Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Voděodolné univerzální lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Den Braven Mamut Glue High Tack, 290 ml
od 140 Kč
- Disperzní
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
Den Braven Mamut Glue High Tack je vysokopevnostní lepidlo s okamžitou fixací a skvělou nosností. Lepidlo Mamut je mrazuvzdorné, flexibilní, lepí i za vlhka, na savé i nesavé podklady, pro…
Den Braven Debbex TA50300 guma ve spreji 400 ml
od 179 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Ve spreji
- Interiér/exteriér
- 400 ml
Guma ve spreji Den Braven Debbex TA50300 je určena k utěsnění netěsností a prasklin na různých stavebních površích. Tento produkt vytváří odolný a pružný ochranný film, který zabraňuje pronikání…
Den Braven Mamut Glue Crystal, 25 ml
od 57 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér
- 25 ml
Den Braven Mamut Glue Crystal je lepidlo na bázi MS polymerů. Je vhodné všude tam, kde je vyžadován transparentní (průhledný) spoj. Univerzální lepidlo je vhodné pro lepení mnoha stavebních…
Pattex Chemoprén Extrém, 50 ml
od 61 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Specialní kontaktní lepidlo pro extrémně namáhané spoje s vyšší odolností. Bez obsahu toluenu, odolává vodě a teplotě do +110°C, odolává dlouhotrvajícímu ohýbání. Je vhodné k lepení kůže, gumy, …
Den Braven Mamut Glue Clear UV 51933BD 290 ml
od 177 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Den Braven Mamut Glue Clear UV 51933BD je transparentní lepidlo se 100% UV odolností a mrazuvzdorností. Je ideální do venkovního prostředí, ale můžete ho bez obav použít i v interiérech. Lze…
Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml černé
od 149 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…
Den Braven Tekutý kov 50730DBX 24 ml
od 133 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 24 ml
Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…
Patexx Chemoprén univerzál, 50 ml
od 61 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- 50 ml
Patexx Chemoprén univerzál slouží na univerzální kontaktní lepení různých - savých i nesavých - materiálů, jako např.: dřevo, plasty, guma, kůže, plech, sklo, korek, karton a mnoho další. Na…
Den Braven TA21000 400 ml
od 167 Kč
418 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Ve spreji
- 400 ml
- 0,4 kg
Vysoce kvalitní a všestranné lepidlo na bázi butylu. Lze aplikovat i při nižších teplotách do -5°C. Výborná odolnost vůči vyšším teplotám, vlhkosti a stárnutí. Skvělá přilnavost na řadu…
Pattex Chemoprén obuv 50 ml
od 65 Kč
1 300 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 50 ml
- 0,05 kg
Speciální kontaktní lepidlo určené k lepení a opravám obuvi. S nejvyšší pevností lepí všechny druhy podešví a svršků používaných v obuvnickém průmyslu. Spoj je po zaschnutí průhledný, odolný…
Den Braven Mamut Total 51920BD 290 ml
od 167 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Extra silné mrazuvzdorné lepidlo určené pro práci v domácnosti i průmyslu. Slouží k fixaci topných kabelů na střechu a do okapů.
Loctite Super Bond gel 2 g
od 37 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 0 kg
Spolehlivé pružné vteřinové lepidlo Super Bond 2 g je gelové a proto nestéká po lepených předmětech. Lepení je tudíž přesnější a snadnější. Doba zaschnutí je nepatrně delší oproti běžným…
Ceys Smalt 15 ml
od 117 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 15 ml
Smalt Ceys je ideální k opravě všech typů škrábanců a oprýskání na smaltovaných površích nebo keramice (elektrospotřebiče, glazované skříně, obklady, porcelán apod.). Opravovaná část vypadá opět…
Loctite Super Bond Liquid 3 g
od 37 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 0 kg
Univerzální tekuté sekundové lepidlo vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyren a jemné kůže.
Den Braven Mamut Glue Multi bílé , 25 ml
od 52 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 25 ml
Den Braven Mamut Glue Multi je moderní vysokopevnostní lepidlo na bázi MS polymerů s možností tmelení. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj. Lepí a…
Pattex Chemoprén univerzál 120 ml
od 90 Kč
- Univerzální
- V tubě
- 120 ml
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
- Maximální teplotní odolnost 110 °C
Pattex Chemoprén je univerzální lepidlo, což znamená, že je vhodné pro lepení různých materiálů. Tento typ lepidla je ideální pro ty, kteří potřebují lepit různé materiály a nechtějí kupovat…
Ceys Total Tech, 507232 125 ml
od 140 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Lepidlo Ceys Total Tech je baleno v praktické tubě, která usnadňuje jeho aplikaci. Objem tuby je 125 mililitrů, což je dostatečné množství pro řadu aplikací, ať už doma nebo v profesionálním…
Alteco 3-Ton Epoxy Steel 56,8 g
od 99 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Lepidlo s ocelovým plnidlem Alteco 3-Ton Epoxy Steel 56,8 g je vhodné pro hobby i řemeslo. Je určené k opravám a lepícímu svařování za studena součástek z oceli, litiny, mosazi, nerezu nebo…
Pattex 100% Lepidlo gel, 8 g
od 68 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
Univerzální flexibilní lepidlo s gelovou konzistencí na bázi Flextec polymeru je bez obsahu rozpouštědel. Je ideální k lepení a drobným opravám namáhaných spojů. Díky své gelové konzistenci…
Den Braven DenBit Bond, 5 kg
od 281 Kč
56 Kč/kg- Univerzální
- 5 kg
Den Braven DenBit Bond je lepidlo určené na asfaltové pásy za studena. Bitumenová hmota s přídavkem chemických sloučenin vylepšujících přilnavost k různým podkladům a možnost použití u mírně…
Den Braven Mamut Glue High Tack 290 ml šedé
od 149 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
Lepidlo Mamut vytváří mimořádně odolné lepené spoje již s maximální počáteční přídržností. Přilepí i těžké předměty mamutí silou k podkladu, bez nutné fixace lepeného spoje. Lepidlo Mamut…
Ceys 505431 3 g + 4 ml
od 149 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Ceys 505431 lepidlo na obtížné plasty je sekundové lepidlo, které díky imprimaci, která je součástí balení, je vhodné na lepení polypropylenu, polyethylenu a teflonu. Je vhodné také na lepení…
Ceys 505414 125 ml
od 149 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 125 ml
Total tech transparent je unikátní univerzální lepidlo, které lepí a tmelí. Bezrozpouštědlový, bezvodý, přetíratelný, inertní, odolný a pružný materiál. Nestékavá pasta, vulkanizující vzdušnou…
Den Braven Cobra TA20406 400 ml
od 99 Kč
283 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Ve spreji
- 400 ml
- 0,35 kg
Vysoce kvalitní univerzální sprej 6v1 s funkčním a užitečným adaptérem „COBRA CAP“. Je umožněn klasický nástřik v ploše běžnou tryskou nebo bodově přesná aplikace pomocí trubičky.
Pattex Repair Epoxy Ultra Strong 5 min 11 ml
od 92 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Rychle vytvrzující dvousložkové epoxidové lepidlo bez těkavých rozpouštědel Pattex Repair Epoxy Ultra Strong je vhodné na permanentní opravy, lepení a fixování. Díky statickému směšovači je…
Den Braven Mamut Glue Multi černý 290 ml
od 143 Kč
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 290 ml
- Minimální teplotní odolnost -40 °C
Výrobek typu „All-in-One“ na tmelení stavebních a technických spár. Lze také použít jako lepidlo. Lepí a tmelí v jednom pracovním kroku, vodotěsný, mrazuvzdorný, odolný UV záření, trvale pružný, …
Den Braven Debbex Plastelína Epoxy 50740DBX 56,6 g
od 113 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 24 ml
Plastelína Epoxy od výrobce Den Braven je epoxidové lepidlo, které je možné vymodelovat do požadovaných tvarů. Tato vlastnost je velmi užitečná, pokud potřebujete lepidlo přizpůsobit konkrétnímu…
Den Braven Duo Flex L8600, 5 kg
od 1 239 Kč
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Den Braven Duo Flex L8600 je jednosložkové vysoko modulové lepidlo na bázi MS polymeru. Ideální pro pokládání nových podlahových prvků na starou dlažbu, umělé mramory, potěry a mazaniny, kov, …
Den Braven Debbex Clear Epoxy 50720DBX 24 ml
od 76 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- Interiér/exteriér
Debbex Clear Epoxy je dvousložkové epoxidové lepidlo, které se vyznačuje rychlým tuhnutím. Po vytvrzení vytváří pevný a odolný spoj. Jednou z jeho výhod je transparentní barva, díky které je…
Bison Liquid Rubber 50 ml
od 197 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
Průhledná pasta s polyesterovou záplatou na opravy, ochranu a impregnaci. Pasta je pevná, vodovzdorná, pružná, má dlouhou životnost a vyplňuje spáry. Je vhodná pro opravy sportovní obuvi, …
Den Braven 60040DBX 50 ml
od 59 Kč
- Voděodolné
- Vícesložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Den Braven 60040DBX 50 ml je lepidlo speciálně vyvinuté pro lepení různých typů plastů, včetně ABS, PVC, PC a PMMA. Tento produkt je vhodný také pro lepení měkčeného i tvrzeného vinylu. Plastové…
Den Braven Mamut Glue Disper Fix 50408BD 280 ml
od 95 Kč
- Disperzní
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 280 ml
Kvalitní, rychlé a spolehlivé lepidlo využijete v dílně, domácnosti, garáži nebo i na pracovišti. Lepí většinu materiálů jako je dřevo, beton, kov či kámen.
Den Braven Fix Flex
od 62 Kč
113 Kč/kg- Disperzní
- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- 0,55 kg
Jedná se o lepidlo s vysokou počáteční nosností a skvělou konečnou pevností lepeného spoje. Lepidlo je bez obsahu rozpouštědel, na bázi disperze, vytvrzující odpařením vody.
Bison Plastic 25 ml
od 58 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 25 ml
Univerzální lepidlo Bison Plastic je tekuté lepidlo, které je baleno v praktické a snadno použitelné lahvičce. S objemem 25 ml je to ideální volba pro menší a středně velké opravy. Toto…
Pattex Repair Express 48 g
od 144 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Univerzální epoxidová opravná hmota k lepení koupelnového a kuchyňského příslušenství jako jsou držáky na ručníky, úchytky, věšáky, misky na mýdlo, držáky na mixéry, k rekonstrukci poškozených…
Pattex 100%, 50 g
od 110 Kč
2 200 Kč/kg- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
- 0,05 kg
Univerzální lepidlo Pattex 100% je skvělým pomocníkem pro každou domácnost. Svými profesionálními vlastnostmi – vysokou konečnou pevností, flexibilitou a vynikající odolností spoje – se řadí…
Den Braven Expert 50731DBX 56,6 g
od 126 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Tekutý kov je rychletuhnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo především na kovové materiály, ale také na pryže, kůže, plasty nebo dřevo. Po vytvrzení vytváří pevný spoj tmavě šedé barvy. Lze jej…
Ceys 505181 30 ml
od 104 Kč
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 30 ml
Plastikceys je svářecí lepidlo vhodné pro vytváření definitivních spojů u tvrdých plastů. Je rychlé, transparentní a odolné vodě. Díky svým tixotropním vlastnostem má vyplňující schopnosti. …
Griffon Aqua Max 415 g bílý
od 380 Kč
905 Kč/kg- Voděodolné
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,42 kg
Rychle tvrdnoucí lepící a těsnící tmel bez obsahu rozpouštědel s velmi vysokou elasticitou na bázi SM-Polymeru. Pro téměř všechny druhy povrchu a materiálu. Doporučuje se skladovat lepidlo v…
K2 Mega Tank B167 28 g
od 59 Kč
1 967 Kč/kg- Epoxidové
- Univerzální
- V tubě
- 0,03 kg
- Maximální teplotní odolnost 121 °C
Kit na opravu palivové nádrže K2 Mega Tank B167 je dokonalý prostředek k rychlé opravě palivových nádrží a chladičů bez nutnosti demontáží a letování. Zaplňuje malé dírky, prasklinky a spáry. …
Pattex Repair Epoxy Mini Universal 6 ml
od 48 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
Pattex Repair Epoxy Mini Universal je lepdilo, které se rychle spojuje a vyplňuje většinu materiálů, jako je sklo, dřevo, porcelán, keramika, kov, lepenka či plasty. Lepený spoj odolává vodě, …
Den Braven Super Glue 3 g
od 7,62 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- V tubě
- 0 kg
Sekundové lepidlo Super Glue pro kontaktní lepení s velmi rychlým vytvrzovacím účinkem. Lepit lze tvrdé PVC, pryže, kovy, skla a vzájemné kombinace těchto materiálů. Výhodou je velmi vysoká…
Loctite Super Bond Power Gel, 3x 1 g
od 83 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Jednosložkové
- Univerzální
- V tubě
Toto vteřinové lepidlo je navrženo pro rychlé a spolehlivé lepení širokého spektra materiálů. Dodává se v praktické gelové formě, která zajišťuje, že lepidlo nestéká a nekape, což umožňuje…
Loctite Super Atak 3 g
od 55 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Univerzální
- V tubě
- 0 kg
Loctite Super Attak Universal je univerzální tekuté sekundové lepidlo, které je vhodné pro lepení porcelánu, keramiky, plastů, gumy, kůže, dřeva a kovů. Nevhodné pro lepení PP, PE, polystyrenu a…
UHU Plus Endfest 300 24 ml
od 173 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tekuté
- Interiér/exteriér
Dvousložkové epoxidové lepidlo vysokopevnostní pro pevné lepení a opravy s pevností 300 kg/cm2. Dvousložkové epoxidové lepidlo UHU má vysokou tepelnou odolnost od -20°C do +100°C.
Den Braven Power Kleber D4 310 ml
od 129 Kč
- Univerzální
- 310 ml
Jednosložkové lepidlo pro lepení dřeva, skla, kovu, plastu, keramiky, umělého a přírodního kamene, betonu, sádrokartonu, koberců textilu apod. Není agresivní k podkladu, odolává běžným…
Bison Enamel Fix 20 ml
od 150 Kč
7 500 Kč/kg- Univerzální
- Tekuté
- Interiér
- 20 ml
- 0,02 kg
Univerzální přípravek Bison Enamel Fix o objemu 20 ml je ideální pro opravy smaltu. Přijde vhod při opravě vany, umyvadla, pračky či ledničky. Tento studený smalt vyniká svou vysokou tepelnou…
Bison Grizzly Montage Extreme White 435 g
od 157 Kč
357 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 0,44 kg
Poznejte neuvěřitelnou sílu univerzálního montážního lepidla Grizzly Montage Extreme White od značky Bison. Lepidlo je určeno pro laiky i profesionály a svou práci dokonale zastane doma, na…
