Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Interiérové dveře DRE

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Interiérové dveře DRE Deco 30

DRE Deco 30

od 3 709 Kč

  • Jednokřídlé
  • Prosklené
  • MDF
  • Falcové
  • Se zárubní

Dveře jsou od výrobce DRE. Interiérové dveře DRE Deco 30 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu. To zaručuje dlouhou životnost po celou dobu…

od 3 709 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Interiérové dveře DRE Standard 10

DRE Standard 10

od 3 028 Kč

  • Jednokřídlé
  • Plné
  • Dřevo
  • Falcové
  • Výška 198 cm

Interiérové dveře DRE Standard 10 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu. To zaručuje dlouhou životnost po celou dobu používání.

od 3 028 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Interiérové dveře DRE Fano 10

DRE Fano 10

5 655 Kč

  • Jednokřídlé
  • Plné
  • Dřevo
  • Falcové

Interiérové dveře DRE Fano 10 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu. To zaručuje dlouhou životnost po celou dobu používání. Dveře se dají…

5 655 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře DRE Vetro E

DRE Vetro E

7 169 Kč

  • Prosklené
  • Výška 197 cm
  • Stříbrná

Interiérové dveře jsou navrženy s důrazem na odolnost a estetickou hodnotu, přičemž jejich konstrukce vychází z dřevěného rámu MDF vyztuženého lepenou překližkou. Výplň dveří tvoří dutinková…

7 169 Kč

LaSamba.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře DRE Fano 30

DRE Fano 30

5 655 Kč

  • Jednokřídlé
  • Prosklené
  • Bez orientace
  • MDF
  • Falcové

Interiérové dveře DRE Fano 30 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu. To zaručuje dlouhou životnost po celou dobu používání. Dveře se dají…

5 655 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard levé 70 cm jilm PASIVNÍ DVEŘE IBIZAJ70LPASPokles ceny

Interiérové dveře DRE Standard levé 70 cm jilm PASIVNÍ DVEŘE IBIZAJ70LPAS

  • Odstín dřeva jilm
  • Šířka 70 cm
  • Výška 197 cm

Levé interiérové dveře o šířce 70 cm v dekoru jilm. PASIVNÍ DVEŘE…

1 710 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Arte B 60 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Arte B 60 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Arte B 60 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu.…

3 634 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard posuvné 80 cm bílá matná posuvné hranatý otvor pro mušle IBIZA210BM80POHR

Interiérové dveře DRE Standard posuvné 80 cm bílá matná posuvné hranatý otvor pro…

  • Šířka 80 cm

Posuvné posuvné interiérové dveře o šířce 80 cm v dekoru bílá matná.…

2 270 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 levé 70 cm ořech karamelový IBIZAOK70L

Interiérové dveře DRE Standard 10 levé 70 cm ořech karamelový IBIZAOK70L

  • Odstín dřeva ořech
  • Šířka 70 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní s…

2 409 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard posuvné 80 cm dub pískový posuvné WC IBIZADPI80POWC

Interiérové dveře DRE Standard posuvné 80 cm dub pískový posuvné WC IBIZADPI80POWC

  • Odstín dřeva dub
  • Šířka 80 cm

Posuvné posuvné interiérové dveře o šířce 80 cm v barevném provedení dub pískový.…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 70 cm borovice bílá IBIZABB70P

Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 70 cm borovice bílá IBIZABB70P

  • Odstín dřeva borovice
  • Šířka 70 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní s…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 levé 80 cm borovice bílá IBIZABB80L

Interiérové dveře DRE Standard 10 levé 80 cm borovice bílá IBIZABB80L

  • Odstín dřeva borovice
  • Šířka 80 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní s…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 60 cm borovice bílá IBIZABB60P

Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 60 cm borovice bílá IBIZABB60P

  • Odstín dřeva borovice
  • Šířka 60 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní s…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 70 cm ořech karamelový IBIZAOK70P

Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 70 cm ořech karamelový IBIZAOK70P

  • Odstín dřeva ořech
  • Šířka 70 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní s…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Arte B 50 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Arte B 50 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Arte B 50 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu.…

3 634 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Arte B 40 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Arte B 40 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Arte B 40 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu.…

3 634 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Standard 20s - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Standard 20s - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Standard 20s jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího…

3 635 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Standard 30 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Standard 30 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Standard 30 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího…

3 635 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Standard 50 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Standard 50 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Standard 50 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího…

3 635 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Standard 50s - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Standard 50s - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Standard 50s jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího…

3 635 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Standard 20 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Standard 20 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Standard 20 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího…

3 635 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 levé 70 cm borovice bílá Standard 10BB70L

Interiérové dveře DRE Standard 10 levé 70 cm borovice bílá Standard 10BB70L

  • Odstín dřeva borovice
  • Šířka 70 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní s…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard pravé 80 cm dub polský IBIZADPL80PWC

Interiérové dveře DRE Standard pravé 80 cm dub polský IBIZADPL80PWC

  • Odstín dřeva dub

Pravé interiérové dveře o šířce 80 cm v barevném provedení dub polský.…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard posuvné 80 cm bílá matná posuvné WC IBIZABM80POWC

Interiérové dveře DRE Standard posuvné 80 cm bílá matná posuvné WC IBIZABM80POWC

  • Šířka 80 cm

Posuvné posuvné interiérové dveře o šířce 80 cm v dekoru bílá matná.…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard levé 70 cm dub polský WC IBIZADPL70LWC

Interiérové dveře DRE Standard levé 70 cm dub polský WC IBIZADPL70LWC

  • Odstín dřeva dub

Levé interiérové dveře o šířce 70 cm v barevném provedení dub polský.…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 posuvné 60 cm ořech karamelový posuvné Standard 10OK60PO

Interiérové dveře DRE Standard 10 posuvné 60 cm ořech karamelový posuvné Standard…

  • Odstín dřeva ořech
  • Šířka 60 cm

Moderní interiérové posuvné dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 levé 60 cm ořech karamelový IBIZAOK60L

Interiérové dveře DRE Standard 10 levé 60 cm ořech karamelový IBIZAOK60L

  • Odstín dřeva ořech
  • Šířka 60 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní s…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard posuvné 60 cm bílá matná posuvné WC IBIZABM60POWC

Interiérové dveře DRE Standard posuvné 60 cm bílá matná posuvné WC IBIZABM60POWC

  • Šířka 60 cm

Posuvné posuvné interiérové dveře o šířce 60 cm v dekoru bílá matná.…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 60 cm ořech karamelový IBIZAOK60P

Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 60 cm ořech karamelový IBIZAOK60P

  • Odstín dřeva ořech
  • Šířka 60 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní s…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Standard 60 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Standard 60 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Standard 60 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího…

3 635 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Standard 40s - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Standard 40s - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Standard 40s jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího…

3 876 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Deco 20 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Deco 20 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Deco 20 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu.…

3 876 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Deco 40 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Deco 40 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Deco 40 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu.…

3 876 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Standard 40 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Standard 40 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Standard 40 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího…

3 876 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Deco 10 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Deco 10 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Deco 10 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu.…

3 876 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Arte 50 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Arte 50 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Arte 50 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu.…

4 065 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Arte 80 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Arte 80 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Arte 80 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu.…

4 065 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 posuvné 80 cm jilm posuvné IBIZAJ80PO

Interiérové dveře DRE Standard 10 posuvné 80 cm jilm posuvné IBIZAJ80PO

  • Odstín dřeva jilm
  • Šířka 80 cm

Moderní interiérové posuvné dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 posuvné 90 cm jilm antracit posuvné Standard 10JA90PO

Interiérové dveře DRE Standard 10 posuvné 90 cm jilm antracit posuvné Standard…

  • Odstín dřeva jilm
  • Šířka 90 cm

Moderní interiérové posuvné dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře DRE Ibiza 60 cm 197 cm 4 cm posuvné jilm

DRE Ibiza 60 cm 197 cm 4 cm posuvné jilm

  • Odstín dřeva jilm
  • Šířka 60 cm

Moderní interiérové posuvné dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 80 cm ořech karamelový IBIZAOK80P

Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 80 cm ořech karamelový IBIZAOK80P

  • Odstín dřeva ořech
  • Šířka 80 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní s…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 posuvné 80 cm dub pískový posuvné IBIZADPI80PO

Interiérové dveře DRE Standard 10 posuvné 80 cm dub pískový posuvné IBIZADPI80PO

Moderní interiérové posuvné dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 posuvné 90 cm ořech karamelový posuvné Standard 10OK90PO

Interiérové dveře DRE Standard 10 posuvné 90 cm ořech karamelový posuvné Standard…

  • Odstín dřeva ořech
  • Šířka 90 cm

Moderní interiérové posuvné dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 90 cm borovice bílá IBIZABB90P

Interiérové dveře DRE Standard 10 pravé 90 cm borovice bílá IBIZABB90P

  • Šířka 90 cm

Moderní interiérové dveře, které budou ozdobou každého interiéru. Desková konstrukce s dřevěným rámem, voštinovou výplní s…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře DRE Standard posuvné 60 cm jilm posuvné výška 204 cm PLIBIZAJ60PO

Interiérové dveře DRE Standard posuvné 60 cm jilm posuvné výška 204 cm PLIBIZAJ60PO

  • Odstín dřeva jilm
  • Šířka 60 cm
  • Výška 204 cm

Posuvné posuvné interiérové dveře o šířce 60 cm v dekoru jilm.…

2 549 Kč

SIKO KOUPELNY & KUCHYNĚ

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Arte 40 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Arte 40 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Arte 40 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu.…

4 065 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Arte 30 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Arte 30 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Arte 30 jsou vyrobeny v kvalitní deskové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu.…

4 191 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Interiérové dveře Interiérové dveře - DRE Estra 3 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře - DRE Estra 3 - 1000dveri.cz

Interiérové dveře DRE Estra 3 jsou vyrobeny v kvalitní rámové technologii a velmi dobře zpracovány do nejmenšího detailu. To…

4 287 Kč

1000dveri.cz

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie