- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Erbagil Idrozoil mycí a ošetřující roztok 150 ml
od 314 Kč
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Unisex
- Přírodní
- Hypoalergenní
- Zklidňující
Mycí a ošetřující roztok pro každodenní hygienu a čištění suché, podrážděné, zanícené a svědivé kůže, sliznice a pokožky hlavy, které mohou být osídlené mikroorganismy. Určen i pro alergiky a…
Ziaja Kozí mléko sprchový gel 500 ml
od 52 Kč
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Unisex
- Přírodní
- Hydratační
- Vyživující
Sprchový gel Ziaja, určený pro každodenní péči o pokožku celého těla, nabízí vyvážené složení, které kombinuje hydratační a vyživující účinky. Je vhodný pro všechny typy pokožky, včetně citlivé, …
Nivea Men Active Clean sprchový gel, 500 ml
od 70 Kč
140 Kč/l- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Pánské
- Hydratační
- 500 ml
Usnadněte si každodenní hygienu a odcházejte ze sprchy s příjemnou svěží vůní. Se sprchovým gelem Nivea Men Active Clean nebudete zbytečně ztrácet čas. Díky složení ho můžete používat nejen na…
Bioderma Atoderm Intensive Gel Moussant 1 l
od 389 Kč
- Typ pokožky atopická a ekzematická
- Unisex
- Hydratační
- Zklidňující
- Bez parfemace
Velmi suchá až atopická pokožka bývá doprovázena nepříjemnými pocity svědění a pálení. Proto je velmi důležité zvolit správnou hygienu, která zmírní tyto příznaky. Toto vše umí Bioderma Atoderm…
Nivea Men Fresh Sport sprchový gel, 250 ml
od 46 Kč
184 Kč/l- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Citrusová
- Pánské
- Hydratační
- 250 ml
Osvěžující sprchový gel pro muže Nivea Men Fresh Sport je speciálně navržen pro použití na tvář, tělo a vlasy. Jedinečné složení s minerály pečuje o pokožku a zklidňuje ji. Citrusová vůně osvěží…
Dr Konrad Pharma Cutosan mycí gel, 200 ml
od 158 Kč
- Typ pokožky citlivá
- Unisex
- Antibakteriální
- Bez parabenů
- Bez parfemace
Jemné nealkalické tekuté mýdlo (pH 5,5) pro šetrné čištění pokožky. Je možné jej použít i na vlasovou pokožku. Obsahuje antiseptikum triclosan. Velmi dobře se roztírá a smývá. Přípravek…
Linola Shower and Wash, 300 ml
od 261 Kč
870 Kč/l- Typ pokožky atopická a ekzematická
- Unisex
- Hydratační
- Bez parabenů
- 300 ml
Linola Shower and Wash je sprchový a mycí gel speciálně vyvinutý pro suchou, citlivou a atopickou pokožku. Dlouhodobě zvyšuje obsah vlhkosti v pokožce. Je vhodný ke každodenní péči o ruce, tělo…
Tesori d'Oriente Byzantium sprchový gel 250 ml
od 58 Kč
232 Kč/l- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Mix
- Dámské
- 250 ml
Sprchový krém Tesori d'Oriente Byzantium jemně čistí a zanechává pokožku měkkou a hydratovanou. Zanechává provoněnou pokožku, která je hebká i bez parabenů a barviv. Zasněná vůně, která evokuje…
Lactovit Lactourea regenerační sprchový gel, 300 ml
od 44 Kč
147 Kč/l- Typ pokožky suchá
- Unisex
- Hydratační
- Vyživující
- 300 ml
Lactourea je perfektní kombinace čisté urei a laktátu, dvou jedinačných ingrediencí, které dodávají maximální hydrataci a obnovují pokožku. Jsou to ingredience velmi často používané v…
Pleva Medový sprchový šampon 200 g
od 116 Kč
580 Kč/l- Pánské
- 200 ml
Medový sprchový šampon pro muže zaujme příjemnou pánskou vůní. Díky medovým přísadám je zlepšen celkový stav pokožky. Vaše pokožka bude regenerována a bude mít také dostatek síly.
Nobilis Tilia Sprchový gel pro muže 200 ml
od 164 Kč
820 Kč/l- Pánské
- Vegan
- 200 ml
Pro osvěžení a regeneraci i velmi citlivé pokožky. Mužům, kteří chtějí zaujmout originální vůní a své pokožce rádi dopřejí vyváženou péči bez zátěže pro životní prostředí. Atraktivní vůně tohoto…
Ziaja Baltic Home Spa Fit sprchový gel a šampon 3v1 500 ml
od 104 Kč
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Ovocná
- Unisex
- Přírodní
- Hydratační
Sprchový gel a šampon 3v1 je určen pro každodenní péči o pokožku a vlasy. Jeho složení je navrženo tak, aby šetrně mylo a zvláčňovalo pokožku, aniž by narušovalo její přirozené pH. Klíčové…
Axe Dark Temptation sprchový gel, 250 ml
od 45 Kč
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Sladká
- Pánské
- Hydratační
- Zklidňující
Užívejte si energii, která vydrží a svůdně voní. Sprchový gel Axe Dark Temptation přináší intenzivně osvěžující účinek, který dodá sebevědomí a zanechá pokožku neodolatelně hebkou. Díky…
American Crew Antibakteriální sprchový gel 3v1 24h 450 ml
od 192 Kč
427 Kč/l- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Pánské
- Antibakteriální
- 450 ml
Antibakteriální sprchový gel zanechává pleť svěží a čistou po celý den. Obsahuje mátový olej a stříbrný citrát. Aplikujte na mokrou pokožku, jemně napěňte a důkladně opláchněte.
Australian Bodycare Tea Tree Body Wash 200 ml
od 124 Kč
620 Kč/l- 200 ml
Sprchový gel s přírodním olejem z tea tree. Australian Bodycare Body Wash obsahuje olej z australského čajovníku – tea tree, známého antimikrobiálními účinky, který je důležitou složkou péče o…
Nivea Derma Control Restore sprchový gel pro citlivou pokožku, 250 ml
od 50 Kč
- Typ pokožky citlivá
- Svěží
- Dámské
- Přírodní
- Hydratační
Nivea Derma Control Restore sprchový gel pro citlivou pokožku je určen pro osoby hledající šetrný, ale účinný prostředek pro každodenní hygienu. Tento sprchový gel je vhodný zejména pro citlivou…
Urtekram Kokos sprchový gel BIO 500 ml
od 277 Kč
- Sladká
- Dámské
- Přírodní
- BIO
- Vegan
Hydratační sprchový gel s exotickou kokosovou vůní s kokosovým nektarem. Sprchový gel je středně pěnivý, má zcela přírodní složení, obsažený kokosový nektar zvlhčuje a zvláčňuje pokožku a…
Biofresh Rose Of Bulgaria sprchový gel 330 ml
od 84 Kč
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Květinová
- Dámské
- Bez parabenů
- BIO
Jemný a hebký sprchový gel pro každodenní hygienu. Má výbornou mycí schopnost, aniž by byla ohrožena fyziologická rovnováha pokožky. Jeho složení obsahuje unikátní růžovou vodu s extrémně…
Ziaja Men 2v1 šampon a sprchový gel 300 ml
od 55 Kč
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Svěží
- Pánské
- Přírodní
- Hydratační
Sprchový gel a šampon v jednom je určen pro každodenní péči o tělo i vlasy mužů. Obsahuje objem 300 mililitrů, což zajišťuje dostatečnou zásobu pro pravidelné použití. Složení je navrženo tak, …
Bohemia Gifts Whisky sprchový gel 250 ml
od 94 Kč
- Kořeněná
- Unisex
- Antibakteriální
- Hydratační
- Zklidňující
Pivní sprchový gel s extrakty z pivních kvasnic a chmele Bohemia Gifts je v dárkové krabičce s designem whiskey. Nová receptura využívá po vzoru moderních pivních koupelí příznivých účinků…
L'Oréal Men Expert Derma Control Anti-Blemish Shower Gel sprchový gel na…
od 100 Kč
333 Kč/l- Typ pokožky mastná
- Svěží
- Pánské
- Antibakteriální
- 300 ml
Sprchový gel je určen pro mužskou pokožku se sklony k nedokonalostem, jako jsou pupínky a skvrny na těle. Obsahuje 2 % kyseliny salicylové, která je známá pro své čisticí vlastnosti a pomáhá…
Vivian Gray Vivanel Prestige Neroli/Ginger sprchový gel 300 ml
od 117 Kč
388 Kč/l- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Dámské
- Antibakteriální
- 300 ml
Vivian Gray Vivanel Prestige Neroli/Ginger krémový sprchový gel s esenciálními oleji v designovém balení. Jemně čistí, vyživuje a zjemňuje pokožku a současně poskytuje bohatou pěnu pro…
For Merco Sprchový šampon 5 % ichthyol 250 ml
od 137 Kč
548 Kč/l- 250 ml
Přírodní olejový vlasový a sprchový šampon s obsahem biosíry-ichthamolu, mandlového oleje a dalších kosmetických přísad. Mercano je kosmetický mycí prostředek pro citlivou pokožku náchylnou ke…
Urtekram Sprchový gel růžový BIO 500 ml
od 289 Kč
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Květinová
- Dámské
- Přírodní
- BIO
Krásná vůně růží pochází z BIO extraktů z růže a jasmínu. Kromě vůně přispívají tyto složky regenerační a hydratační péčí, kterou ještě obohacuje mořská sůl s vysokým obsahem minerálních látek. …
Mizon My Relaxing Time Body Wash Tea Tree sprchový gel 800 ml
od 295 Kč
- Dámské
- Přírodní
- Hydratační
- Zklidňující
- Vegan
Sprchový gel s jemnou svěží vůní čajovníku je určen pro problematickou a podrážděnou pleť. Kontroluje tvorbu kožního mazu a zároveň dodává pokožce vlhkost a zklidňuje ji. Je složený z 97,6 %…
SVR Spirial Deo Douche sprchový gel 400 ml
od 251 Kč
- Typ pokožky citlivá
- Svěží
- Unisex
- Antibakteriální
- Přírodní
Sprchový gel s objemem 400 mililitrů je určen pro každodenní péči o pokožku těla, obličeje, vlasů i intimních partií. Obsahuje probiotické látky, které zajišťují dlouhotrvající ochranu před…
Morgan's Sprchový gel 150 ml
od 230 Kč
1 533 Kč/l- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Citrusová
- Pánské
- Hydratační
- 150 ml
Speciálně navržený hluboce čistící sprchový gel je vhodný pro muže s „hroší kůží", ale také pro ty, kteří ji mají jemnou a citlivou. Pokožka zůstane po použití revitalizovaná díky obsaženému…
Q+A Salicylic Acid Body Wash sprchový gel s kyselinou salicylovou 250 ml
199 Kč
- Typ pokožky normální
- Přírodní
- Hydratační
- Zklidňující
- S aloe vera
Sprchový gel s kyselinou salicylovou je určen pro péči o pokožku těla, která je náchylná k nedokonalostem a ekzémům. Objem balení 250 mililitrů zajišťuje dostatečnou zásobu pro pravidelné…
Ziaja Med Cleansing čisticí sprchový gel 400 ml
od 70 Kč
175 Kč/l- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
- Dámské
- Antibakteriální
- Vegan
- 400 ml
Sprchový gel Ziaja Med Cleansing je určen pro každodenní péči o pokožku s akné. Balení obsahuje 400 ml gelu, který je speciálně formulován pro očištění pokožky od nadbytečného kožního mazu. …
Perspi-Guard Antibakteriální sprchový krém 200 ml
od 159 Kč
795 Kč/l- Mix
- Unisex
- Antibakteriální
- 200 ml
Sprchový krém určený k řešení nepříjemného tělesného zápachu na specifických problémových místech, jako jsou podpaží, chodidla nebo podkolenní jamky. Je vyvinutý tak, aby účinně čistil pokožku a…
Bohemia Gifts Pivrnec pivní sprchový gel 250 ml
od 54 Kč
216 Kč/l- Unisex
- 250 ml
Pivní sprchový gel (Pivrnec) obsahující výtažky z pivních kvasnic a chmele vyrobený novou recepturu má příznivé účinky na pokožku a vlasy. Extrakty z pivních kvasnic a extrakty z chmelu obecného…
Nivea Creme Sensitive sprchový gel 250 ml
od 52 Kč
208 Kč/l- Pánské
- 250 ml
NIVEA Sprchový gel Creme Sensitive nabízí extra jemnou péči pro citlivou pokožku. Velmi jemné složení s vyváženým pH, s přírodními výtažky z heřmánku a s pečujícím komplexem Hydra IQ bylo…
Bohemia Gifts & Cosmetics 3D pro ženy růžový 300 ml
od 109 Kč
363 Kč/l- Dámské
- 300 ml
Jemný sprchový gel s originální 3D etiketou a s hedvábnými proteiny (vůně - vodní meloun a hroznové víno). Jemný sprchový gel určený pro každodenní hygienu celého těla včetně vlasů. Obsahuje…
Sleva 10 %AXE Dark Temptation sprchový gel 900 ml
- Pánské
- Hydratační
- Bez parabenů
- Vegan
- 900 ml
- Typ pokožky normální
- Sladká
- Antibakteriální
Sprchový gel Axe Dark Temptation pro muže nabízí intenzivní péči a výraznou vůni červeného pepře, jantaru a čokoládových…
v 5 obchodech

Chogan Olfazeta Antibakteriální a zklidňující sprchový gel s neemovým (Nimbovým)…
- 250 ml
- Antibakteriální
- S aloe vera
Aurodhea Neem Oil Shower Gel je obohacený o hedvábné proteiny, které zanechávají pokožku jemnou, vláčnou a hydratovanou.…
Divines.cz

Nivea Creme Aloe pečující sprchový gel, 750 ml
- Hydratační
- Bez parabenů
- S aloe vera
- 750 ml
- Antibakteriální
- Bez silikonů
Aby se každá sprcha stala pohlazením pro vaše smysly i vaši pokožku. Gel se promění v jemnou pěnu, aloe vera pak pokožku…
v 23 obchodech

Dicora Urban Fit Vitamin B Almonds&Nuts sprchový gel mandle a ořechy 400 ml
- Hydratační
- Antibakteriální
- Vyživující
- 400 ml
Extra hydratační sprchový gel Urban Fit Vitamin B Almonds&Nut sjemně čistí pokožku celého těla a dodává ji potřebnou výživu…
FAnn.cz

Protex PRO Balance tuhé mýdlo 90 g
- Unisex
- Antibakteriální
- Bez parfemace
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
Protex PRO Balance, 90 g, Sprchové gely a mýdla unisex, Pravidelné důkladné mytí pokožky je klíčové pro udržení správné…
v 11 obchodech
Sleva 16 %AXE Number 10 sprchový gel 3v1 400 ml
- 400 ml
- Bez parabenů
- Pánské
- Hydratační
- Antibakteriální
- Přírodní
- Ovocná
Sprchový gel 3v1 na tělo, vlasy a tvář Axe Number 10 přináší dlouhotrvající svěžest až na 12 hodin a energickou vůni, která…
v 5 obchodech

Saloos Sprchový olej Intimia, 250ml
- Hydratační
- BIO
- Antibakteriální
- Zklidňující
- Přírodní
- Vyživující
- Bylinná
- 250 ml
- Typ pokožky pro všechny typy pokožky
Obsažené esenciální oleje z geránie, tea tree a manuky jsou velmi vhodné k jemné a šetrné hygieně intimních partií (možno i…
v 2 obchodech

BALNEA sprchový gel 200ml
- 200 ml
- Antibakteriální
- Přírodní
Antibakteriální sprchový gel s obsahem vzácné dudinské minerální vody. Díky minerálům v ní obsaženým posiluje…
Velvesa

RYOR LAVENDER CARE SPRCHOVÝ GEL 200 ML
- Antibakteriální
- Zklidňující
- Bylinná
- 200 ml
RYOR Levandulová Péče sprchový gel 200 ml RYOR Levandulová Péče, 200 ml, Sprchové gely pro ženy, Chcete proměnit obyčejné…
v 9 obchodech

Healing Nature Nimba Family Cosmetics Neem Neemový sprchový gel 200 ml
- 200 ml
- Bez parfemace
- Pánské
- Antibakteriální
NEEM neboli Zederach indický (Nimba) je strom rostoucí především v Indii. Jeho očistné účinky jsou známé už po celá staletí.…
v 4 obchodech

SOAPHORIA Organický sprchový gel s himalájskou solí Himalay, 250ml
- 250 ml
- Bez parfemace
- Bez parabenů
- Bez silikonů
- BIO
- Antibakteriální
- Zklidňující
- Vegan
- Přírodní
- Sladká
ORGANICKÝ SPRCHOVÝ GEL Sprchový gel, vyrobený s jedinečným kvalitním složením na bázi derivátů z kokosového oleje, dokonale…
v 4 obchodech

Dicora Urban Fit vitamin B Almonds & Nuts sprchový gel mandle & ořechy 825 ml
- Hydratační
- Antibakteriální
- Vyživující
- 825 ml
Extra hydratační sprchový gel Urban Fit Vitamin B Almonds&Nuts (mandle&ořechy) jemně čistí pokožku celého těla a dodává ji…
FAnn.cz

Saloos Sprchový olej Tea Tree, 250ml
- Hydratační
- BIO
- Antibakteriální
- Zklidňující
- Přírodní
- Vyživující
- 250 ml
Sprchový olej s tea tree je velmi vhodný k péči o problematickou pokožku, kterou jemně myje, odstraňuje pot a zklidňuje.…
v 2 obchodech

Saloos Sprchový olej Tea Tree 250ml (Sprchový olej)
- Hydratační
- BIO
- Antibakteriální
- Zklidňující
- Přírodní
- Vyživující
- 250 ml
Olej z tea tree pomáhá při vaginálních zánětech, zklidňuje pokožku po opalování, podporuje regeneraci kůže. Sprchový olej s…
Saloos-kosmetika.cz