Hlavička stránky
Hlavní obsah stránky

Dvousložková lepidla

Zrušit filtry
Dostupnost
Seznam produktů kategorie
Průmyslové lepidlo Teroson Terokal 5010 TR 175 ml

Teroson Terokal 5010 TR 175 ml

1

od 1 293 Kč

  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • 175 ml

Teroson EP 5010 TR je dvousložková epoxidová pryskyřice plněná cínem pro opravy. Neobsahuje olovo. Vhodná pro vyplňování drsných či nerovných povrchů na externích automobilových dílech po…

od 1 293 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo J-B Weld Cold Weld Original HAB50165 25 ml

J-B Weld Cold Weld Original HAB50165 25 ml

2

360 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 25 ml

Dvousložkové epoxidové lepidlo určené pro opravy kovů a různých jiných povrchů, zachovává vlastnosti svařování při působení za studena. Vzniká smíšením dvou složek v poměru 1:1, čímž se vytvoří…

360 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Eporip A 1,5 kg + B 500 g

Mapei Eporip A 1,5 kg + B 500 g

od 1 100 Kč

550 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 2 kg

Mapei Eporip A+B je dvousložkové epoxidové lepidlo určené pro monolitické konstrukční spoje mezi starým a čerstvým betonem, lepení betonových prefabrikátů a spojování ocelových prvků s betonem. …

od 1 100 Kč

od 550 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 9466

Loctite 9466, 50 ml

3

od 533 Kč

  • Epoxidové
  • 50 ml

Loctite 9466 je houževnaté průmyslové epoxidové lepidlo s prodlouženou dobou zpracovatelnosti. Pokud jsou jeho dvě složky promíchány, epoxid vytvrzuje při pokojové teplotě na houževnatou, …

od 533 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Technicqll Univerzální epoxydové lepidlo 2x 20 ml

Technicqll Univerzální epoxydové lepidlo 2x 20 ml

od 82 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Epoxidové lepidlo představuje univerzální řešení pro trvalé a silné spojení širokého spektra materiálů. Je vhodné pro lepení skla, keramiky, kamene, mramoru, cihel, betonu, kovů, dřeva a většiny…

od 82 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg

Rakoll Rakoll Eco D3 30 kg

8

od 3 751 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na dřevo
  • V kbelíku

Rakoll Rakoll Eco D3 je disperzní lepidlo s dobrou vodoodolností, které při jednosložkovém zpracování splňuje požadavky skupiny D3.

od 3 751 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Stachema Tvrdidlo P 11 pro eprosiny a epoxidy 45 g

Stachema Tvrdidlo P 11 pro eprosiny a epoxidy 45 g

7

od 74 Kč

1 478 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Tekuté
  • 0,05 kg

Tvrdidlo P 11 se používá k vytvrzování epoxidových pryskyřic a eprosinů zejména pro oblast stavebnictví, dále při výrobě kompozitů a pro výrobu lepidel. Vytvrzené kompozici dodává velmi dobré…

od 74 Kč

od 1 478 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Epolex Polyester 109 10 kg

Epolex Polyester 109 10 kg

1

od 2 584 Kč

258 Kč/kg
  • 10 kg

Používá se k výrobě technického laminátu, opravám laminovaných předmětů (např. lodí, sportovních potřeb, kapotáží, autodílů) a k výrobě deskových konglomerátů z přírodního a umělého kamene. …

od 2 584 Kč

od 258 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo ZAP Z-poxy 5MB62PT-38 237 ml

ZAP Z-poxy 5MB62PT-38 237 ml

2

od 579 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 237 ml

ZAP Z-poxy je velmi rychle se vytvrzující (5 minut) dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou pevností odolné vůči palivům a vibracím; po úplném vytvrzení snadno brousitelné. Stárnutím nekřehne.

od 579 Kč

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 3473

Loctite 3473, 500 g

od 1 508 Kč

3 016 Kč/kg
  • Epoxidové
  • V tubě
  • 0,5 kg

Loctite 3473 je ocelí plněné rychle tvrdnoucí dvousložkové epoxidové lepidlo (tekutý kov), které je ideální pro opravy a obnovování opotřebených nebo poničených strojních součástí. Typické…

od 1 508 Kč

od 3 016 Kč/kg

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo J-B Weld 50197 25 ml

J-B Weld 50197 25 ml

1

od 319 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Dvousložkové epoxidové lepidlo s vysokou teplotní odolností je určeno pro trvalé spojení materiálů, které jsou vystaveny teplotám až do 288 °C. Po smíchání složek v poměru 1:1 vznikne spoj s…

od 319 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Technicqll E-143 2x 20 ml

Technicqll E-143 2x 20 ml

od 95 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • V tubě

Technicqll E-143 je epoxidové lepidlo, které je dodáváno ve dvou tubách o objemu 20 ml. Toto lepidlo je dvousložkové, což znamená, že před použitím je třeba smíchat dvě složky dohromady. Díky…

od 95 Kč

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo RAKOLL GXL3 disperzní lepidlo 1 kg

RAKOLL GXL3 disperzní lepidlo 1 kg

14

od 169 Kč

  • Disperzní
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

RAKOLL GXL3 je lepidlo s dobrou voděodolností, velmi rychle vytvrzuje. Vytvrzená spára se vyznačuje dobrou odolností vůči zvýšené teplotě.

od 169 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo CB Resin Eco 700 g

CB Resin Eco 700 g

11

od 299 Kč

427 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na dřevo
  • Tekuté
  • 0,7 kg

CB Resin Eco je ekonomická licí pryskyřice pro výrobu větších a středních transparentních odlitků, epoxidových stolů, epoxidových lamp, reklamních a dekorativních předmětů nebo pro použití v…

od 299 Kč

od 427 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Ceys 505069 5 g

Ceys 505069 5 g

3

od 117 Kč

11 700 Kč/kg
  • Vteřinové
  • 0,01 kg

Vteřinové lepidlo SuperCeys se štětečkem je ideální pro dokonalé a trvalé spoje. Obal se štětečkem pro jednodušší a čistější práci a přesné dávkování. Lepidlo je odolné zátěži do 260 kg/cm2, …

od 117 Kč

od 11 700 Kč/kg

v 21 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Wood Super 3

Pattex Wood Super 3, 750 g

2

od 235 Kč

313 Kč/kg
  • Voděodolné
  • Na dřevo
  • 0,75 kg

Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody. Vhodné pro montážní lepení oken, dveří a schodů, ale i…

od 235 Kč

od 313 Kč/kg

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Versachem Epoxid 47809

Versachem Epoxid 47809

4

od 157 Kč

  • Epoxidové
  • 25 ml

Versachem Epoxid 47809 je dvousložkové lepidlo na velmi pevné spojení ploch téměř všech plastů, keramiky, skla, sklolaminátu a kovů. Vhodný i pro lepení ABS plastů, např. nárazníků. Moderní…

od 157 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Belzona 1221 Super E Metal 125 g

Belzona 1221 Super E Metal 125 g

od 1 283 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • V tubě

Belzona 1221 Super E Metal je dvousložkový pastovitý materiál určený pro průmyslové nouzové opravy. Tento výrobek je specifický svou bází reaktivních polymerů a oligomerů, doplněnou plnivem z…

od 1 283 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Lockfix GM 85 24 ml

Lockfix GM 85 24 ml

2

od 173 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • Kartuš

Dvousložkový epoxidový tmel (tekutý kov) je určený na opravy prasklin, armatur, potrubí, čerpadel a stržených závitů. Používá se na ocel. Zachovává barvu kovu (má kovový vzhled), nemusí se…

od 173 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Adesilex G19 5 kg

Mapei Adesilex G19 5 kg

od 1 442 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na PVC
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér

Mapei Adesilex G19 je dvousložkové epoxipolyuretanové lepidlo určené k jednostrannému nanášení. Tento produkt je vhodný pro lepení pružných podlahových krytin na savé i nesavé podklady, a to jak…

od 1 442 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Weicon 10550024 24 ml

Weicon 10550024 24 ml

od 282 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • 24 ml

Epoxidová lepidla jsou 2-komponentní systémy vytvrzující za studena, neobsahují rozpouštědla a poskytují extrémně silné lepicí vlastnosti. Epoxidové minutové lepidlo Weicon je speciálně vhodné…

od 282 Kč

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Bison Fast Fix2 Liquid Power 10 g

Bison Fast Fix2 Liquid Power 10 g

3

od 305 Kč

  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Bison Fast Fix2 Liquid Power 10 g je dvousložkové lepidlo pro extrémní opravy, na spoje odolné proti nárazu. Extrémně rychlé uschnutí je možné díky kyanoakrylátové technologii. Lepidlo je…

od 305 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 3425

Loctite 3425, 50 ml

od 676 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 50 ml

Loctite 3425 je dvousložkové tixotropní epoxidové lepidlo s vysokou viskozitou, které po rozmíchání vytvrzuje při pokojové teplotě. Je to nestékavé lepidlo pro běžné použití, které dosahuje…

od 676 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 9461

Loctite 9461, 50 ml

od 515 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • 50 ml

Dvousložkové konstrukční epoxidové lepidlo Loctite EA 9461 slouží mimo jiné také k vyplnění spár. Představuje vynikající pevnost ve smyku, v loupání a dobře odolává tlaku. Navíc se snadno…

od 515 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo OZ Z-Poxy 28,3 g

OZ Z-Poxy 28,3 g

1

od 142 Kč

4 733 Kč/kg
  • Epoxidové
  • 0,03 kg

OZ Z-Poxy je špičkové 5-min čiré dvousložkové epoxidové lepidlo. Lahvička obsahuje 28,3 g lepidla.

od 142 Kč

od 4 733 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Pattex Repair Epoxy Ultra Quick 1 min 11 ml

Pattex Repair Epoxy Ultra Quick 1 min 11 ml

1

od 148 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

2-složkové rychleschnoucí epoxidové lepidlo se statickým směšovačem – vytvrzuje do 1 minuty. Už žádné míchání! Jednotlivé složky lepidla se promíchají přímo v směšovači. Přímá aplikace lepidla…

od 148 Kč

v 9 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo J-B Weld KwikWeld dvousložkové epoxidové lepidlo 2x 28,4 g

J-B Weld KwikWeld dvousložkové epoxidové lepidlo 2x 28,4 g

2

od 313 Kč

3 918 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 0,08 kg

KwikWeld je dvousložkové epoxidové lepidlo od společnosti J-B Weld, které je navrženo pro rychleschnoucí a pevné opravy kovových a mnoha dalších povrchů. Každé balení obsahuje dvě tuby o objemu…

od 313 Kč

od 3 918 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika AnchorFix 1 300 ml

Sika AnchorFix 1 300 ml

od 325 Kč

  • 300 ml

Sika AnchorFix 1 je rychle tuhnoucí 2-komponentní chemická kotva na bázi polyesterové pryskyřice. Vhodné pro závitové tyče, beton, šrouby apod. Balení obsahuje 300 ml.

od 325 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo 3M Scotch-Weld DP190 50 ml

3M Scotch-Weld DP190 50 ml

od 645 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Tekuté

3M Scotch-Weld DP190 je strukturální dvousložkové pružné epoxidové tekuté lepidlo, které vytvrzuje při pokojové teplotě. Doba zpracovatelnosti je cca 90 minut. Lepidlo vytváří velmi pevné, ale…

od 645 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Petec 98110 10 ml

Petec 98110 10 ml

od 606 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • V tubě

Speciální špičkové dvousložkové lepidlo Petec 98110 je určeno na lepení veškeré umělé hmoty/plasty i v jejich spojení s kovy, dřevem, gumou aj. Výborně lepí i jinak obtížně slepitelné povrchy. …

od 606 Kč

v 13 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Würth Tekutý kov FE1 2x 250 g

Würth Tekutý kov FE1 2x 250 g

od 1 602 Kč

3 204 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na kov
  • V tubě
  • 0,5 kg

Toto dvousložkové průmyslové lepidlo je určené pro rychlé opravy v oblasti zpracování kovů. Tento produkt je ideální pro montéry a dílny, kde je potřeba rychlé a efektivní řešení oprav. Lepidlo…

od 1 602 Kč

od 3 204 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite EA3430

Loctite EA3430, 50 ml

od 567 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na sklo
  • V tubě
  • Interiér/exteriér

Loctite 3430 A&B je pětiminutové dvousložkové epoxidové lepidlo vhodné pro aplikace vyžadující opticky čistou linii lepení. Ideální pro lepení skla, ozdobných panelů a displejů a obecné aplikace…

od 567 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 9450

Loctite 9450, 50 ml

1

od 507 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Tekuté
  • 50 ml

Loctite 9450 je rychle vytvrzující dvousložkové epoxidové lepidlo vhodné pro širokou škálu materiálů, jako jsou kovy, keramika, sklo a většina plastů.

od 507 Kč

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 3479

Loctite 3479, 500 g

od 1 525 Kč

3 050 Kč/kg
  • Epoxidové
  • V tubě
  • 0,5 kg

Loctite 3479 je hliníkem plněné dvousložkové epoxidové lepidlo, které je ideální pro opravy a obnovování opotřebených nebo poničených strojních součástí. Typické aplikace zahrnují opravy…

od 1 525 Kč

od 3 050 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Terason 267081 50 ml

Terason 267081 50 ml

1

od 385 Kč

3 500 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml
  • 0,11 kg

Teroson 267081 je dvousložkové polyurethanové lepidlo určené pro profesionální použití v autoopravárenství. Tento produkt se dodává v balení o objemu 50 ml, které je uzpůsobeno pro snadné…

od 385 Kč

od 3 500 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 9497

Loctite 9497, 50 ml

od 572 Kč

  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • 50 ml

Loctite 9497 je dvousložkové epoxidové lepidlo střední viskozity, které vytvrzuje při pokojové teplotě a lepí široké spektrum materiálů. Je proto vhodné jako lepidlo pro všeobecné lepení.

od 572 Kč

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo CX80 012 2x 27 g

CX80 012 2x 27 g

od 207 Kč

6 900 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 0,03 kg

CX80 KWIK WELD Epoxy Adhesive je dvousložkové epoxidové lepidlo, které je určeno pro rychlé lepení, opravy a vyplňování tvrdých povrchů. Tento produkt je vhodný pro použití na různé materiály, …

od 207 Kč

od 6 900 Kč/kg

v 4 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Kerapoxy Adhesive šedé

Mapei Kerapoxy Adhesive šedé, 10 kg

od 2 418 Kč

242 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • Na obklady a dlažby
  • V kbelíku
  • 10 kg

Mapei Kerapoxy Adhesive je dvousložkové epoxidové lepidlo se sníženým vertikálním skluzem, určené pro lepení dlažby a obkladů z keramiky a přírodního kamene. Mapei Kerapoxy Adhesive je obzvláště…

od 2 418 Kč

od 242 Kč/kg

v 5 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Sika Sikadur-31 EF 1,2 kg

Sika Sikadur-31 EF 1,2 kg

1

469 Kč

391 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • Tlaková láhev
  • 1,2 kg

Stavební lepidlo a lepicí malta na beton, přírodní kámen, keramiku, vláknocement malta, cihly a omítky. Dále je vhodný na ocel, železo, dřevo, polyester. Opravná malta a tmel jsou vhodné na…

469 Kč

391 Kč/kg

Chemieprostavbu.cz

Zobrazit detail
Průmyslové lepidlo Würth Replast ME 0893500051 50 ml

Würth Replast ME 0893500051 50 ml

od 479 Kč

  • Dvousložkové
  • Na PVC
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 50 ml

Průmyslové lepidlo určené pro lepení plastových materiálů je navrženo pro efektivní a trvalé spojení různých typů plastů. Jedná se o dvousložkové lepidlo, které vyžaduje smísení dvou komponentů…

od 479 Kč

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite 9480

Loctite 9480, 50 ml

od 773 Kč

  • Epoxidové
  • Voděodolné
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 50 ml

Loctite 9480 9480 je dvousložkové epoxidové lepidlo pro aplikace, kde může dojít ke styku s potravinami. Při vytvrzování je středně rychlé a plně vytvrzené má dobrou chemickou odolnost.

od 773 Kč

v 6 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Elastorapid bílý A+B 31,25 kg

Mapei Elastorapid bílý A+B 31,25 kg

od 3 025 Kč

97 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • V kbelíku
  • Interiér/exteriér
  • 31,25 kg

Dvousložkové cementové rychletvrdnoucí lepidlo s velmi dobrými vlastnostmi, vysoce deformovatelné, s prodlouženou dobou zavadnutí, rychlým vytvrzením a rychlou hydratací a sníženým skluzem pro…

od 3 025 Kč

od 97 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Dch-Sincolor CHS-EPOXY 324 Epoxy 1200 1,07 kg

Dch-Sincolor CHS-EPOXY 324 Epoxy 1200 1,07 kg

od 577 Kč

539 Kč/kg
  • Univerzální
  • V kbelíku
  • 1,07 kg

Balení lepidla Dch-Sincolor CHS-EPOXY 324 Epoxy 1200 váží 1,07 kg. Používá se na lepení kovu, skla, keramiky, porcelánu, eternitu, polystyrenu, výrobku ze syntetických pryskyřic a jiných…

od 577 Kč

od 539 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Loctite HY4090

Loctite HY4090, 50 g

od 708 Kč

173 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • Univerzální
  • Kartuš
  • Interiér/exteriér
  • 4,09 kg

Loctite 4090 je dvousložkové lepidlo pro běžné lepení, které velmi rychle dosahuje fixace při pokojové teplotě. Je určené k lepení různorodých materiálů, jako jsou kovy, většina plastů a pryží. …

od 708 Kč

od 173 Kč/kg

v 8 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Teroson PU 9225 250 ml

Teroson PU 9225 250 ml

1

od 1 204 Kč

2 361 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • Kartuš
  • 250 ml
  • 0,51 kg

Terokal PU 9225 je polyurethanové dvousložkové lepidlo, které se vytvrzuje při pokojové teplotě. Pro urychlení vytvrzování se doporučuje zvýšit teplotu (na 60-70 °C). Produkt je dodáván v…

od 1 204 Kč

od 2 361 Kč/kg

v 7 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Mapei Elastorapid šedý A+B 31,25 kg

Mapei Elastorapid šedý A+B 31,25 kg

od 2 384 Kč

76 Kč/kg
  • Dvousložkové
  • Interiér/exteriér
  • 31,25 kg

Dvousložkové cementové rychletvrdnoucí lepidlo s velmi dobrými vlastnostmi, vysoce deformovatelné, s prodlouženou dobou zavadnutí, rychlým vytvrzením a rychlou hydratací a sníženým skluzem pro…

od 2 384 Kč

od 76 Kč/kg

v 2 obchodech

Porovnat ceny
Průmyslové lepidlo Kavan Epoxy KAV56.9963 2x 100 g

Kavan Epoxy KAV56.9963 2x 100 g

2

329 Kč

3 290 Kč/kg
  • Epoxidové
  • Dvousložkové
  • V tubě
  • 0,1 kg

Kavan Epoxy KAV56.9963 je dvousložkové epoxidové lepidlo, které svým složením a vlastnostmi vyhovuje širokému spektru průmyslových a opravárenských aplikací. Balení obsahuje dvě lahvičky, každou…

329 Kč

3 290 Kč/kg

v 3 obchodech

Porovnat ceny
Filtry
Filtrování
Smazat všechny filtry

Kategorie