- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
LAKMA Mr. Teppich suchá pěna na koberce a čalounění 600 ml
od 82 Kč
137 Kč/l- Pěna
- Na suché čistění
- Dezinfekční
- Antibakteriální
- 600 ml
Přípravek pro dokonalé čištění koberců, potahů, čalounění nábytku a autočalounění. Likviduje nepříjemné pachy. Chrání vlákna čištěných tkanin. Zanechává příjemnou vůni. Návod na použití: Vysajte…
Vanish Shake&Clean Gold 650 g
od 159 Kč
- Prášek
- Na suché čistění
- S parfemací
- 650 g
Odstraňovač skvrn na koberce dokáže rychle vyčistit velké plochy a dodat jim svěžest. Odstraňovač v podobě vlhkého prášku pomáhá účinným způsobem odstranit i velmi odolnou a zažranou špínu, …
Omino Bianco Čistič koberců a textilií suchá pěna 300 ml
od 72 Kč
240 Kč/l- Pěna
- 300 ml
Omino Bianco suchá pěna na koberce a čalounění je spolehlivý čistič na koberce a textilie. Má velmi snadné použití díky kartáči, který je umístěn na víčku láhve. Vhodný na koberce, sedací…
Kärcher RM 760 800 g
od 462 Kč
577 Kč/l- Prášek
- 800 ml
- 800 g
Prášek slouží pro hloubkové čištění pro extrakci postřikem. Odstraňuje i silné znečištění olejem, mastnotou a minerálními látkami z textilních podlahových krytin a zanechává příjemnou svěží vůni.
Larrin Koralan Na ruční čištění koberců a potahů 500 ml
od 65 Kč
130 Kč/l- Pěna
- 500 ml
Larrin Koralan Na ruční čištění koberců a potahů v balení po 500 ml. Čistí do hloubky, důkladně a šetrně. Oživují barvy čištěných textilií. Zabraňují opětovnému znečištění. Přispívají k…
Simple Solution enzymatický čistič koberců 500 g
od 175 Kč
- Prášek
- Na suché čistění
- Antibakteriální
- S parfemací
- 500 g
Enzymatický čistič koberců je rychlý a snadno použitelný k odstranění přetrvávajících zápachů, které se zachytí v kobercích a čalounění. Odstraňuje přetrvávající pachy domácích mazlíčků, které…
Antistat Antistatický prostředek s mechanickým rozprašovačem 150 ml
od 42 Kč
280 Kč/l- 150 ml
Antistat antistatický prostředek s mechanickým rozprašovačem 150 ml odstraňuje nepříjemné účinky statického náboje na tkaninách, potazích koberců, gramofonových deskách, osobních počítačích aj. …
LAKMA Mr. Teppich Antialergen pěna na koberce a čalounění moře 600 ml
od 75 Kč
125 Kč/l- Pěna
- Na suché čistění
- 600 ml
Přípravek pro dokonalé čištění koberců, potahů, čalounění nábytku a autočalounění. Likviduje nepříjemné pachy. Chrání vlákna čištěných tkanin. Zanechává příjemnou vůni.
Jolly Práškový čistič pro suché čištění koberců svěží citrus 300 g
od 137 Kč
- Prášek
- Na suché čistění
- Dezinfekční
- Přírodní
- Antibakteriální
Tento suchý čistič koberců je přírodní granulát. Velice účinně na sebe navazuje alergeny a škodlivé látky, které spolu s granulemi odstraníte při vysávání. Vhodný je i pro použití při odstranění…
Tepur na koberce 1,5 kg
od 275 Kč
- Na suché čistění
- Přírodní
- 1500 g
Čistící prostředek Tepur sypká vlhká směs na čištění koberců a vybraných potahových látek bez použití vody vyrobeno na bázi přírodních látek, viditelně absorbuje špínu aplikace bez použití vody…
Astonish Shake & Fresh oOsvěžovač koberců s vůní růžového květu 400 g
od 72 Kč
- Prášek
- Na suché čistění
- S parfemací
- 400 g
Astonish Shake & Fresh osvěžovač koberců s vůní růžového květu je určen pro rychlé a účinné osvěžení koberců, běhounů a textilních povrchů v domácnosti. Práškové složení tohoto přípravku proniká…
Ma-Fra Flash Čistič čalounění 400 ml
od 142 Kč
355 Kč/l- Pěna
- 400 ml
- Počet kusů v balení 1 ks
Pěnový čistič textilního čalounění a koberců v interiéru auta. Žádný automobil nebude krásný, pokud jeho interiérové tkaniny nebudou udržovány s maximální péčí. Aktivní látky tohoto pěnového…
Jolly Práškový čistič pro suché čištění koberců Fresh 300 g
od 137 Kč
- Prášek
- Na suché čistění
- Dezinfekční
- Přírodní
- Antibakteriální
Suché čištění koberců a čalounění je praktickou metodou pro pravidelnou údržbu textilních povrchů, zejména v domácnostech s domácími mazlíčky. Tento způsob čištění zajišťuje rychlé ošetření…
Jolly Práškový čistič pro suché čištění koberců horská louka 300 g
od 137 Kč
- Prášek
- Na suché čistění
- Dezinfekční
- Přírodní
- Antibakteriální
Suchý čistič koberců Jolly je navržen pro všechny domácnosti. Účinně váže plísně, bakterie a roztočové alergeny, čímž pomáhá vytvořit zdravější prostředí. Je ideální pro použití na koberce, …
Tepur Čístící prostředek na koberce 750 g
od 149 Kč
- Na suché čistění
- Přírodní
- 750 g
Tepur čístící prášek na koberce je vyroben na bázi přírodních látek, viditelné absorbuje špínu a jeho aplikace bez použití vody zabraňuje nadměrnému provlhnutí a tím srážení koberců a textilií. …
Dr. Schutz CC Suchá pěna 400 ml
od 277 Kč
692 Kč/l- Pěna
- Na suché čistění
- 400 ml
- 400 g
Speciálně vyvinutá pěna pro čištění koberců citlivých na vlhkost např. sisal, kokos, juta. Vynikající čistící účinek také na čalounění, textilních tapetách a pelmetech.
Astonish Shake & Fresh osvěžovač koberců s vůní citronu 400 g
od 72 Kč
- Prášek
- Na suché čistění
- S parfemací
- 450 g
Astonish Shake & Fresh osvěžovač koberců s vůní citronu je určen k odstranění zatuchlých pachů, přetrvávajících pachů po domácích mazlíčcích a zatuchlých vůní, které se mohou v kobercích časem…
Duzzit Shake & Fresh Fresh Linen vonný prášek na koberce 500 g
od 55 Kč
- Prášek
- Na suché čistění
- S parfemací
- 500 g
Tento přípravek nejen provoní váš koberec, ale také pohltí nepříjemné pachy, které koberec do sebe po čase nachytá. Hmotnost výrobku je 500 g. Výhodou je velmi snadné a jednoduché použití.
Dr. Schutz Carpetlife prášek na čištění koberců 1 kg
od 280 Kč
- Prášek
- 1000 g
Čistící prášek s vynikající schopností rozpouštět nečistoty je vhodný pro intenzivní čištění textilních podlahovin. Podlaha může být kdykoliv během čištění používána. Je ideální pro čištění…
Dr. Schutz CC Carpetlife 10 kg
od 2 861 Kč
- Prášek
- 10000 g
Čistící prášek na koberce s vynikající schopností rozpouštět nečistoty, pro intenzivní čištění textilních podlahovin. Podlaha může být kdykoliv během čištění používána. Je ideální pro čištění…
Vanish Shake & Clean 650 g
258 Kč
- Prášek
- Na suché čistění
- 650 g
Odstraňovač skvrn na koberce dokáže snadno a rychle vyčistit velké plochy a dodat jim svěžest. Čistič v podobě vlhkého prášku pomáhá účinným způsobem odstranit i velmi odolnou a zažranou špínu, …
Dubrava Akypo Na ruční čištění koberců 500 ml
od 65 Kč
130 Kč/l- 500 ml
Dubrava Akypo Na ruční čištění koberců, potahových látek a čalounění. Je vhodná i pro čištění vlněných koberců. Balení 500 ml.

Omino Bianco, suchá pěna na koberce a čalounění, 300 ml
- Pěna
- Na suché čistění
- 300 ml
Omino Bianco suchá pěna na koberce a čalounění je spolehlivý čistič na koberce a textilie. Má velmi snadné použití díky…
v 2 obchodech

Suché čištění koberců pro vysavač WILFA Jubilee granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači WILFA Jubilee granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní citrusů je…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači EIO, MORPHY RICHARDS Villa Serie granulát s vůní…
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač EIO, MORPHY RICHARDS Villa Serie granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači ZELMER Meteor 1010 granulát s vůní Fresh
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač ZELMER Meteor 1010 granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh pro domácnosti…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač SEVERIN BR 7924 granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači SEVERIN BR 7924 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní citrusů…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači TAURUS Discovery 1600 granulát s vůní Fresh
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač TAURUS Discovery 1600 granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh pro…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač AEG Vampyr T 2.5 granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači AEG Vampyr T 2.5 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní citrusů…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači PRIVILEG 069.178 granulát s vůní Fresh
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač PRIVILEG 069.178 granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh pro domácnosti se…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač AEG Vampyr 23, 26 granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači AEG Vampyr 23, 26 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač AERO 20-21 granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači AERO 20-21 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní citrusů je…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač CLATRONIC BS 1279 granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači CLATRONIC BS 1279 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači VAX Powa 6130 granulát s vůní Fresh
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač VAX Powa 6130 granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh pro domácnosti se…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači ROTEL U 65.7 granulát s vůní Fresh
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač ROTEL U 65.7 granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh pro domácnosti se psy…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač DAEWOO RC 500 granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači DAEWOO RC 500 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní citrusů je…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači AQUA VAC Omega A 1330 granulát s vůní Fresh
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač AQUA VAC Omega A 1330 granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh pro…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač ROWENTA Silence Force RO6481EA 4AAAA granulát s…
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači ROWENTA Silence Force RO6481EA 4AAAA granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač KALORIK VC 9 granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači KALORIK VC 9 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní citrusů je…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač MIELE Soft Silver 700 S712 granulát s vůní svěžího…
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači MIELE Soft Silver 700 S712 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači WETROK Bantam 18 granulát s vůní Fresh
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač WETROK Bantam 18 granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh pro domácnosti se…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači CLATRONIC BS 1237 granulát s vůní Fresh
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač CLATRONIC BS 1237 granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh pro domácnosti…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač SEVERIN BC 7052 granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači SEVERIN BC 7052 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní citrusů…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač MIELE Superior 1500 S321 granulát s vůní svěžího…
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači MIELE Superior 1500 S321 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač EINHELL Duo 1300 granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači EINHELL Duo 1300 granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní citrusů…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači ETA .458 Serie Viva granulát s vůní Fresh
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač ETA .458 Serie Viva granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh pro domácnosti…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců pro vysavač WIREXIM SA 6000 EX granulát s vůní svěžího citrusu
- Na suché čistění
Suché čištění koberců k vysavači WIREXIM SA 6000 EX granulát s vůní svěžího citrusuMetoda suchého čištění JOLLY s vůní…
E-elektro.cz

Suché čištění koberců k vysavači AEG AirMax AAM 6150 granulát s vůní Fresh
- Na suché čistění
Suché čištění koberců pro vysavač AEG AirMax AAM 6150 granulát s vůní FreshMetoda suchého čištění JOLLY Fresh pro domácnosti…
E-elektro.cz