Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Duvilax LS - 50 5 kg
od 586 Kč
117 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V kbelíku
- 5 kg
Duvilax LS - 50 se používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů používaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, …
Soudal 24A, 5 kg
od 409 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V tubě
- Interiér
Speciální vysoce kvalitní, ihned použitelné lepidlo, určené k lepení dlaždic a ostatních obkladových prvků na veškeré i netradiční podklady. Vysoce flexibilní, vhodné na podklad, který…
Pattex Chemoprén Extrém Profi 4,5 l
od 1 339 Kč
- Univerzální
- 4500 ml
K lepení pro extrémě zatěžované spoje. K lepení dřevěných materiálů k deskám HPL, např. Resopal, Formica, atd., ke gumě, kůži, plst, tvrzené PVC, pružné pěnové materiály, kov, atd. K pokládání…
Ceresit Chemoprén CH 50 1 l
od 241 Kč
- Na parkety
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 1000 ml
Thomsit Chemoprén na podlahy. Oblast použití Vysoce kvalitní, mimořádně pevné kontaktní lepidlo, obsahující rozpouštědla. Vhodné pro lepení a podlepování PVC krytin v pásech a dílcích, …
Druchema Dispercoll D2 500 g
od 117 Kč
234 Kč/kg- Na dřevo
- Tekuté
- 0,5 kg
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Lepidlo je určeno pro využití v obalové technice, …
Loctite 3423, 50 ml
od 523 Kč
- Epoxidové
- V tubě
- 50 ml
Loctite 3423 je dvousložkové tixotropní epoxidové lepidlo s vysokou viskozitou, které po rozmíchání vytvrzuje při pokojové teplotě. Je to nestékavé lepidlo pro běžné použití, které dosahuje…
Tytan Professional Styro 753 E/B1, 750 ml
od 185 Kč
- Voděodolné
- Na polystyren
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 750 ml
Tytan Professional je profesionální PU lepidlo určené k upevňování fasádních, tepelně izolačních desek z pěnového polystyrénu. Styro753 je rovněž ideální pro vyplňování mezer mezi izolačními…
Kleiberit 507.0 PUR Leim 500 g
od 161 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Jednokomponentní lepidlo od výrobce Kleiberit na bázi polyuretanu je vytvrzováno vlhkostí. Toto lepidlo je určeno pro různé průmyslové aplikace, kde je vyžadována vysoká odolnost proti teplotě a…
Evonik Acrifix 192 100 g
od 379 Kč
3 790 Kč/kg- Voděodolné
- Jednosložkové
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,1 kg
Lepidlo Acrifix 192 je polymerové transparentní lepidlo, lepící roztok akrylátového polymeru v metakrylátu metylu, který je vytvrzován denním světlem. Druhou složkou tohoto lepidla je tedy…
K2 Gas Tank Repair amDV167 28 g
od 92 Kč
3 067 Kč/kg- V tubě
- 0,03 kg
K2 Gas Tank Repair je dokonalý prostředek k rychlé opravě palivových nádrží a chladičů bez nutnosti demontáží a letování. Zaplňuje malé dírky a prasklinky a spáry. Tento speciální preparát…
Technicqll Lepidlo na boty 20 ml
od 40 Kč
- Voděodolné
- Na textil
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 20 ml
Výrobce: Technicqll Toto speciální lepidlo na boty je vytvořeno pro opravy většiny typů obuvi, zvláště těch, které se využívají v náročných podmínkách. Výrobek poskytuje pevný, pružný a…
Heluz Tenkovrstvé lepidlo 750 ml
od 212 Kč
206 Kč/kg- Voděodolné
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 750 ml
- 1,03 kg
Speciální tenkovrstvé lepidlo od značky Heluz je určena pro zdění z broušených cihel. Objem lepidla je 750 ml.
Penosil 740 EPDM lepidlo na stavební membrány černé 280 ml
od 139 Kč
309 Kč/kg- Voděodolné
- Interiér/exteriér
- 280 ml
- 0,45 kg
Lepidlo určené pro spojování a opravy různých povrchů EPDM je navrženo pro specifické stavební aplikace. Vyznačuje se vynikající přilnavostí k různým EPDM membránám a vytváří silné a flexibilní…
Bison Max Repair 8 g
od 73 Kč
7 300 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- 8 ml
- 0,01 kg
Odolné lepidlo Bison Max Repair o hmotnosti 8 g je ideální do interiérů i exteriérů. Lepidlo vyniká velkou pevností a odolností vůči teplotám od -40 do 120 °C. Je určeno na spojování všech druhů…
Teroson UP 130 chemický kov 321 g
od 434 Kč
1 357 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 0,32 kg
Teroson UP 130 je chemický kov, který slouží jako univerzální pasta na opravy. Může se pochlubit velmi dobrou odolností vůči vodě, slané vodě, oleji, palivům, většině slabých kyselin a dalším…
Bison Textile 25 ml
od 69 Kč
- Univerzální
- V tubě
Poznejte vynikající schopnosti speciálního lepidla Bison Textile, které je určeno pro lepení různých druhů textilií z přírodních materiálů, jako je bavlna, len, juta nebo plsť. Vytvořený spoj je…
Berner Bernerfix Speed bílé 290 ml
od 172 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Bernerfix Speed je univerzální lepidlo na bázi MS polymeru, které vyniká vysokou počáteční přilnavostí a rychlým vytvrzováním. Je vhodné pro lepení široké škály materiálů, včetně kovů, plastů, …
Zhanlida T-7000, 50 ml
od 54 Kč
- Univerzální
- Tekuté
- 50 ml
Zhanlida jsou založena na silikonové bázi a dosahují extrémně vysoké adheze k plastovým povrchům při dlouhodobě zaručené pružnosti spoje. Oproti konkurenčním silikonovým lepidlům se navíc…
Soudal 64A 250 g
od 99 Kč
396 Kč/kg- Na dřevo
- V tubě
- 0,25 kg
Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Určeno je pro lepení…
Juwel Conexo E1-88355 80 ml
od 198 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Jednosložkové černé silikonové lepidlo k jehož vytvrzení dochází vlivem vlhkosti vzduchu pokojové teploty. Lze použít na sklo, keramiku, hliník, stěrače aut, ventilační a kanalizační spoje. …
Teroson SB 2444, 340 g
od 390 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
Teroson SB 2444 je kontaktní lepidlo na bázi polychloroprenu, které je určeno pro lepení pryžových profilů a podložek. Toto lepidlo se vyznačuje vysokou počáteční pevností a soudržností spoje, …
Plast Brno Novodur Lepidlo na PVC 130 g
od 57 Kč
438 Kč/kg- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- 130 ml
- 0,13 kg
Plast Brno Novodur Lepidlo na PVC 130 g je speciální produkt určený pro specifické potřeby při lepení tvrdého PVC materiálu, známého také pod názvem Novodur. Je ideální volbou pro ty, kteří…
Ceys Montack lepí vše okamžitě transparentní, 80 g
od 114 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Ceys Montack - Montážní lepidlo, 80 g Montack Ceys je montážní lepidlo pro lepení různých typů materiálů na různé podklady vyžadující čistá zakončení. Toto lepidlo je vhodné pro použití na…
Ceys Montack 100 ml
od 117 Kč
- V tubě
- 100 ml
Montack profesionaL je montážní lepidlo na bázi neoprenu určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Upevňuje dřevěné panely nebo desky a jiné stavební materiály určené…
MA Professional 20-A43 25 ml
od 87 Kč
- Epoxidové
- V tubě
- 25 ml
Epoxidové lepidlo na kov MA Professional je rychle vytvrzená epoxidová/ocelová hmota pro opravu poškozených nebo zlomených předmětů z různých slitin, dřeva, keramiky, plastových výrobků a mnoha…
Loctite 574, 50 ml
od 611 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
Loctite 574 těsní lícovaná spojení ve spáře mezi dvěma pevnými kovovými povrchy nebo přírubami. Produkt vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými povrchy. Vykazuje odolnost…
Sika Sikaflex 11FC 600 ml, šedé
od 398 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Pružný lepící a těsnící tmel na bázi PU vytvrzující vzdušnou vlhkostí, s mnohostranným využitím. Pro venkovní i vnitřní použití. Umožňuje pružné lepení a tmelení betonu, dřevěných a kovových…
Petec 83400 lepidlo na autoskla 400 ml
od 367 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Lepidlo je určeno pro vlepování skel do karosérií automobilů, autobusů, traktorů, vysokozdvižných vozíků a dalších vozidel. Jedná se o jednosložkovou polyuretanovou lepicí a těsnicí hmotu, která…
Bison Fast Fix Plastic 10 g
od 314 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
Dvousložkové lepidlo je speciálně určeno na lepení plastů. Je vhodné na různé druhy oprav v domě i venku, a to i mezi nepřiléhajícími povrchy, neboť je vysoce vyplňující. Lepidlo je na bázi…
Bison Kit transparent, 55 ml
od 76 Kč
- Univerzální
- V tubě
- 55 ml
Silné, křišťálově čisté, univerzální kontaktní lepidlo na bázi polyuretanové pryže, pryskyřic a rozpouštědel je ideální pro lepení mnoha transparentních materiálů, jako je plexisklo, perspex či…
Ulow Liquid Patch PVC černá 20 ml
od 269 Kč
13 450 Kč/kg- Na PVC
- V tubě
- 20 ml
- 0,02 kg
Lepidlo Liquid Patch slouží k opravám všech výrobků z PVC, jako například nafukovací čluny, broďačky, nafukovací matrace, velurové matrace, nafukovací hračky, nafukovací skluzavky, nafukovací…
Stachema Outdoor Grip lepidlo na matrace a rafty 15 g + záplata
od 106 Kč
5 300 Kč/kg- Voděodolné
- Na textil
- V tubě
- Exteriér
- 0,02 kg
Speciální lepidlo pro rychlé lepení a opravy outdoorového vybavení. Lepidlo Outdoor Grip se dobře vsakuje do porézních materiálů, tkanin a nití. S ohledem na své výborné vlastnosti je předurčeno…
Ulow Liquid Patch PVC šedá 20 ml
od 253 Kč
- Na PVC
- V tubě
- 20 ml
Tekutá záplata Liquid Patch dokáže opravit nafukovací čluny, brodící boty, prsačky, stany, nafukovací matrace, skákací hrady, velurové matrace, nafukovací hračky a skluzavky, nafukovací bazény a…
Bison Universal 25 ml
od 66 Kč
1 100 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 25 ml
- 0,06 kg
Lepidlo Bison Universal 25 ml je univerzální čiré roztokové lepidlo vhodné pro různé druhy materiálů. Díky čirému složení poskytuje neviditelný spoj, který je vodotěsný a pevný. Při použití…
Griffon Lepidlo na PVC 250 g
od 244 Kč
976 Kč/kg- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- 250 ml
- 0,25 kg
Profesionální lepidlo Griffon na PVC potrubí a tvarovky, PVC vodovodní a okapní systémy. Jednoduchá aplikace, rychlé zasychání, dokonale těsný spoj. Jednoduché vytvoření spojů i v případě…
Stegu Multielastik 15 kg
od 519 Kč
35 Kč/kg- Univerzální
- 15 kg
Lepidlo Multielastik je mrazuvzdorné práškové lepidlo šedé barvy, které je nutné namíchat s vodou. Univerzální lepidlo pro použití do interiéru a exteriéru je flexibilní s vysokou pevností…
3M 77 Scotch Weld 500 ml
od 390 Kč
975 Kč/kg- Voděodolné
- Na polystyren
- Ve spreji
- 500 ml
- 0,4 kg
Špičkové všestranné sprejové kontaktní lepidlo 3M Scotch-Weld 77 je ideální pro lepení papíru, lepenky, tkanin, měkkých pěn, polystyrenových pěn a řady dalších lehkých materiálů.
Den Braven 50911RL 310 ml
od 178 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Konstrukční lepidlo je vhodné pro lepení veškerých dřevěných konstrukcí, sendvičových hranolů a trámů, rámů oken a dveří, lepení veškerých dřevěných konstrukcí a staveb nebo pro použití v…
Loctite 3463, 50 g
od 250 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Loctite 3463 je všestranný, dvousložkový, snadno použitelný, ocelí plněný epoxidový tmel. Používá se jako tmel a když vytvrdne, má vysokou pevnost v tlaku a dobrou adhezi k většině povrchů. …
Stoklasa Antonio E6000 10 ml
od 32 Kč
1 588 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 10 ml
- 0,02 kg
Transparentní voděodolné lepidlo je vhodné na lepení kovu a skla. Šperkaři jej používají na přilepení šatonových kamenů a kabošonů. Je určené na hladké, nepórovité materiály, je nehořlavé a…
Kleiberit 501.0 1K Pur Leim D4 1 kg
od 280 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Kleiberit Pur je vlhkostí vytvrzující jednokomponentní reaktivní lepidlo na bázi polyuretanu, které nabízí vysokou odolnost proti vodě a teplotě. Toto lepidlo splňuje normu kvality D4 dle DIN EN…
Ceys 505241 6 g
od 159 Kč
15 900 Kč/kg- V tubě
- 0,01 kg
Lepidlo na upevňování šroubů je vhodné pro použití v domácnosti i v průmyslu (upevňování šroubů a matic hraček, kol, aut, motorek, sekaček, ramének brýlí, nářadí, kuchyňských poliček atd.). …
Soudal T-Rex Gold Crystal 290 ml
od 169 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Univerzální lepidlo určené pro široké spektrum aplikací v interiéru i exteriéru, které zajišťuje pevné a trvanlivé spoje. Jedná se o jednosložkové lepidlo na bázi SMX polymeru, které je 100%…
Technicqll Hliníková epoxidová pasta 80 g
od 210 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V plechovce
Hliníková epoxidová pasta je dvousložkové lepidlo určené pro opravy a zpevnění kovových povrchů, zejména slitin hliníku, litiny, oceli a neželezných kovů. Obsahuje skleněná vlákna, která zvyšují…
Sika Sikaflex-252 300 ml
od 397 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Pružné, jednokomponentní, vzdušnou vlhkostí vytvrzující lepidlo na bázi polyuretanu, přelakovatelné, s vysokou stabilitou nanášené pasty a počáteční pevností. Ideální pro lepení nosných a…
Bison Super Glue All Plastic 3 ml + 2 g
od 114 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 3 ml
Průmyslové lepidlo je určeno pro trvalé a odolné lepení široké škály plastových materiálů, přičemž jeho složení umožňuje spojit i obtížně lepitelné plasty jako polyethylen a polypropylen. V…
Loctite 5922, 200 ml
od 247 Kč
- Voděodolné
- V tubě
- 200 ml
Loctite 5922 je pomalu schnoucí černá pasta, která po vytvrzení spojuje díly jako elastický nevytvrzující film ve spáře nad 0,25 mm. Pryskyřice Loctite 5922 se používá jako trvale elastické a…
MASTERsil Jumbo Fix 290 ml
od 139 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 290 ml
Jednosložkové ekologické lepidlo MASTERsil Jumbo Fix je bez silikonu, isokyanátu, rozpouštědel a je určené pro lepení a tmelení v domácnosti i v průmyslu. Lepidlo má výbornou odolnost proti…
