Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolná lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Weicon Repair Stick Aqua 115 g
543 Kč
4 525 Kč/kg- Voděodolné
- Tyčinka
- 0,12 kg
Weicon Repair Stick Aqua 115 g Weicon Repair Stick Aqua je určený pro rychlé a efektivní opravy vlhkých a mokrých ploch, stejně jako pro aplikace pod vodou. Díky keramickému plnivu je tento…
Ceys 48504230 Superunick Extreme Power 5 g
139 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Univerzální
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Lepidlo Superunick Extreme Power je univerzální vteřinové lepidlo vhodné pro různé aplikace. Balení obsahuje 5 gramů lepidla a je vybaveno praktickým štětcem pro přesnou aplikaci. Lepidlo je…
Griffon AquaMax 425 g
830 Kč
1 931 Kč/kg- Voděodolné
- Na PVC
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,43 kg
Rychle tvrdnoucí lepící a těsnící tmel Griffon AquaMax bez obsahu rozpouštědel s velmi vysokou elasticitou na bázi SMP-Polymerů. Fixační tmel určený pro lepení, upevnění a utěsnění široké škály…
Decotric 001202001 3 kg
499 Kč
166 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Na tapety
- V kbelíku
- 3 kg
Disperzní lepidlo Decotric s vysokou lepicí silou je vhodné pro těžké tapety (vliesové, vinylové, sklovláknité, kovové) a všechny bordury z papíru, vinylu nebo vliesu. Neobsahuje rozpouštědla. …
WMP Bolt Super Thin růžové 56,7 g
299 Kč
4 983 Kč/kg- Vteřinové
- Voděodolné
- Tekuté
- 0,06 kg
Řídké lepidlo WMP Bolt Super Thin je určené pro lepení materiálů přesně lícujících na sebe s maximální vůlí 0,05 mm. Doba vytvrzení je 1-3 sekundy. Ideální pro lepení kapilárních spojů. Lepidlo…
Soudal Extra-Flex 1313805 25 kg
408 Kč
16 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Soudal Extra-Flex 1313805 je mrazuvzdorné flexibilní cementové lepidlo pro profesionální lepení obkladů a dlažeb vystavených zvýšenému namáhání s prodlouženým otevřeným časem (30 minut). Má…
Versachem Threadlocker Blue, 36 ml
555 Kč
Anaerobní lepidla Versachem Threadlocker Blue zabraňující samovolnému uvolňování šroubových spojů z důvodů vibrace, otřesů, pohybu. Odpadá nutnost použít pojistných matic, rozpěrných a pružných…
Versachen Threadlock High red, 36 ml
606 Kč
Threadlocker Red Anaerobní lepidlo zabraňuje samovolnému uvolňování šroubových spojů z důvodů vibrace, otřesů, pohybu. Odpadá nutnost použít pojistných matic, rozpěrných a pružných pojistných…
Murexin Flex SFK81 25 kg
od 973 Kč
39 Kč/kg- 25 kg
Murexin Flex SFK81 pro pružné lepení dlažeb a obkladu v tloušťce vrstvy do 20 mm speciálně mramor, přírodní kámen a velkoformátové desky. Rychletuhnoucí, vodovzdorná, mrazuvzdorná. Spotřeba je…
UHU Plus Sofortfest 30 ml
od 269 Kč
- Epoxidové
- 30 ml
Vynikající kvalita tohoto velmi rychle tuhnoucího dvousložkového epoxidového lepidla zajišťuje extrémně rychlé, průzračné a pevné lepení a opravy s pevností 100 kg/cm2. Lepidlo odolává vlhkosti, …
Vergionic 7786 dvousložkové epoxidové lepidlo 2x 10 ml
29 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Dvousložkové epoxidové lepidlo je určeno pro lepení a doplňování dutin v různých materiálech, přičemž jeho pružná a tekutá struktura umožňuje přesné nanášení. Chemická reakce, která vede k…
Den Braven Super Flex C2TE S1 20 kg
345 Kč
17 Kč/kg- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- V pytli
- Interiér/exteriér
- 20 kg
Deformovatelné cementové lepidlo Den Braven Super Flex C2TE S1 se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí vyhovující náročnějším podmínkám. Určené pro lepení obkladů a dlažby, lepení…
3M Scotch 3030 30 ml
137 Kč
- Univerzální
- V tubě
- 30 ml
Scotch čiré extra silné tekuté lepidlo 3M bez rozpouštědel je určené k lepení porcelánu, keramiky, skla, dřeva, plastu (kromě PE, PP), kůže a kovu. Lepidlo vytváří velmi pevné spoje a je odolné…
UHU Porcelain 13 ml
150 Kč
- Univerzální
- V tubě
- 13 ml
Speciální kvalitní bílé lepidlo s vysokou pevností určené pro lepení a opravy porcelánu, keramiky, kameniny a mramoru. Odolává horké vodě, čistícím prostředkům, ředěným louhům a teplotám od…
UHU Hart Kunststoff 5593 30 g
143 Kč
- Vteřinové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
- 33 ml
Výkonné univerzální lepidlo pro většinu plastů. Využívá technologie studeného svařování pro perfektní spoj. Ideální k víceúčelovému použití v domácnosti, pro řemeslné práce, opravy a…
Gutta 2K 25 kg
653 Kč
26 Kč/kg- Voděodolné
- Dvousložkové
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
- 25 kg
Jde o dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Po vytvrzení vytváří hydroizolační membránu. Tekutá lepenka je vhodná pro…

Loctite Super Bond Power Flex Gel lepidlo gelové 2 g
- Voděodolné
- Vteřinové
- V tubě
- Univerzální
- Jednosložkové
LOCTITE® Super Bond Power Flex Gel je flexibilní sekundové jednosložkové nestékavé, gelové lepidlo, které je navržené pro…
v 9 obchodech

Lepidlo ALTECO epoxy Steel 4min. 56,7g epoxid
- Voděodolné
- Epoxidové
- Dvousložkové
- 0,06 kg
Jen u nás lepidlo ALTECO epoxy 56,7g a další potřeby pro kutily. E-shop i kamenná prodejna, dvousložkové epoxidové lepidlo s…
Kutil-florenc.cz

Stormsure Opravná sada 5g
- Voděodolné
- V tubě
Sada na opravu bot, holínek a brodících kalhot Stormsure je komplexním řešením pro rychlou a efektivní opravu všech typů bot…
Nafukovací Čluny.cz

DEBBEX MAMUT GLUE Disper Fix disperzní lepidlo 25 ml
- Disperzní
- V tubě
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 25 ml
- Voděodolné
Debbex MAMUT GLUE Disper Fix - 25 ml šedáDebbex MAMUT GLUE Disper Fix je vysokopevnostní disperzní lepidlo bez obsahu…
v 19 obchodech

Lepidlo weber for klasik C1T 25 kg
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na obklady a dlažby
- Interiér
- 25 kg
Lepidlo weber for klasik C1T 25 kgWeberfor klasik je cementové lepidlo třídy C1T určené pro lepení nasákavých keramických…
PRO-DOMA

Lepidlo CEYS plachtovina a kaučuk 7ml + 4 kulaté+1 oválná záplata
- Voděodolné
- 7 ml
- V tubě
POPIS Sada lepidla a záplat je určena k rychlé a účinné opravě menších dírek, roztržení a trhlin v plachtovinových…
v 2 obchodech

Tekutá lepenka, 14 kg
- Voděodolné
- Disperzní
- Tekuté
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 14 kg
Tekutá lepenka, 14 kg…
Stavebniny-levne.cz

MG E8000 MG712849 lepidlo na dotykové plochy a LCD displeje 25 ml
- Voděodolné
- V tubě
- 25 ml
Univerzální lepidlo E8000 je vynikajícím prostředkem pro opravu dotykových obrazovek a výměnu náhradních dílů. Nahrazuje…
v 3 obchodech

BISON High Temperature silikonový vysokoteplotní tmel červený 280 ml
- 280 ml
- Voděodolné
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- Jednosložkové
- 0,28 kg
- Maximální teplotní odolnost 300 °C
- Minimální teplotní odolnost -60 °C
BISON SILICONE HIGH TEMPERATURE 280 ml maximální teplotní odolnost: dlouhodobě +260°C, krátkodobě +300°C (1 hodina) odolává…
SAVE CZ - Prodejna Oleje i maziva

STAUF Multilayer hybridní lepidlo na podlahy, 18 kg
- Voděodolné
- V kbelíku
- Interiér
- Jednosložkové
- 18 kg
- 10600 ml
STAUF Multilayer je profesionální 1složkové elastické hybridní lepidlo určené pro celoplošné lepení podlah. Díky své…
Bukoma - Specialista na vinylové podlahy

Lepidlo Poxipol transparentní 70ml 82g FENEDUR 16330
- Voděodolné
- Epoxidové
- V tubě
- 0,08 kg
- 72 ml
- Dvousložkové
BEZBAREVNÝ POXIPOL 72ml 82g ✖ Vynikající lepidlo s vlastnostmi kovového pojiva! ✖ Může být aplikován v jakékoli tloušťce,…
v 4 obchodech

Lepidlo silikonové transparentní 25 ml, akvaristické
- Voděodolné
- V tubě
Silikonové konstrukční lepidlo určené pro tmelení a lepení skla, keramiky, porcelánu, smaltu a nerezu. Vysoká pevnost a…
v 4 obchodech

Soudal T-Rex Gold Turbo rychletuhnoucí montážní lepidlo, 290 ml
- Voděodolné
- Tekuté hřebíky
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Soudal T-Rex Gold Turbo rychletuhnoucí montážní lepidlo, 290 ml, Montážní lepidlo Soudal T-Rex Gold Turbo vyniká velmi…
v 13 obchodech

Schlüter dvousložkové lepidlo KERDI-COLL-L 4,25 KG
- Voděodolné
- Na obklady a dlažby
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 4,25 kg
Vhodné do interiéru i venkovního prostoru: Dvousložkové těsnicí lepidlo KERDI-COLL-L na bázi akrylátové disperze bez…
v 2 obchodech

Debbex Lepidlo na dřevo WOODFIX D3 - 1 kg transparentní, kbelík
- Voděodolné
- Disperzní
- V kbelíku
- Na dřevo
- Jednosložkové
- 1 ml
Debbex Lepidlo na dřevo WOODFIX D3Debbex WOODFIX D3 je vysoce kvalitní jednosložkové disperzní lepidlo na bázi…
v 8 obchodech

Loctite SI 5660 - 100 ml šedý, silikonové těsnění BOZP
- Voděodolné
- V tubě
- Jednosložkové
Loctite SI 5660 - Šedé silikonové těsnění (BOZP)LOCTITE SI 5660 je jednosložkový silikonový tmel v šedé barvě, který…
v 7 obchodech

Loxeal 35-44 - 50 ml epoxidové lepidlo
- Voděodolné
- Epoxidové
- Dvousložkové
- 50 ml
- V tubě
Loxeal 35-44 - 50 ml epoxidové lepidlo Loxeal 35-44 je dvoukomponentní, víceúčelové konstrukční lepidlo na bázi…
Prumex.cz

Loxeal 31-42 - 50 ml epoxidové lepidlo
- Epoxidové
- V tubě
- Dvousložkové
- Voděodolné
Loxeal 31-42 - 50 ml epoxidové lepidlo Loxeal 31-42 je dvousložkové, víceúčelové transparentní strukturální lepidlo na bázi…
Prumex.cz

Permabond A 136 - 50 ml anaerobní lepidlo
- Voděodolné
- V tubě
- Na kov
- Jednosložkové
- 50 ml
Permabond A 136 - 50 mlPermabond A 136 je vysokopevnostní anaerobní lepidlo a těsnivo na bázi akrylátu, speciálně vyvinuté…
Prumex.cz

Permabond A 130 - 50 ml lepidlo pro zajišťování šroubových spojů
- Voděodolné
- V tubě
- Na kov
- Jednosložkové
Permabond A 130 - Anaerobní zajišťovač šroubových spojůPermabond A 130 je jednosložkové anaerobní lepidlo střední pevnosti…
Prumex.cz

Loxeal 58-11 - 250 ml těsnění závitů
- Voděodolné
- V tubě
- Na kov
- Jednosložkové
- 250 ml
Schváleno pro plyn (DVGW, DIN-EN 751-1), pro plyn s vysokým tlakem a GLP (Australian Gas Association - schválení č. 5048)…
v 2 obchodech

Lepidlo sekundové Ceys, Superunick, kyanoakrylátové 3g
- 0 kg
- Voděodolné
Superceys je vysoce odolné a snadno aplikovatelné transparentní vteřinové lepidlo, ideální pro rychlé práce. Víceúčelové…
v 4 obchodech

Kontaktní lepidlo CEYS KontaktPren 70ml tuba
- 70 ml
- Voděodolné
- V tubě
POPISKontaktní lepidlo na bázi neoprenu je velmi univerzální.Je určeno pro běžné použití a k lepení nejrůznějších…
v 3 obchodech

Baumit BituFix 2K - 30 l 30 l
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na polystyren
- Exteriér
- Dvousložkové
- 0 kg
Dvousložková lepicí hmota na bázi bitumenu, s polystyrenovým plnivem a cementem. Popis produktu: Dvousložková lepicí hmota…
v 3 obchodech

Lepidlo polyuretanové Den Braven Power Kleber D4 300 ml
- Voděodolné
- V tubě
- Interiér/exteriér
- Jednosložkové
k lepení a fixaci dřevěných prvků a všech běžných materiálů, k lepení konstrukčních vodotěsných spojů, nahrazuje hřebíky a…
Stavebniny DEK

Den Braven MAMUT GLUE Multi lepidlo 290 ml
- Voděodolné
- V tubě
- Univerzální
- Interiér/exteriér
pro tenkovrstvé lepení a tmelení všech běžných stavebních materiálů, vhodné pro lepení pod vodou, na bázi MS polymerů,…
v 2 obchodech

Tmel lepicí Ceys TOTAL TECH Express černý 290 ml
- Voděodolné
- V tubě
- Univerzální
- Interiér/exteriér
univerzální lepení, tmelení a opravy všech typů materiálů kromě PE a PP, použití i pod vodou, vysoká přilnavost, pružný,…
v 3 obchodech

TOTAL TECH express CEYS transparent 290ml
- Voděodolné
- V tubě
- Univerzální
- Interiér/exteriér
- 290 ml
- 0 kg
POPIS Lepicí tmel pro všestranné použití. Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností…
v 2 obchodech

Den Braven DEBBEX Vinylester SF 74016BD chemická kotva 280 ml
- Voděodolné
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- Dvousložkové
- 0,5 kg
- 280 ml
Chemická kotva Den Braven Vinylester je vysoce výkonný kotvící systém vhodný pro extrémní zátěž včetně ocelových konstrukcí,…
v 21 obchodech

Ceresit CE 43 Grand Elits grafitová 5 kg
- Voděodolné
- 5 kg
Vlastnosti Odstín: Vlastnosti: zvýšená chemická i mechanická odolnost ideální pro balkóny, terasy, komunikační tahy,…
v 4 obchodech

STAUF PUK 455 tvrdé PU lepidlo, 15 kg
- Voděodolné
- V kbelíku
- Na dřevo
- Interiér
- Jednosložkové
- 15 kg
- 10700 ml
STAUF PUK 455 je profesionální 1složkové polyuretanové lepidlo s vysokou pevností spoje. V BUKOMĚ ho používáme především při…
Bukoma - Specialista na vinylové podlahy

Lepidlo MAMUT GLUE Total Den Braven, 290 ml, bílé
- Voděodolné
- V tubě
- Univerzální
- Interiér/exteriér
Vysoce kvalitní univerzální lepidlo na bázi MS polymerů určené pro profesionální i stavební aplikace. Vytvrzuje vulkanizací…
v 4 obchodech