Spreje na skvrny
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Vanish Oxi Action odstraňovač skvrn 500 ml
od 85 Kč
170 Kč/l- Sprej
- Na běžné prádlo
- 0,5 l
- 400 g
Vanish Oxi Action sprej odstraňovač skvrn. Okamžitý účinek proti skvrnám hned napoprvé. Jeho účinné složení proniká hluboko do vláken a rozpouští dokonce i ty nejodolnější skvrny, jako je špína…
Úklid pro klid Odflekovač v rozprašovači, 500 ml
149 Kč
- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologický
- S parfemací
Odflekovač je odstraňovač skvrn na bázi peroxidu vodíku. Má pořádnou sílu, a tak si poradí i se zapranými skvrnami, které už nikdo nedoufal, že kdy pustí. Perfektně funguje na: skvrny od potu, …
FeelEco Max odstraňovač skvrn, 200 ml
od 95 Kč
- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologický
- Přírodní
Koncentrovaný tekutý odstraňovač skvrn s praktickým rozprašovačem je určen na praní menších skvrn u znečištěného prádla. Vyčistí skvrny od různých potravin, mastnoty, kosmetiky, bláta, trávy i…
Jelen Na fleky 500 ml
od 66 Kč
132 Kč/l- 0,5 l
Jelen Na fleky 500 ml je účinný odstraňovač skvrn v tekuté podobě, který pomůže odstranit i ty nejodolnější skvrny z vašeho oblečení. Jelení silou zbaví váš textil nečistot a fleků. Káva, čaj…
Madel Neflek Spray tekutý odstraňovač skvrn 500 ml
od 65 Kč
130 Kč/l- Sprej
- Barva prádla univerzální
- S parfemací
- 0,5 l
Odstraňovač skvrn je vhodný pro použití na tkanině před praním. Snadno odstraní i odolné skvrny na bílém i barevném prádle. U barevného textilu a jemných tkanin vyzkoušejte odolnost tkaniny a…
Astonish Oxy Active odstraňovač skvrn z textilu ve spreji 750 ml
od 51 Kč
- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologický
- Počet praní 1
Astonish Oxy Active odstraňovač skvrn z textilu ve spreji je určen pro efektivní odstranění skvrn z různých druhů prádla, včetně bílého i barevného. Díky technologii aktivního kyslíku proniká…
FeelEco Baby Odstraňovač skvrn 200 ml
od 99 Kč
- Sprej
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Ekologický
- Hypoalergenní
Účinný na odstraňování skvrn od potravin, kosmetiky, bláta i trávy. Obal s praktickým rozprašovačem pro přímou aplikaci na skvrnu a blízké okolí. Dermatologicky testovaný prostředek na bílé i…
Frosch Sprej na skvrny ala žlučové mýdlo 500 ml
od 115 Kč
- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologický
- Přírodní
Frosch Sprej na skvrny a la "žlučové mýdlo" je silný odstraňovač skvrn a zesilovač prací síly pro rychlou a efektivní přípravu prádla na praní.
Mr. Teppich Odstraňovač skvrn 2v1 500 ml
od 56 Kč
112 Kč/l- Sprej
- 0,5 l
Skvrny, fleky, šmouhy či kaňky se dají jednoduše odstranit! Tento prostředek si poradí i s největšími nečistotami na čalounění i na koberci. Díky své receptuře dokonale čistí skvrny po kávě a…
HG HG634025127 250 ml
od 135 Kč
540 Kč/l- Sprej
- 0,25 l
HG Odstraňovač skvrn od potu a deodorantů nastříkejte na skvrny a nechte chvíli působit. Potom dejte oblečení do pračky s pracím prostředkem a vyperte doporučeným způsobem. Přípravek…
Simple Solution Stain & Odor Remover Extreme 750 ml
od 182 Kč
243 Kč/l- Sprej
- Univerzální
- Přírodní
- S parfemací
- 0,75 l
Silný a účinný enzymatický čistič skvrn Simple solution. Perfektně odstraňuje zápach psí moči, ničí bakterie a likviduje skvrny od moči, exkrementů a slin.
Nature's Miracle Urine Remover odstraňovač skvrn a neutralizátor zápachu kočičí moči…
od 209 Kč
- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Přírodní
- S parfemací
Nature's Miracle Urine Remover je přípravek pro boj se silnými skvrnami kočičí moči, účinný při odstraňování moči a jejích zbytků ve formě sedimentu. Díky rychle působícímu bioenzymatickému…
Dr. Beckmann Sprej na skvrny od deodorantu a potu 250 ml
od 74 Kč
- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologický
- Počet praní 30
Zbytky deodorantů a potu mohou způsobit odolné skvrny. Pach potu se navíc může usaditi ve vláknech. Skvrny a pach nelze odstranit běžnými prostředky, protože jsou na sebe vázané. Sprej na skvrny…
HG Přípravek pro předběžné zpracování skvrn 500 ml
od 139 Kč
278 Kč/l- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- 0,5 l
- 610 g
Sprej na skvrny značky HG zesílený aktivním kyslíkem je určen pro předběžné ošetření skvrn. Tento extra silný přípravek je velmi účinný a poradí si i s velmi odolnými skvrnami od červeného vína, …
Motip Odstraňovač olejových skvrn 500 ml
od 200 Kč
400 Kč/l- 0,5 l
Potřebujete se zbavit mastných skvrn od oleje ze země? Pokud se nacházejí na betonu, zámkové dlažbě, kameni apod., odstraňovač olejových skvrn ve spreji Motip si s nimi poradí. Díky jedinečnému…
Ariel Diamond Bright odstraňovač skvrn pro bílé i barevné prádlo ve spreji 750 ml
od 92 Kč
123 Kč/l- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- S parfemací
- 0,75 l
Ariel sprej na skvrny 750 ml před praním vhodný na bílé i barevné prádlo skvěle odstraní skvrny během praní. Prostupuje do hloubky vláken a odstraňuje i velmi odolné skvrny a nečistoty bílého i…
Attitude Odstraňovač skvrn s vůní citronové kůry s rozprašovačem 800 ml
od 165 Kč
- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Ekologický
- Přírodní
S Attitude Eko Odstraňovačem skvrn s rozprašovačem se zbavíte téměř jakékoliv skvrny na dětském i dospěláckém oblečení. To ale nejsou všechny jeho výhody, je totiž ekologický, hypoalergenní a…
Chante Clair Millemacchie Extra Power 500 ml
od 73 Kč
146 Kč/l- 0,5 l
Tento odstraňovač skvrn bezpečně odstraní těžké skvrny od červeného vína, džusu, trávy, kávy, čaje, inkoustu a bláta. Je vhodný na čištění prádla, sportovního oblečení, dětského prádla, ručníků, …
Simple Solution Stain & Odor Remover odstraňovač skvrn a pachu pro psy 750 ml
od 185 Kč
247 Kč/l- Sprej
- Přírodní
- S parfemací
- 0,75 l
- 830 g
Stain & Odor Remover od Simple Solution je silný a efektivní odstraňovač skvrn a pachu pro každého majitele domácího mazlíčka a je ideální pro běžné použití v domácnosti. Je účinný jak v…
Sidolux Stain Remover One 4 All odstraňovač skvrn sprej 500 ml
od 64 Kč
128 Kč/l- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Hypoalergenní
- 0,5 l
Odstraňovač skvrn ve formě spreje je navržen pro efektivní odstranění různých druhů skvrn z textilií. Je vhodný pro všechny typy prádla s výjimkou hedvábí, a to díky složení, které neobsahuje…
Kärcher RM 769 odstraňovač skvrn 500 ml
od 389 Kč
778 Kč/l- Sprej
- Univerzální
- S parfemací
- 0,5 l
- 60 g
Odstraňovač skvrn je určen pro univerzální použití na různé druhy prádla a textilií, včetně koberců a čalounění. Jeho forma spreje umožňuje snadné a cílené nanášení přímo na skvrny, což…
Attitude Nature Plus Technology odstraňovač skvrn na dětské prádlo s rozprašovačem,…
od 165 Kč
- Sprej
- Na dětské prádlo
- Barva prádla univerzální
- Ekologický
- Přírodní
Ekologický přípravek účinně odstraňuje skvrny z dětského prádla. Je vyroben z vysoce účinných rostlinných přísad a je hypoalergenní. Je vhodný na stálobarevné prádlo, přírodní i syntetické…
kooa Enzymatický odstraňovač skvrn a zápachu 250 ml
242 Kč
968 Kč/l- Sprej
- S parfemací
- 0,25 l
Enzymatický odstraňovač skvrn a zápachu je ideálním čisticím sprejem pro všechny milovníky zvířat v domácnosti. Díky své příjemné skořicové vůni snadno odstraňuje odolné skvrny a nepříjemné…
CLEANEE Eco Pet hygienický odstraňovač skvrn a zápachu, 50 ml
59 Kč
1 180 Kč/l- Sprej
- Ekologický
- Přírodní
- Hypoalergenní
- 0,05 l
Hygienický odstraňovač skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích je čisticí prostředek složený z čistě přírodních látek, výtažků z rostlin a přírodních olejů. Je unikátní svým antimikrobiálním a…
Ariel Gold Stain Remover 750 ml
od 94 Kč
125 Kč/l- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- Počet praní 50
- 0,75 l
Odstraňovač skvrn Ariel Gold ve spreji o objemu 750 ml je praktický pomocník pro rychlé a účinné odstranění skvrn z oblečení. Díky složení s aktivním kyslíkem začíná působit už během 30 sekund a…
Tech Aerosol Protiskvrnový sprej na zeď 500 ml
od 195 Kč
390 Kč/l- Sprej
- Barva prádla bílé
- 0,5 l
Odstraňovač skvrn ve formě spreje je určen k rychlému a účinnému odstranění skvrn z různých povrchů, zejména na bílém prádle. Jeho složení umožňuje proniknout do struktury materiálu a odstranit…
Q-Power Odstraňovač skvrn, 500 ml
od 61 Kč
122 Kč/l- Sprej
- Univerzální
- Barva prádla univerzální
- S parfemací
- 0,5 l
Odstraňovač skvrn ve spreji je určen pro efektivní odstranění odolných skvrn z různých druhů prádla. Je vhodný pro použití na bílé i barevné textilie, přičemž je důležité před prvním použitím…
Dr. Beckmann Odstraňovač skvrn s obsahem žlučového mýdla ve spreji 250 ml
od 69 Kč
276 Kč/l- 0,25 l
Skvělý německý výrobek v podobě spreje pro odstraňování skvrn na barevném prádle. Žlučové mýdlo nemá žádnou vůni a neobsahuje žádné optické zjasňovače nebo bělidla a tím je zcela bezpečné pro…
Frosch Sprej na skvrny na kojeneckém prádle 300 ml
od 109 Kč
- Sprej
- Na dětské prádlo
- Ekologický
- Přírodní
- Hypoalergenní
Frosch Eko sprej na skvrny na kojeneckém prádle účinně z kojeneckého prádla odstraní odolné skvrny od mléka, zeleniny a dalších potravin.
Stardrops Pink stuff zázračný odstraňovač skvrn 500 ml
od 92 Kč
184 Kč/l- 0,5 l
Získejte zázračnou čisticí sílu Pink s tímto Oxi sprejem na odstraňování skvrn na bílé i barevné prádlo. Tento sprej na odstraňování skvrn je tvrdý vůči skvrnám a šetrný k tkaninám. Lze jej…
Subio STOP skvrnám 80 ml
70 Kč
875 Kč/l- Sprej
- Ekologický
- Přírodní
- 0,08 l
Ekologický prostředek, obsahující přírodní enzymy, speciálně vyvinut k snadnému odstranění skvrn organického původu z oděvů, textilií, potahových látek, koberců, čalounění automobilů, …
NanoConcept Odstraňovač skvrn na textil 1 l
od 674 Kč
- Sprej
- Univerzální
- Ekologický
- 1 l
- Počet kusů v balení 1
Odstraňovač skvrn NanoConcept je moderní čisticí prostředek s pokročilou technologií mikroštěpení, který účinně odstraňuje skvrny a zároveň je mimořádně šetrný k textilu i životnímu prostředí. …
Neflek Smacchio Tutto odstraňovač skvrn spray 500 ml
od 95 Kč
190 Kč/l- 0,5 l
Neflek funguje! Prověřeno. Už nevěříte, že by se daly z oděvů odstranit skvrny od čokolády, kečupu, ovocných marmelád, řasenky, rtěnky nebo zaschlé krve? Vyzkoušejte tekutý Neflek. Díky…
Chante Clair Marseillské mýdlo odmašťovač 750 ml
od 89 Kč
119 Kč/l- Sprej
- Na jemné prádlo
- Ekologický
- S parfemací
- 0,75 l
Prostředek odstraňuje 3 druhy tuků – minerální, živočišné a syntetické. Tato vlastnost zajišťuje neomezené použití v běžném denním životě. Je ideální pro čištění povrchů, jako jsou např. …
Sil 1 für Alles sprej na skvrny 500 ml
od 118 Kč
236 Kč/l- 0,5 l
Vysoce účinný odstraňovač skvrn ve spreji se speciálním složením pro maximální účinnost při všech teplotách, barvách a skvrnách. Efektivně odstraní zažrané skvrny. Šetrný k barvám a textilu. …
Menforsan Odstraňovač pachu pro kočky 500 ml
299 Kč
598 Kč/l- Sprej
- Přírodní
- 0,5 l
- 600 g
Odstraňovač skvrn je určen pro efektivní odstranění nečistot a pachů z textilií a povrchů, které jsou často znečištěny močí, krví nebo slinami. Využívá silné enzymatické složení, které cíleně…
Vanish Oxi Action tekutý odstraňovač skvrn 0,5 l
od 54 Kč
109 Kč/l- Sprej
- 0,5 l
Vanish Oxi Action na skvrny je o objemu 0,5 l. Vanish na skvrny Oxi Action 0,5 l je tekutý odstraňovač skvrn určený na barevné i bílé prádlo. Inovativní složení s formulí Oxi Action působí do…
Simple Solution Extreme odstraňovač skvrn a zápachu pro kočky 750 ml 2 ks
345 Kč
460 Kč/l- Sprej
- Univerzální
- 0,75 l
Extreme od Simple Solution je silný a efektivní odstraňovač skvrn a zápachu po kočkách, jako je moč, exkrementy nebo zvratky. Díky svému čisticímu složení 3x Pro-Bacteria odstraňuje i odolné…
Simple Solution Stain & Odor Remover přípravek na odstranění skvrn a zápachu 945 ml
280 Kč
295 Kč/l- Sprej
- 0,95 l
- 940 g
Odstraňovač skvrn a zápachu je určen pro efektivní odstranění organických skvrn a pachů, zejména v domácnostech s domácími mazlíčky. Lze jej použít na různé druhy prádla, včetně koberců, potahů, …
Úklid pro klid Sada na přípravu odflekovače
533 Kč
Úklid pro klid Sada na přípravu odflekovače slouží k usnadnění použití ekologického přípravku na skvrny neboli odflekovače. Sada obsahuje 1x skleněný rozprašovač o objemu 250 ml, 2 kg jedlé sody…
Gut & Günstig Oxi Power 750 ml
92 Kč
123 Kč/l- 0,75 l
Gut & Günstig Oxi Power je sprej na skvrny před praním. Balení obsahuje 750 ml. Je ideální pro předúpravu prádla před praním s aktivním kyslíkem. Zajistí čistotu vláken i při nízkých teplotách…

FROSCH Sprej na koberce a čalounění 500 ml
- 500 g
- Přírodní
- Ekologický
- Sprej
- 0,5 l
Sprej na koberce a čalounění EKO Frosch si rychle poradí s odolnými skvrnami různého druhu. Z povrchu zmizí běžné nečistoty,…
v 15 obchodech

MIHI Laundry Odstraňovač skvrn na dětské oblečení 500ml
- 0,5 l
- Sprej
Vhodný k odstraňování odolných skvrn z prádla a oblečení dětí od 3 let. Na bílé a barevné tkaniny všech typů, kromě přírodní…
Mihi-shop.cz

Neflek odstraňovač skvrn na koberce a potahy ve spreji 500 ml
- Sprej
- 0,5 l
- Univerzální
Neflek odstraňovač skvrn na koberce a potahy ve spreji 500 ml, Praktický čistič Neflek ve spreji slouží k rychlé likvidaci…
v 8 obchodech

Odstraňovač skvrn ve spreji na bílé a barevné oblečení G&G Oxi Power 750 ml
- 800 g
- 0,75 l
- Barva prádla univerzální
- Sprej
Odstraňovač skvrn ve spreji na bílé a barevné oblečení G&G Oxi Power 750 ml Univerzální odstraňovač skvrn Oxi Power –…
v 2 obchodech

Ariel sprej na skvrny Delicates 750 ml
- Sprej
- 800 g
- 0,75 l
Odstraňovač skvrn - tekutý, na oděvy, na dětské, jemné, barevné a bílé prádlo, vhodný na skvrny od oleje, kečupu a kávy,…
v 6 obchodech

Dr. Beckmann Odstraňovač skvrn Oxi-Power Sprej na prádlo 500 ml
- 500 g
- 0,5 l
- Barva prádla univerzální
- Sprej
Dr. Beckmann Oxi Power 500 ml – odstraňovač skvrn v pěně/sprejové vodě Účinný prostředek na odstraňování skvrn z tkanin –…
Allegro.cz

Dr. Beckmann odstraňovač skvrn na prádlo Oxi-Power 500 ml DE
- 500 g
- 0,5 l
- Počet praní 10
- Barva prádla univerzální
- Sprej
Dr. Beckmann Odstraňovač skvrn 500 ml OXI Power Účinná pěna na skvrny Spray DE Od A do Z, tedy od špendlíku po zvýrazňovače!…
Allegro.cz