Udává maximální tahovou sílu, kterou může lepidlo vydržet, aniž by došlo k jeho selhání nebo porušení
Dvousložková lepidla
- Podle oblíbenosti
Seznam produktů kategorie
Stachema Unilep D418 500 ml
178 Kč
- Univerzální
- V plechovce
- 500 ml
Unilep D418 se používá v obuvnictví (lepení PVC nebo kůže k pryži, PVC a TPE), pro lepení koženky a kůže nebo textilií na savé i nesavé povrchy (čalounění, autočalounění, lepení a opravy…
Amtra 20-A99 25 ml
od 145 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Metakrylové strukturální lepidlo je určeno pro vytváření velmi pevných spojů a vyplňování různých materiálů. Vyznačuje se vysokou odolností vůči povětrnostním vlivům a širokému rozsahu teplot od…
Loctite 3474, 500 g
od 1 350 Kč
2 700 Kč/kg- Epoxidové
- Tekuté
- 0,5 kg
Loctite 3474 je dvousložkové epoxidové lepidlo s minerálními plnivy, které vytváří samomazné povrchy pro snížení opotřebení třením na vzájemně se pohybujících součástech. Bylo vyvinuto pro…
Loctite 3471 500 g
od 1 259 Kč
2 518 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,5 kg
- Pevnost v tahu 60 N/mm²
Loctite 3471 je ocelí plněné dvousložkové epoxidové lepidlo, které je ideální pro opravy a obnovování opotřebených nebo poničených strojních součástí. Typické aplikace zahrnují opravy…
Technicqll C-086 4 g + 4 ml
od 115 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na PVC
- V tubě
Lepidlo určené pro lepení polyolefinů a dalších materiálů s obtížně lepitelnými porézními povrchy je dodáváno v praktické tubě. Jedná se o dvousložkové lepidlo, které kombinuje primer zvyšující…
Belzona 1111 400 g
od 2 432 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
Tento typ lepidla je určen pro široké spektrum oprav a obnov v interiéru i exteriéru, kde je vyžadována vysoká odolnost a trvanlivost. Jedná se o dvousložkový pastovitý materiál, který se…
AG TermoPasty ART.AGT-219 100 g
od 340 Kč
3 091 Kč/kg- Dvousložkové
- 0,11 kg
Silikonová zalévací hmota představuje spolehlivý způsob ochrany elektronických součástek a systémů před vnějšími vlivy. Jedná se o dvousložkový silikon, který po smíchání obou složek v…
Liqui Moly Knet-Metall LQM6187 hnětený kov 56 g
od 206 Kč
3 433 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- Kartuš
- 0,06 kg
Liqui Moly Knet-Metall LQM6187 je hnětený kov, což je přilnavý materiál na bázi dvoukomponentní epoxidové pryskyřice s velmi dobrou odolností vůči chemikáliím. Ideálně se hodí pro rychlé a…
Versachem Steel Weld Epoxy DV477 25 ml
od 199 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- 25 ml
Versachem Steel Weld Epoxy DV477 je vynikající průmyslově pevný epoxid, ideální pro lepení všech kovů a mnoha nekovových výrobků. Po 2 hodinách trvale ztuhne a po 6 hodinách lze s lepeným…
Loctite 3478 453 g
od 2 166 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
- Interiér/exteriér
Loctite 3478 Superior Metal je špičkový dvousložkový epoxidový tmel plněný ferro-siliciem, který má vysokou pevnost v tlaku a je extrémně odolný proti korozi, abrazi a chemickým vlivům. …
Loctite 9489 , 50 ml
od 500 Kč
- Epoxidové
- 50 ml
Loctite 9489 je epoxid s odolností vůči rázům s průtažností až 60%.
UHU Plus 5 min Schnellfest, 50 ml
od 395 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Tekuté
- 50 ml
Vynikající kvalita tohoto dvousložkového epoxidového lepidla zajišťuje rychlé, průzračné a pevné lepení a opravy s pevností 190 kg/cm2. Lepidlo odolává vlhkosti, olejům, rozpouštědlům, ředěným…
Cartell CEP-12021 2 x 12 g
od 102 Kč
5 100 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,02 kg
Cartell CEP-12021 je čiré dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou pevností pro všeobecné modelářské použití. Je vhodný pro lepení materiálů jako je dřevo, kov, keramika, plast, mramor, beton…
Belzona Ceramic R Metal 1311 2 kg
od 10 016 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Belzona Ceramic R Metal 1311 je dvousložkový materiál určený pro opravy kovových povrchů a strojních zařízení. Produkt je dodáván v balení o hmotnosti 2 kg. Materiál je vhodný pro použití tam, …
Stachema CHS-Epoxy 531 epoxidová pryskyřice 1,12 kg
685 Kč
612 Kč/kg- 1,12 kg
Stachema CHS-Epoxy 531 epoxidová pryskyřice 1,12 kg Epoxidová pryskyřice Stachema CHS-Epoxy 531 je dvousložkový produkt určený pro různé průmyslové a řemeslné aplikace. Tento materiál nabízí…
UHU Plus 5 min Schnellfest Epoxy 5139 15 + 15 ml
od 169 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Dvousložkové epoxidové lepidlo UHU Plus Schnellfest Epoxy je určeno pro rychlé a pevné lepení a opravy různých materiálů. Balení obsahuje dvě tuby o objemu 15 ml, což umožňuje přesné dávkování a…
3M Scotch-Weld DP760 50 ml
od 918 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 50 ml
Strukturální dvousložkové tuhé epoxidové lepidlo 3M Scotch-Weld DP760 vytvrzuje při pokojové teplotě. Má nejvyšší teplotní odolnost. Doba zpracovatelnosti je cca 60 minut, dosažení manipulační…
Murexin EP70BM, 4,5 kg
od 2 587 Kč
575 Kč/kg- Epoxidové
- V plechovce
- 4,5 kg
Murexin EP70BM je univerzální bezředidlový neplněný systém epoxidové pryskyřice s tvrdidlem, transparentní. Vytvrzuje i ve velkých tloušťkách a je pak nárazuvzdorný a nevyvíjí pnutí vůči…
Loctite 3421, 50 ml
od 463 Kč
- Epoxidové
- V tubě
- 50 ml
Loctite 3421 je dvousložkové epoxidové lepidlo, které pomalu vytvrzuje po zamíchání složek při pokojové teplotě. Je to zatékavé lepidlo určené pro všeobecné lepení, které poskytuje vysokou…
Epoxy BSI Quik-Cure 128 g
358 Kč
2 754 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na dřevo
- V plechovce
- 0,13 kg
Epoxidové lepidlo určené pro rychlé a odolné spojení materiálů v náročných podmínkách, zejména tam, kde je vyžadována pružnost a odolnost vůči vibracím. Po vytvrzení dosahuje mírně pružné…
4CR Lepidlo na plasty 5625 50 ml
289 Kč
- Na PVC
- Tekuté
- 50 ml
Lepidlo je vhodné pro rychlou opravu všech typů plastů. Je vhodné také pro replikaci chybějících plastových dílů. Lepidlo může být přemalováno.
Lockfix GM 85 AL 0700417 24 ml
od 195 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
- 24 ml
"Lockfix GM 85 AL 0700417 24 ml" je dvousložkový epoxidový tmel s příměsí a vzhledem hliníku, navržený speciálně pro opravy hliníkových prasklin a armatur. Díky svému složení a vysokému obsahu…
Tepusi Epoxy Glue 5 Minute Kwik Set 56,7 g
29 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
Tepusi Epoxy Glue je dvousložkové epoxidové lepidlo, které se vyznačuje rychlým vytvrzením a vysokou pevností spoje. Tento produkt je vhodný pro různé opravy a lepení, a to jak pro domácí…
3M SCOTCH-WELD DP110 48,5 ml
od 688 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- Tekuté
3M SCOTCH-WELD DP110 je čiré epoxidové lepidlo pro lepení kovů. Obsah láhve je 48,5 ml. Jde o dvousložkové rychletuhnoucí a pružné epoxidové strukturální lepidlo pro univerzální použití. Lepidlo…
Loctite 7257 Magna-Crete 5,54 kg
5 126 Kč
925 Kč/kg- Dvousložkové
- V kbelíku
- 5,54 kg
Loctite 7257 Magna-Crete slouží zejména pro rychlé opravy povrchu betonu a zalévání trhlin a kotev. Jeho výhodou je velice rychlé tuhnutí, široké rozmezí mísicího poměru, vysoká pevnost a…
Macroplast UK 8309, 30 kg
od 6 130 Kč
204 Kč/kg- 30 kg
Macroplast UK 8309 má dobrou zpracovatelnost. Používá se pro montáž nástaveb.
Seirepox Imprimación epoxidová pryskyřice bez rozpouštědel 10 kg
5 793 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Seirepox Imprimación je tekutá dvousložková epoxidová pryskyřice bez obsahu rozpouštědel, která se vyznačuje vynikajícími smáčecími vlastnostmi. Tento produkt je určen pro použití jako povrchové…
Versachem 5 Minute Epoxy Adhesive Crystal Clear dvousložkové lepidlo 28,4 g
80 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Lepidlo zajistí trvalé a pevné spoje kovů, dřeva, betonu, gumy a většiny plastů v průběhu 30 min. Je vhodné pro lepení čalounění, ozdobných částí automobilu, nárazníků, emblémů, hraček, …
Amtra 60-020 epoxidové lepidlo 25 ml
od 170 Kč
- Epoxidové
- Tekuté
- 25 ml
Epoxidové lepidlo Amtra 60-020 je rychle tvrdnoucí univerzální lepidlo. V průběhu několika málo minut vytvoří tvrdý a pevný lepený spoj nebo povlak. Výborně se hodí pro lepení modelů aut.
Loctite 3038, 50 ml
308 Kč
- Kartuš
- 50 ml
Loctite 3038 je v první řadě určen pro lepení povlakovaných kovů (ECS) ke skelnými vlákny plněnému polypropylenu (PPGF), ale může být použit i k lepení dalších obtížně lepitelných plastů, jako…
Mapei Adesilex PG1 A+B 8 kg
od 1 141 Kč
571 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- V kbelíku
- 2 kg
Mapei Adesilex PG1 A+B je dvousložkové epoxidové lepidlo s obsahem speciálních tvrdidel, jemnozrnného tříděného kameniva a speciálních přísad. Tento produkt je určen především pro strukturální…
Telurmix Telpox C300 UV složka A 5 kg + tužidlo 2 kg
4 889 Kč
978 Kč/kg- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- 5 kg
Průmyslové lepidlo Telurmix Telpox C300 UV je určeno pro náročné spoje vyžadující vysokou odolnost a trvanlivost. Jedná se o dvousložkové lepidlo, které se skládá z epoxidové pryskyřice a…
MA Professional 20-A40 dvousložkové epoxidové lepidlo 56 g
od 86 Kč
1 720 Kč/kg- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- V tubě
- 0,05 kg
MA Professional 20-A40 dvousložkové epoxidové lepidlo 56 g Toto dvousložkové epoxidové lepidlo od značky MA Professional je navrženo pro rychlé a efektivní opravy poškozených nebo zlomených…
UHU 49040 opravárenský tmel 60 g
od 151 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- 60 ml
Opravárenský tmel UHU 49040 je rychleschnoucí lepidlo na bázi epoxidové pryskyřice, které nabízí široké možnosti použití. Díky své univerzálnosti ho lze využít k lepení, montáži, utěsnění a…
Loctite EA 9455 50 ml
530 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- V tubě
- 50 ml
Loctite EA 9455 je dvousložkové, rychle vytvrzující epoxidové lepidlo na hliník s nízkou viskozitou, určené pro průmyslové účely. Ideální pro lepení a zalévání optických součástek, jako jsou…
Ceys Ultranick 48504091 3 g 10 ks
od 46 Kč
- Vteřinové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- Interiér/exteriér
CEYS ULTRAUNICK tekuté je vteřinové lepidlo navržené pro rychlé a spolehlivé opravy různých materiálů. Jeho dvousložkové složení kombinuje sílu kyanoakrylátu s pružností pryskyřice, což…
Bison Grizzly Montage Power White 370 g
od 108 Kč
292 Kč/kg- Univerzální
- Kartuš
- 0,37 kg
Vysoká počáteční přilnavost a konečná pevnost. Díky svému jedinečnému sortimentu jsou lepidla a tmely Bison součástí každé práce. Řešení pro každého kutila, který potřebuje něco připevnit, …
Den Braven Epoxin F5000 RAL 1015 slonová kost světlá, 5+1 kg
od 1 797 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V plechovce
Výrobce: Den Braven Druh lepidla: Epoxidové Hmotnost: 6,0 kg Den Braven Epoxin F5000 je dvousložkové epoxidové lepidlo určené k aplikaci formou nátěru či stěrky. Toto lepidlo je pigmentované…
Soudal Araldite Extra Strong, 2 x 15 ml
od 151 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
Vysokopevnostní dvousložkové epoxidové lepidlo určené pro lepení, vyplňování a utěsňování mnoha materiálů.
Soudal Epoxy Rapid 1333100 2 x 10 g
od 142 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
Soudal Epoxy Rapid je vysoce kvalitní, rychletuhnoucí dvousložkové lepidlo s vysokou lepicí silou. Je vhodné pro lepení většiny materiálů jako kov, dřevo, mramor, keramika, sklo, plasty, …
Soudal Epoxy Liquid Steel 1333200 2 x 15 ml
od 142 Kč
- Epoxidové
- Voděodolné
- Dvousložkové
- Na kov
- V tubě
Soudal Epoxy Liquid Steel 1333200 je dvousložkové lepidlo pro lepení a spojování většiny kovů jako železo, hliník, měď a ocel včetně nerezu. Je voděodolné a po vytvrzení jej lze brousit a jinak…
Deluxe Materials Fusion 75 ml
od 619 Kč
- Univerzální
- Tekuté
- 75 ml
Fusion je dvousložkové lepidlo s extrémně vysokou pevností. Lepí laminát, kovy, dřevo, drtivou většinu plastů (PVC, Styren, acetáty, akryláty). Výsledný spoj má velmi vysokou pevnost, proto se…
OZ Z-Poxy 118 ml
od 389 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- 118 ml
OZ Z-Poxy je špičkové 5-min čiré dvousložkové epoxidové lepidlo. Lahvička obsahuje 118 ml lepidla.
Satria Epoxy RG 5min 2x100 g
od 541 Kč
2 705 Kč/kg- Epoxidové
- 0,2 kg
Satria Epoxy RG je vysoce kvalitní 5-min dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou pevností pro všeobecné modelářské použití. Balení 2x100g.
Teroson PU 6700 264880 50 ml
od 577 Kč
- Dvousložkové
- Univerzální
- 50 ml
Teroson PU 6700 je dvousložkové lepidlo na bázi polyuretanu, které vytvrzuje při pokojové teplotě. Ohřevem je možné proces vytvrzení urychlit. Tento produkt je dodáván v běžných dvojkartuších a…
Loctite 3295, 50 ml
od 980 Kč
- Dvousložkové
- Univerzální
- V tubě
- Interiér/exteriér
- 50 ml
LOCTITE 3295 je dvousložkové houževnaté akrylátové lepidlo pro vysokopevnostní konstrukční lepení. Dvě složkyjsou nanášeny smíchané pomocí statického mixeru a rychle vytvrzují při sestavení…
Loctite HY4080, 50 g
od 624 Kč
LOCTITE HY 4080 je váš produkt, pokud vyžadujete vynikající houževnatost a odolnost vůči rázům. Nehořlavé lepidlo LOCTITE HY 4080 s nízkým zápachem poskytuje oproti tradičním konstrukčním…
Loctite EA3475, 500 g
od 1 325 Kč
- Epoxidové
- Dvousložkové
- Univerzální
- V kbelíku
- Interiér/exteriér
Loctite EA 3475 je vhodný pro opravy hliníkových odlitků, prasklých nebo opotřebovaných hliníkových součástek a stržených hliníkových závitů. Snadno se míchá a tvaruje, takže se může v…
