Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Voděodolná lepidla

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo J-B Weld KwikWeld dvousložkové epoxidové lepidlo 2x 28,4 g

J-B Weld KwikWeld dvousložkové epoxidové lepidlo 2x 28,4 g

2

od 313 Kč

3 918 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 0,08 kg

KwikWeld je dvousložkové epoxidové lepidlo od společnosti J-B Weld, které je navrženo pro rychleschnoucí a pevné opravy kovových a mnoha dalších povrchů. Každé balení obsahuje dvě tuby o objemu…

od 313 Kč

od 3 918 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Steinbach Opravná sada na podvodní fólie 29,6 ml

Steinbach Opravná sada na podvodní fólie 29,6 ml

1

od 139 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 29,6 ml

Pomocí této sady pro opravu filmu lze rychle a snadno slepit menší otvory. Je speciálně vyvinutá pro podvodní aplikace. V balení se nachází lepidlo, které má 29,6 gramů a 0,22 mm silná vinylová…

od 139 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson RB 4006 300 ml

Teroson RB 4006 300 ml

od 309 Kč

631 Kč/kg
  • Jednosložkové
  • Na kov
  • Tekuté
  • 300 ml
  • 0,49 kg

Rozpouštědlový butylkaučukový tmel pro utěsňování ve stavebnictví. Terostat 4006 se používá k utěsnění mechanicky upevněných rámových konstrukcí, k překrývání spár, opláštění, kovových obložek, …

od 309 Kč

od 631 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Poly Max High Tack Express

Bison Poly Max High Tack Express, 165 g

1

od 151 Kč

888 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 0,17 kg

Bison Poly Max High Tack Express 165 g Popis produktu: Bison Poly Max High Tack Express je rychleschnoucí univerzální montážní lepidlo a tmel na bázi MS-polymeru. Je určeno pro aplikace…

od 151 Kč

od 888 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M Scotch-Weld DP190 50 ml

3M Scotch-Weld DP190 50 ml

od 645 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Tekuté

3M Scotch-Weld DP190 je strukturální dvousložkové pružné epoxidové tekuté lepidlo, které vytvrzuje při pokojové teplotě. Doba zpracovatelnosti je cca 90 minut. Lepidlo vytváří velmi pevné, ale…

od 645 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Petec 98110 10 ml

Petec 98110 10 ml

od 606 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Speciální špičkové dvousložkové lepidlo Petec 98110 je určeno na lepení veškeré umělé hmoty/plasty i v jejich spojení s kovy, dřevem, gumou aj. Výborně lepí i jinak obtížně slepitelné povrchy. …

od 606 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite EA3430

Loctite EA3430, 50 ml

od 567 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na sklo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Loctite 3430 A&B je pětiminutové dvousložkové epoxidové lepidlo vhodné pro aplikace vyžadující opticky čistou linii lepení. Ideální pro lepení skla, ozdobných panelů a displejů a obecné aplikace…

od 567 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Titebond White 123-15026 3,78 l

Titebond White 123-15026 3,78 l

od 779 Kč

  • PVA
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • Interiér
  • 3780 ml

Titebond White je profesionální lepidlo na dřevo, toto lepidlo je dodáváno v tekuté formě, což umožňuje snadnou aplikaci. Lepidlo Titebond White je charakteristické svou rychlou dobou fixace…

od 779 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MASTERsil Lepidlo na zrcadla bílé 315 ml

MASTERsil Lepidlo na zrcadla bílé 315 ml

od 145 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • V tubě
  • Interiér

MASTERsil Lepidlo na zrcadla je jednosložkový 100% neutrální silikonový tmel, který neobsahuje rozpouštědla, acetátové výpary ani parafíny. Během vytvrzování je bez zápachu, což zajišťuje…

od 145 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 350

Loctite 350, 50 ml

od 1 830 Kč

  • Epoxidové
  • V tubě
  • 50 ml

Loctite 350 je UV lepidlo, které vytváří houževnaté pružné spojení s vynikající adhezí ke sklu, kovu, některým termoplastům a keramice. Zachovává si pevnost při vystavení vodě a vlhkosti. …

od 1 830 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Chemoprén Univerzál Profi 1 l

Pattex Chemoprén Univerzál Profi 1 l

4

od 353 Kč

337 Kč/kg
  • Univerzální
  • V plechovce
  • 1000 ml
  • 1,05 kg

Lepidlo Chemoprén Univerzál Profi je kontaktní lepidlo určené k lepení různých savých i nesavých materiálů jako je dřevo, plasty, kůže, guma, plech, sklo atd. Lepidlo před použitím promíchejte, …

od 353 Kč

od 337 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit ZX 25 kg

Ceresit ZX 25 kg

5

od 259 Kč

10 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepidlo Ceresit ZX je určeno k lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a kamene (vyjma mramoru) v interiéru i exteriéru. Jeho vlastnosti umožňují lepení na sádrovláknitých a…

od 259 Kč

od 10 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Chamaleon Lepidlo na autoskla 773 310 ml

Chamaleon Lepidlo na autoskla 773 310 ml

od 328 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Lepidlo se používá se pro montáž autoskel, bočních a zadních oken a světel. Je odolné proti vysokému dynamickému tlaku, oxidaci a povětrnostním vlivům. Má vynikající odolnost proti vibracím.

od 328 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Max Repair

UHU Max Repair, 8 g

55

od 91 Kč

9 100 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 0,01 kg

Extrémně silné, čiré a pružné lepidlo bez rozpouštědel. Pro všechny druhy lepení a oprav. Pro vnitřní i venkovní použití. Voděodolné, vyplňující a přetíratelné. Odolné stárnutí, vibracím a UV…

od 91 Kč

od 9 100 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Lepidlo SUPERCEMENT, CCC-3001

Lepidlo SUPERCEMENT, CCC-3001, 40ml

5

od 62 Kč

  • Univerzální
  • V tubě

- Typ: Kontaktní lepidlo - Barva: Transparent (bezbarvá) - Doba vytvrzení: manipulační pevnost za 10 - 50 sekund - Tepelná odolnost: do 75°C - Obsah: 40 ml - Materiál: dřevo, guma, kůže, plsť, …

od 62 Kč

v 10 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Liqui Moly Těsnění závitů trubek 3808 10 g

Liqui Moly Těsnění závitů trubek 3808 10 g

od 125 Kč

12 500 Kč/kg
  • Na kov
  • Tekuté
  • 0,01 kg

Toto lepidlo je vhodné pro jištění a těsnění trubkových závitů a závitových spojek do velikosti R3". Přípravek je lepidlo na bázi dimethakrylát esteru. Neobsahuje žádná rozpouštědla. Má střední…

od 125 Kč

od 12 500 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Hranipex Hranifix kontaktní lepidlo sprej 500 ml

Hranipex Hranifix kontaktní lepidlo sprej 500 ml

1

od 265 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Ve spreji
  • Interiér/exteriér
  • 500 ml

Kontaktní lepidlo Hranipex Hranifix je určeno pro lepení široké škály materiálů a povrchů. Díky vysokému obsahu sušiny (38–42 %) zajišťuje pevný a spolehlivý spoj. Lepidlo se aplikuje nástřikem, …

od 265 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Den Braven Střešní bitumenové lepidlo 310 ml

Den Braven Střešní bitumenové lepidlo 310 ml

2

od 140 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 310 ml

Střešní bitumenové lepidlo je vhodné pro lepení a těsnění živičných střešních krytin, nouzové opravy za vlhka a mokra (za deště), tmelení a těsnění trhlin, puklin, děr, spár ve stavebních…

od 140 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M 7955MPL

3M 7955MPL

1

od 301 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Interiér/exteriér

Oboustranná lepicí páska v archové variantě. Díky oboustranné ochranné vrstvě sulfátového papíru odolné proti vlhkosti je aplikace velmi pohodlná a komfortní. Použité lepidlo 200MP se vyznačuje…

od 301 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal Univerzální kontaktní lepidlo

Soudal Univerzální kontaktní lepidlo, 3,6 kg

1

od 1 075 Kč

299 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér
  • 3,6 kg

Všestranně použitelné kontaktní lepidlo je určené pro lepení savých i nesavých materiálů. Vyznačuje se vysokou pevností spoje. Je rychleschnoucí, vhodné k profesionálnímu využití.

od 1 075 Kč

od 299 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo T-Rex Gold Power 1243040

T-Rex Gold Power 1243040

3

od 159 Kč

  • Tekuté hřebíky
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér

Vysokopevnostní lepidlo s extrémní počáteční přilnavostí. Vytváří vysoce pevný, pružný a vodotěsný spoj. Přilne i na vlhké povrchy. Vlákny zesílená struktura lepidla zajišťuje vysokou pevnost a…

od 159 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loxeal 476.050 50 ml

Loxeal 476.050 50 ml

od 230 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na kov
  • Tekuté
  • 50 ml

Loxeal 476.050 je anaerobní tekuté těsnění určené pro utěsňování kovových závitů v rozvodech topení, vody (včetně pitné), plynu, LPG, olejů a kyslíku. Toto těsnění je vhodné pro závity do…

od 230 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo RAKOLL Technicoll 110031 10 g

RAKOLL Technicoll 110031 10 g

74 Kč

7 400 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • 0,01 kg

RAKOLL Technicoll 110031 je speciální lepidlo na rohové i přímé spoje. Používá se pro elastické lepení, těsnění a hydroizolaci hladkých a nerovných materiálů, například spojování kuchyňských…

74 Kč

7 400 Kč/kg

ŠIMEK proficentrum

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo 3M Scotch-Weld 75 500 ml

3M Scotch-Weld 75 500 ml

2

od 472 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 500 ml

Lepidlo ve spreji 75 je od značky 3M. Je ideální pro dočasnou fixaci lehkých materiálů, lepí šablony na plastové materiály během stříkání. Umožňuje přemísťovat materiály bez dalšího nanášení…

od 472 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo SCHÖNOX Multifix 14 kg

SCHÖNOX Multifix 14 kg

od 2 081 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér

Disperzní lepidlo SCHÖNOX Multifix je určeno k odnímatelnému lepení kobercových čtverců, koberců, PVC i vinylových dílců na všechny savé podklady ve vnitřním prostředí. Výhodou je nízká…

od 2 081 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Schönox Q4 25 kg

Schönox Q4 25 kg

2

od 732 Kč

29 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Flexibilní lepidlo pro profesionální použití s redukovanou prašností. Pro pokládku všech typů keramických a slinutých obkladů a dlažeb, přírodního i umělého kamene (s výjimkou mramoru). Vhodné…

od 732 Kč

od 29 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Fix Mirrors & Panels 440 g

Pattex Fix Mirrors & Panels 440 g

od 103 Kč

234 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 0,44 kg

Pattex Fix Mirrors & Panels je voděodolné montážní lepidlo na bázi polymerů. Lepidlo je vhodné pro interiér i exteriér. Lepidlo se používá na lepení zrcadel, panelů, skla a obkladových desek.

od 103 Kč

od 234 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo MEGA-FIX - MS polymerní lepidlo 290ml

MEGA-FIX - MS polymerní lepidlo 290ml

7

od 182 Kč

  • Univerzální

Vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymeru s extrémní počáteční přídržností. Spolehlivě k sobě přilepí i těžké předměty z různých materiálů a to bez další nutné fixace. MEGA-FIX je možné použít…

od 182 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Uhu Alleskleber Super Strong & Safe

Uhu Alleskleber Super Strong & Safe, 7 g

3

od 104 Kč

  • Vteřinové
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Interiér/exteriér
  • 7 ml

Univerzální lepidlo třetího tisíciletí. Velmi pevné, rychlé a bezpečné lepení s možností korekce po dobu 20 - 30 sekund. Lepidlo je odolné vibracím a otřesům, odolává povětrnostním vlivům a…

od 104 Kč

v 12 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Distyk Quartz C1T lepidlo na obklady a dlažbu 20 kg

Distyk Quartz C1T lepidlo na obklady a dlažbu 20 kg

od 126 Kč

6,30 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 20 kg

Distyk Quartz C1T je cementové lepidlo určené pro lepení obkladů a dlažby. Tento produkt je navržen tak, aby splňoval evropskou normu ČSN EN 12004:2007 + A1:2012 pro typ C1T. To znamená, že má…

od 126 Kč

od 6,30 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Novol STP Glass Fast lepidlo na autoskla 310 ml

Novol STP Glass Fast lepidlo na autoskla 310 ml

2

od 181 Kč

  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na sklo
  • Kartuš
  • 310 ml

Lepidlo na sklo je určeno pro precizní a trvanlivé spojení různých druhů skla, přičemž zajišťuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a změnám teplot. Vhodné je jak pro domácí opravy, tak…

od 181 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 586

Loctite 586, 50 ml

od 1 016 Kč

  • V tubě
  • 50 ml

Loctite 586 vytvrzuje bez přístupu vzduchu ve spáře mezi lepenými kovovými povrchy. Používá se jako závitové těsnění proti vodě, oleji a většině běžných organických materiálů. Především vhodná…

od 1 016 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 495

Loctite 495, 50 g

od 1 014 Kč

20 280 Kč/kg
  • Vteřinové
  • V tubě
  • 0,05 kg

Loctite 495 je výborné kyanoakrylátové vteřinové lepidlo s nízkou viskozitou, které patří mezi univerzální lepidla Loctite pro výrobu, opravárenství a průmyslové lepení. Je všeobecně použitelné…

od 1 014 Kč

od 20 280 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikadur-31 EF 1,2 kg

Sika Sikadur-31 EF 1,2 kg

1

469 Kč

391 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Tlaková láhev
  • 1,2 kg

Stavební lepidlo a lepicí malta na beton, přírodní kámen, keramiku, vláknocement malta, cihly a omítky. Dále je vhodný na ocel, železo, dřevo, polyester. Opravná malta a tmel jsou vhodné na…

469 Kč

391 Kč/kg

Chemieprostavbu.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Loctite 9480

Loctite 9480, 50 ml

od 773 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 50 ml

Loctite 9480 9480 je dvousložkové epoxidové lepidlo pro aplikace, kde může dojít ke styku s potravinami. Při vytvrzování je středně rychlé a plně vytvrzené má dobrou chemickou odolnost.

od 773 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M 74 Scotch-Weld 500 ml

3M 74 Scotch-Weld 500 ml

4

od 495 Kč

  • Univerzální
  • Ve spreji
  • 500 ml

Špičkové rychle přilnavé sprejové lepidlo 3M Scotch-Weld 74 lepí pružné polyuretanové nebo latexové pěny k sobě i k jiným materiálům (dřevu, kovu, plastům atd.). Lepidlo je ideální pro lepení…

od 495 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Weber Weberfix Sol 8 kg

Weber Weberfix Sol 8 kg

od 739 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Jednosložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku

Lepidlo Weberfix Sol je určeno pro běžné lepení obkladů a dlažby v interiérových podmínkách. Jedná se o jednosložkové disperzní lepidlo, které je přímo připraveno k použití bez nutnosti míchání…

od 739 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceresit CM 14 Express Elastic Universal 25 kg

Ceresit CM 14 Express Elastic Universal 25 kg

od 859 Kč

34 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Lepidlo Ceresit CM 14 Express je určeno k lepení obkladů a dlažby z keramiky, desek z betonu a přírodního kamene nenáchylného na probarvení na stabilních i kritických podkladech. Balení obsahuje…

od 859 Kč

od 34 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Expedition Extreme Fix 250 ml

Expedition Extreme Fix 250 ml

455 Kč

  • Voděodolné
  • V tubě
  • 250 ml

Expedition Extreme Fix 250 ml Expedition Extreme Fix je průmyslové lepidlo vyvinuté pro širokospektré použití. V balení 250 ml se nachází lepidlo, které díky svému složení nachází uplatnění při…

455 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo WoldoClean Lepidlo na plast WCLP1X25 25 g

WoldoClean Lepidlo na plast WCLP1X25 25 g

4

199 Kč

6 633 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • Tekuté
  • 0,03 kg

Jedná se o extrémně pevné, rychleschnoucí tekuté lepidlo pro pevné spojení plastů. Lepidlo je odolné vůči povětrnostním vlivům, vodě a teplu. Toto lepidlo na plast spojí plastové materiály…

199 Kč

6 633 Kč/kg

WOLDOSHOP

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo APEKO D3 500 g

APEKO D3 500 g

2

od 127 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Barvy a Laky Hostivař APEKO D3 je univerzální vodou ředitelné lepidlo na dřevo tvořící vysokopevnostní elastické spoje. Je určené k lepení dřevěného nábytku (i pro venkovní použití), plovoucích…

od 127 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Soudal PRO 45P 5 kg

Soudal PRO 45P 5 kg

od 1 738 Kč

348 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 5 kg

Velmi rychle schnoucí polyuretanové lepidlo s velmi vysokou lepicí silou a vynikající vodovzdorností D4 (ČSN EN 204). V průběhu vytvrzování napěňuje, doba stlačení lepených částí je 30 minut. …

od 1 738 Kč

od 348 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo SCHÖNOX Q12 25 kg

SCHÖNOX Q12 25 kg

1

od 1 549 Kč

62 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

SCHÖNOX Q12 je vysoce flexibilní cementové lepidlo se sníženým skluzem a prodlouženou dobou zavadnutí, s vysoce redukovanou prašností. Vyznačuje se velmi dobrými vlastnostmi při zpracování, …

od 1 549 Kč

od 62 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Technicqll R-681 80 ml

Technicqll R-681 80 ml

od 132 Kč

  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 80 ml

Lepidlo MS polymer Technicqll je bezbarvý a bez zápachu gel, který vyniká vysokou pružností a mechanickou odolností. Díky svým vlastnostem se chová podobně jako silikon, ale zároveň nabízí i…

od 132 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Amtra 20-A99 25 ml

Amtra 20-A99 25 ml

od 145 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Metakrylové strukturální lepidlo je určeno pro vytváření velmi pevných spojů a vyplňování různých materiálů. Vyznačuje se vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a širokému rozsahu teplot od…

od 145 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Montagekit Super Strength

Bison Montagekit Super Strength, 125 g

od 92 Kč

  • Tekuté hřebíky
  • Voděodolné
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Bison Montagekit je univerzální neoprénové montážní lepidlo. Slouží jako náhrada šroubů a hřebíků. Lepidlo je vhodné pro savé i nesavé materiály. Využívá se v interiérech i exteriérech. Balení…

od 92 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Siga Pro Realfix Professional Lepidlo na Novodur 130 ml

Siga Pro Realfix Professional Lepidlo na Novodur 130 ml

od 66 Kč

  • Voděodolné
  • Na PVC
  • V tubě
  • 130 ml

Siga Pro Realfix Professional je snadno použitelné lepidlo pro kvalitní spojování dílců z neměkčeného PVC - Novoduru, například sanitární rozvody, zápachové uzávěrky, okapy, střešní svody nebo…

od 66 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie