Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Soudal 1317507 49A - 310 ml
od 110 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 310 ml
Univerzálně použitelné lepidlo na bázi syntetického kaučuku nahrazující tradiční spojování šrouby, hřebíky nebo nýty. Výborně přilne na většinu stavebních podkladů, rychle vytvrzuje a je…
Teroson VR 5000 400 ml
od 431 Kč
1 078 Kč/kg- Na dřevo
- Ve spreji
- Interiér/exteriér
- 400 ml
- 0,4 kg
Teroson VR 5000 je sprej k lepení karoserií. Kontaktní lepidlo pro pevné slepy obložení z tvrdých a měkkých pryží, měkkých pěnových látek, kůže, plstě a tlumících materiálů (například Teroderm -…
Ceys Mstech 10 g
od 101 Kč
10 100 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,01 kg
Tri action je univerzální lepidlo, které lepí a tmelí a to i vlhké plochy. Je vhodné na velké množství materiálů. Toto silné montážní lepidlo s vynikajícími vlastnostmi odolává teplotním změnám, …
Petec Poxy 98425 24 ml
od 254 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Kartuš
Dvoukomponentní epoxypryskyřičné lepidlo je určeno pro profesionální lepení řady materiálů. Dokonale lepí kovy, kámen, dřevo, sklo, keramiku a mnohé umělé hmoty/plasty univerzálně použitelné v…
Bison Super Wood, 75 g
od 67 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér
Lepidlo Bison Super Wood je pevné a vodovzdorné lepidlo na dřevo. Jedná se o lepidlo na bázi PVAc, které je vhodné zejména pro aplikace vyžadující vysokou odolnost proti vlhkosti, například v…
WoldoClean Professional WCLPK1X25 25 g
199 Kč
6 633 Kč/kg- Voděodolné
- V tubě
- 0,03 kg
Název: WoldoClean Professional WCLPK1X25 Výrobce: WoldoClean Objem: 25 g Popis produktu WoldoClean Professional WCLPK1X25 je průmyslové lepidlo určené speciálně pro použití na porcelán a…
Wenko Power-Loc lepidlo na obklady 10 ml
od 160 Kč
- Univerzální
- V tubě
- 10 ml
Lepidlo v tubě od značky Wenko Power-Loc vám umožní namontovat na zeď různé dekorativní koupelnové doplňky a police, a to bez nutnosti vrtání či šroubování. Lepidlo lze použít na dlaždice, …
TopStone Purstone One Wall 2,26 kg
od 877 Kč
- Voděodolné
- Vícesložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Exteriér
Popis produktu: TopStone Purstone One Wall je dvousložkové polyurethanové pojivo určené pro aplikaci stěnových systémů. Nabízí UV stabilitu a vysokou voděodolnost, což jej činí vhodným pro…
Fischer Group High Tack MS bílé 290 ml
od 168 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 290 ml
Jednosložkový hybridní lepicí tmel na bázi MS-Polymeru je určen pro široké spektrum lepicích aplikací, kde je vyžadována vysoká počáteční nosnost a odolnost vůči vodě. Receptura a viskozita…
Loctite 518, 50 ml
od 556 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na kov
- V tubě
- Interiér/exteriér
Loctite 518 je jednosložkový, středněpevnostní, anaerobní těsnící produkt, který vytvrzuje ve spáře mezi dvěma kovovými povrchy. Typické aplikace zahrnují utěsňování lícovaných spojů mezi…
Sika Sikadur 31 Plus AB 1,2 kg
od 495 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Sika Sikadur 31 Plus AB, 1,2 kg, je dvousložkové strukturální epoxidové lepidlo známé svou nízkou emisí těkavých organických látek a odolností proti vlhkosti. Toto lepidlo, vyráběné firmou Sika, …
Ponal D4, 250 g
od 534 Kč
2 136 Kč/kg- Vteřinové
- Tekuté
- 0,25 kg
Slouží pro montážní a konstrukční lepení v interiéru i exteriéru.
Petec Power Stahl 97450 50 g
od 113 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- Interiér/exteriér
Popis produktu: Petec Power Stahl 97450 je speciální plastelína na epoxidové bázi určená převážně pro průmyslové opravy a lepení kovových dílů. Je vhodná pro opravy železných a litinových dílů, …
Pattex Chemopren Obuv krabička 50 ml
od 67 Kč
- Na PVC
- V tubě
- 50 ml
Speciální lepidlo Pattex Chemoprén na lepení a opravu obuvi, včetně sportovní. Je vhodné na všechny druhy svršků a podrážek používaných v obuvnickém průmyslu. Lepí a pevně spojuje širokou škálu…
Ceresit CM22, 25 kg
od 789 Kč
32 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Lepicí malta Ceresit CM 22 je určena k lepení velkoformátové gresové dlažby, obkladů a dlažby z keramiky, jemné kameniny, desek z betonu a kamene (mimo mramoru) na stabilních i kritických…
3M Remount Scotch 400 ml
od 801 Kč
2 108 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Ve spreji
- 400 ml
- 0,38 kg
Tento typ lepidla je určen pro opakované použití a přemisťování předmětů bez zanechání stop po lepení. Vhodné je zejména pro dočasné prezentace, návrhářské práce, projektové plánování a…
Soudal 62A 5 kg
od 573 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …
Kleiberit Klebit 303, 500 g
od 135 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V tubě
Kleiberit 303 je disperzní lepidlo s aplikátorem. Používá se k lepení oken a dveří, dřevěných materiálů, lamel, tvrdých a exotických dřevin, schodišť apod. Disponuje třídou odolnosti D3.
Bukoma Fix 9930 290 ml
od 145 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
Lepidlo určené pro široké spektrum materiálů a aplikací je vhodné pro profesionální i domácí použití. Jedná se o jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel, které zajišťuje silnou přilnavost k…
Mr. Fix Fixátor kamene, 850 ml
299 Kč
352 Kč/kg- Voděodolné
- Ve spreji
- Interiér/exteriér
- 850 ml
- 0,85 kg
Fixátor kamene Mr. Fix je určen pro fixaci kamínků, štěrku nebo kůry v zahradách a okolí domů. Tento produkt je na vodní bázi a zajistí pevné spojení materiálu bez omezení průtoku vody, což je…
Pattex Chemoprén Extrém Profi 1 l
od 407 Kč
- Univerzální
- 1000 ml
Pattex Chemoprén Extrém Profi je speciální kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Je určeno na kontaktní lepení s velmi vysokou pevností. Zvláště na lepení kůže, dřeva, …
Loctite 510, 50 ml
od 569 Kč
- V tubě
- 50 ml
Loctite 510 je špičkový tmel na příruby vhodný pro ruční dávkování i pro sítotisk, jenž po aplikaci vytvoří výborné plošné těsnění. Tento produkt je určen jako tmelicí pasta na ocel a hliník, …
Loctite 5921, 200 ml
od 309 Kč
- V tubě
- 200 ml
Loctite MR 5921 FAG 1 je špičková rychleschnoucí tmavě hnědá pasta, která se používá jako plošné přírubové těsnění motorů nebo převodovek, ale současně také jako závitový utěsňovač trubek, …
Loctite Easy Brush, 5 g
od 117 Kč
11 700 Kč/kg- Vteřinové
- V tubě
- 0,01 kg
Vteřinové lepidlo s pohodlnou a snadnou aplikací pomocí štětce. Aplikace je pomocí štětce pro snadné nanášení na větší nebo nepravidelné plochy. Vhodný je na porcelán, kov, gumu, kůži, dřevo, …
Pattex Fix & Remove 3043617 44 g
od 115 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
Lepidlo určené pro dočasné lepení v interiéru nabízí možnost pevného přichycení předmětů na různé neporézní povrchy s možností jejich pozdějšího odstranění bez zanechání zbytků lepidla. Je…
MASTERsil D3 lepidlo na dřevo, 250 ml
od 69 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Jednosložkové disperzní lepidlo, které je na bázi PVAC. Lepený spoj vyhovuje normě ČSN EN 204-D3 (vhodné do prostor se zvýšenou vlhkostí, odolává působení kondenzátu a vylití vody), spoj má…
Concorde 36766 3 g
od 6,50 Kč
- Vteřinové
- V tubě
- 0 kg
Vteřinové lepidlo Concorde je univerzální vteřinové lepidlo na kov, plasty, dřevo, gumu, sklo a keramiku. Lepidlo má okamžitý účinek, spoj je po vytvrdnutí průhledný.
Den Braven Quartz C1T lepidlo na obklady a dlažbu 25 kg
od 138 Kč
5,52 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Tenkovrstvá lepicí malta na bázi cementu je určena pro lepení keramických obkladů a dlažby z přírodního kamene, desek nekonstantní tloušťky, k pokládání jemnozrnné kameniny na omítku, beton, …
Soudal PRO 40P, 750 g
od 263 Kč
351 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,75 kg
Polyuretanové lepidlo s velmi vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností D4 (ČSN EN 204). V průběhu vytvrzování napěňuje, má dlouhou dobu zpracovatelnosti (otevřený čas 15 minut). Vhodné…
Petec Lagergix 93150 lepidlo na pouzdra/ložiska 50 g
od 747 Kč
7 470 Kč/kg- Voděodolné
- Na kov
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,1 kg
Tato hmota je určena pro vyplnění nadměrných spár a vůlí mezi kovovými díly, které vznikly opotřebením ložisek, pouzder, hřídelí, skříní, drážek a dalších součástí. Slouží k obnovení upevnění…
Thomsit Chemopren Ceresit CH50 10 l
od 2 965 Kč
297 Kč/kg- Na parkety
- V plechovce
- 10000 ml
- 10 kg
Vysoce kvalitní, mimořádně pevné kontaktní lepidlo obsahuje rozpouštědla. Vhodné pro lepení a podlepování PVC krytin v pásech a dílcích, kaučukových/pryžových krytin s hladkou, broušenou zadní…
Pattex 6v1 PU pěna pistolová 750 ml
od 186 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tlaková láhev
- Interiér/exteriér
- 750 ml
Pattex 6v1 představuje jednosložkové pistolové PU lepidlo, které využijete pro různé druhy lepení. Vyniká skvělou přilnavostí k různým povrchům a velmi lehce vyplňuje. Expanze pěny dokáže…
Mapei Keraquick Maxi C2FT S1 šedé 25 kg
od 1 233 Kč
49 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Mapei Keraquick Maxi C2FT S1 je vysoce kvalitní deformovatelné rychle tvrdnoucí cementové lepidlo se sníženým vertikálním skluzem velmi nízkou emisí těkavých organických látek. Je vhodné na…
GomaGom Lepidlo na textil 30 ml
od 39 Kč
1 300 Kč/kg- Voděodolné
- Na textil
- V tubě
- 20 ml
- 0,03 kg
Lepidlo určené pro lepení textilií a různých druhů látek nabízí spolehlivé a přesné spojení bez nutnosti šití. Je vhodné pro drobné opravy oděvů, dekorací, bytového textilu i kreativní a hobby…
Würth Lepidlo na závity a zajištění šroubů střední tvrdost 25 g
od 392 Kč
- Voděodolné
- Na kov
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 1000 ml
Würth Lepidlo na závity a zajištění šroubů je určeno pro středně pevné upevňování a utěsňování závitových spojů, jako jsou šrouby, vruty, matice a závitové zátky. Tento produkt je vhodný pro…
Soudal 47A lepidlo na zrcadlo 300 ml
od 110 Kč
- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- 300 ml
Vodovzdorné montážní lepidlo na zrcadlo pro lepení zrcadel nebo skleněných prvků na běžné stavební povrchy mimo PE, PP a PTFE. Má výbornou přilnavost na většinu materiálů, nevyžaduje zvláštní…
Titebond Liquid Hide, 118 ml
od 116 Kč
- Na dřevo
- V tubě
- 118 ml
Klihové lepidlo Titebond je prvním lepidlem svého druhu nabízeným v kapalné formě k okamžitému použití. Směšování, zahřívání nebo míchání není vyžadováno. Využíváno profesionálními truhláři pro…
Ceys Superceys Universal 3 g 10 ks
od 29 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Ceys Superceys Universal, je vysoce odolné a snadno aplikovatelné transparentní vteřinové lepidlo, ideální pro rychlé práce. Víceúčelové lepidlo spojuje prakticky všechny materiály, a to v…
Den Braven Fast Flex C2FT 12 kg
od 240 Kč
20 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 12 kg
Cementové lepidlo určeno k lepení všech typů obkladů (včetně velkoformátových), dlažeb a mozaik v interiérech i exteriérech, na podlahy a stěny z tradičních materiálů s cementovou omítkou, …
Soudal Lepidlo na dřevo 62A 250 g
od 77 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, …
Pattex Parket, 750 g
od 223 Kč
297 Kč/kg- Na parkety
- Tekuté
- 0,75 kg
Speciální těsnící hmota na bázi polyakrylátu pro dřevěné parkety, laminátové podlahy, obložení stěn a dřevěné konstrukce s malou rozpínavostí. Brání pronikání vody, mikroorganismů a nečistot do…
Ceys 505191 70 ml
od 106 Kč
1 060 Kč/kg- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- 70 ml
- 0,1 kg
Pvc glue je svářecí lepidlo, které perfektně slepuje tvrdé PVC, vodní i plynové potrubí a vedení, která musí odolávat tlaku. Jakmile spoj dosáhne své maximální pevnosti, může odolat tlaku stejně…
Technicqll Univerzální epoxydové lepidlo 2x 20 ml
od 82 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Epoxidové lepidlo představuje univerzální řešení pro trvalé a silné spojení širokého spektra materiálů. Je vhodné pro lepení skla, keramiky, kamene, mramoru, cihel, betonu, kovů, dřeva a většiny…
Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg
od 3 751 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V kbelíku
Rakoll Rakoll Eco D3 je disperzní lepidlo s dobrou vodoodolností, které při jednosložkovém zpracování splňuje požadavky skupiny D3.
Tesa 60021 500 ml
od 394 Kč
- Univerzální
- Ve spreji
- 500 ml
Lepidlo Tesa je určeno pro čisté, úsporné, bezpečné a rychlé spojení velkých ploch papíru, kartonu, plstí, textilií, fólií, kůže, plastů a řady dalších materiálů. Vhodné je pro lehké a středně…
Illbruck High Tack Pro SP350 bílé 310 ml
od 176 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Kartuš
- Interiér
Lepidlo na hybridní bázi je určeno pro aplikace, kde je potřeba dosáhnout okamžité pevnosti spoje bez použití dodatečných mechanických prostředků. Vyznačuje se extrémně vysokou pevností v tahu, …
SikaBond T8 13,4 kg
od 6 643 Kč
496 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 13,4 kg
SikaBond T8 je vodotěsné lepidlo určené k celoplošnému lepení obkladů. Především je vhodné na staré obklady, beton, maltu a dřevo.
Titebond II Dark D3, 237 ml
od 128 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
Titebond II Dark je obarvená verze lepidla Titebond Premium II do barvy tmavého hnědého dřeva. Je to vysokopevnostní voděodolné lepidlo, které splňuje přísnou evropskou normu DIN EN 204/ D3 pro…
