Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolná lepidla

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo BOLL Sprint lepidlo na autoskla 007009 310 ml

BOLL Sprint lepidlo na autoskla 007009 310 ml

1

od 165 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

BOLL Sprint 007009 je jednosložková polyuretanová lepící hmota s velmi rychlým vytvrzením za účasti vzdušné vlhkosti. Používá se k montáži automobilových skel. Automobil lze používat po uplynutí…

od 165 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 70A 500 g

Soudal 70A 500 g

4

od 129 Kč

258 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • 0,5 kg

Soudal 70A je určeno k lepení všech dřevěných spojů, spojování parketových lamel plovoucích podlah, laminovaných parketových a kazetových podlah v systému pero-drážka. Vhodné je také k lepení…

od 129 Kč

od 258 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal T-REX Crystal 290 ml

Soudal T-REX Crystal 290 ml

4

od 199 Kč

  • Tekuté hřebíky
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Soudal Fix All Crystal je 100% průhledný neutrální vysoce kvalitní pružný lepicí tmel. Vhodný pro tmelení, lepení a spojování širokého spektra materiálů v interiéru i exteriéru. Fix All Crystal…

od 199 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Metylan Special 327825 200 g

Metylan Special 327825 200 g

14

147 Kč

735 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • 0,2 kg

Metylan Special 327825 200 g Lepidlo na tapety Metylan Special 327825 je určeno pro různé typy tapet, včetně papírových, vinylových, strukturovaných a tapet Rauhfaser. Toto lepidlo je vhodné…

147 Kč

735 Kč/kg

Allegro.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Technicqll E-143 2x 20 ml

Technicqll E-143 2x 20 ml

od 95 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • V tubě

Technicqll E-143 je epoxidové lepidlo, které je dodáváno ve dvou tubách o objemu 20 ml. Toto lepidlo je dvousložkové, což znamená, že před použitím je třeba smíchat dvě složky dohromady. Díky…

od 95 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo RAKOLL GXL3 disperzní lepidlo 1 kg

RAKOLL GXL3 disperzní lepidlo 1 kg

14

od 169 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

RAKOLL GXL3 je lepidlo s dobrou voděodolností, velmi rychle vytvrzuje. Vytvrzená spára se vyznačuje dobrou odolností vůči zvýšené teplotě.

od 169 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 8005

Loctite 8005, 400 ml

1

od 341 Kč

  • 400 ml

Loctite 8005 je produkt speciálně určený pro použití na všechny typy řemenů ke zvýšení přítlačné síly a k zabránění prokluzování řemenů z důvodu tepla, chladu, vlhkosti nebo prachu. Obnovuje…

od 341 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Kontakt 1000 ml

Ceys Kontakt 1000 ml

od 309 Kč

  • Univerzální

Kontaktceys je chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých a pružných spojů. Není vhodné na…

od 309 Kč

v 19 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Super Glue Liquid 3 g

Bison Super Glue Liquid 3 g

od 29 Kč

  • Vteřinové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér
  • 3 ml

Bison Super Glue Liquid je tekuté kyanoakrylátové lepidlo určené pro lepení hladkých, čistých a suchých povrchů. Velikost balení je 3 gramy. Rozsah použití Lepidlo je velmi univerzální a je…

od 29 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Spray Adhesive 200 ml

Bison Spray Adhesive 200 ml

3

od 163 Kč

815 Kč/kg
  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 200 ml
  • 0,2 kg

Vysoce kvalitní kontaktní sprejové lepidlo Bison Spray Adhesive je vhodné k lepení větších ploch celé řady materiálů. Je to ideální prostředek k slepení papíru, dřeva, textilu, kovu, polystyrenu…

od 163 Kč

od 815 Kč/kg

v 14 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ulow Liquid Patch PVC bílé 20 ml

Ulow Liquid Patch PVC bílé 20 ml

3

od 289 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • 20 ml

Tekuté PVC je vynikající na opravy výrobků z PVC, neoprénu, polyesteru a ostatních tkanin na bázi polyesteru. Slouží rovněž k opravám výrobků z přírodní a syntetické kůže.

od 289 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Adesilex P10 25 kg

Mapei Adesilex P10 25 kg

od 1 153 Kč

46 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepidlo Mapei Adesilex P10 je navrženo pro lepení obkladů a dlažeb v různých prostředích, a to jak v interiérech, tak exteriérech. Je vhodné pro skleněné, keramické i mramorové mozaiky, které…

od 1 153 Kč

od 46 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys 505069 5 g

Ceys 505069 5 g

3

od 117 Kč

11 700 Kč/kg
  • Vteřinové
  • 0,01 kg

Vteřinové lepidlo SuperCeys se štětečkem je ideální pro dokonalé a trvalé spoje. Obal se štětečkem pro jednodušší a čistější práci a přesné dávkování. Lepidlo je odolné zátěži do 260 kg/cm2, …

od 117 Kč

od 11 700 Kč/kg

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemopren Univerzal 4,5 l

Pattex Chemopren Univerzal 4,5 l

1

od 1 499 Kč

  • Univerzální
  • 4500 ml

Chemopren Univerzal je kontaktní lepidlo na benzínovém základě. Je určeno pro kombinované lepení. Lepí mnoho materiálů jako např. guma, kůže, dřevo, korek, karton, plsť, tvrzené PVC, kov a mnoho…

od 1 499 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg

Den Braven Hybri Floor L8400 15 kg

od 2 379 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Den Braven Hybri Floor je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, dřevo…

od 2 379 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50251FF 250 ml

Den Braven 50251FF 250 ml

3

od 212 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Den Braven na dřevo D4 slouží pro lepení plošných spojů s požadavkem odolnosti proti povětrnostním vlivům a teplotním výkyvům např. lepení dřevěných kazet do venkovních vchodových dveří apod. …

od 212 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite MR 5923 450 ml

Loctite MR 5923 450 ml

od 951 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na kov
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Loctite MR 5923 450 ml Loctite MR 5923 je průmyslové lepidlo určené pro specifické aplikace vyžadující těsnění lícovaných ploch a závitových spojů. Tento produkt je známý svou schopností…

od 951 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Kit Universal

Bison Kit Universal, 50 ml

2

od 71 Kč

  • Univerzální
  • V tubě
  • 50 ml

Univerzální Bison Kit Univerzální kontaktní lepidlo, lze jej použít na mnoho materiálů jako laminátové plasty (Formica, Perstorp, Duropal, Resopal atd.), prkna, dýhové, pryžové a plastové…

od 71 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Super D3

Ponal Super D3, 30 kg

13

od 3 327 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo. Montážní lepení venkovní i vnitřní, např. okna a dveře. Laminování okenních rámů. Lepení velkých ploch, např. lepení desky HPL k dřevotřísce na okenních…

od 3 327 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Wood Super 3

Pattex Wood Super 3, 750 g

2

od 235 Kč

313 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • 0,75 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i…

od 235 Kč

od 313 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 300

Kleiberit Klebit 300, 1 kg

5

od 234 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté

Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo Klebit na bázi PVAC, které je univerzálně použitelné. Má vysokou odolnost proti vodě se zkušebním certifikátem D3 podle DIN/EN 204, dále vysokou…

od 234 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Perdix 920 Blesk 290 ml

Perdix 920 Blesk 290 ml

1

od 112 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Montážní lepidlo od značky Perdix je odolné vůči UV záření, atmosférickým vlivům a stárnutí. Nezanechává skvrny, nevyvolává korozi (je antikorozní ochranou), je voděodolné a bez…

od 112 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Zhanlida T-8000

Zhanlida T-8000, 15 ml

81

80 Kč

  • Univerzální
  • V tubě
  • 15 ml

T-8000 je vhodné pro lepení skla, plastů, kovů, gumy, papíru, látek a šperků. Vhodné především pro lepení mobilní elektroniky - kupříkladu okrajů dotykových skel displejů k rámečkům housingů a…

80 Kč

MEGAKNIHY.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Baumit Baumacol FlexUni Gel C2T S1 flexibilní lepidlo 25 kg

Baumit Baumacol FlexUni Gel C2T S1 flexibilní lepidlo 25 kg

1

od 355 Kč

14 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Flexibilní lepidlo Baumit Baumacol FlexiUni Gel je vysoce zušlechtěná hydraulicky pojená flexibilní malta určená pro lepení keramických obkladů a dlažeb, mozaiky a přírodního kamene. Je vhodná i…

od 355 Kč

od 14 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex-545 300 ml

Sika Sikaflex-545 300 ml

od 176 Kč

  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • 300 ml

Sikaflex-545 je jednokomponentní montážní lepidlo na bázi polymerní technologie ukončené silanem (STP) s nízkými emisemi. Má výjimečně vysokou počáteční přídržnost s vysokou nosností a…

od 176 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem Epoxid 47809

Versachem Epoxid 47809

4

od 157 Kč

  • Epoxidové
  • 25 ml

Versachem Epoxid 47809 je dvousložkové lepidlo na velmi pevné spojení ploch téměř všech plastů, keramiky, skla, sklolaminátu a kovů. Vhodný i pro lepení ABS plastů, např. nárazníků. Moderní…

od 157 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Belzona 1221 Super E Metal 125 g

Belzona 1221 Super E Metal 125 g

od 1 283 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • V tubě

Belzona 1221 Super E Metal je dvousložkový pastovitý materiál určený pro průmyslové nouzové opravy. Tento výrobek je specifický svou bází reaktivních polymerů a oligomerů, doplněnou plnivem z…

od 1 283 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Liqui Moly Liquimate Kraftkleber 8050 MS 6165

Liqui Moly Liquimate Kraftkleber 8050 MS 6165

od 451 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Liqui Moly Liquimate 8050 MS je jednokomponentní vysoce viskózní vzdušnou vlhkostí vytvrzované strukturální lepidlo na bázi MS polymerů určené pro pevnostní a trvale elastické lepení. Lepidlo…

od 451 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Poly Max Original

Bison Poly Max Original, 165 g

2

od 94 Kč

551 Kč/kg
  • Univerzální
  • V tubě
  • 0,17 kg

Bison Poly Max Original představuje řešení pro lepení, fixaci a těsnící aplikace (tmelení) založené na unikátní MS-polymerové technologii. Toto univerzální, vysoce kvalitní řešení problémů může…

od 94 Kč

od 551 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CM 14 White Natural Stones Universal 25 kg

Ceresit CM 14 White Natural Stones Universal 25 kg

1

od 879 Kč

35 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Ceresit CM 14 White je bílé lepidlo určené k lepení mramoru, žuly, pískovce, travertinu, slepence, světle zbarveného vápence a jiných hrubozrnných, barevně stálých kamenných obkladů. Je také…

od 879 Kč

od 35 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stachema GC420 T5VUA 500 g

Stachema GC420 T5VUA 500 g

od 243 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Toto lepidlo je určeno pro lepení obtížně lepitelných truhlářských dílců, dřevěných rámů a lakovaných ploch, včetně povrchů upravených polyuretanovými nebo polyesterovými laky. Vhodné je i pro…

od 243 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Lockfix GM 85 24 ml

Lockfix GM 85 24 ml

2

od 173 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • Kartuš

Dvousložkový epoxidový tmel (tekutý kov) je určený na opravy prasklin, armatur, potrubí, čerpadel a stržených závitů. Používá se na ocel. Zachovává barvu kovu (má kovový vzhled), nemusí se…

od 173 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Illbruck CT113 ME220 a ME210

Illbruck CT113 ME220 a ME210

od 1 630 Kč

347 Kč/kg
  • Voděodolné
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 4,7 kg

Kontaktní fasádní lepidlo illbruck illbruck CT113 kontaktní fasádní lepidlo je speciální lepidlo určené pro kontaktní lepení fólií illbruck ME220 a illbruck ME210 zejména ve fasádních aplikacích…

od 1 630 Kč

od 347 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kleiberit Klebit 314

Kleiberit Klebit 314, 4,5 kg

3

od 989 Kč

220 Kč/kg
  • 4,5 kg

Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo KLEBIT 314,0 (KLEIBERIT) na výrobu okenních hranolů, lepení spárovky a rohových spojů. Lepidlo má vysokou odolnost proti vodě podle DIN/EN 204. Je…

od 989 Kč

od 220 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo X-Treme Fix Polyuretanové lepidlo 30 g

X-Treme Fix Polyuretanové lepidlo 30 g

12

od 147 Kč

4 900 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 0,03 kg

Balení lepidla X-Treme Fix v plastové lahvičce má oproti klasickým tubám výhodu velké pevnosti a kvalitního šroubovacího uzávěru. Proto se vám nestane, že lepidlo vyteče třeba do batohu. …

od 147 Kč

od 4 900 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Fast Fix2 Liquid Power 10 g

Bison Fast Fix2 Liquid Power 10 g

3

od 305 Kč

  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Bison Fast Fix2 Liquid Power 10 g je dvousložkové lepidlo pro extrémní opravy, na spoje odolné proti nárazu. Extrémně rychlé uschnutí je možné díky kyanoakrylátové technologii. Lepidlo je…

od 305 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond III Ultimate D4 Projug

Titebond III Ultimate D4 Projug, 8,12 l

2

od 2 690 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 8120 ml

Titebond III je extrémně voděodolné lepidlo pro vnitřní i venkovní použití, oceněné 1 místem srovnávacích testů amerického časopisu Fine Woodworking 2007. Bylo navrženo jako speciální lepidlo na…

od 2 690 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mannol Fix-Gewinde Hochfest 9927 10 ml

Mannol Fix-Gewinde Hochfest 9927 10 ml

od 58 Kč

  • Voděodolné
  • Na kov
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 10 ml

Toto lepidlo je určeno pro zajištění závitových spojů a zabraňuje jejich samovolnému uvolnění vlivem zvýšeného zatížení a vibrací. Vhodné je pro všechny typy závitů, včetně šroubů, matic, …

od 58 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 3425

Loctite 3425, 50 ml

od 676 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 50 ml

Loctite 3425 je dvousložkové tixotropní epoxidové lepidlo s vysokou viskozitou, které po rozmíchání vytvrzuje při pokojové teplotě. Je to nestékavé lepidlo pro běžné použití, které dosahuje…

od 676 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Permatex 82019 297 ml

Permatex 82019 297 ml

od 250 Kč

  • Ve spreji
  • 297 ml

Permatex 82019 je lepidlo na čalounění a koberce. Lepidlo je ve formě spreje a nezanechává povrchy neznečištěné. Po zaschnutí je lepidlo čiré. Unikátní složení odolává vodě a vlhkosti. Přilne k…

od 250 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 66A 5 kg

Soudal 66A 5 kg

2

od 1 687 Kč

337 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 5 kg

Polyuretanové lepidlo, které se vyznačuje krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti. Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, vyznačuje se vysokou adhezní…

od 1 687 Kč

od 337 Kč/kg

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Repair Epoxy Ultra Quick 1 min 11 ml

Pattex Repair Epoxy Ultra Quick 1 min 11 ml

1

od 148 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

2-složkové rychleschnoucí epoxidové lepidlo se statickým směšovačem – vytvrzuje do 1 minuty. Už žádné míchání! Jednotlivé složky lepidla se promíchají přímo v směšovači. Přímá aplikace lepidla…

od 148 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Uhu Hart

Uhu Hart, 35 g

9

od 97 Kč

  • Univerzální

Velmi kvalitní speciální rychleschnoucí transparentní lepidlo pro modeláře, hobby a opravy v domácnosti. Lepidlo odolává vodě, olejům, ředěným kyselinám, louhům.

od 97 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Technicqll Butapren kontaktní lepidlo 20 ml

Technicqll Butapren kontaktní lepidlo 20 ml

od 44 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 20 ml

Toto lepidlo je určeno pro univerzální použití při lepení různých materiálů, a to jak v interiéru, tak v exteriéru. Je vhodné pro lepení kůže, gumy, plastu, kovů, korku, plsti, plastu a dalších…

od 44 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Hasoft PUdrž 190 g

Hasoft PUdrž 190 g

3

od 110 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Lepidlo PUdrž se používá všude tam, kde je třeba rychle a voděodolně lepit dřevo, kov, MDF, dřevotřísky, keramiku, pórobeton, beton, cihly, polystyren, minerální vlnu, kůži a mnoho dalších…

od 110 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie