Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Uhu Plast Special, 30 g
od 139 Kč
4 633 Kč/kg- Voděodolné
- V tubě
- Interiér
- 34 ml
- 0,03 kg
Mimořádně kvalitní, čiré, rychleschnoucí, vodovzdorné, transparentní lepidlo určené pro lepení plastových modelů. Dosahuje vysokých pevností rozpuštěním povrchů plastů (tzv. studené svařování). …
Festool Eva 48x-KA 65
od 64 Kč
15 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 4,12 kg
Festool Eva 48x-KA 65 je univerzální průmyslové tavné lepidlo typu EVA, navržené pro dosažení neviditelných přechodů na různých površích. Primárně je určeno pro systém nanášení lepidla CONTURO, …
3M 94 Primer pro zvýšení povrchové energie ampule
od 55 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Tekuté
- 0,66 ml
Tekutý primer určený pro zvýšení povrchové energie materiálů s nízkou povrchovou energií, jako jsou polypropylen, polyethylen, práškové barvy a komaxitové nátěry. Je vhodný pro aplikace, kde je…
Oase 36862 1 l
od 1 135 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- V plechovce
- Exteriér
- 1000 ml
Lepidlo na PVC fólie, je speciálně určeno pro zahradní jezírkové fólie OASE AlfaFol z PVC. Vysoce kvalitní lepidlo na fólie zajišťuje bezpečné propojení a upevnění fóliových vrstev.
Soudal 24A 300 ml
od 86 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- Interiér
Vysoce kvalitní a ihned použitelné lepidlo určené k lepení dlaždic a ostatních obkladových prvků na veškeré podklady. Lepidlo 24A je vysoce flexibilní, vhodné na podklad, který „pracuje“, po…
Petec 93870 70 ml
od 139 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 70 ml
Lepidlo Petec je určeno pro vnitřní i vnější lepení gumy, gumových profilů, pěnové gumy, kůže, plátna, plsti, tvrdého PVC, butylkaučuku a to i ve spojení s ocelí, hliníkem, dřevem i cementovými…
Mastersil Konstrukční PU lepidlo 315 ml
od 170 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Konstrukční PU lepidlo Mastersil je jednosložkové polyuretanové lepidlo, v průběhu vytvrzování bez zápachu. Odolává UV záření, vodě (odolnost D4), teplotám, ozonu, rozpouštědlům, zředěným…
Bison Poly Max Crystal Express 115 g
od 120 Kč
1 000 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 0,12 kg
Bison Poly Max Crystal Express je transparentní, rychleschnoucí, mimořádně kvalitní speciální montážní lepidlo pro spojování a připevňování hladkých, savých i nesavých materiálů v interiérech i…
Griffon WDF-05, 250 ml
od 281 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 250 ml
Griffon WDF-05 je rychleschnoucí tixotropní lepidlo na lepení PVC potrubí, objímek a tvarovek s pevným a volným uložením (vyplňování mezer) v tlakových a drenážních systémech. Obzvláště je…
Ceys Montack Lepí vše odstranitelně 20 g
od 94 Kč
4 675 Kč/kg- Tekuté hřebíky
- Univerzální
- V tubě
- 0,02 kg
Montážní lepidlo s absolutní přilnavostí určené k připevnění doplňků, příslušenství a dekoračních prvků, protože lepí pevně, vytváří odolné a trvalé spoje a zároveň jej lze kdykoli snadno a…
Pattex One For All Universal 80 ml
od 78 Kč
557 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 80 ml
- 0,14 kg
Pattex One For All Universal je jednosložkové flexibilní univerzální montážní lepidlo a tmel pro interiér i exteriér s recepturou FlexTec. Je určeno k lepení a tmelení většiny savých i…
Pattex Chemoprén Univerzál, 5 l
od 1 195 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
Pattex Chemoprén Univerzál na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např. dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho dalších. Porézní…
DEKALIN Dekaseal 8936 světle šedý 310 ml
od 350 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 310 ml
Permanentně elastická těsnicí hmota DEKALIN Dekaseal 8936 je ideální pro těsnění střešních oken, oken a pryžových okrajů, jakož i pro opláštění karavanů nebo obytných automobilů. Přebytečný…
Den Braven Mamut Glue Clear UV 350010TU 25 ml
od 64 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na sklo
- V tubě
- 25 ml
Lepidlo určené pro široké spektrum materiálů a použití v interiéru i exteriéru je založeno na bázi MS polymerů. Vyznačuje se 100 % UV odolností a mrazuvzdorností, což zaručuje jeho trvanlivost a…
Soudal 48A 300 ml
od 110 Kč
367 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- 300 ml
- 0,3 kg
Rychlé lepení podlahových a soklových lišt, parapetů, dřevěných schodnic a prahů, obkladových panelů a dekorativních prvků z různých materiálů, na veškeré porézní i neporézní materiály. Vysoce…
Sika Sikaflex 11FC 300 ml, hnědé
od 254 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Pružný lepící a těsnící tmel na bázi PU vytvrzující vzdušnou vlhkostí, s mnohostranným využitím. Pro venkovní i vnitřní použití. Umožňuje pružné lepení a tmelení betonu, dřevěných a kovových…
UHU Power Transparent 42 g
od 57 Kč
1 425 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 0,04 kg
Univerzální čiré lepidlo nové generace s vysokou pevností vyvinuté pro lepení všech slepitelných materiálů. Toto polyuretanové lepidlo je svými vlastnostmi a oblastmi použití převratnou změnou…
Soudal SDL Lepidlo na parozábrany 1318300 300 ml
od 176 Kč
629 Kč/kg- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 300 ml
- 0,28 kg
Vzduchotěsné lepidlo Soudal SDL 1318300 300 ml pro spojování a utěsňování veškerých materiálů s nároky na parotěsný a vzduchotěsný spoj. Dokonale přilne ke všem podkladům včetně polyetylénu (PE)…
Mapei Mapeflex MS Crystal transparentní 300 ml
od 328 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Pružný hybridní krystalově průhledný těsnicí tmel a lepidlo, i na vlhké povrchy. Mapei Mapeflex MS se aplikuje pomocí vytlačovací pistole. Vyznačuje se provozním prodloužením 20 %. …
Ceys Total Tech terakota 290 ml
od 210 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Hybridní lepidlo a tmel v jednom balení je určeno pro široké spektrum aplikací v interiéru i exteriéru, včetně použití pod vodou. Vyznačuje se vysokou počáteční přilnavostí, která překonává…
Den Braven Multi Kleber 40220MK 750 ml
od 138 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- V plechovce
- 750 ml
Jednokomponentní, víceúčelové PUR lepidlo, speciálně vyvinuto pro lepení a fixaci obkladových a konstrukčních stavebních desek například Light-Board a podobných systémů, obkladových lehčených…
Den Braven Hybri Floor L8400 5 kg
od 875 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Den Braven Hybri Floor L8400 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Výhodou je vysoká přilnavost na dřevo, kov, dlažbu a beton na velké formáty. Zabezpečuje rovnou…
Würth Klebfix 20 g
od 225 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 1000 ml
Würth vteřinové lepidlo 20 g je určeno pro lepení kovů, plastů a pryžových dílů mezi sebou i k dalším materiálům během několika sekund. Lepidlo má praktický speciální uzávěr, hroty se…
DINITROL Primer 530 30 ml
od 192 Kč
- Voděodolné
- Na sklo
- V tubě
- 30 ml
DINITROL Primer 530 je černý základní nátěr určený k přípravě autoskel a přírub karoserie před nalepením autoskla polyuretanovým lepidlem DINITROL. Tento primer zajišťuje vysokou přilnavost…
Knauf Flexkleber Weiss 24581 bílé 5 kg
od 215 Kč
43 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 5 kg
Knauf Flexkleber Weiss 24581 je bílé flexibilní lepidlo pro lepení skleněných obkladů, dlažby a ozdobných prvků, sklokeramiky, skleněných tvárnic, desek z přírodního a umělého kamene a mramoru. …
Titebond II Premium D3 3,78 l
od 976 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 3780 ml
Titebond II Premium D3 je vysokopevnostní voděodolné lepidlo. Ideální pro vnitřní a venkovní použití. Odolnost proti vodě D3. Silná počáteční lepivost a rychle tuhnoucí. Ideální pro…
Ceys Epoxy 30ml
od 199 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Epoxiceys rychle tvrdnoucí 30 ml Epoxiceys rychle tvrdnoucí je dvousložkové epoxidové lepidlo vhodné na všechny druhy spojů vyžadujících velkou pevnost. Má vyplňovací schopnosti. Spojuje…
Metylan Direct, 200 g
od 243 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na tapety
- Tekuté
- Interiér
Lepidlo Henkel Metylan Direct je ideální pro lepení tvarově stabilních tapet z netkaných textilií. Lze nanášet válečkováním přímo na stěnu. Má vysokou počáteční přilnavost s dobrou možností…
Soudal Araldite Plastic Steel, 57 g
od 161 Kč
2 683 Kč/kg- 0,06 kg
Dvousložková hmota „Plastický kov“ vytváří po vytvrzení materiál, který výborně přilne k podkladům jako železo, hliník, ocel (včetně nerezu), měď, dřevo, plasty (kromě PP a PE), porcelán, …
Pattex Fix Decor 380 g
od 81 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér
Disperzní lepidlo určené pro univerzální použití v interiérech je vhodné k fixaci dekoračních prvků a lehkých materiálů. Dodává se v kartuši o objemu 380 gramů, která je z 80 % vyrobena z…
Titebond Extend 123-9104 473 ml
od 236 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
- 473 ml
Titebond Extend 123-9104 je disperzní lepidlo na dřevo s prodlouženou dobou montáže. Používá se v interiérech, zvláště v exponovaných částech, které jsou vystaveny vyšším teplotám jako kuchyňské…
Pattex Wood Express, 750 g
od 215 Kč
- Na dřevo
Rychle tvrdnoucí lepidlo Pattex Wood Expres již po 5 minutách vytváří pevný spoj všech druhů dřeva, laminátů a dalších materiálů.
BOLL Lepidlo na automobilová skla 007004 310 ml
od 155 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- 310 ml
Jednosložková polyuretanová lepící hmota s rychlým vytvrzením za účasti vzdušné vlhkosti. Používá se k montáži automobilových skel. Lze ho používat v automobilech vybavených systémem airbagů.
Dispercoll D2 1 kg
od 213 Kč
- Na dřevo
- 1 kg
Polyvinylacetátové disperzní lepidlo na dřevo, umožňuje vodovzdorné lepení dle třídy D2. Je vhodné k lepení měkkého i tvrdého dřeva. Používá se pro lepení spárovek, spojení čep - dlab, montážní…
Titebond Quick & Thick lepidlo na dřevo 237 ml
od 132 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér
Titebond Quick & Thick je disperzní lepidlo vyrobené pro rychlé a kvalitní lepení různých materiálů. Toto lepidlo je určeno především pro použití v interiérech a je zvláště vhodné pro domácí a…
Den Braven Duvilax LS - 50 1 kg
od 146 Kč
- Disperzní
- Na dřevo
- 1 kg
Používá se hlavně na lepení dřeva, částí nábytku, dětských hraček, předmětů pužívaných při přípravě a podávání potravin a podobně. Dále lepí papír, kartón, textil, korek, pěnový polystyrén a…
Mapei Eporip Turbo A 500 g + B 8 g
od 304 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
Mapei Eporip Turbo je dvousložková polyesterová pryskyřice určená pro rychlé utěsnění trhlin v podlahových potěrech a opravy drobných defektů. Tento produkt je složen ze dvou složek: složka A o…
Den Braven CL 7300, 1 kg
od 83 Kč
- Disperzní
- Na PVC
- V kbelíku
- Interiér
- 1 kg
Den Braven CL 7300 je průmyslové lepidlo na bázi disperze, které neobsahuje rozpouštědla. Toto lepidlo je určeno pro vytváření trvale pevného a elastického spoje. Díky své snadné použitelnosti a…
Liquid Patch PVC zelené 20 ml
od 275 Kč
Tekutá záplata Liquid Patch Slouží k opravám všech výrobků z PVC materiálu. Lze jej použít například na nafukovací čluny, broďačky, nafukovací matrace, velurové matrace, nafukovací hračky, …
Soudal 6010311 50 ml
od 34 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
Lepidlo Soudal 6010311 je určeno pro konstrukční spoje mezi savými a nesavými materiály a pružné spoje, kdy je alespoň jeden povrch savý. Umožňuje lepení gumových hydroizolací včetně střešních i…
Tesa Spray Glue 300 ml
od 234 Kč
- Univerzální
- Ve spreji
- 300 ml
Permanentní lepidlo ve spreji Tesa téměř na všechny typy papíru, fotografie, korek, plst, kůži a dřevo navzájem nebo ke sklu, porcelánu, kovu, keramice a plastům. Okamžité a pevné přilnutí. …
Oase 36862 250 ml
od 422 Kč
2 110 Kč/kg- Na PVC
- V plechovce
- 250 ml
- 0,2 kg
OASE PVC fóliové lepidlo je vhodné speciálně pro lepení a opravy jezírkových fólií. Vysoce kvalitní fóliové lepidlo zajistí bezpečné spojení a zpevnění trhlin ve fólii, fóliových vrstev. Lepidlo…
Pattex One for All Crystal 90 g
od 112 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 80 ml
Vhodný pro interiér i exteriér. Lepí a tmelí všechny savé i nesavé materiály jako jsou dřevo, cihla, keramika, beton, dlaždice, kámen, kov, plasty, sklo a zrcadlo kromě PE, PP, PTFE, akrylového…
Loctite 577, 50 ml
od 471 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na kov
- V tubě
- Interiér/exteriér
Loctite 577 je určen pro zajišťování a těsnění kovových závitových trubek a spojovacích dílů. Zejména vhodný je pro použití na díly z nerezové oceli bez potřeby povrchové aktivace. Produkt…
UHU Plus Epoxy Schnellfest UHU5680 24 ml
od 184 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
UHU Plus Epoxy Schnellfest UHU5680 je dvousložkové epoxidové lepidlo. Zajišťuje rychlé, průzračné a pevné lepení a opravy s pevností 190 kg/cm2. Odolává vlhkosti, olejům, rozpouštědlům, ředěným…
Soudal 62A lepidlo na dřevo 750 g
od 134 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Vysoce kvalitní disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí poloprůhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, dřevotřísky, …
Soudal Univerzální kontaktní lepidlo, 350 g
od 140 Kč
400 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V plechovce
- Interiér/exteriér
- 0,35 kg
Všestranně použitelné kontaktní lepidlo je určené pro lepení savých i nesavých materiálů. Vyznačuje se vysokou pevností spoje. Je rychleschnoucí, vhodné k profesionálnímu využití.
Den Braven Thermo Kleber Roof Winter 40350RF 750 ml
od 153 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na polystyren
- Interiér/exteriér
- 750 ml
Lepidlo určené pro lepení lehkých tepelně izolačních materiálů z expandovaného a extrudovaného polystyrenu, stejně jako PUR panelů, je jednosložkové nízkoexpanzní polyuretanové lepidlo. …
