Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolná lepidla

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Den Braven C1T Plus lepidlo na obklady a dlažbu 25 kg

Den Braven C1T Plus lepidlo na obklady a dlažbu 25 kg

189 Kč

7,56 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • 25 kg

Toto lepidlo je určeno pro lepení keramických obkladů a dlažby, včetně materiálů z přírodního kamene a desek s nekonstantní tloušťkou. Vhodné je také pro pokládání jemnozrnné kameniny na různé…

189 Kč

7,56 Kč/kg

Stavimeprosebe.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Baumit Baumacol FlexTop Speed 25 kg

Baumit Baumacol FlexTop Speed 25 kg

od 842 Kč

34 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Baumit Baumacol FlexTop Speed 25 kg Baumit Baumacol FlexTop Speed je průmyslově vyráběná rychletvrdnoucí hydraulicky pojená suchá lepicí směs. Tento produkt je určen pro tenkovrstvé pokládání…

od 842 Kč

od 34 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Technicqll C-086 4 g + 4 ml

Technicqll C-086 4 g + 4 ml

od 115 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na PVC
  • V tubě

Lepidlo určené pro lepení polyolefinů a dalších materiálů s obtížně lepitelnými porézními povrchy je dodáváno v praktické tubě. Jedná se o dvousložkové lepidlo, které kombinuje primer zvyšující…

od 115 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Technicqll Lepidlo na nafukovací čluny a SUP prkna z PVC 20 ml

Technicqll Lepidlo na nafukovací čluny a SUP prkna z PVC 20 ml

od 65 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na PVC
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Lepidlo určené pro opravy a lepení výrobků z materiálů potažených PVC je vhodné pro použití v interiéru i exteriéru. Jedná se o jednosložkové polyuretanové lepidlo, které po vytvrzení zajišťuje…

od 65 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Technicqll R-116 20 ml

Technicqll R-116 20 ml

od 59 Kč

  • Voděodolné
  • Na textil
  • V tubě
  • Interiér
  • 20 ml

Toto lepidlo je určeno pro lepení a opravy různých typů textilií, včetně bavlny, džínoviny, polyesteru, lnu a dalších materiálů. Jeho univerzální použití zahrnuje opravy oděvů, dekorací i…

od 59 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll eco d3 5 kg

Rakoll eco d3 5 kg

11

od 601 Kč

120 Kč/kg
  • 5 kg

Vlastnosti Rakoll Eco 3 je PVAc lepidlo s dobrou voděodolností, které při jednosložkovém zpracování splňuje požadavky skupiny D3 a smícháním s Rakoll GXL 3 Härter splňuje požadavky skupiny D4…

od 601 Kč

od 120 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M PR100

3M PR100, 20 g

2

od 443 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

3M PR100 je kyanoakrylátové (vteřinové) lepidlo s velmi vysokou pevností lepeného spoje, velmi rychlým vytvrzením a střední viskozitou.

od 443 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M 1300L TF Scotch-Weld 1 l

3M 1300L TF Scotch-Weld 1 l

od 1 155 Kč

  • Voděodolné
  • V plechovce
  • 1000 ml

Lepidlo 3M 1300L TF Scotch-Weld. Je vhodné na lepení na neoprenových, SBR, butylových a jiných druhů pryže na různé další materiály. Vynikající odolnost vůči vlhkosti a vysokým teplotám až do…

od 1 155 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite SI 5331 bílý 100 ml

Loctite SI 5331 bílý 100 ml

1

od 442 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Loctite SI 5331 je jednosložková silikonová pasta určená pro těsnění a zajištění závitových potrubních dílů z plastu a kovu. Tento produkt je vhodný pro rozvody teplé i studené vody, a to jak v…

od 442 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Belzona 1111 400 g

Belzona 1111 400 g

od 2 432 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku

Tento typ lepidla je určen pro široké spektrum oprav a obnov v interiéru i exteriéru, kde je vyžadována vysoká odolnost a trvanlivost. Jedná se o dvousložkový pastovitý materiál, který se…

od 2 432 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Gutta Tetrapur 1 kg

Gutta Tetrapur 1 kg

od 464 Kč

  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V plechovce
  • 1000 ml
  • 1 kg

Polyuretanové lepidlo Tetrapur je ideálním prostředkem pro lepení gumových dlažeb k pevným povrchům. Díky speciálnímu složení vytváří vodotěsný, pružný spoj s vysokou pevností. Spotřeba je cca 1…

od 464 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Hard PVC transparentní lepidlo na tvrdé plasty 100 ml

Bison Hard PVC transparentní lepidlo na tvrdé plasty 100 ml

od 79 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na PVC
  • Tekuté
  • Interiér/exteriér

Bison Hard PVC transparentní lepidlo na tvrdé plasty o objemu 100 ml je vhodné pro různé průmyslové a domácí aplikace. Toto lepidlo je navrženo tak, aby efektivně spojovalo tvrdé plasty díky…

od 79 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit ZK tenkovrstvé lepidlo 2181760 25 kg

Ceresit ZK tenkovrstvé lepidlo 2181760 25 kg

3

od 149 Kč

5,96 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Ceresit ZK je tenkovrstvé lepidlo třídy C1T určené pro lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a kamene (vyjma mramoru) na stabilních a stálých podkladech, jako jsou beton, cementové…

od 149 Kč

od 5,96 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Mamut Glue bílé 25 ml

Den Braven Mamut Glue bílé 25 ml

7

od 57 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Den Braven Mamut glue je montážní lepidlo, určené pro mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční pevností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace…

od 57 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ispoflex 40 polyuretanové fixační lepidlo 600 ml

Ispoflex 40 polyuretanové fixační lepidlo 600 ml

od 333 Kč

  • Voděodolné
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 600 ml

Polyuretanové fixační lepidlo je určeno pro bodové lepení gumových podlah k podkladu, například betonové podlaze, nebo pro spojování jednotlivých gumových dlaždic. Aplikace se provádí pomocí…

od 333 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo A.S. Création 07607-1 750 g

A.S. Création 07607-1 750 g

od 186 Kč

248 Kč/kg
  • Na tapety
  • V kbelíku
  • 0,75 kg

A.S. Création 07607-1 je disperzní lepidlo s vysokou lepicí silou vhodné pro těžké tapety a stěnové obklady (vliesové tapety, vinylové, sklovláknité, kovové). Neobsahuje rozpouštědla, po…

od 186 Kč

od 248 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stachema Unilep LA univerzální lepidlo 500 ml

Stachema Unilep LA univerzální lepidlo 500 ml

1

od 222 Kč

  • PVA
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér

Stachema Unilep LA je lepidlo na bázi roztoku polyvinylacetátu v organických rozpouštědlech. Používá se zejména pro lepení pěnového nebo kompaktního polystyrenu a při výrobě textilní galanterie…

od 222 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite H1409565 vteřinové lepidlo 2 g

Loctite H1409565 vteřinové lepidlo 2 g

1

od 34 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • 0 kg

Toto lepidlo je určeno pro rychlé a přesné lepení různých materiálů, včetně porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva, kovů, kartonu a korku. Jeho gelová konzistence zajišťuje, že nestéká a…

od 34 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite AA 3494 25 ml

Loctite AA 3494 25 ml

od 1 446 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Na sklo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Loctite 3494 vytvrzuje během několika sekund při osvitu UV zářením o vlnové délce 365 nm do podoby nárazuvzdorného spoje který poskytuje rovněž vynikající odolnost proti dlouhodobé vlhkosti a…

od 1 446 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Purocol

Soudal Purocol, 310 ml

3

od 220 Kč

  • 310 ml

Lepidlo Purocol je transparentní, rychleschnoucí lepidlo s velmi vysokou lepicí silou. Po vytvrzení je transparentní a vysoce vodovzdorné.

od 220 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Permatex Plastic Welder 84115 25 ml

Permatex Plastic Welder 84115 25 ml

od 195 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • 25 ml

Lepidlo Permatex Plastic Welder 84115 je strukturální lepidlo navržené pro všeobecné lepení široké škály materiálů, jako jsou tvrdé a měkké plasty nebo na specifické povrchy. Tato svářečka…

od 195 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Lear D4 0,5 kg

Lear D4 0,5 kg

1

od 229 Kč

458 Kč/kg
  • 0,5 kg

Lepidlo Lear D4 je jednosložkové polyuretanové lepidlo. Lepidlo je určeno pro lepení dřeva, kovů, izolačních hmot a jiných materiálů.

od 229 Kč

od 458 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Schönox TT DUR

Schönox TT DUR, 25 kg

od 1 324 Kč

53 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • 25 kg

Flexibilní podlahové lepidlo tekuté konzistence na vysoce zatížené plochy Lepidlo je vyvinuté a atestované pro lepení keramické dlažby a přírodního kamene ve vnějším prostředí (balkony, terasy…

od 1 324 Kč

od 53 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal lepidlo na dřevo 67A

Soudal lepidlo na dřevo 67A, 5 kg

4

828 Kč

166 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 5 kg

Vysoce kvalitní voděodolné disperzní lepidlo pro interiér i exteriér, po zaschnutí průhledné, vhodné pro lepení eurooken a dalších dřevěných prvků ve stavebnictví a průmyslu, odolnost vůči…

828 Kč

166 Kč/kg

Artisan.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Pattex Express Fix Pattex

Pattex Express Fix Pattex, 375 g

od 129 Kč

339 Kč/kg
  • Univerzální
  • 0,38 kg

Profesionální neoprénové montážní lepidlo s okamžitou přilnavostí Instant tackr umožňující lepení bez fixace. Nahrazuje hřebíky šrouby a hmoždinky v exteriéru i interiéru.

od 129 Kč

od 339 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem Steel Weld Epoxy DV477 25 ml

Versachem Steel Weld Epoxy DV477 25 ml

od 199 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • 25 ml

Versachem Steel Weld Epoxy DV477 je vynikající průmyslově pevný epoxid, ideální pro lepení všech kovů a mnoha nekovových výrobků. Po 2 hodinách trvale ztuhne a po 6 hodinách lze s lepeným…

od 199 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CM 49 S2 Premium Flexible bílé 20 kg

Ceresit CM 49 S2 Premium Flexible bílé 20 kg

od 1 527 Kč

76 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 20 kg

Průmyslové lepidlo Ceresit CM 49 se vyznačuje vysokou flexibilitou, která je charakterizována příčnou deformací větší než 5 mm, což splňuje normu třídy S2. Díky této vlastnosti je lepidlo…

od 1 527 Kč

od 76 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo K2 Mega Bond B322 ocelová plastelína na opravu dílů 20 g

K2 Mega Bond B322 ocelová plastelína na opravu dílů 20 g

2

od 50 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Ve spreji
  • Interiér/exteriér

Epoxidová plastelína je určena pro profesionální opravy a rekonstrukce dílů v různých oblastech, jako je automobilový průmysl, průmysl a domácnost. Vyznačuje se širokým spektrem použití, kdy…

od 50 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Uhu Power Transparent

Uhu Power Transparent, 670 g

2

od 499 Kč

745 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 0,67 kg

Univerzální čiré lepidlo nové generace s vysokou pevností vyvinuté pro lepení všech slepitelných materiálů. Toto polyuretanové lepidlo je svými vlastnostmi a oblastmi použití převratnou změnou…

od 499 Kč

od 745 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Plus 5 min Schnellfest

UHU Plus 5 min Schnellfest, 50 ml

od 395 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Tekuté
  • 50 ml

Vynikající kvalita tohoto dvousložkového epoxidového lepidla zajišťuje rychlé, průzračné a pevné lepení a opravy s pevností 190 kg/cm2. Lepidlo odolává vlhkosti, olejům, rozpouštědlům, ředěným…

od 395 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo KS Line Flex/Fix C2TE 20 kg

KS Line Flex/Fix C2TE 20 kg

299 Kč

15 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 20 kg

KS Line Flex/Fix C2TE je tenkovrstvé cementové lepidlo na keramické obklady a dlažby. Dosahuje vysokých přídržností k mnoha typům podkladů a k lepeným prvkům. Má snížený skluz a je odolné proti…

299 Kč

15 Kč/kg

Keramika Hašek

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Stachema CHS-Epoxy 531 epoxidová pryskyřice 1,12 kg

Stachema CHS-Epoxy 531 epoxidová pryskyřice 1,12 kg

685 Kč

612 Kč/kg
  • 1,12 kg

Stachema CHS-Epoxy 531 epoxidová pryskyřice 1,12 kg Epoxidová pryskyřice Stachema CHS-Epoxy 531 je dvousložkový produkt určený pro různé průmyslové a řemeslné aplikace. Tento materiál nabízí…

685 Kč

612 Kč/kg

Zásilkovna Barev.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Soudal Tile-Flex 25 kg

Soudal Tile-Flex 25 kg

od 201 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér

Průmyslové lepidlo Soudal Tile-Flex je vyráběno společností Soudal. Tile-Flex je specifický druh lepidla, který je určený především na obklady a dlažby. Toto lepidlo je tedy ideální volbou pro…

od 201 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Plus 5 min Schnellfest Epoxy 5139 15 + 15 ml

UHU Plus 5 min Schnellfest Epoxy 5139 15 + 15 ml

1

od 169 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Dvousložkové epoxidové lepidlo UHU Plus Schnellfest Epoxy je určeno pro rychlé a pevné lepení a opravy různých materiálů. Balení obsahuje dvě tuby o objemu 15 ml, což umožňuje přesné dávkování a…

od 169 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M Scotch-Weld DP760 50 ml

3M Scotch-Weld DP760 50 ml

od 918 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 50 ml

Strukturální dvousložkové tuhé epoxidové lepidlo 3M Scotch-Weld DP760 vytvrzuje při pokojové teplotě. Má nejvyšší teplotní odolnost. Doba zpracovatelnosti je cca 60 minut, dosažení manipulační…

od 918 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Fischer Group Express MS 558829 290 ml

Fischer Group Express MS 558829 290 ml

od 178 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Produkt: Fischer Group Express MS 558829 290 ml Fischer Group Express MS 558829 je jednosložkové lepidlo založené na bázi MS polymeru, které nabízí řešení pro pevné lepení v širokém spektru…

od 178 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Cemix Flex 8282 C2TES1 25 kg

Cemix Flex 8282 C2TES1 25 kg

667 Kč

27 Kč/kg
  • Voděodolné
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepidlo určené pro interiérové i exteriérové použití je vhodné pro lepení keramických, skleněných a přírodních kamenných obkladů a dlažeb. Bílá barva lepidla zajišťuje zachování původní…

667 Kč

27 Kč/kg

STAVMI - Profi hobby shop

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Cemix 8285 25 kg

Cemix 8285 25 kg

295 Kč

12 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepidlo Cemix 8285 je určené pro lepení všech keramických a obkladových materiálů a dlažby. Lepidlo je vysoce odolné vůči vodě a je vhodné pro suché a vlhké prostředí a na osluněné plochy. Hodí…

295 Kč

12 Kč/kg

STAVMI - Profi hobby shop

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo 3M 760 7000032429 295 ml

3M 760 7000032429 295 ml

od 202 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • 295 ml

3M 760 7000032429 je hybridní tmelové lepidlo s možností přetírání za mokra. Vytváří trvalé elastické spoje s výbornou mechanickou pevností. Vykazuje velice dobrou přilnavost na většinu…

od 202 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 3421

Loctite 3421, 50 ml

od 463 Kč

  • Epoxidové
  • V tubě
  • 50 ml

Loctite 3421 je dvousložkové epoxidové lepidlo, které pomalu vytvrzuje po zamíchání složek při pokojové teplotě. Je to zatékavé lepidlo určené pro všeobecné lepení, které poskytuje vysokou…

od 463 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tytan Professional Abizol KL DM 9 kg

Tytan Professional Abizol KL DM 9 kg

od 519 Kč

58 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Exteriér
  • 9 kg

Tytan Professional Abizol KL DM je bitumenové lepidlo, které se aplikuje za studena. Svým složením je specificky určené pro fixaci asfaltových pásů a tvorbu lehkých hydroizolačních vrstev. Jeho…

od 519 Kč

od 58 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo WOLF Swiss Quality Gorilla High Tack 290 ml

WOLF Swiss Quality Gorilla High Tack 290 ml

od 125 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 290 ml

Montážní lepidlo WOLF Swiss Quality Gorilla High Tack je určené pro široké spektrum použití ve stavebnictví i průmyslové oblasti. Toto jednosložkové hybridní montážní lepidlo je založeno na bázi…

od 125 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Tepusi Epoxy Glue 5 Minute Kwik Set 56,7 g

Tepusi Epoxy Glue 5 Minute Kwik Set 56,7 g

1

29 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové

Tepusi Epoxy Glue je dvousložkové epoxidové lepidlo, které se vyznačuje rychlým vytvrzením a vysokou pevností spoje. Tento produkt je vhodný pro různé opravy a lepení, a to jak pro domácí…

29 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M SCOTCH-WELD DP110 48,5 ml

3M SCOTCH-WELD DP110 48,5 ml

od 688 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • Tekuté

3M SCOTCH-WELD DP110 je čiré epoxidové lepidlo pro lepení kovů. Obsah láhve je 48,5 ml. Jde o dvousložkové rychletuhnoucí a pružné epoxidové strukturální lepidlo pro univerzální použití. Lepidlo…

od 688 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Botament M21

Botament M21, 25 kg

544 Kč

22 Kč/kg
  • 25 kg

Flexibilní lepidlo pro všechny kemarické obklady a dlažby, vhodné pro plochy s podlahovým vytápěním, lze použít i do bazénů a nádrží na pitnou vodu.

544 Kč

22 Kč/kg

Besta.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo 44u Taurus Glue 441301 290 ml

44u Taurus Glue 441301 290 ml

178 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Taurus Glue je vysokopevnostní montážní lepidlo v kartuši o objemu 290 ml. Toto lepidlo je založeno na bázi MS polymerů a vytvrzuje vzdušnou vlhkostí. Po vytvrzení vytváří přetíratelný, trvale…

178 Kč

VELA železářství

Zobrazit detail
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie