Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Dvousložková lepidla

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy 10 g

Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy 10 g

1

od 70 Kč

6 990 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • 0,01 kg

Stachema Tvrdidlo P 11 pro Eprosiny a epoxidy je specializované průmyslové lepidlo určené pro vytvrzování epoxidových pryskyřic a Eprosinů. Používá se především ve stavebnictví, při výrobě…

od 70 Kč

od 6 990 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Amtra 20-A100 černé 25 ml

Amtra 20-A100 černé 25 ml

od 145 Kč

  • Vteřinové
  • Dvousložkové
  • Na PVC
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Amtra 20-A100 černé 25 ml je dvousložkové metakrylátové lepidlo, které je vhodné pro širokou škálu aplikací v průmyslovém prostředí. Toto lepidlo je určeno pro pevné spojování různých materiálů, …

od 145 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Isolastic 5 kg

Mapei Isolastic 5 kg

od 1 041 Kč

208 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • 5 kg

Mapei Isolastic je růžovobílá emulze z vysoce jakostních syntetických pryskyřic, která po smíchání s lepícím tmelem zajistí zvýšenou přilnavost a pružnost.

od 1 041 Kč

od 208 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Schönox PGH 1,02 kg

Schönox PGH 1,02 kg

1

od 581 Kč

569 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 1,02 kg

Speciální dvousložková polyesterová pryskyřice, dvousložková opravná hmota je vhodná pro vyplňování trhlin v potěrech a falešných spár, pro lepení hřebíkových lišt, kovových dílů a také…

od 581 Kč

od 569 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite EA9483

Loctite EA9483, 50 ml

od 597 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Loctite Hysol 9483 A&B je víceúčelové dvousložkové epoxidové lepidlo pro lepení a zalévání v případech, kde se požaduje vysoká optická čirost a vysoká pevnost lepeného spoje. Ideální pro lepení…

od 597 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson MS9399

Teroson MS9399, 400 ml

od 1 076 Kč

Teroson MS 9399 je dvousložkové lepidlo kartušového typu, které má vysokou počáteční pevnost. Dosáhne nelepivosti v krátké době. Není závislé na vzdušné vlhkosti.

od 1 076 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Devcon H2 Hold Epoxy 22445 25 ml

Devcon H2 Hold Epoxy 22445 25 ml

od 149 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • 25 ml

Devcon H2 Hold Epoxy 22445 25 ml Epoxidové dvousložkové lepidlo H2 HOLD EPOXY od firmy DEVCON je navrženo pro širokou škálu aplikací, včetně mokrého a suchého lepení. Toto lepidlo je vhodné pro…

od 149 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 7218

Loctite 7218, 1 kg

od 2 385 Kč

  • Epoxidové
  • V plechovce
  • 1 kg

Loctite 7218 je vynikající směs vysoce odolné epoxidové hmoty a keramiky. Je lehce roztíratelný, vysoce odolný vůči odírání a korozi hrubých částic. Jeho keramikou plněný obsah zajišťuje…

od 2 385 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 3472

Loctite 3472, 500 g

od 1 514 Kč

3 027 Kč/kg
  • Epoxidové
  • V tubě
  • 0,5 kg

Loctite 3472 je tekuté, ocelí plněné dvousložkové epoxidové lepidlo (samonivelační), které se ideálně hodí na opravy a obnovení opotřebených nebo poškozených strojních součástí. Typické aplikace…

od 1 514 Kč

od 3 027 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Petec 98355 50 ml

Petec 98355 50 ml

od 766 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Kartuš

Petec 98355 je lepící hmota s vysokou lepicí silou a přilnavostí k mnoha druhům plastů a směsí plastů. Je odolná vůči olejům, vodě, chemikáliím a dalším kapalinám. Balení obsahuje 50 ml.

od 766 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Carterll Epoxyd kovový 2x 12 g

