vytvořeno speciálně pro udržení intenzity z barvených vlasů…

150 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
TOTEX DVOUFÁZOVÝ KONDICIONÉR VE SPREJI 400ML DN175

TOTEX DVOUFÁZOVÝ KONDICIONÉR VE SPREJI 400ML DN175

  • Pro všechny typy vlasů
  • 400 g
  • 400 ml

```html Kondicionér na vlasy - Totex Hair Conditioner Spray Keratine 400 ml Sprej Totex Hair Conditioner s keratinem je…

150 Kč
375 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
OGX Coconut Curls Kondicionér 385 ml

OGX Coconut Curls Kondicionér 385 ml

  • 385 g
  • Pro všechny typy vlasů

Kondicionér pro kudrnaté vlasy Ogx Quenching+ Coconut Curls Conditioner 385 ml Ogx Quenching+ Coconut Curls Conditioner je…

od 150 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
ITINERA Přírodní Hotelový Kondicionér na Vlasy s Fermentovanou Rýží z Pavie

ITINERA Přírodní Hotelový Kondicionér na Vlasy s Fermentovanou Rýží z Pavie

  • 400 g
  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů
  • Bez alkoholu

ITINERA Přírodní kondicionér na vlasy pro hotelovou ochranu a regeneraci s fermentovanou rýží z Pavie 370 ml Pokud chcete…

151 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Rakytníkový balzám pro oslabené a poškozené vlasy Výživa a revitalizace 400

Rakytníkový balzám pro oslabené a poškozené vlasy Výživa a revitalizace 400

2
  • 400 ml
  • Hydratační
  • 800 g
  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů

Natura Siberica Rakytníkový balzám pro oslabené a poškozené vlasy Výživa a revitalizace 400 ml. Intenzivně revitalizuje…

od 151 Kč
od 377 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Kondicionér na vlasy Pantene 200 ml

Kondicionér na vlasy Pantene 200 ml

  • Pro všechny typy vlasů

Pantene Pro-V Aqua Light Miracle Serum hloubkově regenerační kondicionér s omega-9 kyselinami, 200 Ml VÝŽIVNÉ LÁTKY OBSAŽENÉ…

151 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Dvoufázový kondicionér na vlasy Stapiz 300 ml

Dvoufázový kondicionér na vlasy Stapiz 300 ml

  • 450 g
  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů
  • 200 ml

Zveme vás k nákupu Stapiz Dvoufázový kondicionér s hedvábím Sleek Line Repair 200 Ml Nabízíme vám Stapiz Dvoufázový…

152 Kč
760 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Alama Professional Curl kondicionér pro kudrnaté vlasy 300 ml

Alama Professional Curl kondicionér pro kudrnaté vlasy 300 ml

  • 91,67 g
  • Na rozčesávání
  • Pro všechny typy vlasů
  • 300 ml
  • Bez silikonů

✨Lehký kondicionér pro každodenní péči o kadeře a vlny Alama Professional Curl Conditioner 300 ml je lehký, disciplinující…

152 Kč
507 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Tresemme Keratin Smooth Kondicionér na vlasy s KERATINEM 685ml

Tresemme Keratin Smooth Kondicionér na vlasy s KERATINEM 685ml

  • 800 g
  • Pro všechny typy vlasů
  • 685 ml

TRESemmé Keratin Smooth vyhlazující kondicionér na vlasy s keratinem 685 ml ➡ TRESemmé Keratin Smooth – vyhlazující…

153 Kč
223 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
CANTU Avocado Leave-In Cream bezoplachový kondicionér s avokádem 340 g

CANTU Avocado Leave-In Cream bezoplachový kondicionér s avokádem 340 g

  • 340 g
  • Vegan
  • Bez sulfátů
  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů
  • Bez alkoholu

CANTU Avocado Leave-In Cream, 340 g, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, O okamžitou dávku intenzivní hydratace a výživy se…

od 153 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Eveline Cosmetics Peptidový posilující kondicionér My Life My Hair 250ml

Eveline Cosmetics Peptidový posilující kondicionér My Life My Hair 250ml

  • Proti vypadávání vlasů
  • Pro všechny typy vlasů

Eveline Cosmetics MY LIFE MY HAIR Peptidový posilující kondicionér 250 ml Eveline Cosmetics Formule kondicionéru byla…

153 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Eleven Australia Keep My Curl Moisture kondicionér pro vlnité vlasy 50ml

Eleven Australia Keep My Curl Moisture kondicionér pro vlnité vlasy 50ml

  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parabenů

Eleven Australia Keep My Curl Moisture kondicionér pro kudrnaté vlasy 50 ml Eleven Australia Keep My Curl Moisture…

od 154 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Kondicionér po šamponu chinin 200 ml

Kondicionér po šamponu chinin 200 ml

  • Pro všechny typy vlasů

Kondicionér po šamponu chinin 200 Ml Kondicionér po šamponu s chininem obsahuje extrakt z přírodních olejů, které prodlužují…

154 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
EVA Hair Clinic kondicionér pro kudrnaté vlasy

EVA Hair Clinic kondicionér pro kudrnaté vlasy

  • Bez silikonů
  • Na rozčesávání
  • Pro všechny typy vlasů

Kondicionér Eva Hair Clinic Curls Deep Hug -s bambuckým máslem a lněným semínkem bez silikonu rozčesává a zlepšuje…

155 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Stapiz Ha Essence - Revitalizační kondicionér ve spreji 300 ml

Stapiz Ha Essence - Revitalizační kondicionér ve spreji 300 ml

  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů

STAPIZ HA ESENCE REVITALIZAČNÍ KONDICIONÉR VE SPREJI 300 ml Kondicionér ve spreji bez oplachování HA ESSENCE AQUATIC pro…

od 155 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
VITANATIV kondicionér pro suché vlasy 300 ml

VITANATIV kondicionér pro suché vlasy 300 ml

  • 1000 g
  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parabenů

Kondicionér pro suché vlasy 300 ml VitanatiV Eco Proffesional S ORGANICKÝMI VÝTAŽKY Z KOKOSU A MANDLÍ Rozmotává a vyživuje.…

155 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Keune Care Absolute Volume Kondicionér pro objem pro jemné vlasy 80 ml

Keune Care Absolute Volume Kondicionér pro objem pro jemné vlasy 80 ml

  • Pro všechny typy vlasů

Keune Care Absolute Volume Kondicionér dodávající objem tenkým vlasům 80 ml Pečující, výživný kondicionér byl obohacen o…

155 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
CANTU kondicionér na kudrnaté vlasy s bambuckým máslem 340g

CANTU kondicionér na kudrnaté vlasy s bambuckým máslem 340g

  • 340 g
  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parabenů

Kondicionér bezoplachový krém bambucké máslo 340 g Cantu Cantu Leave-in Conditioning Cream Bezoplachový kondicionér č. v…

155 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Vitanativ Eco Professional kondicionér na vlasy pro časté používání 300 ml

Vitanativ Eco Professional kondicionér na vlasy pro časté používání 300 ml

  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parabenů

Vitanativ kondicionér na vlasy pro časté použití, 300 ml KONDICIONÉR s organickými extrakty z GRANÁTOVÉHO JABLKA a ZELENÉHO…

156 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Kondicionér na vlasy TRESemmé Biotin Repair Regenerační 685 ml

Kondicionér na vlasy TRESemmé Biotin Repair Regenerační 685 ml

  • 739 g
  • Pro všechny typy vlasů

TRESemmé Biotin Repair posilující kondicionér pro poškozené vlasy 685 ml ➡ TRESemmé Biotin Repair – posilující kondicionér…

156 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Aussie AUSSOME VOLUME Kondicionér pro objem vlasů 470ml 5486

Aussie AUSSOME VOLUME Kondicionér pro objem vlasů 470ml 5486

  • 600 g
  • Bez parabenů
  • Pro všechny typy vlasů

Aussie AUSSOME VOLUME Zvyšující objemový kondicionér 470 ml 5486 Aussie Volume Conditioner – 470 ml Aussie Volume…

156 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Kondicionér Palmer's Cocoa Butter s Biotinem (400 ml)

Kondicionér Palmer's Cocoa Butter s Biotinem (400 ml)

  • Pro všechny typy vlasů
  • 400 ml
  • Bez parabenů
  • Bez silikonů

Palmers Cocoa Butter LENGTH RETENTION kondicionér 400 ml 8029 Palmers LENGTH RETENTION kondicionér 400 ml LENGTH RETENTION…

156 Kč
390 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Hairy Tale Hairmoji Tea Spill kondicionér pro každodenní použití 200 ml

Hairy Tale Hairmoji Tea Spill kondicionér pro každodenní použití 200 ml

  • 200 ml
  • Hydratační
  • Na rozčesávání
  • Dámský
  • Pro všechny typy vlasů

Hairy Tale Hairmoji Tea Spill, 200 ml, Pro snadné rozčesávání pro ženy, Při mytí vlasů šampon otevírá povrchovou vlasovou…

od 156 Kč
od 780 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Kosmetika Lehký Kondicionér Heřmánkové Odlesky

Kosmetika Lehký Kondicionér Heřmánkové Odlesky

  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů

Kondicionér, který rozzáří vaše vlasy – „heřmánkové odlesky“ od nové kosmetiky „Heřmánkové odlesky“ je lehký kondicionér na…

156 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Kondicionér na vlasy HAIRMOJI Chill regenerační 200 ml Hairy Tale Cosmetics

Kondicionér na vlasy HAIRMOJI Chill regenerační 200 ml Hairy Tale Cosmetics

  • Pro všechny typy vlasů

Hairy Tale Cosmetics - HAIRMOJI - Regenerační kondicionér - Regenerační kondicionér - Chill - 200 ml HAIRMOJI - Regenerační…

156 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Alter Ego Color Care 200 ml kondicionér pro barvené a zesvětlené vlasy

Alter Ego Color Care 200 ml kondicionér pro barvené a zesvětlené vlasy

  • Pro všechny typy vlasů

Kondicionér na vlasy - Alter Ego Color Care 200 Ml barvených Kondicionér na vlasy Alter Ego Color Care 200 Ml je produkt…

156 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Alfaparf Yellow Easy Long kondicionér proti vypadávání vlasů 500ml

Alfaparf Yellow Easy Long kondicionér proti vypadávání vlasů 500ml

  • Proti vypadávání vlasů
  • Pro všechny typy vlasů

Posilující kondicionér vytvořený pro lidi, kteří sní o delších, silnějších a zdravějších vlasech. Yellow Professional Easy…

157 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Kondicionér na vlasy G-Synergie 300 ml

Kondicionér na vlasy G-Synergie 300 ml

  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez parabenů
  • Bez alkoholu

G-SYNERGIE Brazilský keratin Kondicionér pro zvětšení objemu Kondicionér, který zvyšuje úroveň hydratace, zlepšuje celkový…

157 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Alfaparf Yellow Color Care Kondicionér 500 ml

Alfaparf Yellow Color Care Kondicionér 500 ml

  • Pro všechny typy vlasů

Alfaparf YELLOW Color Care Conditioner 500 ml 8022297157078 Alfaparf YELLOW Color Care Conditioner 500 ml – Vaše vlasy ve…

158 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Anwen Emolientový kondicionér na vlasy Meruňka 150 ml

Anwen Emolientový kondicionér na vlasy Meruňka 150 ml

  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů

Anwen Bezoplachový kondicionér na vlasy Emolientová Meruňka 150 ml Emolientní kondicionér na vlasy bez oplachování, který…

od 158 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Aveda Odid Intenzivní kondicionér na vlasy s mléčnými proteiny bez mytí s příchutí květinářské zahrady 200 ml

Aveda Odid Intenzivní kondicionér na vlasy s mléčnými proteiny bez mytí s příchutí…

  • 200 ml
  • Pro všechny typy vlasů
  • Bezoplachový

Odid Mléčný protein Intensive No Wash Treatment Bezoplachový vlasový kondicionér Florist Garden 200ml Odid Mléčný protein…

od 158 Kč
od 790 Kč/l

v 2 obchodech

Porovnat ceny
NEBOA Lesklé vlasy kondicionér ve spreji pro všechny typy vlasů 100 ml

NEBOA Lesklé vlasy kondicionér ve spreji pro všechny typy vlasů 100 ml

  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů

Vyhlazující kondicionér ve spreji Neboa Glossy Hair usnadňuje rozčesávání. Vhodná pro všechny typy vlasů. Bezoplachový…

159 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Kondicionér pro suché vlasy CeCe Med Silk - 300 ml, hydratuje a vyhlazuje

Kondicionér pro suché vlasy CeCe Med Silk - 300 ml, hydratuje a vyhlazuje

  • Pro všechny typy vlasů

CE-CE MED HEDVÁBÍ KONDICIONÉR HEDVÁBÍ SUCHÉ A POŠKOZENÉ VLASY 300 ml Kondicionér s hedvábím Silk Conditioner určený pro…

159 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Kondicionér pro objem №154 pro normální až jemné vlasy - 280 ml - Dr. Konopka's

Kondicionér pro objem №154 pro normální až jemné vlasy - 280 ml - Dr. Konopka's

  • 280 ml
  • Pro všechny typy vlasů

Kondicionér pro objem vlasů №154 pro lehké, nadýchané a lesklé vlasyKondicionér pro objem №154 Dr. Konopka’s je určen pro…

od 159 Kč
od 568 Kč/l

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Kondicionér na vlasy Fanola 200 ml

Kondicionér na vlasy Fanola 200 ml

  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů

Fanola Oro Therapy Gold Dvoufázový kondicionér 200 Ml je ideálním řešením pro všechny, kteří touží po intenzivní péči a…

159 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Lador - ACV Vinegar Treatment - 150ml

Lador - ACV Vinegar Treatment - 150ml

  • 150 ml
  • 200 g
  • Pro všechny typy vlasů

Pro hladší, lesklejší a lépe upravitelné vlasyOplachová kondicionační kúra je vhodná zejména pro suché, krepaté a silně…

od 159 Kč
od 1 060 Kč/l

v 4 obchodech

Porovnat ceny
MORFOSE Dvoufázový kondicionér na suché a lámavé vlasy s mlékem 400 ml

MORFOSE Dvoufázový kondicionér na suché a lámavé vlasy s mlékem 400 ml

  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů

MORFOSE MILK THERAPY DVOUFÁZOVÝ MLÉČNÝ KONDICIONÉR NA VLASY 12 AMINOKYSELIN 400 ML Morfose 2-fázový mléčný kondicionér Milk…

159 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
YOSKINE HAIR CLINIC MEZO-THERAPY INTENZIVNĚ REGENERAČNÍ KONDICIONÉR 200 ML

YOSKINE HAIR CLINIC MEZO-THERAPY INTENZIVNĚ REGENERAČNÍ KONDICIONÉR 200 ML

  • Bez alkoholu
  • Pro všechny typy vlasů

Hair Clinic Mezo Therapy intenzivně regenerační kondicionér V VÝROBKU BYLA POUŽITA INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE IN-YO TECHNOLOGY.…

160 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
REDIST DVOUFÁZOVÝ KONDICIONÉR NA VLASY PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ 400ML

REDIST DVOUFÁZOVÝ KONDICIONÉR NA VLASY PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ 400ML

  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů
  • 400 ml

Dvoufázový kondicionér Redist modrý | 400 ml REDIST 2FÁZOVÝ KONDICIONÉR ALL HAIR 400 ml PRO VŠECHNY TYPY VLASŮ Zjemňuje a…

160 Kč
400 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Novex My Curls bezoplachový kondicionér 500 g

Novex My Curls bezoplachový kondicionér 500 g

  • 500 g
  • Hydratační
  • Dámský
  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů

Novex My Curls, 500 g, Bezoplachové kondicionéry pro ženy, O okamžitou dávku intenzivní hydratace a výživy se postará…

od 160 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Kativa Post Alisado Posilující kondicionér po keratinovém narovnání vlasů 355 ml

Kativa Post Alisado Posilující kondicionér po keratinovém narovnání vlasů 355 ml

  • Pro všechny typy vlasů

Kativa Post Alisado Keratina Conditioner kondicionér po keratinu, 355 ml Kondicionuje, utěsňuje šupinky a usnadňuje…

161 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Redist Milk & Run Honey 400 ml kondicionér na vlasy

Redist Milk & Run Honey 400 ml kondicionér na vlasy

  • 300 g
  • Bezoplachový
  • Pro všechny typy vlasů
  • 400 ml

Dvoufázový kondicionér Redist Milk Honey | 400 ml Dvoufázový kondicionér na vlasy Redist Professional Conditioner Two Phase…

161 Kč
402 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Kondicionér na vlasy Selective 150 ml

Kondicionér na vlasy Selective 150 ml

  • Bezoplachový
  • Na rozčesávání
  • Pro všechny typy vlasů
  • 150 ml

Kondicionér na vlasy - Selective Due Phasette Objem: 150 Ml Dvoufázový kondicionér Selective Due Phasette je inovativní…

161 Kč
1 073 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Regenerační kondicionér na suché vlasy DALAN d’Olive 200 ml s olivovým olejem

Regenerační kondicionér na suché vlasy DALAN d’Olive 200 ml s olivovým olejem

  • Pro všechny typy vlasů
  • Bez silikonů

DALAN d'Olive Kondicionér na vlasy s olivovým olejem ZVYŠUJÍCÍ OBJEM 200 Ml 8690529004737 DALAN d’Olive HACIM VEREN…

161 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Kondicionér na vlasy Cece of Sweden 300 ml

Kondicionér na vlasy Cece of Sweden 300 ml

  • Pro všechny typy vlasů
  • 300 ml

CECE REPAIR FORCE REGENERAČNÍ KONDICIONÉR 300ML CeCe Salon kondicionér pro poškozené a suché vlasy Profesionální receptura.…

161 Kč
537 Kč/l

Allegro.cz

Zobrazit detail
Hydratační kondicionér pro suché vlasy, ideální na cesty nebo do letadla 100 ml

Hydratační kondicionér pro suché vlasy, ideální na cesty nebo do letadla 100 ml

  • 100 g
  • Pro všechny typy vlasů

Trend Up VEGETABLE MILK CONDITIONER – Vyživující balzám pro suché a dehydratované vlasy 100 ml Ultrahydratace • Regenerace •…

161 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Keune Care Color Kondicionér pro ochranu barvy 80 ml

Keune Care Color Kondicionér pro ochranu barvy 80 ml

  • Pro všechny typy vlasů

Keune Care kondicionér chránící barvu, bez sulfátů a parabenů, 80 ml Péče o barvu Tinta je kondicionér pro barvené vlasy bez…

161 Kč

Allegro.cz

Zobrazit detail
Oblíbené výrobky
Časté volby
Podobné kategorie
Trendy na Zboží
Nakupujete
Internet a PC
Tech a AI
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie