Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Pattex Wood Express, 250 g
od 119 Kč
476 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- 0,25 kg
Pattex Wood Express je lepidlo k rychlému lepení dřeva, laminátů a dalších materiálů. Již po 5 minutách vytváří pevný spoj, neobsahuje rozpouštědla.
Den Braven Power Kleber D4 310 ml
od 129 Kč
- Univerzální
- 310 ml
Jednosložkové lepidlo pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců textilu apod. Není agresivní k podkladu, odolává běžným…
Baumit openContact 25 kg
od 631 Kč
25 Kč/kg- Voděodolné
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Baumit openContact je vysoce paropropustná hmota na bázi cementu. Je určena pro lepení a stěrkování fasádních izolačních desek. Hmota je vodoodpudivá.
Den Braven Instal Fix 50821RL 130 ml
od 52 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Na PVC
- V tubě
- 130 ml
Lepidlo je transparentní, má okamžitou přilnavost. Rychle tuhne a má vysokou pevnost lepeného spoje. Je odolné vůči vodě, čisticím prostředkům a běžným chemikáliím. Lepidlo je určeno pro lepení…
Bison Grizzly Montage Extreme White 435 g
od 157 Kč
357 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Poznejte neuvěřitelnou sílu univerzálního montážního lepidla Grizzly Montage Extreme White od značky Bison. Lepidlo je určeno pro laiky i profesionály a svou práci dokonale zastane doma, na…
Den Braven 57106UNI 25 kg
od 7,63 Kč
0,31 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Lepící a stěrkový tmel Den Braven 57106UNI je cementová suchá lepicí a stěrková směs určená pro kompletní proces zateplování fasád. Je přímo určená pro lepení tepelně izolačních materiálů jako…
Pattex Perfektes 2668401 bílý 50 g
od 135 Kč
2 700 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Tekuté
- 0,05 kg
Pattex Perfektes Bad je sanitární lak určený k opravám škrábanců a prasklin na sanitárních komponentech. Používá se na porcelán, keramiku, dlaždice, sklo, smalt, kovy a plasty kromě polyetylenu, …
Soudal 66A 750 g
od 273 Kč
364 Kč/kg- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- 0,75 kg
Soudal polyuretanové lepidlo na dřevo 66A se vyznačuje se krátkou dobou schnutí, velmi vysokou lepicí silou a nejvyšší třídou vodovzdornosti D4 (ČSN EN 204). Má vyplňovací schopnosti - napěňuje, …
Den Braven 60030DBX 50 ml
od 42 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
- Interiér/exteriér
Při výběru vhodného lepidla pro realizaci nejrůznějších oprav či spojů v interiéru i exteriéru je důležité zohlednit typ lepidla, jeho balení a objem, aby vyhovoval danému účelu. Jednosložkové…
Technicqll Electronic Glue Silver R-082 2 g
od 236 Kč
- Na kov
- Tekuté
- 0 kg
Elektricky vodivé lepidlo můžete použít k propojení 2 přerušených elektrických vodičů. Poslouží také pro připojení elektronických nebo elektromechanických součástek, koncových kontaktů, …
Petec Epoxidová plastelína 97350 50 g
od 206 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Speciální plastelína na epoxidové bázi, která se hnětením přivede k rychlému vytvrzení a používá se zejména, pro různé opravy a lepení kovových dílů. Tuba má 50 g. Používá se zejména pro opravy…
Titebond II Premium D3, 237 ml
od 149 Kč
- PVA
- Voděodolné
- Na dřevo
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Titebond II Premium je vysokopevnostní voděodolné lepidlo, které splňuje přísnou americkou normu ANSI Typ 2. Lepí všechny venkovní dřevěné konstrukce včetně venkovního dřevěného nábytku. …
Loctite 3450 25 ml
od 284 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
- 25 ml
Loctite 3450 Hysol je dvousložkové pětiminutové epoxidové lepidlo (tekutý kov), které po rozmíchání rychle vytvrzuje při pokojové teplotě. Je vhodné pro lepení kovů a dosahuje vysoké pevnosti. …
Ceys Epoxiceys Standard 24 ml
od 195 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- 24 ml
Epoxiceys standard je dvousložkové epoxidové lepidlo doporučené na všechny druhy spojů s velkou pevností. Praktická forma stříkačky umožní přesné míchání obou složek. Má vyplňovací schopnosti. …
Cemix C2TES1 8260 25 kg
od 280 Kč
11 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Cementové lepidlo Cemix C2TES1 8260 je vhodné pro střední, velké a těžké obklady na stěnách. Lepidlo umožňuje obkládat velké plochy v jednom kroku. Lepidlo je vhodné pro všechny vnitřní i…
Versachem Plastic Welder 47809 25 ml
od 126 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
Versachem Plastic Welder DV478 je dvousložkové lepidlo určené pro lepení různých materiálů, jako jsou plasty, keramika, sklo a sklolamináty. Tento produkt je ideální pro použití v různých…
Ceys Kristal 3g
od 107 Kč
- Voděodolné
- Na sklo
- V tubě
- 0 kg
Kristal ceys je rychlé lepidlo na lepení skla mezi sebou nebo s jinými pevnými materiály. Lepí velmi rychle a neviditelně pomocí slunečního záření (ultrafialového záření). Odolává vodě, čisticím…
Ceys Tri Action Liquid 75 g
od 135 Kč
1 688 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,08 kg
Tri Action je univerzální lepidlo, které lepí a tmelí a to i vlhké plochy. Je vhodné na velké množství materiálů.Odolává teplotním změnám, stárnutí a UV paprskům. Je odolné vůči plísni a vodě. …
Bison Metal Lock 10 ml
od 123 Kč
12 300 Kč/kg- Voděodolné
- Na kov
- V tubě
- 10 ml
- 0,01 kg
Speciální anaerobní lepidlo určené pro zajištění kovových matek, šroubů a závlaček proti uvolnění při nárazech a vibracích. Fixace tímto lepidlem je střední pevnosti (šroubový spoj lze rozebrat…
Den Braven Debbex Ultra Flex C2TE S1 20 kg
od 295 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
Den Braven Ultra Flex C2TE S1 je flexibilní gelové lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažby. Tento produkt je vhodný pro použití jak v interiéru, tak exteriéru, a to i na místech, která jsou…
Pattex tepelně odolný tmel červený 280 ml
od 164 Kč
- Jednosložkové
- Na obklady a dlažby
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 280 ml
Popis produktu: Pattex koupelny a kuchyně je jednosložkový acetoxy silikonový tmel pro univerzální použití v interiéru i exteriéru. Na utěsňování spár v sanitární oblasti, sprchových koutů, …
Bison Power Adhezive Bisonite 65 ml
od 234 Kč
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na sklo
- V tubě
- Exteriér
Dvousložkové lepidlo na bázi polyuretanu určené na lepení mnoha špatně přilnavých povrchů. Polyuretanová lepidla se vyznačují tím, že při vysychání lehce nabobtnávají (například jako montážní PU…
Soudal T-Rex 25 ml
od 55 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Velmi pevné a pružné lepidlo s okamžitou fixací lepených částí. Na bázi hybridních polymerů, s výbornou přilnavostí k většině podkladů, vytváří pevný a trvale pružný spoj.
Distyk 30901DEU 300 ml
od 398 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- 300 ml
Den Braven Distyk 30901DEU je jednosložkový transparentní izolační gel pro univerzální použití. Vytváří rozebíratelný voděodolný spoj. Nepřetržitá pracovní teplota je od -60 °C do 200 °C.
Loctite Universal 60 sec.15 g
od 129 Kč
6 474 Kč/kg- Vteřinové
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- 0,02 kg
Univerzální lepidlo vhodné pro všechny opravy v domácnosti, dokonce i střední a velké opravy. Ultra silný gel, který umožňuje vertikální aplikaci lepidla. Lepí materiály za cca. 60 sekund. …
Druchema Kanagom lepidlo na sklo 40 g
od 46 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Na sklo
- V tubě
- Interiér
Lepidlo Kanagom na sklo je určeno pro rychlé a spolehlivé opravy skla, porcelánu a keramiky, které nepřicházejí do kontaktu s potravinami. Jedná se o vodostálé lepidlo založené na acetonové…
UHU Plus Endfest 300 Epoxy, 163 g
od 275 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tekuté
- 24 ml
Toto dvousložkové lepidlo bez rozpouštědel na bázi epoxidové pryskyřice je určeno pro nejvyšší zatížení. Doba zpracování činí až 90 minut. Lepené spojení jsou odolné proti nárazu, stárnutí a…
Versachem Těsnění autoskel a světel 50 g
od 127 Kč
2 540 Kč/kg- V tubě
- 0,05 kg
Flowable Windshield Silicone - tekutý čirý silikon. Speciální tekutý přípravek na bezpečné utěsnění autoskel a světel. Samovolně proniká do nejmenších skulinek a prasklin, odolává vibracím a…
Den Braven Woodfix D3 5 kg
od 699 Kč
140 Kč/kg- Na dřevo
- Tekuté
- 5 kg
Lepidlo je na bázi vodné disperze s charakteristickou vůní. Lepidlo je netoxické, nehořlavé, nevýbušné, hygienicky a zdravotně nezávadné. Po vytvrzení je transparentní. Splňuje podmínky pro…
Ceys Montack Express 42507252 125 ml
od 108 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Ceys Montack Express 42507252 je rychlé montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Poskytuje okamžité počáteční přilnutí a konečnou vysokou odolnost…
Bison Epoxy 5 minut 24 ml
od 150 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Interiér
Vynikající kvalita zajištující pevné, obzvlášť rychlé, voděodolné a průzračné lepení kameniny, porcelánu, slonoviny, drahokamů, perel, skla, keramiky, kovů, dřeva a některých umělých hmot…
Würth Karosářské polyuretanové lepidlo černé 300 ml
od 222 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Ve spreji
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Profesionální univerzální lepidlo špičkové kvality od švýcarské firmy Würth. Používá se jako univerzální lepidlo např. při lepení plastových lemů a spoilerů na auto. Vytváří silný a pružný film, …
Pattex Univerzální silikon transparentní 280 ml
od 128 Kč
440 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- 280 ml
- 0,29 kg
Pattex Univerzální tmel je trvale elastický vzduchem vytvrzující acetoxy silikon vhodný pro veškeré konstrukční tmelení jak v interiéru, tak exteriéru. Pro tmelení v sanitární oblasti, skel oken…
BOLL Vysokoteplotní silikon 0070105 černý 290 ml
od 173 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na kov
- V plechovce
- Interiér/exteriér
BOLL 0070105 je jednosložková silikonová hmota odolná vůči teplotám do 350°C s vysokým stupněm elasticity. Používá se na místech obzvláště vystavených působení vysokých teplot, jako jsou…
McNett Seam Grip 2x7 g
od 251 Kč
- V tubě
Transparentní a vysoce elastické lepidlo na bázi polyuretanové pryže s extrémní účinností. Ideální pro trvalé vodotěsné opravy děr, trhlin nebo netěsných švů. Drží stabilně a trvale i bez použít…
Amtra Lepidlo na kov 20-A40 56 g
od 70 Kč
1 160 Kč/kg- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,06 kg
Toto lepidlo je rychle vytvrzující epoxidová pryskyřice pro opravu poškozených nebo zlomených předmětů z různých slitin, dřeva, keramiky, plastů a mnoha dalších materiálů. Účinně opravuje…
Ceys Montack Turbo 40203200046 290 ml
od 159 Kč
- Tekuté hřebíky
- Voděodolné
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Montážní lepidlo je určeno pro rychlé a trvalé upevnění různých materiálů v interiéru i exteriéru. Vyznačuje se univerzálním použitím na porézní i neporézní povrchy, včetně jemných a vlhkých…
Petec K&D karosářské lepidlo černé 310 ml
od 190 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 310 ml
Jednokomponentní karosářská polyuretanová těsnicí a lepicí hmota vysoké kvality na polyuretanované bázi vytvrzující vzdušnou vlhkostí. Hmota bez silikonu, která nestéká, rychle zasychá a…
Den Braven FX lepidlo na obklady a dlažbu Quartz FX C2TE 25 kg
od 9,88 Kč
0,40 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí vyhovující náročnějším podmínkám. Určené pro lepení obkladů a dlažby, lepení tepelně izolačních materiálů. Vyhovuje evropské…
Bison Epoxy Repair Universal 56 g
od 110 Kč
1 833 Kč/kg- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Interiér/exteriér
- 0,06 kg
Je velmi kvalitní, velmi pevný a tvrdý dvousložkový lepící epoxidový tmel nové generace. Je určen speciálně pro extrémní a stálé opravy. Lepící tmel nemá žádnou deformaci, nerezaví a je odolný…
Ponal Super 3 D3, 550 g
od 195 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Na dřevo
- V tubě
Výrobce: Ponal Popis produktu: Ponal Super 3 D3 je jednosložkové lepidlo na dřevo, které splňuje normu DIN EN 204/D3. Toto lepidlo je vhodné pro použití v interiérech i exteriérech, kde je…
J-B Weld Cold-Weld 8265S 28,4 + 28,4 g
od 267 Kč
8 900 Kč/kg- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,03 kg
Epoxidové lepidlo je určeno pro trvalé a odolné spojení různých materiálů, včetně kovů, kamene, betonu, sklolaminátu, keramiky, dřeva a tvrdých plastů. Vhodné je pro lepení betonu, kamene, …
Sikaflex 554 300 ml bílé
od 439 Kč
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 300 ml
Konstrukční lepidlo Sikaflex 554 je nástupcem oblíbeného lepidla Sikaflex 252i. Je vhodné pro vnitřní i venkovní aplikaci a odolné vůči povětrnostním vlivům. Jedná se o jednokomponentní…
Soudal Cyanofix 84A 20 g
od 118 Kč
5 900 Kč/kg- Vteřinové
- 0,02 kg
Vysoce kvalitní sekundové lepidlo od známe firmy SOUDAL, které dokáže během několika sekund slepit téměř všechny hladké materiály. Proto se jedná o vynikajícího pomocníka jak pro domácnost, tak…
Petec 98325 24 ml
od 361 Kč
- PVA
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 24 ml
Dvoukomponentní lepidlo vysoce vazké na bázi polyuretanu pro profesionální lepení umělých hmot / plastů v praktickém dávkovači (zdvojená stříkačka). Vhodné zejména pro lepení různých…
Technicqll E-396 15 + 15 ml
od 137 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Epoxidové lepidlo je určeno pro odolné opravy kovových dílů a prvků poškozených korozí, třením nebo kavitací. Umožňuje spolehlivé spojení kovů a jejich slitin, ale lze jej použít i pro kombinace…
Uhu Metall, 30 g
od 73 Kč
2 433 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Interiér
- 0,03 kg
Mimořádně účinné, vysokopevnostní nestékavé kontaktní lepidlo. Určené pro lepení hladkých povrchů kovů i jiných materiálů.
Baumit Baumacol Flextop 25 kg
od 268 Kč
11 Kč/kg- Na obklady a dlažby
- 25 kg
Flexibilní lepicí malta třídy C2TE S1 je určena pro lepení keramických obkladů a dlažeb, mozaiky i prvků z přírodního kamene, kameniny, klinkerových pásků v exteriéru i interiéru. Vhodná i pro…