Carterll Epoxyd kovový 2x 12 g

od 102 Kč

5 100 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 0,02 kg

S dvousložkovým lepidlem Epoxyd dosáhnete skvělých výsledků. Můžete se s ním pustit do lepení dřeva, kovu, keramiky, plastů, ale i mramoru či betonu a mnoho dalšího. Univerzální lepidlo rychle…

od 102 Kč

od 5 100 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite PC 6315 6,46 kg

Loctite PC 6315 6,46 kg

od 6 170 Kč

955 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V plechovce
  • Interiér
  • 6,46 kg

Loctite PC 6315 je dvousložkový epoxid bez obsahu rozpouštědel Aplikuje se válečkem a vytváří extrémně odolný protiskluzový nátěr, který odolává i v náročném provozu vozidel po betonu, dřevu a…

od 6 170 Kč

od 955 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson Teromix 11755C mixer

Teroson Teromix 11755C mixer, 50 ml

1

od 29 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml

Teroson Teromix 11755C je statický mixer (směšovač) pro dvojkartuše, zpravidla epoxidových lepidel o objemu 50 ml. Nasazuje se přímo na dvousložkovou karuši. Lepidlo je uvnitř mixéru směšováno a…

od 29 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 7117

Loctite 7117, 1 kg

od 2 847 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • V plechovce
  • Interiér/exteriér

LOCTITE 7117 roztíratalná keramika je dvousložkový epoxidový nátěr, plněný keramikou, který neobsahuje rozpouštědla. Je určen k ochraně kovových povrchů proti abrazi a korozi. Používá se…

od 2 847 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite Nordbak 7227 šedý 1 kg

Loctite Nordbak 7227 šedý 1 kg

1

od 3 471 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V kbelíku
  • Minimální teplotní odolnost -30 °C
  • Maximální teplotní odolnost 95 °C

Loctite 7227 Nordbak šedý je velmi hladký a lesklý (ultrahladký) keramikou plněný epoxid s nízkým třením, který je určen na ochranu kovových povrchů. Je odolný vůči oděru, kavitaci, podporuje…

od 3 471 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem Epoxy AC G042 25 ml

Versachem Epoxy AC G042 25 ml

4

od 170 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • 25 ml

Speciální dvousložkové lepidlo s obsahem kovových mikročástic. Určeno na spojení ploch či opravy rozlomených a jinak poškozených dílů z oceli a nerezové oceli. Vytváří černý, velmi pevný, …

od 170 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite Set 3450 25 ml

Loctite Set 3450 25 ml

od 479 Kč

  • Epoxidové
  • Tekuté

Dvousložkové pětiminutové epoxidové lepidlo (tekutý kov), které po rozmíchání rychle vytvrzuje při pokojové teplotě. Je vhodné pro lepení kovů a dosahuje vysoké pevnosti. Schopnost vyplňovat…

od 479 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite EA 9492 LI 50 ml

Loctite EA 9492 LI 50 ml

od 937 Kč

10 415 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • 50 ml
  • 0,09 kg

Loctite EA 9492 LI 50 ml - Epoxidové lepidlo Loctite EA 9492 LI je dvousložkové epoxidové lepidlo, které je vhodné pro průmyslové aplikace požadující vysokou teplotní odolnost. Jedná se o…

od 937 Kč

od 10 415 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem Rychleschnoucí dvousložkové epoxy lepidlo 43109 28 g

Versachem Rychleschnoucí dvousložkové epoxy lepidlo 43109 28 g

1

od 97 Kč

3 233 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 0,03 kg

Rychleschnoucí dvousložkové lepidlo Versachem je vhodné na trvalé opravy a spojení dílů z kovu, dřeva, pryže, skla, keramiky a většiny plastů. Vytváří velmi pevný čirý spoj odolný proti…

od 97 Kč

od 3 233 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Polykar Tvrdidlo 60 k plniči 2K PUR 170 g

Polykar Tvrdidlo 60 k plniči 2K PUR 170 g

1

od 134 Kč

788 Kč/kg
  • 170 ml
  • 0,17 kg

Polykar Tvrdidlo 60 k plniči 2K PUR 170 g je přípravek k polyuretanovému plniči PolyTmel Plnič 2K PUR, které vyvolává vytvrzující reakci. Přidává se bezprostředně před započetím práce. …

od 134 Kč

od 788 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Schönox 2K PU 6 kg

Schönox 2K PU 6 kg

2 900 Kč

483 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 6 kg

Dvousložkové polyuretanové lepidlo na obklady pro lepení keramických obkladů na problematické a vibrující podklady, jako je kov, PVC a desky s vrstvou plastového materiálu. Splňuje požadavky R2T…

2 900 Kč

483 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bona R778 10 kg

Bona R778 10 kg

3 038 Kč

  • Na parkety

R778 je 2-složkové polyuretanové lepidlo na parkety podle normy EN14293 (tvrdé). Neobsahuje vodu ani organická rozpouštědla. Lepidlo tvrdne chemickou reakcí bez efektu smršťování. R778 je…

3 038 Kč

Parkety Veselý

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Macroplast UK 8160

Macroplast UK 8160, 9 kg

od 4 020 Kč

447 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • 9 kg

Bezrozpouštědlové, dvousložkové konstrukční lepidlo na bázi polyuretanu. Pryskyřice (složka A) obsahuje organické materiály spolu s hydroxylovými skupinami, tvrdidlo (složka B) je na bázi…

od 4 020 Kč

od 447 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 9483

Loctite 9483, 400 ml

od 2 341 Kč

  • Epoxidové
  • 400 ml

Loctite 9483 je průzračný a tekutý epoxid pro lepení a zalévání.

od 2 341 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 9492

Loctite 9492, 50 ml

od 838 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • 50 ml

Loctite 9492 je dvousložkové epoxidové lepidlo, které odolává vysokým teplotám. Je to nízkoviskózní verze produktu Loctite 9492, která zachovává vysokou úroveň jeho vlastností. Je to lepidlo…

od 838 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bona R 777

Bona R 777, 7 kg

2 257 Kč

322 Kč/kg
  • Na parkety
  • V kbelíku
  • 7 kg

R777 je 2-složkové polyuretanové lepidlo na parkety podle normy EN14293 (tvrdé). Neobsahuje vodu ani organická rozpouštědla.

2 257 Kč

322 Kč/kg

Parkety Veselý

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Versachem 44209 57 g

Versachem 44209 57 g

3

od 154 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Speciální lepidlo na velmi pevné spojení a opravy kovových dílů, odštípnuté kusy, praskliny atd. Lepidlo je také použitelné na materiály jako sklo, kámen, beton a dřevo. Epoxid tuhne do kovové…

od 154 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 3888 2,5 g

Loctite 3888 2,5 g

2 141 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • 0 kg

Loctite 3888 IDH 158529 je dvousložkové elektricky vodivé lepidlo se stříbrem vytvrzující za pokojové teploty. Určený pro lepení kovu keramiky pryže a plastů. Má výbornou elektrickou a tepelnou…

2 141 Kč

Prumex.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Mapei Keraflex Easy C2E 25 kg

Mapei Keraflex Easy C2E 25 kg

od 738 Kč

30 Kč/kg
  • Na obklady a dlažby
  • V pytli
  • 25 kg

Cementové lepidlo výjimečných vlastností s prodlouženou dobou zavadnutí, s vysokou schopností smáčivosti rubové strany dlažby a obkladů a snadným nanášením, pro použití na keramiku a přírodní…

od 738 Kč

od 30 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Epojet A+B

Mapei Epojet A+B, 2,5 kg

od 1 512 Kč

605 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Tekuté
  • 2,5 kg

Mapei Epojet A+B je dvousložková velmi tekutá injektážní epoxidová pryskyřice. Epojet se používá pro monolitické spojení trhlin v betonových konstrukcích, vzniklých následkem nadměrného…

od 1 512 Kč

od 605 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Macroplast UK 8303 B60

Macroplast UK 8303 B60, 9 kg

1

3 763 Kč

418 Kč/kg
  • 9 kg

Bezrozpouštědlové, dvousložkové konstrukční lepidlo na bázi polyuretanu. Pryskyřice obsahuje organické materiály spolu s hydroxylovými skupinami, tvrdidlo je na bázi isokyanátu.

3 763 Kč

418 Kč/kg

Prumex.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Loctite 9464 A + B

Loctite 9464 A + B, 50 ml

od 583 Kč

  • Epoxidové

Hysol® 9464 je rychlejší verze produktu Hysol® 9461. Doba fixace a zpracovatelnosti jsou u něj zkráceny zhruba na 50%, zatímco většina dalších vlastností je stejná jako u Hysol® 9461.

od 583 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Würth Replast ME 30s 0893500050 50 ml

Würth Replast ME 30s 0893500050 50 ml

495 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 50 ml

Dvousložkové lepidlo určené pro opravy a spojování plastových dílů nabízí široké využití při práci s různými typy plastů. Snadné zpracování a možnost kombinace různých typů lepidla zajišťuje…

495 Kč

GRANEX.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Weicon Fast-Metal 10551024 24 ml

Weicon Fast-Metal 10551024 24 ml

od 265 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • V tubě
  • 24 ml

Epoxidové lepidlo je určeno pro rychlé a trvalé lepení různých materiálů, včetně kovů, plastů, kamene, skla, dřeva, keramiky a dalších. Jedná se o 2-komponentní systém vytvrzující za studena, …

od 265 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stachema HX100 1,24 kg

Stachema HX100 1,24 kg

766 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V kbelíku

Stachema HX100 je dvousložkové epoxidové lepidlo určené pro různé průmyslové aplikace. Je vhodné pro odlévání modelů, elektrických obvodů a zhotovování strojírenských součástí, jako jsou víka a…

766 Kč

Eshop-upepanka.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo CB Resin Pro 240 g

CB Resin Pro 240 g

3

od 299 Kč

1 246 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Tekuté
  • 0,24 kg

CB Resin Pro je rychlá, křišťálově čistá odlévací epoxidová pryskyřice na odlévání šperků, malých odlitků a tenkých povrchových vrstev. Vzhled po vytvrzení má transparentní, vodojasný, …

od 299 Kč

od 1 246 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikasil WT-485 (AB) 2 kartuše černá 490 ml

Sika Sikasil WT-485 (AB) 2 kartuše černá 490 ml

1 989 Kč

  • Univerzální
  • V tubě
  • 490 ml

Vysokopevnostní rychle vytvrzující lepidlo je ideální pro konstrukci oken. Sikasil WT-485 je 2komponentní rychle vytvrzující konstrukční lepidlo na bázi silikonu s velmi vysokou adhezní…

1 989 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 7117

Loctite 7117, 6 kg

od 15 718 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Dvousložkový epoxid, který se nanáší štětcem a vytváří povrch s vysokým leskem a malým třením chránící vybavení proti abrazi a korozi. Vhodné na oběžná kola čerpadel, klapkové ventily, skříně…

od 15 718 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo UHU Plus Sofortfest 30 ml

UHU Plus Sofortfest 30 ml

1

od 269 Kč

  • Epoxidové
  • 30 ml

Vynikající kvalita tohoto velmi rychle tuhnoucího dvousložkového epoxidového lepidla zajišťuje extrémně rychlé, průzračné a pevné lepení a opravy s pevností 100 kg/cm2. Lepidlo odolává vlhkosti, …

od 269 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Vergionic 7786 dvousložkové epoxidové lepidlo 2x 10 ml

Vergionic 7786 dvousložkové epoxidové lepidlo 2x 10 ml

29 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Dvousložkové epoxidové lepidlo je určeno pro lepení a doplňování dutin v různých materiálech, přičemž jeho pružná a tekutá struktura umožňuje přesné nanášení. Chemická reakce, která vede k…

29 Kč

Svíčky Garant

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Moje Auto Super Metal Extreme 51 g

Moje Auto Super Metal Extreme 51 g

235 Kč

3 352 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • 25 ml
  • 0,07 kg

MA PROFESSIONAL Super Metal je dvousložkový epoxidový kovový tmel, který obsahuje až 70 % oceli. Toto balení má objem 25 ml, což odpovídá hmotnosti 67 g. Díky vysokému podílu oceli je tmel…

235 Kč

3 352 Kč/kg

Tatshop.eu

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Versachem Metal Bond 52 g

Versachem Metal Bond 52 g

1

148 Kč

2 960 Kč/kg
  • V tubě
  • 0,05 kg

Lepidlo Metal Bond opravuje a spojuje kovy (kov s kovem), vyplňuje trhliny v kovech, dřevě a opravuje různé vady kamene a zdiva. Po vytvrdnutí mohou být lepené části vrtané, soustružené, …

148 Kč

2 960 Kč/kg

Motořetězy.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Gutta 2K 25 kg

Gutta 2K 25 kg

653 Kč

26 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 25 kg

Jde o dvousložkový, trvale pružný, hydroizolační nátěr, na bázi disperze a směsi modifikovaných přísad s cementem. Po vytvrzení vytváří hydroizolační membránu. Tekutá lepenka je vhodná pro…

653 Kč

26 Kč/kg

Dubinvest.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Lepidlo ALTECO epoxy Steel 4min. 56,7g epoxid

Lepidlo ALTECO epoxy Steel 4min. 56,7g epoxid

  • Voděodolné
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • 0,06 kg

Jen u nás lepidlo ALTECO epoxy 56,7g a další potřeby pro kutily. E-shop i kamenná prodejna, dvousložkové epoxidové lepidlo s…

139 Kč
2 317 Kč/kg

Kutil-florenc.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Pattex směšovač 5 ks v balení

Pattex směšovač 5 ks v balení

  • Kartuš
  • Dvousložkové

Pattex směšovač (statický mixér) pro chemické kotvyPattex směšovač je precizní statická směšovací trubice určená pro…

od 115 Kč

v 22 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loxeal 35-44 - 50 ml epoxidové lepidlo

Loxeal 35-44 - 50 ml epoxidové lepidlo

  • Voděodolné
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • 50 ml
  • V tubě

Loxeal 35-44 - 50 ml epoxidové lepidlo Loxeal 35-44 je dvoukomponentní, víceúčelové konstrukční lepidlo na bázi…

444 Kč

Prumex.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Loxeal 31-42 - 50 ml epoxidové lepidlo

Loxeal 31-42 - 50 ml epoxidové lepidlo

  • Epoxidové
  • V tubě
  • Dvousložkové
  • Voděodolné

Loxeal 31-42 - 50 ml epoxidové lepidlo Loxeal 31-42 je dvousložkové, víceúčelové transparentní strukturální lepidlo na bázi…

458 Kč

Prumex.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Debbex EPOXIN F5000 - 6 kg dopravní bílá RAL 9016, sada plechovek

Debbex EPOXIN F5000 - 6 kg dopravní bílá RAL 9016, sada plechovek

  • Voděodolné
  • Epoxidové
  • V plechovce
  • Interiér
  • Dvousložkové
  • 6 ml

Debbex EPOXIN F5000 - 6 kg, RAL 9016 dopravní bíláDebbex EPOXIN F5000 je dvousložková pigmentovaná nátěrová hmota na…

od 1 449 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie