Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolná lepidla

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Amtra 60-020 epoxidové lepidlo 25 ml

Amtra 60-020 epoxidové lepidlo 25 ml

od 170 Kč

  • Epoxidové
  • Tekuté
  • 25 ml

Epoxidové lepidlo Amtra 60-020 je rychle tvrdnoucí univerzální lepidlo. V průběhu několika málo minut vytvoří tvrdý a pevný lepený spoj nebo povlak. Výborně se hodí pro lepení modelů aut.

od 170 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

Perdix 123 D3 truhlářské disperzní lepidlo 0,5 kg

109 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté

Truhlářské disperzní lepidlo D3 je montážní disperzní lepidlo bílé barvy na bázi polyvinylacetátu s odolností vůči vodě třídy D3 dle normy EN 204. Lepidlo Perdix 123 D3, je vhodné na lepení…

109 Kč

EXPRESS-COLOR.CZ

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Pattex One For All Express 390g

Pattex One For All Express 390g

1

251 Kč

644 Kč/kg
  • Kartuš
  • 0,39 kg

Rychle vytvrzující montážní lepidlo a tmel. S lepenými prvky je možné manipulovat již po 20 minutách od aplikace. Vhodný pro interiér i exteriér. Barva: Bílá Rychle vytvrzující montážní lepidlo…

251 Kč

644 Kč/kg

Prumex.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo KS Line KS Flex Plus C2TE S1 20 kg

KS Line KS Flex Plus C2TE S1 20 kg

2

322 Kč

16 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 20 kg

KS Flex Plus C2TE S1 je vysoce kvalitní flexibilní tenkovrstvé konstrukční lepidlo. Vyhovuje nejnáročnějším klimatickým podmínkám. Vyznačuje se zvýšenou deformovatelností, tj. schopností…

322 Kč

16 Kč/kg

Keramika Hašek

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Den Braven D4 0,25 kg

Den Braven D4 0,25 kg

2

od 253 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Den Braven polyuretanové lepidlo je vhodné pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců (plsť, textil apod.). Tlumí hluk a vibrace, …

od 253 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven 51101BD 15 kg

Den Braven 51101BD 15 kg

3 949 Kč

263 Kč/kg
  • 15 kg

Den Braven 51101BD je určeno pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, dřevo a dřevěné hmoty, kdy polyuretanové lepidlo perfektně vyrovná…

3 949 Kč

263 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MA Professional 20-A40 dvousložkové epoxidové lepidlo 56 g

MA Professional 20-A40 dvousložkové epoxidové lepidlo 56 g

od 86 Kč

1 720 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 0,05 kg

MA Professional 20-A40 dvousložkové epoxidové lepidlo 56 g Toto dvousložkové epoxidové lepidlo od značky MA Professional je navrženo pro rychlé a efektivní opravy poškozených nebo zlomených…

od 86 Kč

od 1 720 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU 49040 opravárenský tmel 60 g

UHU 49040 opravárenský tmel 60 g

od 151 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • 60 ml

Opravárenský tmel UHU 49040 je rychleschnoucí lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice, které nabízí široké možnosti použití. Díky své univerzálnosti ho lze využít k lepení, montáži, utěsnění a…

od 151 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Quartz Flex

Den Braven Quartz Flex, 25 kg

8,03 Kč

0,32 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Den Braven Quartz Flex je cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí vyhovující náročnějším podmínkám. Určené pro lepení obkladů a dlažby, lepení tepelně izolačních…

8,03 Kč

0,32 Kč/kg

Stawebniny.com

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Distyk Quartz fasáda 20 kg

Distyk Quartz fasáda 20 kg

od 175 Kč

8,75 Kč/kg
  • Voděodolné
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 20 kg

Cementová suchá lepicí a stěrková směs určená pro kompletní proces zateplování fasád. Je přímo určená pro lepení tepelně izolačních materiálů jako fasádní polystyren EPS (expandovaný), XPS…

od 175 Kč

od 8,75 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Weich PVC 5594 30 g

UHU Weich PVC 5594 30 g

10

122 Kč

4 067 Kč/kg
  • Na PVC
  • V tubě
  • 33 ml
  • 0,03 kg

UHU Weich PVC 5594 je lepidlo určené především k opravám výrobků z měkčeného PVC. Umožňuje lepit a opravovat i přímo pod vodou. Skládá se z kontaktního polyuretanového lepidla a transparentní…

122 Kč

4 067 Kč/kg

Železářství TUMA

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Ceys Kontaktceys transparentní 30 ml

Ceys Kontaktceys transparentní 30 ml

od 65 Kč

1 625 Kč/kg
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér
  • 30 ml
  • 0,04 kg

Kontaktní chloroprenové lepidlo výrobce Ceys je po zaschnutí průhledné. Používá se také k lepení zrcadel, pěnového polystyrenu a pěnového materiálu obecně, aniž by poškozovalo povrchy. Dále ho…

od 65 Kč

od 1 625 Kč/kg

v 37 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Montack Express 300 ml

Ceys Montack Express 300 ml

7

od 160 Kč

356 Kč/kg
  • Kartuš
  • 300 ml
  • 0,45 kg

Montack express je rychlé montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Poskytuje okamžité počáteční přilnutí a konečnou vysokou odolnost spojů. Má…

od 160 Kč

od 356 Kč/kg

v 29 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal T-Rex Gold Strong 290 ml

Soudal T-Rex Gold Strong 290 ml

2

od 147 Kč

Název produktu: Soudal T-Rex Gold Strong 290 ml Výrobce: Soudal Popis produktu: Soudal T-Rex Gold Strong je montážní lepidlo na bázi hybridních polymerů SMX, dodávané v balení o objemu 290…

od 147 Kč

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Montack 300 ml

Ceys Montack 300 ml

1

od 146 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 300 ml

Montack profesional je montážní lepidlo na bázi neoprenu určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Upevňuje dřevěné panely nebo desky a jiné stavební materiály určené…

od 146 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Montack Express 100 ml

Ceys Montack Express 100 ml

4

od 110 Kč

  • V tubě
  • 100 ml

Montack express je rychlé montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv druhu materiálu na různé podklady. Poskytuje okamžité počáteční přilnutí a konečnou vysokou odolnost spojů. Má…

od 110 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Power Kleber 35004TU 25 ml

Den Braven Power Kleber 35004TU 25 ml

2

od 47 Kč

  • Voděodolné
  • V tubě
  • 25 ml

Po vytvrzení lze lepidlo brousit a přetírat. Je odolné vůči vodě dle normy EN 204 D4. Lepidlo je bez obsahu ředidel. Je extrémně přilnavé i bez lisovacích tlaků téměř na všechny povrchy i k…

od 47 Kč

v 18 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Super Glue Control 3 g

Bison Super Glue Control 3 g

3

od 42 Kč

  • Vteřinové
  • V tubě
  • 0 kg

Bison Super Glue Control je univerzální sekundové tekuté lepidlo. Mějte lepení pod kontrolou, Bison Super Glue nekape a zaručuje tak přesnost dávkování po kapkách, díky zpětnému nasátí…

od 42 Kč

v 20 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 64A Lepidlo na dřevo

Soudal 64A Lepidlo na dřevo, 750 g

5

od 170 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér

Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo je určené pro lepení v interiéru. Po zaschnutí je průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204).

od 170 Kč

v 16 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Super Glue Minis 3 x 1 g

Bison Super Glue Minis 3 x 1 g

4

od 49 Kč

  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0 kg

Voděvzdorné disperzní (PVAc) D3 lepidlo na všechny typy měkkého a tvrdého dřeva, dřevovláknitých desek, dřevotřískových desek, překližek, dýh, papíru a lepenky. Odolnost vůči vodě je dle normy…

od 49 Kč

v 17 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Montackceys 300 ml

Ceys Montackceys 300 ml

od 175 Kč

  • Tekuté hřebíky
  • Kartuš
  • 300 ml

Montack transparent je montážní lepidlo určené pro upevňování jakéhokoliv materiálu na různé podklady. Je speciálně určeno pro aplikace, které vyžadují transparentní zakončení. Zajišťuje vysokou…

od 175 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Ultranick 48504091 3 g 10 ks

Ceys Ultranick 48504091 3 g 10 ks

od 46 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Interiér/exteriér

CEYS ULTRAUNICK tekuté je vteřinové lepidlo navržené pro rychlé a spolehlivé opravy různých materiálů. Jeho dvousložkové složení kombinuje sílu kyanoakrylátu s pružností pryskyřice, což…

od 46 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Petec Kontaktní lepidlo univerzální 350 ml

Petec Kontaktní lepidlo univerzální 350 ml

od 366 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 350 ml

Kontaktní lepidlo Petec je určeno pro lepení dřeva, gumy, kůže, korku, plstě, tvrdého PVC, pěnových hmot, butylkaučuku, keramiky, kovů apod. Lepidlo se přesně a čistě natírá štětcem. Lepidlo je…

od 366 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soundal Mont-Fix 1317535 300 ml

Soundal Mont-Fix 1317535 300 ml

8

od 95 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér

Montážní lepidlo Soundal Mont-Fix s výbornou počáteční přilnavostí a vysokou výslednou pevností lepeného spoje. Nahrazuje hřebíky a šrouby. Bez nutnosti fixace lze lepit předměty až do hmotnosti…

od 95 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Wood Standard

Pattex Wood Standard, 750 g

1

od 179 Kč

239 Kč/kg
  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • 0,75 kg

Pattex Wood Standard je disperzní lepidlo na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu. K lepení čepových a kolíkových…

od 179 Kč

od 239 Kč/kg

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Petec Lepidlo na gumové profily 350 ml

Petec Lepidlo na gumové profily 350 ml

1

od 424 Kč

  • Na PVC
  • V plechovce
  • 350 ml

Lepidlo Petec je určeno pro vnitřní i vnější lepení gumy, gumových profilů, pěnové gumy, kůže, plátna, plsti, tvrdého PVC, butylkaučuku a to i ve spojení s ocelí, hliníkem, dřevem a cementovými…

od 424 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Grizzly Montage Power White 370 g

Bison Grizzly Montage Power White 370 g

3

od 108 Kč

292 Kč/kg
  • Univerzální
  • Kartuš
  • 0,37 kg

Vysoká počáteční přilnavost a konečná pevnost. Díky svému jedinečnému sortimentu jsou lepidla a tmely Bison součástí každé práce. Řešení pro každého kutila, který potřebuje něco připevnit, …

od 108 Kč

od 292 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal akvaristické lepidlo na sklo čiré 280 ml

Soudal akvaristické lepidlo na sklo čiré 280 ml

5

od 187 Kč

  • Voděodolné
  • Na sklo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 280 ml

Trvale pružné lepidlo na bázi silikonu s vynikající přilnavostí ke sklu. Po vytvrzení je dokonale neutrální a netoxické, není škodlivé vůči zvířatům ani rostlinám. Odolává dlouhodobému působení…

od 187 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Hybri floor 51210HF 15 kg

Den Braven Hybri floor 51210HF 15 kg

2

od 2 355 Kč

Lepidlo na parkety DEN BRAVEN Hybri Floor je jednosložkové vysokomodulové lepidlo, které vytváří trvale pevný spoj odolný vhlku a vodě. Vhodné také pro použití na nestabilní podklady, je…

od 2 355 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal 64A 5 kg

Soudal 64A 5 kg

1

od 690 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér

Vysoce kvalitní rychleschnoucí disperzní lepidlo pro lepení v interiéru, po zaschnutí průhledné se zařazením v třídě odolnosti vůči působení vlhkosti D2 (ČSN EN 204). Lepení výrobků ze dřeva, …

od 690 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Epoxin F5000 RAL 1015 slonová kost světlá

Den Braven Epoxin F5000 RAL 1015 slonová kost světlá, 5+1 kg

od 1 797 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V plechovce

Výrobce: Den Braven Druh lepidla: Epoxidové Hmotnost: 6,0 kg Den Braven Epoxin F5000 je dvousložkové epoxidové lepidlo určené k aplikaci formou nátěru či stěrky. Toto lepidlo je pigmentované…

od 1 797 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Superceys 10 x 3 g

Ceys Superceys 10 x 3 g

od 289 Kč

9 630 Kč/kg
  • Vteřinové
  • V tubě
  • 0,03 kg

Superceys je sekundové kyanoakrylátové lepidlo vysoké pevnosti a velice jednoduchého použití. Je ideální pro rychlé drobné opravy. Po zaschnutí je transparentní.

od 289 Kč

od 9 630 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond Original PROjug D2 8,12 l

Titebond Original PROjug D2 8,12 l

1

od 1 645 Kč

  • Disperzní
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • Interiér
  • 8120 ml

Titebond Original je nejlepší disperzní lepidlo, které lze použít pro všechny vysocepevnostní spoje dřeva, laminátů, DTD desek, kůže, látky a porézních materiálů. Vynikající například pro…

od 1 645 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond II Premium D3 Projug

Titebond II Premium D3 Projug, 8,12 l

od 1 676 Kč

  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 8120 ml

Titebond II Premium je vysokopevnostní voděodolné lepidlo, které splňuje  přísnou americkou normu ANSI Typ 2 specifikace pro odolnost proti vodě. Lepí všechny venkovní dřevěné konstrukce včetně…

od 1 676 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Construkt

Ponal Construkt, 440 g

6

od 349 Kč

Ponal Construct PU Express je konstrukční lepidlo na bázi PUR podle DIN EN 204/D4 pro lepení s krátkodobým tlakem na spoj.

od 349 Kč

v 11 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite SI 5910 plošné těsnění černé 300 ml

Loctite SI 5910 plošné těsnění černé 300 ml

od 652 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 300 ml

Loctite SI 5910 je černé jednozložkové silikonové průmyslové lepidlo, které je určené především pro plošné těsnění. Vytvrzuje vulkanizací při pokojové teplotě a charakterizuje jej vysoká…

od 652 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Montagekit Universal 440 g

Bison Montagekit Universal 440 g

od 138 Kč

314 Kč/kg
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér
  • 0,44 kg

Bison Montagekit Universal 440 g je silné konstrukční lepidlo pro velmi pevné lepení všech druhů materiálů na savé povrchy. Lepidlo má univerzální přilnavost a vysokou konečnou pevnost. Lepidlo…

od 138 Kč

od 314 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys Kontakt Ceys 5 l

Ceys Kontakt Ceys 5 l

od 308 Kč

  • Univerzální
  • 5000 ml

Kontakt Ceys je chloroprenové kontaktní lepidlo pro univerzální použití. Lze ho použít na lepení savých i nesavých materiálů. Dosahuje velmi pevných, trvanlivých materiálů. Dosahuje velmi…

od 308 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Metylan Liquid

Metylan Liquid, 500 g

1

od 229 Kč

458 Kč/kg
  • 0,5 kg

Univerzální tekuté koncentrované lepidlo na všechny typy tapet. Připraven k použití do 2 minut. Díky tekuté konzistenci je jednoduše smíchatelný s vodou a při jeho přípravě nedochází k vytváření…

od 229 Kč

od 458 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Montagekit Universal 200 g

Bison Montagekit Universal 200 g

od 75 Kč

375 Kč/kg
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér
  • 0,2 kg

Montagekit Universal je silné konstrukční lepidlo pro velmi pevné lepení všech druhů materiálů na savé povrchy. Předností je univerzální přilnavost, vysoká konečná pevnost a snadné použití. Je…

od 75 Kč

od 375 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Deluxe Materials Foam Armour 250 ml

Deluxe Materials Foam Armour 250 ml

3

od 272 Kč

  • Na PVC
  • Tekuté
  • 250 ml

CharakteristikaFoam Armour je hustá vodou ředitelná pryskyřice, která je určena pro zpevnění povrchu EPP, EPS, depronu nebo dřeva. Povrch bude odolnější vůči poškrábání. Doba tuhnutí je…

od 272 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ponal Standard

Ponal Standard, 5 kg

2

od 725 Kč

145 Kč/kg
  • Na dřevo
  • V kbelíku
  • 5 kg

Ponal Standard je disperzní lepidlo do interiéru pro lepení dřeva vhodné i pro tvrdé dřevo.

od 725 Kč

od 145 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Epoxy Rapid 1333100 2 x 10 g

Soudal Epoxy Rapid 1333100 2 x 10 g

1

od 142 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Soudal Epoxy Rapid je vysoce kvalitní, rychletuhnoucí dvousložkové lepidlo s vysokou lepicí silou. Je vhodné pro lepení většiny materiálů jako kov, dřevo, mramor, keramika, sklo, plasty, …

od 142 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Epoxy Liquid Steel 1333200 2 x 15 ml

Soudal Epoxy Liquid Steel 1333200 2 x 15 ml

od 142 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • V tubě

Soudal Epoxy Liquid Steel 1333200 je dvousložkové lepidlo pro lepení a spojování většiny kovů jako železo, hliník, měď a ocel včetně nerezu. Je voděodolné a po vytvrzení jej lze brousit a jinak…

od 142 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Keraflex Maxi S1 C2TE

Mapei Keraflex Maxi S1 C2TE, 25 kg

4

od 1 053 Kč

42 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Cementové lepidlo disponuje velmi dobrými vlastnostmi. Je deformovatelné, se sníženým vertikálním skluzem, prodlouženou dobou zavadnutí a technologií Low Dust. Je vhodné pro obklady a dlažby z…

od 1 053 Kč

od 42 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 408

Loctite 408, 50 g

od 1 137 Kč

22 740 Kč/kg
  • Vteřinové
  • V tubě
  • 0,05 kg

Loctite 408 je čiré vteřinové lepidlo a jeho použití je ideální především na materiály ABS a polykarbonát. Je určeno pro náročné a specifické aplikace, kde je požadován velmi pevný a čirý spoj s…

od 1 137 Kč

od 22 740 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie