Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Mapei Adesilex P9 šedé, 25 kg
od 448 Kč
18 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- 25 kg
- Minimální teplotní odolnost -30 °C
- Maximální teplotní odolnost 90 °C
Cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby s velmi dobrými vlastnostmi, sníženým vertikálním skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí. Oblasti použití: Lepení všech typů obkladů, dlažeb a…
Versachem Titanium Epoxy System, 25 ml
od 115 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Dvousložkové lepidlo s obsahem mikročástic titanu slouží pro pevné a rychlé spojení ploch, či opravy rozlomených a jinak poškozených dílů z kovů. Vytváří velmi pevný nárazuvzdorný spoj. Po…
Den Braven Debbex 40520DBX 750 ml
od 159 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Lepidlo Den Braven Debbex Wood & Stone je jednosložková polyuretanová pěna určená pro lepení široké škály materiálů, jako jsou kámen, dřevo a cihly. Díky svému složení zajišťuje rychlou…
Knauf Flexkleber C2TE S1 25 kg
od 359 Kč
- Sádrové
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Toto suché mrazuvzdorné cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí se hodí pro vnitřní i vnější použití. Lepidlo je zvláště pružné a používá se pro lepení všech…
Pattex Kraft Mix Metall tekutý kov 35 g
od 191 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Tekutý kov Pattex je dvousložková epoxidová pryskyřice v šedé barvě kovu určená k vnitřnímu i venkovnímu použití. Je určena k lepení a vyplňování štěrbin kovů a slitin kovů, typicky oceli, …
Permatex Tekutý kov 99 g
od 161 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
Výrobce: Permatex Tekutý kov od firmy Permatex je jednosložkové plnivo určené k opravám, vyplňování a spojování kovových materiálů, jako jsou litinové a pozinkované díly. Tento produkt je…
Bison Epoxy Repair 56 g
od 118 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tyčinka
- Interiér/exteriér
Je velmi kvalitní, velmi pevný a tvrdý dvousložkový lepící epoxidový tmel nové generace. Je určen speciálně pro extrémní a stálé opravy. Lepící tmel nemá žádnou deformaci, nerezaví a je odolný…
Prenocel obuvnické lepidlo, 35 g
od 38 Kč
950 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- 0,04 kg
Univerzální roztokové lepidlo určené k lepení tvrdého a měkčeného PVC(novodur, koženka), molitanu, Barexu, kůže, pryže a textilu. Prenocel poskytuje velmi pevné a pružné spoje při lepení kůže, …
Den Braven Akvaristické lepidlo černé 30815RL 310 ml
od 156 Kč
- Jednosložkové
- Na sklo
- Kartuš
- 310 ml
Lepidlo je odolné vlhku, vodě, povětrnostním vlivům a UV záření. Má velmi vysokou přilnavost k nesavým podkladům a vysokou elasticitu. Po úplném vytvrzení splňuje lepidlo podmínky pro styk s…
Petec Sprühkleber 400 ml
od 379 Kč
1 263 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Ve spreji
- 400 ml
- 0,3 kg
Petec Sprühkleber je kontaktní a montážní nástřikové lepidlo ve spreji pro plošné lepení celé řady materiálů. používá se v případech, kdy se jedná o rychlé plošné lepení papíru, kartonů, dřeva, …
Pattex Repair Extreme 8 g
od 93 Kč
9 300 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,01 kg
Univerzální jednosložkové flexibilní lepidlo Pattex Repair Extreme na bázi Flextec polymeru neobsahující rozpouštědla k lepení savých i nesavých materiálů. Vytváří pevný spoj odolný proti…
MATADORFIX Alkaprén 50 Plus, 50 ml
od 29 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Matadorfix Alkaprén je kaučukové beztoluenové kontaktní lepidlo světle béžové barvy. Je určeno na lepení savých materiálů s nesavými (guma – beton, kůže – guma, umakart – dřevo). Lepidlo je…
Bison PU MAX D4, 75 g
od 109 Kč
1 363 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 0,08 kg
Lepidlo na dřevo je vysoce kvalitní, neobyčejně pevné, odolné proti povětrnostním vlivům a vodovzdorné. Polyuretanové lepidlo na dřevo se používá v interiérech i ve venkovním prostředí. Lepí…
Soudal Pro 45P, 750 g
od 275 Kč
366 Kč/kg- Na dřevo
- 0,75 kg
Soudal Pro 45P je velmi rychle schnoucí polyuretanové lepidlo s velmi vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností D4 (ČSN EN 204). V průběhu vytvrzování napěňuje, doba stlačení lepených…
Den Braven 50408RL šedé 310 ml
od 78 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na polystyren
- Interiér
- 310 ml
Den Braven 50408RL je montážní lepidlo určené pro široké spektrum využití při lepení různých materiálů. Balení lepidla je v kartuši o objemu 310 ml, což je praktické pro snadnou aplikaci a…
Pattex Repair Express Metal 48 g
od 145 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
Pattex Repair Express Metal 48 g je epoxidové lepidlo, které je určeno pro lepení, opravy, modelování a vyplňování různých materiálů používaných v domácnosti. Tento tmel je odolný a po vytvrzení…
Pattex Wood Standard, 250 g
od 95 Kč
380 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- 0,25 kg
Pattex Wood Standard je disperzní lepidlo na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu. K lepení čepových a kolíkových…
3M 90 Scotch-Weld 500 ml
od 494 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Ve spreji
- 500 ml
Velmi pevné lepidlo 3M Scotch-Weld 90 je sprejové lepidlo určené pro širokou řadu aplikací, které vyžadují vysokou počáteční pevnost a rychlé dosažení konečné pevnosti. Spoje mají výbornou…
Loctite Super Attak gelové, 3 g
od 103 Kč
- 0 kg
Univerzální sekundové lepidlo ve formě gelu. Vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva, kovů, kartónu a korku. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a jemné kůže. Díky…
Soudal 67A vodostálé 250 g
od 115 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- Tekuté
Soudal 67A je vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo na dřevo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Je vhodné pro konstrukční lepení dřevěných prvků ve…
Loctite 480, 20 g
od 496 Kč
24 800 Kč/kg- Vteřinové
- Voděodolné
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,02 kg
Loctite 480 je vynikající houževnaté vteřinové lepidlo plněné pryží, které je určeno pro lepení spojů kov – kov nebo kov – pryž. Tento produkt má zvýšenou pružnost, odolnost proti loupání a…
Ceys Total Tech béžová 290 ml
od 210 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy materiálů v interiéru i exteriéru, a to i pod vodou. Velká vyplňovací…
Loctite HY4070, 11 g
od 445 Kč
- Dvousložkové
- Univerzální
Lepidlo Loctite HY 4070 nahrazuje vteřinová lepidla, a stejně tak snadno se používá. Je vhodné pro všdhny konstrukční materiály, včetně většiny plastů. Lepidlo má vysovou pevnost, která…
3M Scotch-Weld 80 500 ml
od 566 Kč
- Voděodolné
- Na PVC
- Ve spreji
- 500 ml
Vysoce pevné, rychle přilnavé kontaktní lepidlo 3M Scotch-Weld 80 žluté barvy vytváří pevné, odolné a trvalé spoje nejrůznějších materiálů, především pružných pryží a PVC. Má vysokou teplotní…
Pattex Repair Special 30 g
od 69 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
Lepidlo slouží k lepení tvrzeného i měkčeného PVC, ABS, plexiskla, polykarbonátu apod.
Petec 97355 Flüssigmetal 50 ml
od 410 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 50 ml
Petec 97355 Flüssigmetal je speciální tmel pro vyplňování a tmelení trhlin, děr, chybně vyvrtaných otvorů, ale i k opravám strojů, karosérií, závitů, potrubí, nádrží apod. používá se při tmelení…
K2 Plastipox 25 g
od 105 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Profesionální epoxidové lepidlo je určeno pro spojování různých typů povrchů, zejména plastů. Vytváří trvalé spojení většiny kombinací materiálů, jako jsou plasty, kovy, keramika, porcelán, …
Weber Saint-Gobain For Klasik 25 kg
od 7,25 Kč
- Sádrové
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér
Pro minerální podklady jako je vápenocementová omítka a beton. Podlahy ve vlhkých provozech. K lepení keramických obkladů, nasákavých dlažeb do rozměrů 20x20 cm. Nedoporučuje se pro větší…
Loxeal 2 topenářské tekuté těsnění 50 ml
od 262 Kč
- Voděodolné
- Na kov
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 50 ml
Topenářské tekuté těsnění Loxeal 2 je anaerobní viskózní lepidlo obohacené teflonem, vhodné pro těsnění kovových závitů z materiálů jako ocel, mosaz, pozink a měď. Pro méně aktivní materiály…
Ponal Construkt 420 g
od 255 Kč
607 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,42 kg
Ponal Construct je polyuretanové konstrukční lepidlo podle DIN EN 204/D4. Lepidlo je určeno pro lepení různých materiálů ke dřevu.
Perdix 101 kontaktní lepidlo pro truhláře 500 ml
od 177 Kč
- Voděodolné
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 500 ml
Kontaktní lepidlo ve spreji pro použití všude tam, kde je potřeba použití kontaktního lepidla i na těžko dostupných místech ideální pro stolaře, čalouníky a truhláře.
Loctite 638, 10 ml
od 234 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
LOCTITE 638 je určen pro spojování lícovaných válcových součástí, zejména tam, kde spára může dosáhnout až 0.25 mm a kde je požadována maximální pevnost při pokojové teplotě. Produkt vytvrzuje…
Wenko 771140 lepidlo na textil FIX 2x 50 ml
od 229 Kč
- Voděodolné
- Na textil
- V tubě
- 50 ml
Wenko 771140 lepidlo na textil FIX je praktickým řešením pro opravy oblečení a textilií. Tento produkt je dodáván v sadě dvou lahví, každá o objemu 50 ml, což umožňuje dlouhodobé použití a…
Pattex Repair Epoxy Universal, 12 ml
od 103 Kč
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 12 ml
Universální dvousložkové lepidlo lepící většinu materiálů. Určeno pro mimořádné podmínky: extra silné, odolává teplotám, vodě, oleji, běžným rozpouštědlům, zředěným kyselinám a louhům. Po…
Pattex Univerzální silikon bílý 280 ml
od 108 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 280 ml
Pattex Univerzální tmel je trvale elastický vzduchem vytvrzující acetoxy silikon vhodný pro veškeré konstrukční tmelení jak v interiéru, tak exteriéru. Pro tmelení v sanitární oblasti, skel oken…
Mcnett GA Seam Grip Silicone Tent Sealant 28 g
od 215 Kč
7 167 Kč/kg- Voděodolné
- Na textil
- V tubě
- 0,03 kg
Švy na tkaninách se silikonizovaným zátěrem nelze podlepit těsnící páskou, protože dostupné těsnící pásky na silikonozovaném povrchu nedrží. Proto se švy šijí nitěmi s určitým procentem bavlny, …
Bison Fast Fix Metal 10 g
od 312 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- Tekuté
Dvousložkové lepidlo Bison Fast Fix Metal je speciálně navržené na kovy. Gelová konzistence umožňuje použití v jakékoli poloze a směšovací nástavec zajistí správné namíchání obou složek a…
Pattex Super 3, 250 g
od 119 Kč
476 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- 0,25 kg
Pattex Super 3 je jednosložkové vodovzdorné disperzní lepidlo na dřevo na bázi polyvinilacetátu.
Kittfort Epoxy 1200 epoxidová pryskyřice, 600 g
od 399 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Epoxidová pryskyřice Kittfort Epoxy 1200 Epoxidová pryskyřice Kittfort Epoxy 1200 o objemu 600 g je určena pro přípravu lepicích tmelů, stěrkových hmot nebo jiných lepicích kompozic. Tento…
Ceys Montack Turbo 42507435 290 ml
od 115 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Průmyslové lepidlo Ceys Montack Lepí vše Turbo 290 ml patří mezi vysoce výkonné produkty určené pro rychlé a pevné lepení různorodých materiálů. Balení obsahuje 290 ml lepidla, které je vhodné…
Ceys 505421 20 ml
od 67 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- 20 ml
Fixceys upevňuje všechny druhy materiálů na různé podklady. Je vhodný také na lepení zrcadel a pěnového polystyrenu. Má vynikající vyplňující schopnosti, takže spojovaní materiály nemusí do sebe…
Baumit Baumacol FlexUni, 25 kg
od 283 Kč
11 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Flexibilní lepicí malta třídy C2TE S1 na lepení keramických obkladů a dlažeb, mozaiky i prvků z přírodního kamene, kameniny, klinkerových pásků v exteriéru i interiéru. Vhodná i pro zvýšené…
Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg
od 1 134 Kč
171 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V kbelíku
- 6,65 kg
**Mapei Mapeguard WP Adhesive 6,65 kg** Mapei Mapeguard WP Adhesive je dvousložkové rychleschnoucí pružné cementové lepidlo určené k lepení a těsnění přesahů MAPEGUARD WP 200 a příslušných…
Sikaflex 554 černé 300 ml
od 439 Kč
- Univerzální
- Kartuš
- 300 ml
Konstrukční lepidlo Sikaflex 554 je nástupcem oblíbeného lepidla Sikaflex 252i. Je vhodné pro vnitřní i venkovní aplikaci a odolné vůči povětrnostním vlivům. Dostupné je v kartuši 300 ml v černé…
JK ANIMALS Akvarium Silikon 60 ml transparentní
od 61 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
Transparentní silikonové lepidlo je určeno pro bezpečné pro použití v akvaristice. K vytvrzení dochází vlivem vlhkosti vzduchu pokojové teploty. Lepidlo lze použít například na lepení skel…
Acara MAXX Soklfix bílé, 290 ml
od 169 Kč
583 Kč/kg- Voděodolné
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
- 0,29 kg
Výrobce: MAXX Název: MAXX Soklfix bílé MAXX Soklfix bílé je elastický tmel určený pro konstrukční spojování různých materiálů. Tento produkt je vhodný pro použití v interiérech i exteriérech a…
Ceys CEYS42505004 7 ml
od 199 Kč
- V tubě
- 7 ml
Lepidlo na plachtovinu a kaučuk spojuje a opravuje malé otvory a roztržení na plachtovinách a površích z gumy a kaučuku s extrémní jednoduchostí, rychlostí a účinností. Je vhodné na gumové…
Ceys 505095 250 ml
od 151 Kč
- Univerzální
- 250 ml
Kontaktceys je chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých a pružných spojů. Není vhodné na…
