Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Dvousložková průmyslová lepidla Loctite
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Loctite 3450 25 ml
od 284 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
- 25 ml
Loctite 3450 Hysol je dvousložkové pětiminutové epoxidové lepidlo (tekutý kov), které po rozmíchání rychle vytvrzuje při pokojové teplotě. Je vhodné pro lepení kovů a dosahuje vysoké pevnosti. …
Loctite HY4070, 11 g
od 445 Kč
- Dvousložkové
- Univerzální
Lepidlo Loctite HY 4070 nahrazuje vteřinová lepidla, a stejně tak snadno se používá. Je vhodné pro všdhny konstrukční materiály, včetně většiny plastů. Lepidlo má vysovou pevnost, která…
Loctite 3455 24 ml
od 490 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
- Interiér/exteriér
Loctite 3455 je dvousložkový tekutý kov z epoxidové pryskyřice s vysokou koncentrací hliníku. Tento produkt patří mezi levná epoxidová lepidla, který nesmí chybět v žádném průmyslovém oboru nebo…
Loctite 319, 5 g + 4 ml
od 307 Kč
- V tubě
Speciální sada Loctite 319 pro lepení držáku zpětného zrcátka z kovu na sklo. Vyrovnává různou tepelnou roztažnost a proto se také doporučuje pro lepení kovových páček a závěsů u otočných…
Loctite 3423, 50 ml
od 523 Kč
- Epoxidové
- V tubě
- 50 ml
Loctite 3423 je dvousložkové tixotropní epoxidové lepidlo s vysokou viskozitou, které po rozmíchání vytvrzuje při pokojové teplotě. Je to nestékavé lepidlo pro běžné použití, které dosahuje…
Loctite 3430, 24 ml
od 313 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- 24 ml
Lepidlo epoxidové 3430 Fast Epoxy Loctite je dvousložkové universální epoxidové lepidlo. Je určeno pro lepení velkého počtu materiálů buď mezi sebou nebo různými druhy. Vytvrzuje při nízké…
Loctite Super Attak Ultra Plastik, 2 g
od 168 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Tekuté
- 4 ml
Speciální sekundové lepidlo na všechny druhy plastů. Lepí PVC, PP, PE, nylon,vinyl, plexisklo, ABS a další plasty.
Loctite 3463, 50 g
od 250 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Loctite 3463 je všestranný, dvousložkový, snadno použitelný, ocelí plněný epoxidový tmel. Používá se jako tmel a když vytvrdne, má vysokou pevnost v tlaku a dobrou adhezi k většině povrchů. …
Loctite 3090 10 g
od 457 Kč
45 700 Kč/kg- Vteřinové
- Dvousložkové
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 0,01 kg
Loctite 3090 je dvousložkové, rychle vytvrzující lepidlo schopné vyplňovat větší spáry s vynikajícími lepícími schopnostmi na celé řadě materiálů, jako jsou plasty, pryže a kovy. Loctite 3090 je…
Loctite 3473, 500 g
od 1 508 Kč
3 016 Kč/kg- Epoxidové
- V tubě
- 0,5 kg
Loctite 3473 je ocelí plněné rychle tvrdnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo (tekutý kov), které je ideální pro opravy a obnovování opotřebených nebo poničených strojních součástí. Typické…
Loctite 9466, 50 ml
od 533 Kč
- Epoxidové
- 50 ml
Loctite 9466 je houževnaté průmyslové epoxidové lepidlo s prodlouženou dobou zpracovatelnosti. Pokud jsou jeho dvě složky promíchány, epoxid vytvrzuje při pokojové teplotě na houževnatou, …
Loctite EA3430, 50 ml
od 567 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na sklo
- V tubě
- Interiér/exteriér
Loctite 3430 A&B je pětiminutové dvousložkové epoxidové lepidlo vhodné pro aplikace vyžadující opticky čistou linii lepení. Ideální pro lepení skla, ozdobných panelů a displejů a obecné aplikace…
Loctite 3425, 50 ml
od 676 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 50 ml
Loctite 3425 je dvousložkové tixotropní epoxidové lepidlo s vysokou viskozitou, které po rozmíchání vytvrzuje při pokojové teplotě. Je to nestékavé lepidlo pro běžné použití, které dosahuje…
Loctite 9450, 50 ml
od 507 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Tekuté
- 50 ml
Loctite 9450 je rychle vytvrzující dvousložkové epoxidové lepidlo vhodné pro širokou škálu materiálů, jako jsou kovy, keramika, sklo a většina plastů.
Loctite 3479, 500 g
od 1 525 Kč
3 050 Kč/kg- Epoxidové
- V tubě
- 0,5 kg
Loctite 3479 je hliníkem plněné dvousložkové epoxidové lepidlo, které je ideální pro opravy a obnovování opotřebených nebo poničených strojních součástí. Typické aplikace zahrnují opravy…
Loctite 9497, 50 ml
od 572 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- 50 ml
Loctite 9497 je dvousložkové epoxidové lepidlo střední viskozity, které vytvrzuje při pokojové teplotě a lepí široké spektrum materiálů. Je proto vhodné jako lepidlo pro všeobecné lepení.
Loctite 9461, 50 ml
od 515 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Kartuš
- 50 ml
Dvousložkové konstrukční epoxidové lepidlo Loctite EA 9461 slouží mimo jiné také k vyplnění spár. Představuje vynikající pevnost ve smyku, v loupání a dobře odolává tlaku. Navíc se snadno…
Loctite 3471 500 g
od 1 259 Kč
2 518 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,5 kg
- Pevnost v tahu 60 N/mm²
Loctite 3471 je ocelí plněné dvousložkové epoxidové lepidlo, které je ideální pro opravy a obnovování opotřebených nebo poničených strojních součástí. Typické aplikace zahrnují opravy…
Loctite 9480, 50 ml
od 773 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 50 ml
Loctite 9480 9480 je dvousložkové epoxidové lepidlo pro aplikace, kde může dojít ke styku s potravinami. Při vytvrzování je středně rychlé a plně vytvrzené má dobrou chemickou odolnost.
Loctite HY4090, 50 g
od 708 Kč
173 Kč/kg- Dvousložkové
- Univerzální
- Kartuš
- Interiér/exteriér
- 4,09 kg
Loctite 4090 je dvousložkové lepidlo pro běžné lepení, které velmi rychle dosahuje fixace při pokojové teplotě. Je určené k lepení různorodých materiálů, jako jsou kovy, většina plastů a pryží. …
Loctite 3474, 500 g
od 1 350 Kč
2 700 Kč/kg- Epoxidové
- Tekuté
- 0,5 kg
Loctite 3474 je dvousložkové epoxidové lepidlo s minerálními plnivy, které vytváří samomazné povrchy pro snížení opotřebení třením na vzájemně se pohybujících součástech. Bylo vyvinuto pro…
Loctite 3478 453 g
od 2 124 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
- Interiér/exteriér
Loctite 3478 Superior Metal je špičkový dvousložkový epoxidový tmel plněný ferro-siliciem, který má vysokou pevnost v tlaku a je extrémně odolný proti korozi, abrazi a chemickým vlivům. …
Loctite 9489 , 50 ml
od 500 Kč
- Epoxidové
- 50 ml
Loctite 9489 je epoxid s odolností vůči rázům s průtažností až 60%.
Loctite PC 6315 6,46 kg
od 6 170 Kč
955 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V plechovce
- Interiér
- 6,46 kg
Loctite PC 6315 je dvousložkový epoxid bez obsahu rozpouštědel Aplikuje se válečkem a vytváří extrémně odolný protiskluzový nátěr, který odolává i v náročném provozu vozidel po betonu, dřevu a…
Loctite 3421, 50 ml
od 463 Kč
- Epoxidové
- V tubě
- 50 ml
Loctite 3421 je dvousložkové epoxidové lepidlo, které pomalu vytvrzuje po zamíchání složek při pokojové teplotě. Je to zatékavé lepidlo určené pro všeobecné lepení, které poskytuje vysokou…
Loctite 7257 Magna-Crete 5,54 kg
5 126 Kč
925 Kč/kg- Dvousložkové
- V kbelíku
- 5,54 kg
Loctite 7257 Magna-Crete slouží zejména pro rychlé opravy povrchu betonu a zalévání trhlin a kotev. Jeho výhodou je velice rychlé tuhnutí, široké rozmezí mísicího poměru, vysoká pevnost a…
Macroplast UK 8309, 30 kg
od 6 130 Kč
204 Kč/kg- 30 kg
Macroplast UK 8309 má dobrou zpracovatelnost. Používá se pro montáž nástaveb.
Loctite 9464 A + B, 50 ml
od 583 Kč
- Epoxidové
Hysol® 9464 je rychlejší verze produktu Hysol® 9461. Doba fixace a zpracovatelnosti jsou u něj zkráceny zhruba na 50%, zatímco většina dalších vlastností je stejná jako u Hysol® 9461.
Loctite 3038, 50 ml
308 Kč
- Kartuš
- 50 ml
Loctite 3038 je v první řadě určen pro lepení povlakovaných kovů (ECS) ke skelnými vlákny plněnému polypropylenu (PPGF), ale může být použit i k lepení dalších obtížně lepitelných plastů, jako…
Loctite EA 9455 50 ml
530 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 50 ml
Loctite EA 9455 je dvousložkové, rychle vytvrzující epoxidové lepidlo na hliník s nízkou viskozitou, určené pro průmyslové účely. Ideální pro lepení a zalévání optických součástek, jako jsou…
Loctite 3295, 50 ml
od 980 Kč
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
LOCTITE 3295 je dvousložkové houževnaté akrylátové lepidlo pro vysokopevnostní konstrukční lepení. Dvě složkyjsou nanášeny smíchané pomocí statického mixeru a rychle vytvrzují při sestavení…
Loctite HY4080, 50 g
od 624 Kč
LOCTITE HY 4080 je váš produkt, pokud vyžadujete vynikající houževnatost a odolnost vůči rázům. Nehořlavé lepidlo LOCTITE HY 4080 s nízkým zápachem poskytuje oproti tradičním konstrukčním…
Loctite EA9483, 50 ml
od 597 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
Loctite Hysol 9483 A&B je víceúčelové dvousložkové epoxidové lepidlo pro lepení a zalévání v případech, kde se požaduje vysoká optická čirost a vysoká pevnost lepeného spoje. Ideální pro lepení…
Loctite 3472, 500 g
od 1 514 Kč
3 027 Kč/kg- Epoxidové
- V tubě
- 0,5 kg
Loctite 3472 je tekuté, ocelí plněné dvousložkové epoxidové lepidlo (samonivelační), které se ideálně hodí na opravy a obnovení opotřebených nebo poškozených strojních součástí. Typické aplikace…
Loctite 7117, 1 kg
od 2 847 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V plechovce
- Interiér/exteriér
LOCTITE 7117 roztíratalná keramika je dvousložkový epoxidový nátěr, plněný keramikou, který neobsahuje rozpouštědla. Je určen k ochraně kovových povrchů proti abrazi a korozi. Používá se…
Loctite Nordbak 7227 šedý 1 kg
od 3 471 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- V kbelíku
- Minimální teplotní odolnost -30 °C
- Maximální teplotní odolnost 95 °C
Loctite 7227 Nordbak šedý je velmi hladký a lesklý (ultrahladký) keramikou plněný epoxid s nízkým třením, který je určen na ochranu kovových povrchů. Je odolný vůči oděru, kavitaci, podporuje…
Loctite Set 3450 25 ml
od 479 Kč
- Epoxidové
- Tekuté
Dvousložkové pětiminutové epoxidové lepidlo (tekutý kov), které po rozmíchání rychle vytvrzuje při pokojové teplotě. Je vhodné pro lepení kovů a dosahuje vysoké pevnosti. Schopnost vyplňovat…
Loctite EA 9492 LI 50 ml
937 Kč
10 415 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Kartuš
- 50 ml
- 0,09 kg
Loctite EA 9492 LI 50 ml - Epoxidové lepidlo Loctite EA 9492 LI je dvousložkové epoxidové lepidlo, které je vhodné pro průmyslové aplikace požadující vysokou teplotní odolnost. Jedná se o…
Macroplast UK 8160, 9 kg
od 4 020 Kč
447 Kč/kg- Dvousložkové
- 9 kg
Bezrozpouštědlové, dvousložkové konstrukční lepidlo na bázi polyuretanu. Pryskyřice (složka A) obsahuje organické materiály spolu s hydroxylovými skupinami, tvrdidlo (složka B) je na bázi…
Loctite 9483, 400 ml
od 2 341 Kč
- Epoxidové
- 400 ml
Loctite 9483 je průzračný a tekutý epoxid pro lepení a zalévání.
Loctite 9492, 50 ml
od 838 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- 50 ml
Loctite 9492 je dvousložkové epoxidové lepidlo, které odolává vysokým teplotám. Je to nízkoviskózní verze produktu Loctite 9492, která zachovává vysokou úroveň jeho vlastností. Je to lepidlo…
Loctite 3888 2,5 g
2 141 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- 0 kg
Loctite 3888 IDH 158529 je dvousložkové elektricky vodivé lepidlo se stříbrem vytvrzující za pokojové teploty. Určený pro lepení kovu keramiky pryže a plastů. Má výbornou elektrickou a tepelnou…
Macroplast UK 8303 B60, 9 kg
3 763 Kč
418 Kč/kg- 9 kg
Bezrozpouštědlové, dvousložkové konstrukční lepidlo na bázi polyuretanu. Pryskyřice obsahuje organické materiály spolu s hydroxylovými skupinami, tvrdidlo je na bázi isokyanátu.

Loctite PC 5070 - 1,8m/50 g sada na opravu potrubí
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Pevnost v tahu 41,4 N/mm²
Loctite PC 5070 - Sada na opravu potrubíLoctite PC 5070 je dvousložkový systém pro rychlé nouzové a dočasné opravy…
v 3 obchodech

Loctite EA 3450 - tekutý kov 25 ml
- Epoxidové
- Tekuté
- Dvousložkové
- 25 ml
- Na kov
Loctite 3450 Hysol (tekutý kov) je rychle vytvrzující epoxidové dvousložkové lepidlo neboli pětiminutové lepidlo, které je…
v 5 obchodech

Loctite HY 4090 hybridní univerzální dvousložkové lepidlo 50 g
- V tubě
- Dvousložkové
- 0,05 kg
- Interiér/exteriér
Loctite 4090 je dvousložkové lepidlo pro běžné lepení, které velmi rychle dosahuje fixace při pokojové teplotě. Je určené k…
v 2 obchodech