Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolná lepidla

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Loctite 435

Loctite 435, 20 g

4

od 716 Kč

35 800 Kč/kg
  • Vteřinové
  • V tubě
  • 0,02 kg

Loctite 435 je špičkové pryží plněné houževnaté vteřinové lepidlo na plasty se zvýšenou pružností a odolností proti loupání. Současně se jedná o teplotě odolné vteřinové lepidlo, které má…

od 716 Kč

od 35 800 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 4204

Loctite 4204, 20 g

od 732 Kč

36 603 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 0,02 kg

LOCTITE 4204 je houževnatý produkt, plněný elastomery pro zvýšení pružnosti. Je velmi vhodný do vlhkého prostředí. Použitelný na pryže, plasty, kovy a magnety.

od 732 Kč

od 36 603 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 403

Loctite 403, 50 g

od 1 233 Kč

24 660 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 0,05 kg

LOCTITE 403 je produkt s nízkým zápachem a omezeným výkvětem a je určen zejména pro ty aplikace, kde je obtížná kontrola výparů. Tento produkt umožňuje rychlé lepení široké škály materiálů, …

od 1 233 Kč

od 24 660 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem Threadlock Formula Blue 6 ml

Versachem Threadlock Formula Blue 6 ml

od 96 Kč

  • Voděodolné
  • Na kov
  • V tubě
  • 6 ml

Versachem Threadlock Formula Blue je anaerobní lepidlo. Nevysychá na vzduchu, ale tvrdne při kontaktu s kovem a vytváří kompaktní celek. Dokonale zabezpečuje před povolováním šroubů a korozí. Na…

od 96 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Wood Glue D2

Bison Wood Glue D2, 250 g

1

od 119 Kč

  • PVA
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér

Lepidlo na bázi polyvinylacetátu je určeno pro lepení dřeva a materiálů na bázi dřeva v interiérovém prostředí. Disponuje odolností proti vlhkosti dle normy ČSN EN 204 D2, což zajišťuje…

od 119 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 7 1330500 5kg

Soudal 7 1330500 5kg

od 1 690 Kč

338 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 5 kg

Univerzální kontaktní lepidlo - Soudal 7, 5 g Konstrukční spoje mezi savými a nesavými materiály, pružné spoje, kdy je alespoň jeden povrch savý. Univerzální kontaktní lepidlo Soudal 7, 5 kg…

od 1 690 Kč

od 338 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 407

Loctite 407, 20 g

od 508 Kč

25 393 Kč/kg
  • Vteřinové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 0,02 kg

Loctite 407 je čiré, řídké a rychle vytvrzující vteřinové lepidlo pro všeobecné použití. Vhodné zejména pro aplikace, kde se vyžaduje teplotní odolnost. Loctite 407 je vhodné především na…

od 508 Kč

od 25 393 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 460

Loctite 460, 500 g

od 8 239 Kč

16 477 Kč/kg
  • Vteřinové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 0,5 kg

Loctite 460 je špičkové vteřinové lepidlo s nízkým zápachem a omezeným výkvětem. Tento produkt je čirý kyanoakrylát s nízkou viskozitou, který je přednostně určen pro lepení porézních a savých…

od 8 239 Kč

od 16 477 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 1330600

Soudal 1330600, 15 kg

od 3 399 Kč

227 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 15 kg

Soudal 1330600 má rychlé zasychání a vytvrzování. Po vytvrzení je odolné vůči povětrnostním vlivům. Vytváří elastický spoj po celou dobu životnosti a proto je velmi vhodné i pro lepení pružných…

od 3 399 Kč

od 227 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 50259RL 500 g

Den Braven 50259RL 500 g

od 105 Kč

210 Kč/kg
  • 0,5 kg

Den Braven 50259RL je určeno pro lepení všech typů lamino a dřevěných podlah. Lepidlo je okamžitě použitelné, vynikající lepivost ve spoji pero-drážka. Lepidlo je na bázi PVAC disperze s…

od 105 Kč

od 210 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo APEKO D1 250 g

APEKO D1 250 g

od 54 Kč

216 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Tekuté
  • Interiér
  • 0,25 kg

Lepidlo je určeno pro lepení porézních materiálů, jako jsou papír, dřevo, korek, kůže a dřevovláknité povrchy, a je vhodné pro drobné opravy i nové spoje. Využívá se v domácnosti, školách, …

od 54 Kč

od 216 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loxeal 55.03

Loxeal 55.03, 10 ml

2

od 182 Kč

  • Voděodolné
  • Na kov
  • Tekuté
  • 10 ml

Anaerobní lepidlo je určeno pro zajištění šroubů a matic všech typů, kde je předpokládána možnost demontáže. Lze jej aplikovat i na zaolejované strojní součástky, což rozšiřuje jeho použití v…

od 182 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Lepidlo na podlahové krytiny 26A

Soudal Lepidlo na podlahové krytiny 26A, 15 kg

5

od 1 390 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté

Univerzální lepidlo Soudal 26A na podlahové krytiny na bázi vodní disperze a syntetických pryskyřic přilepí linolea, podlahové krytiny s vinylovým podkladem a koberce i bez pěnového podkladu. …

od 1 390 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Fischer International High Tack AC bílé 310 ml

Fischer International High Tack AC bílé 310 ml

od 68 Kč

  • Disperzní
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér

Montážní lepidlo High Tack AC je ideální pro pevné a trvalé lepení různých stavebních materiálů včetně přírodního kamene či expandovaného polystyrenu. High Tack AC se těší poměrně velké…

od 68 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo DEKALIN Dekasyl MS-7 380 g

DEKALIN Dekasyl MS-7 380 g

od 399 Kč

1 050 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • V tubě
  • 0,38 kg

Dekasyl MS-7 od Dekalin je lepidlo na bázi MS polymeru a je vhodný pro výrobu čirých elastických konstrukčních spojů a těsnění. Bez rozpouštědel, izokyanátu a PVC. Má velmi dobrou odolnost vůči…

od 399 Kč

od 1 050 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Fix All Floor & Wall 1242940 4 kg

Soudal Fix All Floor & Wall 1242940 4 kg

od 1 031 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Soudal Fix All Floor & Wall je vysoce kvalitní jednosložkové elastické lepidlo na bázi hybridních polymerů. Lepidlo je univerzálně použitelné pro vzájemné lepení širokého spektra materiálů. …

od 1 031 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite HY4080

Loctite HY4080, 50 g

od 624 Kč

LOCTITE HY 4080 je váš produkt, pokud vyžadujete vynikající houževnatost a odolnost vůči rázům. Nehořlavé lepidlo LOCTITE HY 4080 s nízkým zápachem poskytuje oproti tradičním konstrukčním…

od 624 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo WOLF Swiss Quality Gorilla WPG01501 bílé 290 ml

WOLF Swiss Quality Gorilla WPG01501 bílé 290 ml

od 150 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

WOLF Gorilla je vysokopevnostní lepidlo a tmel na bázi MS polymeru. Vyniká v extrémní počáteční a následné lepicí síle. Lepidlo lze použít na různé povrchy - beton, kov, dřevo, sádrokarton, …

od 150 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Construct Profi Leimer

Ponal Construct Profi Leimer, 420 g

1

od 309 Kč

736 Kč/kg
  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Tekuté
  • 0,42 kg

Polyuretanové lepidlo (tekuté). Veškeré lepící operace vyžadující vysoký stupeň odolnosti vůči teplu, vlhkosti. Pro lepení při montážních pracích, lepení korpusů, plošné lepení, renovace dřeva. …

od 309 Kč

od 736 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Devcon H2 Hold Epoxy 22445 25 ml

Devcon H2 Hold Epoxy 22445 25 ml

od 149 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • 25 ml

Devcon H2 Hold Epoxy 22445 25 ml Epoxidové dvousložkové lepidlo H2 HOLD EPOXY od firmy DEVCON je navrženo pro širokou škálu aplikací, včetně mokrého a suchého lepení. Toto lepidlo je vhodné pro…

od 149 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MASTERsil D4 lepidlo na dřevo 1 kg

MASTERsil D4 lepidlo na dřevo 1 kg

4

od 436 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

MASTERsil D4 je polyuretanové jednosložkové lepidlo bez rozpouštědel. Je určeno pro lepení dřevěných prvků, konstrukčních nábytkových dřevěných dílů, stavbu lodí apod. Lepený spoj splňuje normu…

od 436 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal PU Construct 1318210

Soudal PU Construct 1318210

od 189 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Rychleschnoucí jednokomponentní polyuretanové lepidlo s vysokou počáteční lepicí silou, vodovzdorné D4 (dle ČSN EN 204), nezanechává skvrny na porézních materiálech. Určené pro konstrukční…

od 189 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Permatex 84109 epoxidové lepidlo na kov 25 ml

Permatex 84109 epoxidové lepidlo na kov 25 ml

od 207 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Na kov
  • V tubě
  • 25 ml

Epoxidové lepidlo určené pro lepení a opravy kovových materiálů nabízí odolné a trvanlivé spojení. Vhodné je pro práci s různými druhy kovů, kde zajišťuje pevné a voděodolné spojení. Lepidlo je…

od 207 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Metrum Polyuretanové lepidlo D4 profi ČS

Metrum Polyuretanové lepidlo D4 profi ČS, 250 g

1

od 181 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Polyuretanové lepidlo D4 profi ČS od výrobce Metrum je univerzální lepidlo, které je baleno v praktické tubě. Toto lepidlo je určeno pro lepení různých truhlářských dílců, které jsou obecně…

od 181 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Petec 98355 50 ml

Petec 98355 50 ml

od 766 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Kartuš

Petec 98355 je lepící hmota s vysokou lepicí silou a přilnavostí k mnoha druhům plastů a směsí plastů. Je odolná vůči olejům, vodě, chemikáliím a dalším kapalinám. Balení obsahuje 50 ml.

od 766 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stormsure lepidlo k opravám výbavy a výstroje 3x 5 g

Stormsure lepidlo k opravám výbavy a výstroje 3x 5 g

2

od 275 Kč

13 750 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • 0,02 kg

Jedná se o lepidlo na drobné opravy neoprenů, gumových a PVC broďáků a kalhot, ale i nafukovacích člunů. Zůstává poddajné i po zatvrdnutí. Balení obsahuje 3 tubičky á 5 g.

od 275 Kč

od 13 750 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikaflex 552 600 ml

Sika Sikaflex 552 600 ml

od 895 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Sikaflex-552 je pružné, jednokomponentní, vzdušnou vlhkostí vytvrzující lepidlo na bázi polyuretan-hybrid s vyšším rozsahem adheze bez předúprav, přelakovatelné, s vysokou stabilitou nanášené…

od 895 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit UltraFlex CM 77 8 kg

Ceresit UltraFlex CM 77 8 kg

od 3 154 Kč

394 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 8 kg

Lepidlo Ceresit CM 77 UltraFlex je určeno pro lepení keramických obkladů, dlažby a desek, desek z mramoru a přírodního kamene, ostře pálených cihel, dřevotřískových desek, porcelánu, skleněné…

od 3 154 Kč

od 394 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Expanded Polystyrene UHU25257 33 ml

UHU Expanded Polystyrene UHU25257 33 ml

5

od 86 Kč

  • Na polystyren
  • V tubě
  • 33 ml

Kontaktní, čiré speciální lepidlo určené k lepení tvrdých pěn jako je např. pěnový polystyren a dále pro kombinační lepení tvrdých pěn se dřevem, kovem, omítkou, keramikou, papírem, textilem a…

od 86 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Allplast 4,5 kg

UHU Allplast 4,5 kg

od 4 165 Kč

926 Kč/kg
  • Univerzální
  • 4,5 kg

UHU allplast spojí pevně spoustu plastických hmot mezi sebou a též s jinými materiály. Lepidlo je použitelné na veškeré běžné plastické hmoty – s výjímkou plastů, které se dají sotva spojit…

od 4 165 Kč

od 926 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys 505051 3 g

Ceys 505051 3 g

1

od 76 Kč

  • Vteřinové
  • V tubě
  • 0 kg

Superceys je sekundové kyanoakrylátové lepidlo vysoké pevnosti a velice jednoduchého použití. Je ideální pro rychlé drobné opravy. Po zaschnutí je transparentní.

od 76 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Donic Formula First 25 g

Donic Formula First 25 g

od 184 Kč

6 133 Kč/kg
  • 0,03 kg

Nové lepidlo na vodní bázi bez škodlivých látek. Splňuje požadavky ITTF. Vhodné pro lepení všech potahů, v kombinaci s tuningovým přípravkem Power Boost dosahuje efektu a úrovně jako potahy…

od 184 Kč

od 6 133 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem Epoxy AC G042 25 ml

Versachem Epoxy AC G042 25 ml

4

od 170 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • 25 ml

Speciální dvousložkové lepidlo s obsahem kovových mikročástic. Určeno na spojení ploch či opravy rozlomených a jinak poškozených dílů z oceli a nerezové oceli. Vytváří černý, velmi pevný, …

od 170 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem Rychleschnoucí dvousložkové epoxy lepidlo 43109 28 g

Versachem Rychleschnoucí dvousložkové epoxy lepidlo 43109 28 g

1

od 97 Kč

3 233 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 0,03 kg

Rychleschnoucí dvousložkové lepidlo Versachem je vhodné na trvalé opravy a spojení dílů z kovu, dřeva, pryže, skla, keramiky a většiny plastů. Vytváří velmi pevný čirý spoj odolný proti…

od 97 Kč

od 3 233 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 67A 25 kg

Soudal 67A 25 kg

od 839 Kč

34 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér
  • 25 kg

Vysoce kvalitní konstrukční vodostálé lepidlo pro truhláře a tesaře s velmi rychlou dobou tuhnutí a pevností spoje. Konstrukční lepení dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu. Lepení spojů…

od 839 Kč

od 34 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Gorilla Glue

Gorilla Glue, 60 ml

4

od 196 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 60 ml

Původní Gorilla Glue si během času vytvořilo pověst odolného lepidla s neuvěřitelnou všestranností a pevností. 100% voděodolné lepidlo je vhodné pro vnitřní i venkovní použití. Lepí dřevo, …

od 196 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo T-Rex Gold Power 290 g

T-Rex Gold Power 290 g

13

179 Kč

597 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 290 ml
  • 0,3 kg

Unikátní složení s vlákny pro maximální pevnost spoje. Nejsilnější lepidlo na trhu. Vysokopevnostní lepidlo s extrémní počáteční přilnavostí vyšší než 400kg/m2. Vytváří vysoce pevný, pružný a…

179 Kč

597 Kč/kg

BAL.cz - Skupina BARVY A LAKY

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Egibi Floors Fix Profi DBI51910EG lepidlo 290 ml

Egibi Floors Fix Profi DBI51910EG lepidlo 290 ml

197 Kč

  • Voděodolné
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml
  • 1 kg

Egibi Floors Fix Profi DBI51910EG lepidlo 290 ml je průmyslové lepidlo na bázi MS polymeru, které nabízí okamžitou fixaci spoje bez nutnosti použití svěrek a podepření. Po vytvrzení dosahuje…

197 Kč

Stavebni-specialka.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo C.Kreull Art Potch Decoupage 250 ml sametové

C.Kreull Art Potch Decoupage 250 ml sametové

od 166 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér
  • 250 ml

Art Potch Decoupage je kombinace lepidla a laku pro ubrouskovou techniku. Je vyroben na vodní bázi, rychleschnoucí a po zaschnutí transparentní. Je odolný proti vodě a povětrnostním vlivům. Je…

od 166 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem 44209 57 g

Versachem 44209 57 g

3

od 154 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Speciální lepidlo na velmi pevné spojení a opravy kovových dílů, odštípnuté kusy, praskliny atd. Lepidlo je také použitelné na materiály jako sklo, kámen, beton a dřevo. Epoxid tuhne do kovové…

od 154 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Super Glue Control 3 g

UHU Super Glue Control 3 g

2

od 54 Kč

  • Univerzální
  • V tubě
  • 0 kg

Sekundové lepidlo v tubě s dávkovačem, umožňuje přesnou aplikaci a čisté použití. Lepidlo přestane vytékat z tuby ihned po uvolnění tlaku na ni. Balení obsahuje 3 g lepidla.

od 54 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Deluxe Materials Roket Cyano Gel 20 ml

Deluxe Materials Roket Cyano Gel 20 ml

1

od 263 Kč

  • Vteřinové
  • V tubě
  • 20 ml

Roket Cyano Gel je ethylkyanoakrylátové lepidlo gelové konzistence. Lepidlo může být díky gelové konzistence aplikováno na svislé plochy, ze kterých nestéká. Lepidlo se nanáší pouze zmáčknutím…

od 263 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Montack High Tack 450 g

Ceys Montack High Tack 450 g

2

od 169 Kč

376 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 0,45 kg

Montážní lepidlo s mimořádnou počáteční přilnavostí a vysokou konečnou odolností. Vhodné pro lepení těžkých prvků a pro vertikální lepení.

od 169 Kč

od 376 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Total Tech 125 ml transparentní

Ceys Total Tech 125 ml transparentní

4

od 159 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Zvládne všechno. Vysoce mnohostranný jednosložkový hybridní tmel. Vykazuje vyšší přilnavost než polyuretan v kombinaci s pružností a těsností silikonu. Lepí, tmelí a opravuje všechny typy…

od 159 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Epojet A+B

Mapei Epojet A+B, 2,5 kg

od 1 512 Kč

605 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Tekuté
  • 2,5 kg

Mapei Epojet A+B je dvousložková velmi tekutá injektážní epoxidová pryskyřice. Epojet se používá pro monolitické spojení trhlin v betonových konstrukcích, vzniklých následkem nadměrného…

od 1 512 Kč

od 605 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo DR. Boat Lepidlo na čluny 40 ml

DR. Boat Lepidlo na čluny 40 ml

od 173 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • 40 ml

Toto lepidlo je určeno pro opravy a lepení výrobků z PVC, včetně nafukovacích člunů, bazénů, SUP a dalších produktů. Vyznačuje se schopností lepit pod vodou a vytváří pevné spojení s efektem…

od 173 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Porzellan lepidlo na porcelán 33 ml

UHU Porzellan lepidlo na porcelán 33 ml

od 167 Kč

5 567 Kč/kg
  • Voděodolné
  • V tubě
  • Interiér
  • 33 ml
  • 0,03 kg

Průmyslové lepidlo UHU Porzellan je určeno pro specifické použití na materiály, jako je porcelán, keramika a kamenina. Toto bílé tekuté lepidlo nabízí možnost efektivního opravení a spojení…

od 167 Kč

od 5 567 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie